Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) Winnie The P válasza crok (#6945) üzenetére


Winnie The P
őstag

A Sygic és a HereWeGo is normálisan folyamatosan akadás nélkül navigál. Írtam a google maps supportnak, de nevetséges volt a válasz. Az adattörlést megcsináltam, igaz ma nem volt lehetőségem a navigálásra, de holnap megnézem újra. A két teszt is símán ment. Köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#6952) crok válasza gthomma (#6950) üzenetére


crok
nagyúr

Na, akkor ne is gondolkodjak tovabb? Biztos EEA EUXM, nem MIXM? Mert akkor elengedem a dolgot en is.

(#6953) Danecay válasza gthomma (#6950) üzenetére


Danecay
őstag

Ez valami egyedi eset lehet szerintem.

(#6954) Viktor0610 válasza gthomma (#6950) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Finomíts a stílusodon!

Elhiszem, hogy nem úgy működik a telefon és a frissítés, mint az elvárható vagy azt szeretnéd, de lehet ezt normálisabb hangnemben is közölni!

Miután te vagy az egyetlen, akinek ilyen gondja akad, ez szinte biztos, hogy egyedi probléma. Egy telefonommal sem volt ilyen gond, de ami fontosabb, rajtad kívül semelyik telefon esetében sem olvastam ilyet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6955) gthomma


gthomma
senior tag

Az EEA régióba még nincs elérhető Android 11/MIUI12.5 frissítés , hogy mindenféle mókolás nélkül a telefon magától feltegye ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6956) gthomma


gthomma
senior tag

Rendben elnézést.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6957) crok válasza gthomma (#6955) üzenetére


crok
nagyúr

Ha a linkeket megnezed akkor lathatod hogy van. Honnan van a keszulek?

(#6959) crok válasza gthomma (#6950) üzenetére


crok
nagyúr

Kérdés: a készülékre letöltött ZIP-et file kezelővel is meg tudod nyitni, az integritása nem sérült esetleg, nagysága is valami 2.3GB? Vagy próbáld meg a V12.0.4.0.RJZMIXM ami MIUI verzióban nincs se lentebb se fentebb, nehogy az "zavarja" a kis lelkét hogy anno volt egy "visszalépés".

[ Szerkesztve ]

(#6960) steele80


steele80
senior tag

Sajnos a kamera probléma továbbra is fennáll. Csináltam egy visszaállítást az sem oldotta meg. Nem tudom érdemes-e javításra várni, vagy elengedni ezt a készüléket. Az biztos, hogy ezek az utóbbi frissítések nem tettek hozzá semmit a telóhoz.

(#6961) kanyi51 válasza gthomma (#6950) üzenetére


kanyi51
senior tag

Falhoz csapás helyett add nekem :)

(#6962) crok válasza gthomma (#6955) üzenetére


crok
nagyúr

Valamint privátban is írtam, hogy ha már úgyis falhoz csapnád akkor szét is szedhetnéd.. Testpoint-ozhatsz ha akarsz.. vagy megpróbálkozhatsz a ZIP átnevezéssel de ahhoz is kell egy olyan ROM amit elfogad a nyomorultja.. ez lehetne esetleg az amit most is használ, letöltöd pontosan ugyanazt a ROM-ot ami most rajta van meg egy 12.5-t, aztán betölteted a régit, úgy teszel mintha updater-ből fel akarnád tenni, lemegy az ellenőrzés és mikor reboot-ot kér akkor ugyanabban a könyvtárban átnevezed az új ROM zip-et a régi nevére és visszamész az updater app-be és nyomsz egy reboot-ot - ekkor restart jön és a régi ROM helyett az újat teszi fel a régi neve miatt. A Youtube tele van vele.. utána szerintem boot-olni nemigen fog, akkor gyári recovery és fact. reset. Csak előtte lépj ki a Mi account-ból meg minden másból is. Vagy próbáld meg feltuszkolni az itt említett XiaoMiTool V2-vel (esetleg MiFlash Pro..).

(#6963) crok válasza crok (#6945) üzenetére


crok
nagyúr

@Winnie The P: Most kaptam GMaps frissítést - esetleg te is kaptál? v11.7.4, Nov. 12. kiadási dátummal.

[ Szerkesztve ]

(#6964) gthomma válasza crok (#6962) üzenetére


gthomma
senior tag

Felhúzott tegnap rendesen. Főleg hogy a mi id még mindig nincs az accunthoz rendelve...
Pár Redmit frissítettem már ilyen szivattyú még nem nagyon volt.
Ez is imei alapján ossza a frissítést mint a Huawei?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6965) crok válasza gthomma (#6964) üzenetére


crok
nagyúr

Igen, az alapján: IMEI-hez van régióinfo, régióhoz meg OTA update info - itt van egy kis írás, abban egy link ahol megnézheted IMEI alapján melyik országba szánták a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#6966) Winnie The P válasza crok (#6963) üzenetére


Winnie The P
őstag

Igen. Nemsokára indulok dolgozni, megnézem van-e valami változás. Majd jelentkezem. Köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#6967) gthomma


gthomma
senior tag

Nem tudná valaki küldeni egy mi id account infót privátban amivel nyitható lenne a BL?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6968) crok válasza gthomma (#6967) üzenetére


crok
nagyúr

Ilyen csak szervizekben van max. hivatalosan amivel bond után nem kell 168 órát várni. Hiába küldöm el a Mi fiókom adatait akkor is ki kellene várnod a 168 órát.

(#6969) gthomma válasza crok (#6968) üzenetére


gthomma
senior tag

Ez szerint már a készülékhez van köt mi id :
IMEI/lock code: 86***************
Find device: ON
Lock email: ain***@gmail.com
IMEI number: 86******************
Product name: Redmi Note 9 Pro Tropical Green 6G RAM 64G ROM
Manufacture date: 13 Oct 2020 18:47:25
Country: Hungary


A Mi Unlock szerint nincs nincs, csodálatos.

V12.5.1.0.RJZEUXM 11.0 2.5G 2021-09-04 03:42:12 93 V12.0.4.0.QJZEUXM 10.0 2.4G 2021-05-06 12:24:12 88 V12.0.2.0.QJZEUXM 10.0 2.3G 2021-01-31 01:36:13 53 V12.0.1.0.RJZEUXM 11.0 2.4G 2021-06-26 06:18:23 43

Mindegyiktől lábrázást kap :D

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6970) crok válasza gthomma (#6969) üzenetére


crok
nagyúr

Na, lehet meg is van az anomália - meg esetleg az eladás oka is.......... igencsak nem lett rendesen leválasztva a Mi fiókról a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#6971) gthomma válasza crok (#6970) üzenetére


gthomma
senior tag

Ez az én új accom egy 70-es számmal lett aktiválva tegnap.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6972) gthomma


gthomma
senior tag

Szóval mi nincs hozzá rendelve mihez ????

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6973) crok válasza gthomma (#6972) üzenetére


crok
nagyúr

Hát mindenképp furcsa. Ezt a Mi ID-t security szempontból felhúztad 100%-ra? Find device be van kapcsolva?

(#6974) gthomma


gthomma
senior tag

Hol látom hogy hány százalékos?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6975) Croft-21


Croft-21
őstag

Valaki azt állítja, hogy hívott engem hétfőn, de nem vettem fel. Nekem viszont nem volt nem fogadott hívásom. Ezt közöltem ma vele, erre mondja hogy márpedig foglalt voltam. Azt hiszi, hogy szórakozok vele.
Elképzelhető, hogy a telefon foglaltat jelez akkor, ha mondjuk valami gond van a hálózattal? Nekem tényleg nem volt hívásom hétfőn.

(#6976) crok válasza Croft-21 (#6975) üzenetére


crok
nagyúr

Igen, ez elképzelhető. Ha pl. elérhetetlenség esetére be van állítva egy átirányítás de a szám pl. nem elérhető vagy nem is valós, nem valid. Foglaltság esetére is áll ugyanez ha nincs bekapcsolva a hívásvárakoztatás, ugye lehetne pl. továbbdobni azt is Hangpostára.. de ha nem oda megy hanem egy nem valid, nem valós telefonszámra az is foglalt (szerű..) hangot ad a hívónál.

(#6977) Croft-21 válasza crok (#6976) üzenetére


Croft-21
őstag

Nincs semmi beállítva elérhetetlenség esetére csak hangposta. És tudtommal a hálózattal sem volt semmi gond hétfőn. Szóval nem tudom. Még az jutott eszembe, hogy hétfő este a mobilon néztem a mytelenor appon keresztül egy tv csatornát. Bár gondolom ettől még csörögne a mobil, ha hívnànak.

(#6978) crok válasza Croft-21 (#6977) üzenetére


crok
nagyúr

Van (volt, régen) olyan, hogy vagy net van vagy mobil.. de a mobilhívásnak prioritása van.

(#6979) crok válasza gthomma (#6974) üzenetére


crok
nagyúr

https://account.xiaomi.com/pass/auth/security/home
Régen itt lehetett megnézni - most nekem se mutatja, bár az enyémek eleve 100-asak, lehet azért nem (Security checkup volt a neve régen). Itt a #12 esetleg nem segít?

(#6980) Winnie The P válasza crok (#6963) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia! Gyűlik az anomália. Amikor ma délután elindultam otthonról tökéletesen működött a maps. Majd egy kicsivel később újra elindítottam a navigálást és akkor már nem volt jó. Ismét szaggatott volt az egész. A hálózat 4g-re van állítva. Nem tudom mi lehet a gond.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#6981) crok válasza Winnie The P (#6980) üzenetére


crok
nagyúr

Az iranytu kalibralas is megvolt?

(#6982) Winnie The P válasza crok (#6981) üzenetére


Winnie The P
őstag

Meg persze. Most keresek olyan navi progit ami ki tudok rakni a kocsi kijelzőjére aa-val.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#6983) sanyci válasza gthomma (#6972) üzenetére


sanyci
senior tag

Még mindig az a hibaüzenet, hogy nem rendelted telefonszámhoz az accountot...
Lehet, hogy le van tiltva pl. a külföldi kimenő sms-ed?

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#6984) gthomma válasza sanyci (#6983) üzenetére


gthomma
senior tag

Faterom SIM kártyája feltöltős voda 1GB nettel. roamingit nem tudom.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6985) gthomma


gthomma
senior tag

Amiket eddig nem értek:
1. Az IMEI szám alapján Magyarországon 2020 októberében értékesített telefon miért nem ajánlja fel magától a verziófrissítést?
2. Miért nem fogad el semmilyen, hivatalos forrásból letöltött recovery zip, update csomagot, azzal a bullshittel hogy "Sorry, flash to this stable version is not allowed."?
3. Az én régi accountom ebben az éveben miért nem nyithat több telefont?
4. Az új accounthoz rendelt telefonszám miért nincs az accounthoz rendelve?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6986) gthomma


gthomma
senior tag

Ezt találtam. Ez vonatkozhat az EEA verzióra is ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6987) sanyci válasza gthomma (#6985) üzenetére


sanyci
senior tag

A telefonkártyák ugye benne voltak a telefonban, nem csak regisztráltál egy új számot?

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#6988) gthomma válasza sanyci (#6987) üzenetére


gthomma
senior tag

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6989) gthomma


gthomma
senior tag

Ez érdekes, e szerintem nincs újabb EU hivatalos ROM... ez hogy lehetséges ????

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#6990) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok
a legújabb xiaomi.eu frissítés óta nem működik nálam az egyedi csengőhang beállítás.
Hiába választom ki a belső memóriából a kívánt csengőhangot a névjegyhez, mindig az alapértelmezett kezd el szólni.
Megnéznétek nálatok is így van ez?
köszi ;)

(#6991) DaWehun


DaWehun
tag

Frissítés óta ha feloldom vagyis feloldanám a telefont folyton azt írja, hogy ne takarjam le a telefon tetejét, pedig semmi nincs ott ami takarna.
Másnál is van ilyen? Van rá valami orvoslat?

...

(#6992) Samus válasza DaWehun (#6991) üzenetére


Samus
addikt

A Xiaomi hadilábon áll a szenzorokkal (kész vicc egyébként), a közelségérzékelőt kicsit tisztítsd meg (a felső hanszóró melletti részek), ha nem segít, akkor kikapcsolhatod a zsebmód-ot. Ez nem újkeletű probléma, még frissítés sem kellett, az enyém out-the-box csinálja, ha úgy nyúlok hozzá.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6993) Viktor0610 válasza DaWehun (#6991) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hangszóró környékén elkoszolódhatott talán?
Én egy használaton kívüli fogkefével megtisztítanám, hátha csak az a baj.

Bocs, Samus is ezt írta, csak olvasni kellett volna. :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6994) ktomcat válasza gthomma (#6989) üzenetére


ktomcat
senior tag

Ez a xiaomitool mennyire ajánlott ha clean installt szeretnék úgy hogy custom romon vagyok?

Múltkor tudatosult bennem hogy amióta nyitottam és rátettem az ofoxot, clean install teljesen sose volt, mert ofoxból tettem fel a miui zip-eket (amit sosem írt felül). Hétvégén mostmár egy tényleges gyalulást csinálnék :U

(#6995) crok válasza ktomcat (#6994) üzenetére


crok
nagyúr

Csinalhatod azzal is a fastboot ROM flashelest, ugyanazokat a script-eket fogja futtatni mint a MiFlash, ugyanazt ami a fastboot ROM-ban van alapbol.

(#6996) ktomcat válasza crok (#6995) üzenetére


ktomcat
senior tag

Köszönöm szépen :R

(#6997) Ferrari fan


Ferrari fan
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék. Letöltöttem a telefonra a Global V12.5.2.0.RJZMIXM.
Mikor kiválasztom egy darabig teker ateló, majd azt írja ki It's not allowed to upgrade to unofficial ROM package.
Ez akkor nem hivatalos ezek szerint?

(#6998) laracroft válasza laracroft (#6990) üzenetére


laracroft
aktív tag

A Zedge képes megváltoztatni...
Gondolom ez vmi jogosultsági kavarodás...

(#6999) crok válasza Ferrari fan (#6997) üzenetére


crok
nagyúr

Most mi a pontos MIUI verzió kódod? EUXM vagy MIXM a vége? Gyári ROM-ra akarsz-e esetleg Xiaomi.EU-t tenni?

(#7000) Ferrari fan válasza crok (#6999) üzenetére


Ferrari fan
tag

Ohh, Gyári ROM 12.0.4.0 (QJZEUXM) van most.
Áhh akkor ez lesz a probléma.. Gondolom a gyári ROM esetén ezek (még ha nem is nyúlnék mellé :B :B :B ) akkor nem mennek fel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.