Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128701) consono válasza Moby (#128699) üzenetére


consono
nagyúr

Azért ami a gog-on elérhető, az warezként is elérhető...

"In God we trust. All others must bring data"

(#128702) frankdelgado válasza Moby (#128699) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azért szoktam nézegetni, nem olyan vészes a helyzet....

Sebaj teherautóról lepotyogott occó Steames, meg mindenféle kódok is léteznek. :DDD

(#128703) Moby válasza consono (#128701) üzenetére


Moby
addikt

GOG-ba teljes árú AAA játék ha egyáltalán bekerül, az is ilyen 5 évek után. A GOG továbbra is Good Old Games :)

(#128704) smokin


smokin
tag

i'm too old for this shit

(#128705) Norb79 válasza Moby (#128699) üzenetére


Norb79
őstag

Most jövök a pajtából, a kötelet már megcsomóztam, a kisszéket odakészítettem, mert ha tényleg igaz amit mondasz, hogy már holnaptól másodpercenként egy millió dollár lesz a gamepass, akkor inkább felkötöm magam.
De aztán gondoltam előtte utolsó esélyként még egyszer megkérdezem, hogy tényleg itt a világvége és semmi esélyünk nincs?! Biztos mind meghalunk?! :O

(#128706) Moby válasza Norb79 (#128705) üzenetére


Moby
addikt

Biztos mind meghalunk?! :O

Ezügyben sajnos pont nincsenek jó híreim. :DDD

(#128707) Norb79 válasza Moby (#128706) üzenetére


Norb79
őstag

Kicsit az az érzésem, hogy olyan ez, mint a viccben, amikor az optimista és a pesszimista beszélget, amikor mondja a pesszimista, hogy “ennél rosszabb már nem is lehet”’ mire mondja az optimista, hogy “de lehet!”.
Szóval akármelyik figurát tudod hozni ebből a viccből! :DDD

(#128708) GoTReX


GoTReX
őstag

Én anno mikor döntenem kellett a BattleFieldre szavaztam a CoD ellenében kamaszként. Jópár év eltelt azóta. Van valami rejtélyes erő amúgy ami fent tartja maxon az ezer éves részek árait is ennek a címnek? :D Bármilyen sales van a COD kitart és pont 2,5x annyiba kerül, mint más hasonló cím :D Nem vagyok spúr, de mintha a sors sem akarná hogy a COD 2 után megnézzek bármi mást is, ami nem a kőkorszakból maradt vissza CODéknál :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#128709) Frod válasza GoTReX (#128708) üzenetére


Frod
addikt

Egyrészt ez simán egy tudvalevő dolog, hogy a CoD címek mindig drágák, évekkel később is, másfelől az Activision felvásárlás miatt úgyis jönni fognak GamePassbe valamikor.

Do you see the white shadow?

(#128710) GoTReX válasza Frod (#128709) üzenetére


GoTReX
őstag

Ohh nem tudtam. Arra viszont kíváncsi leszek hogy a régi Blizzard címek mennyire lesznek újra pénz infúzióval újraélesztve és Xboxra kihozva. :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#128711) negyven2


negyven2
veterán

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#128712) homerhamm válasza negyven2 (#128711) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondanám, hogy hétvegén ingyen nyomható a játék, mert bekerült Free Play Daysbe, de mivel benn van Game Pass Coreba is, ezért ez lényegtelen. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#128713) Dinomano válasza GoTReX (#128665) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én sohasem WOW-oztam, multiplayer játékok sem érdekelnek, de a Destiny franchise-t szeretem. Én pont a Halo vonal miatt figyeltem fel a játékra. (Halo fejlesztői csinálták a Destiny-t, szóval a hasonlóság nem véletlen.)

Nagy vonalakban jellemezve egy looter shooter, amiben tolhatod a single player szerű kampányokat és/vagy raid-eket. (Próbáltam anno a Borderlands-et is, de az nem jött be, ez viszont igen.) Van kipróbálható ingyenes verzió (különböző pályákat végig lehet játszani, mutat pár átvezetőt is; pici kostolót ad a sztoriból) , tégy vele egy próbát.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#128714) GoTReX válasza Dinomano (#128713) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem kicsi, de szedem már és teszek vele egy próbát :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#128715) Wesder válasza negyven2 (#128711) üzenetére


Wesder
félisten

Még ha nem is fogok játszani a 76-tal, azèrt behúztam. Ingyen jó lesz, hörcsög örül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128716) válasza GoTReX (#128665) üzenetére



tag

PC-n jászottam, semennyire nem találtam hangulatosnak a küldetéseket, a WoW-hoz képest sem.

(#128717) negyven2


negyven2
veterán

Április 25-én jön a Fallout 4, Series X|S Update-je!

Fallout 4 is Getting Free Updates

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#128718) consono válasza negyven2 (#128717) üzenetére


consono
nagyúr

LEhet, hogy mégegyszer nekifutok akkor. A Skyrim is harmadikra ment csak le a torkomon... Nem nekem csinálja a Bethesda az RPG-it..

"In God we trust. All others must bring data"

(#128719) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#128720) beyruth82 válasza consono (#128718) üzenetére


beyruth82
veterán

Nálam top 3-ban van a játék. 3x játszottam ki. Azóta se láttam olyan játékot amiben ennyire szabadon lehet dönteni sok dologban. Pl bármelyik főszereplőt megölheted benne, maximum akkor nem nyílnak meg azok a lehetőségek és küldetések amik azon a szálon indulnának. A világa, hangulata, zenéje is nagyon jó. Egyetlen gond volt vele már megjelenéskor is: a pocsék grafika. Már akkor is csúnyának számított a játék. Nem tudom next gen frissítéssel mennyire nyúlnak bele de az alapanyag is már annyira rossz grafika terén, hogy ebből szerintem csak egy remakkel tudnának minőséget csinálni. Van amin már a remasterelés se segít :DDD

(#128721) consono válasza beyruth82 (#128720) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem az első ket rész a mai napig kedvencem, de a 3D-s részekből egyik sem igazán jött be...

"In God we trust. All others must bring data"

(#128722) l.skywalker válasza (#128716) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De miért a WoW-hoz hasonlítjátok?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128723) persil válasza l.skywalker (#128722) üzenetére


persil
nagyúr

Mer' sok embernek a totalisan hibas berogzulese, hogy ha valami online, akkor mmorpg. 🤷

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#128724) GoTReX válasza l.skywalker (#128722) üzenetére


GoTReX
őstag

Az Etalon MMORPG. De nyilván köze sincs a kettőnek egymáshoz, de én mást nem ismerek tudod :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#128725) persil válasza GoTReX (#128724) üzenetére


persil
nagyúr

Írcsük, csak a destiny nem mmorpg. :U

Az etalon meg nezopont kerdese, szerintem az eso 53 millioszor jobb minden letezo tekintetben - mondom ezt ugy, hogy evekig wowoztam es szerettem is.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#128726) hombre[EU] válasza GoTReX (#128724) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem is rpg. ez egy first person shooter. maximum mmo fps-nek lehet nevezni. szerintem egy Divisionhöz közelebb áll

Life, Uh, Finds A Way

(#128727) GoTReX válasza hombre[EU] (#128726) üzenetére


GoTReX
őstag

Teljesen igaz. Habár attól még lehet szerepjáték valami, hogy belső nézetes. Vagy talán egyik sem, hiszen nem körökre osztott :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#128728) l.skywalker válasza GoTReX (#128727) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem számít, nem azért kérdeztem tőletek, hogy belekössek, csak érdekelt. Nekem a WoW és a Destiny nagyon két különböző világ. De nyugodtan hasonlítsátok ahhoz, amihez jólesik, a lényeg, hogy ha tetszik, akkor nyugodtan keress ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128729) GoTReX válasza l.skywalker (#128728) üzenetére


GoTReX
őstag

Valóban csak kereteiben vannak hasonlóságok így 1 óra után. Kicsit Grindfest ez :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#128730) válasza l.skywalker (#128722) üzenetére



tag

Nekem nem jutott volna eszembe, de ha már rákérdezett, hogy a questek kapcsán hogyan aránylanak, válaszoltam (nem minthaa WoW-nak szakértője lennék, pár tucat órát töltöttem el aazzal is). Más műfaj nyilván, de őszintén szólva ez a része számomra tényleg annyira érdektelen volt, hogy nem segített rajta. És ebből a szempontból már érdekes lehet, ha mást is ez motivál vagy éppen demotivál.

(#128731) l.skywalker válasza (#128730) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így van. Meg ez egyénileg eltérő, hogy kinek mi a kiindulási alap, még ha az nagyon más is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128732) icemad válasza (#128730) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De most ez a wow egy játék? Nem a wow szócska?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#128733) l.skywalker válasza icemad (#128732) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Boomer ;] Az a World of Warcraft nerd rövidítésben :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128734) Norb79 válasza l.skywalker (#128733) üzenetére


Norb79
őstag

Amit nagyon várunk a gamepassba meg xboxra is. :D

(#128735) GoTReX


GoTReX
őstag

Nem lehet boomer, a boomerek is már WoWoztak :DDD ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#128736) blameMe


blameMe
újonc

Fallout 76 kód (prime gaminghez járt):

MCJ39V74VXYMRRJYXWDK2X24Z

(#128737) icemad válasza GoTReX (#128735) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Megnéztem, 20 éves játék, én akkor voltam 20 éves. Legeslegutolsó dolog volt akkoriban a játszás... Csajozás, bulizás, piálás töltötte ki az életem nagy részét... Meg a meló.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#128738) MrPeekaboo válasza blameMe (#128736) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Köszönöm, ezt most elvittem. :R

(#128739) l.skywalker válasza icemad (#128737) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Dettó. Én akkor kerültem el Miskolcról. Utána 7 évig nem nagyon játszottam

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128740) Döglött Róka válasza l.skywalker (#128739) üzenetére


Döglött Róka
veterán

20as eveiben az ember ne jatszon, en akkortajt koltoztem be a deak terre :D Nagyon mas volt az erdeklodesem, foleg a merlin/west balkan/corvin teto kornyeken :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#128741) Wesder


Wesder
félisten

Spyro Reignited Trilogy has been added to the Microsoft Store for PC. A Game Pass release seems to be coming soon.

Buy Spyro™ Reignited Trilogy | Xbox

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128742) Sefneni válasza Wesder (#128741) üzenetére


Sefneni
őstag

Ideje volt. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#128743) Phoen|x válasza icemad (#128737) üzenetére


Phoen|x
őstag

Pénz, drogok, fegyverek, na meg a...

Go Gunners!

(#128744) Wesder válasza Sefneni (#128742) üzenetére


Wesder
félisten

A 23.-ai adagban már lehet benne is lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128745) beyruth82 válasza Wesder (#128741) üzenetére


beyruth82
veterán

Az első játék volt amit maxoltam életemben azaz 3 ezreztem trilógia révén. 116 órát tettem bele :D

Mondjuk ez elég drága, pc-re meg főleg. Én valami 5 ezerért vettem vagy 2 éve xbox-ra.és most is 4 ezerért vesztegetik ms storeban.

(#128746) Wesder válasza beyruth82 (#128745) üzenetére


Wesder
félisten

Ma rakták fel a PC storeba, meg egyèbkènt is ennyi a 3 játék ára, ha nem akciós.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128747) parandroid válasza icemad (#128737) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem úgy nettó 2-3 évet elvett az életemből. 8-10 évig toltam, a végén már nagyon lájtosan, ahogy próbáltam lejönni róla. A végén úgy sikerült, hogy minden játékra alkalmas gépet kihajítottam a házból, és vettem egy xbox one-t (a gyerekeknek akkor már volt 360-a). Ja, meg akkortájt jött a szabály, hogy heti bontásban max annyit játszom, amennyi óra aktív testmozgással telik. Eztúgy nagyjából azóta is tudom tartani.

Tavaly megint befizettem egy hónapot, szerencsére megállapítottam, hogy ez már nem az én játékom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#128748) .LnB válasza l.skywalker (#128722) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez még nekem is necces. Pedig én mindig kardoskodok, hogy össze lehet bármit hasonlítani, bármivel. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#128749) .LnB válasza icemad (#128737) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a te bajod, hogy ezeket nem tudtad mind, összemenedzselni. :U
Nekem sikerült, és k*rva jó évek voltak! ;) Kellett teljesíteni a raideken, az asztaltársasággal a piáláskor, és hát... az ágyban. :DDD Meló?! Persze volt az is, arra volt jó, hogy finanszírozni lehessen a dolgokat, meg fizetni a WoW havidíjat.

#128747parandroid
Akkor fejeztem be a WoW-ot, amikor megtudtuk, hogy jön a baba. 11 éve. És nagyon "okos voltam", mert váltottam egy "kevésbé időigényes" játékra. A Dota 2-re. ;] Azt hittem az lazább játék. Aztán kiderült, hogy csöbörből-vödörbe esete volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#128750) l.skywalker válasza .LnB (#128749) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én csóró is voltam, a legnagyobb értékem egy tornacipő volt, szóval nem állt fenn annak a veszélye, hogy bármilyen gaming hardvert vegyek. De nem sajnálom. Mikor a 4. gyerek született akkor "jöttem vissza" egy X360-al és nekem ez így utólag bevált. Kimaradt ~15 év, még mindig van mit bepótolni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.