Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) Steve1207 válasza Wesder (#96000) üzenetére


Steve1207
veterán

Tudom, pont azért kérdeztem, hogy ki tudja mit hoznak ki S-en, hátha megint "üzennek". Nekem a Plague lett volna az első meglepetés, de így, hogy elmaradt részben ez a következő olyan játék, ami mutathat valamit.

.

(#96002) icemad válasza csuvicsuva (#95997) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ősember! :DDD ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#96003) Moby válasza Steve1207 (#95998) üzenetére


Moby
addikt

Nem a teljesítmény a fő bajuk vele. A kevés rammal szív mindenki. Ezt eléggé elcseszte az MS. Ezt nem lehet csak úgy "összebohóckodni", meg összesetupolgatni.

(#96004) Wesder válasza Moby (#96003) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz hozzá bővítőkártya.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#96005) icemad válasza Wesder (#96004) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

200 euró lesz az is? :DDD
Amúgy meg nem értem mi a gond. Majd futtatja felhőből. :U

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#96006) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van itt aki COD-ot előrendelt? Nálatok megy kampány? Too early-t ír még mindig. :W

Live-Die-Respawn

(#96007) hombre[EU] válasza negyven2 (#95995) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az semmi, a jàték 3%-a :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#96008) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Azt mondják egy újszülöttnek minden vicc új. Hát nekem a Rocket League az újdonság. Eddig sosem játszottam vele de ma délután gondoltam egy nagyot és elindítottam. El is repült egyhamar 6 óra hossza. És fülig ér a szám. Ez a játék visszahozta azt a multis élményt amit régesrég még a 360-as érában a Bad Company 2 és a Forza Motorsport 3-4 adott számomra.

Jól tudom hogy páran szoktátok ezt tolni együtt? Lehet hogy néha beugranék majd én is.

Egyébként először fura volt a Series X-en hogy olyan so-so a játék kinézete, aztán rájöttem hogy a Performance módban voltam és átraktam Quality módra. Biztosan van különbség fps-re a két mód között, de számomra a Quality is teljesen játszható volt.

Az egyik meccs során ezt a statot sikerült összeszedni. Az utolsó után meg elfáradtam. 1:1-re álltunk és jött a hosszabbítás ami olyan 7-8 percre sikeredett. Mindkét csapat figyelt a védekezésre is és eléggé feszült volt a meccs menete.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#96009) Madoc válasza oriic (#96006) üzenetére


Madoc
veterán

Nem indul itt sem még.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#96010) Guitar14 válasza Bogyi007 (#96008) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én szoktam csak mostanában kikopott kicsit a haveroknál de szívesen játszanék vele, egyedül nem annyira nagy fun, amióta haverok nem tolják azóta én se nagyon. Felvettelek barátnak Xboxon, majd írj ha játszanál és mehet. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#96011) Bogyi007 válasza Guitar14 (#96010) üzenetére


Bogyi007
veterán

Majd jelzek, nincs most itthon a normálisabb fülesem így jelenleg a mikrofont nem tudom használni.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#96012) oriic válasza Madoc (#96009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zsír, úgy tűnik, hogy konzolokon nem megy sokaknál. :(

Live-Die-Respawn

(#96013) Madoc válasza oriic (#96012) üzenetére


Madoc
veterán

Megy!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#96014) oriic válasza Madoc (#96013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok thx, itt is megy.

Live-Die-Respawn

(#96015) icemad válasza Bogyi007 (#96008) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A mobilos verzió is nagyon jó lett. Nem az a tipikus reklámokkal teleszabott tucatkacat. Rocket League Sideswipe néven keresd. 2d-s, de kb ugyanaz az élmény.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#96016) pzstm válasza Elderath (#95999) üzenetére


pzstm
titán

és a bal oldali 7 éve jelent meg..... :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#96017) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

WRC Generations

ZX Spectrum - Commodore 64

(#96018) icemad válasza pzstm (#96016) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ráadásul szerintem egy igen igen jól sikerült játék.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#96019) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#96020) IntelKiller7 válasza oriic (#96006) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Meg nem jott meg a teszt kulcs. :F

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#96021) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Kipróbáltam az új COD-ot.Eddig 1 órát toltam de nagyon tetszik!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#96022) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Plague Tale Requiem Chapter 6 végén nem tudom eldönteni, hogy a Beast boss fight most vagy bugos volt, vagy egyből megtaláltam egy cheese-t, vagy ennyire könnyűre találták ki. :D Felgyújtod, leparittyázod a hátán azt a pöcköt és ennyi. Azért gondolnám, hogy egy bug, nem feature, mert miközben ég a csávó hirtelen eltűnik az egész modellje, ez szerintem nem rendeltetésszerű működés...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#96023) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Átugrottam most egy pár kérdést.
Valóban megváltozott a Beállításokban több minden, amit én örömmel fogadok egyelőre, mert úgy látom, hogy pozitív irányba változott. A lényeg, hogy az energiatakarékossághoz bekerült egy olyan, hogy "Tápellátási hang" (ki/be) - na ez mi a szösz? :F

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#96024) Wesder válasza AssAssynn (#96023) üzenetére


Wesder
félisten

Ordítson-e a TV, mikor bekapcsolod a gépet, vagy ne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#96025) Steve1207 válasza ρσгτσ (#96019) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem gondoltam volna, hogy látok a kezdeti patch-es Night City-nél jobban kihalt várost valaha :D Jó amúgy, hogy Arkham összehasonlítással kezdték, nagyon érdekes lett így.

.

(#96026) AssAssynn válasza Wesder (#96024) üzenetére


AssAssynn
őstag

Az intro hangra gondolsz? Annak van egy külön pontja a hangbeállításoknál más néven. Egyébként a tápellátási hang ott is megtalálható.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#96027) oriic válasza IntelKiller7 (#96020) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Senkinek, szóval inkább megvettem... :W

Live-Die-Respawn

(#96029) dunc válasza AssAssynn (#96023) üzenetére


dunc
nagyúr

A be/ki kapcsoláskor a pittyenés.

(#96030) zzola válasza Dawide@axele (#96021) üzenetére


zzola
félisten

Azt várom én is, azt hiszem egy hét múlva hozza a postás.
Mondjuk időm nem tudom mikor lesz rá, a héten még nem volt bekapcsolva a konzol....

(#96031) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#96019) üzenetére


ρσгτσ
őstag

(#96032) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

The First Descendant

GamerFuzion YouTube oldalán van már egy rakás karakterbemutató, illetve játékmenet videó, ha valaki kíváncsi rá. Természetesen PC -n.

Került már fel pár óra Gotham Knights játékmenet is.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#96033) batai15


batai15
félisten

Nekem is venom akku van igaz nem a dokkolós fajta hanem a 850-es méretű akkus. Lassan egy éve használjuk semmi rosszat nem tudok rá mondani , kapacitás is bőven jó.

(#96034) Guitar14 válasza dunc (#96029) üzenetére


Guitar14
senior tag

Akkor elég fura fordítást kapott.
"tápellátási hang" :DDD

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#96035) Bep válasza Guitar14 (#96034) üzenetére


Bep
senior tag

Semmi különleges nincs benne. Tipikus MS-es fordítás :DDD

(#96036) Wesder válasza ρσгτσ (#96028) üzenetére


Wesder
félisten

Capcom megint megmutatta, hogy kell Remake-et csinálni. Jó lesz ez a RE4. Ráasásul régi áras, csak a Deluxe kerül 80€-ba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#96037) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#96028) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Resident Evil 4 - 2nd Trailer
2023.03.24.

Elírtam a dátumot.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#96038) csabi0805 válasza ρσгτσ (#96037) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Srácok!Nektek az októberi frissítés után megjelent a kezdőképernyőn a keresési sáv,meg a Tv némítása a hang és zene fülnél?
Azért kérdezem mert nekem ez a két feature nincs a többi változás az okés.
Bocsánat nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#96039) csabi0805 válasza csabi0805 (#96038) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Közben meg van ránéztem a Twitteren és ott írták mert más sem találta.Be kell jelölni külön az eszközvezérlésnél.
Na már csak a search bar hiányzik. :F

(#96040) ρσгτσ válasza csabi0805 (#96039) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én Alpha Skip-Ahead insider -ben vagyok. Fogalmam sincs hogy áll most a normál frissítés. Mert gondolom abban vagy?

Amúgy a keresési sávot sem nagyon értem. Mármint a funkcióját, mivel a kontrolleren "Y" gombot megnyomva is lehet keresni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#96041) csabi0805 válasza ρσгτσ (#96040) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Bocsi nem neked akartam az első hozzászólást,igen én simán vagyok.
De írják az októberi frissítéshez a keresési sávot.Néztem videókat van akinek ott van meg van akinek nincs.

(#96042) ρσгτσ válasza csabi0805 (#96041) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt nem mondták/írták azokban a videókban, hogy melyik build vagy OS szint?

Mert az alapon kívül vannak még insider szintek is. Konkrétan 5 fajta. Nem tudom a normálban egyáltalán benne van -e. Ezért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#96043) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyit dumáltunk múltkor Bad Pitt-tel a Red Dead Redemption 2-ről egy másik topikba. Hogy megvettem megint. Szerintem ez a második játék, amit kétszer vettem meg. Másik a Witcher 3 volt.

Na de mielőtt megvettem, néztem videót, hogy melyik konzolon milyen. És meglepődtem, hogy PS5-ön mennyivel kisebb felbontásban fut. :U
Most már tényleg jöhetne hozzá egy 60fps patch.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#96044) Steve1207 válasza .LnB (#96043) üzenetére


Steve1207
veterán

Ehhez már nem jön semmi szerintem, nem foglalkoznak vele. Múltkor a nagy update várás után háromnegyed évre volt, hogy GTA-ra összpontosítanak mostantól.

.

(#96045) .LnB válasza Steve1207 (#96044) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja tudom, csak hangosan reménykedek. :D
Nem baj, elsőre is imádtam 30fps-sel. Nehogy már most hisztizzek miatta. :) Akkor meg se kellett volna vennem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#96046) Moby válasza .LnB (#96043) üzenetére


Moby
addikt

Hmmm...azt lehet, hogy nekem is meg kellene vennem mégegyszer, hogy megnézzem hogy fest kicsutkázva.

(#96047) zozika84 válasza .LnB (#96045) üzenetére


zozika84
őstag

Ilyenkor nem elég nekik csak kipöckölni az FPS lock-ot? Csak mert PC-n sincs limit, így naív játékosként azt gondolnám, hogy konzolon sem lenne rakétatudomány ezt megtenni :F

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#96048) .LnB válasza zozika84 (#96047) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Optimistán, azt gondolom, hogy de, ha PC-n sincs. Elő szokott fordulni, hogy a fizikát is az fps szám függvényében számolja a motor, vagy a multiplayer részt is.
Viszont ha így is van, szerintem azért nem csinálják, mert ez egy patch lenne. Azért meg nem kérhetnek pénzt. ;] Ezért valami mást is csináltak volna, aztán vehettük volna újra meg. De lelőtték ezt a project-et.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#96049) Steve1207 válasza zozika84 (#96047) üzenetére


Steve1207
veterán

Amelyik játékot úgy fejlesztették lehetne, de egy Rockstar nem fogja mert pénz, inkább 2-3x eladja ugyanazt. RDR2 45-50 fps-sel futott az előző generáción is, amikor megmókolt állapotban tesztelték, de ez off téma eléggé.

.

(#96050) Norb79 válasza .LnB (#96043) üzenetére


Norb79
őstag

Mint szinte minden amúgy.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.