Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130001) ρσгτσ válasza tkohun2107 (#129999) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Samsung TV -nél úgy érdemes kezdeni, hogy minden olyan eszközt kiszedsz az univerzális távirányító részből, aminél nem szeretnéd, hogy a TV kapcsolgassa. Pl. konzolt is.

Nálad a főképernyőn bal oldalon a "Csatlakoztatott eszközök" részbe kell bemenni, aztán elvileg jobb oldalon a végén lesz a felsorolásban.

Utána elvileg újra be kell kapcsolni a Game módot arra a HDMI bemenetre a beállításokban. Ezt most fejből nem tudom hol van, de ha kell hozzá segítség később megírom.

Egyébként igen. Samsung -on nincs DV és DTS sem.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#130002) ρσгτσ válasza (#130000) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Működik, csak az elején voltak vele problémák, aztán egy frissítéssel ezt orvosolták már C1 -nél is.

Én mondjuk nem használom.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#130003) tkohun2107 válasza ρσгτσ (#130001) üzenetére


tkohun2107
tag

Már meg is csináltam ,hálásan köszönöm ✌️

(#130004) turho


turho
addikt

Kérdeznék egy komplexet :) csak COD.
Melyik régebbbi kiadások működnek X-en, ahol még garantáltan lehet multizni is? 2019 előtti részekre gondolok.
(Ha van itt olyan, aki esetleg játssza is valamelyiket).

Nem találtam jobb helyet a kérdésemnek, bocs.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#130005) Döglött Róka válasza turho (#130004) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Amit látsz a storeban, a többi google hogy mennyire aktív. De én nem lőnék 5 éves játékra egy olyan sorozatban, ahol évente van új rész.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#130006) turho válasza Döglött Róka (#130005) üzenetére


turho
addikt

Maradtak ki részek, ezért érdekel inkább. Illetve tapasztalat, hogy valóban van-e online mozgás, talál játékosokat.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#130007) Guitar14 válasza turho (#130006) üzenetére


Guitar14
senior tag

Asszem tavaly volt cikk, hogy az összes régi 360-ra és PS3-ra kiadott CoD-nak átírták a matchmaking kódját így újra lehet könnyen játékot találni.
Az eredeti MW2 és MW3-ba próbáltam ott bőven van élet, kb azonnal meccset talál, de szerintem ugyanez igaz a Ghost, World at War és a Black ops címekre.
(múltkor például Xbox Classicon multiztam live-on Call of Duty 1 Finest Hour-ral :DDD )
Akár multizhatunk is egyet valamikor. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#130008) turho válasza Guitar14 (#130007) üzenetére


turho
addikt

Ok, majd megnézegetem. A Ghosts mennyire "rusnya" a maiak mellett, illetve melyik még, ami már néz is ki valahogy és sokan játsszák is? 2019 előttiben gondolkodom.

Hú, nekem a legjobb emlékek a COD 2 és a COD 3 360-on. A COD 3 nem is jelent meg semmi másra, a pc verziót is kihagyták...

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#130009) válasza turho (#130008) üzenetére



tag

A CoD 3 megjelent PS2-3-ra és eredeti Xboxra is, a PC-t valóban kihagyta.

(#130010) turho válasza (#130009) üzenetére


turho
addikt

Igen, ps2-n szörnyen festett, ps3-on jobb volt, 360-on anno állam leesett.
Mai napig nem értem, hogy pc-n kihagyták :F

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#130011) realcamp válasza persil (#129924) üzenetére


realcamp
csendes tag

Köszi. Illetve amit még láttam, hogy accountként árulnak játékokat. Gondolom ilyen esetben kapok hozzáférést egy profilhoz, amin elérhető a játék. Ezekről mi a vélemény?

(#130012) NoMagix válasza realcamp (#130011) üzenetére


NoMagix
addikt

Az ilyet felejtsd el!

(#130013) Dinomano válasza realcamp (#130011) üzenetére


Dinomano
senior tag

Felejtsd el, adnak egy account-ot, ami él valameddig, ha törlöd vagy újratelepítenéd az accountot(game-et), akkor bukó a dolog. Ha meg e-mailes kétlépcsős azonosítást is kér a profilba jelentkezéshez, akkor is szívás.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#130014) Dinomano válasza turho (#130008) üzenetére


Dinomano
senior tag

Szerintem Advanced Warfare jól néz ki (még 360-on is oké volt). + Infinite Warfare faxaés szép game. COD Black Ops 3 jól néz ki, a korábbi részek már kevésbé. Mondjuk, engem csak a single kampány érdekelt mindig.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#130015) SwitcX69 válasza turho (#130008) üzenetére


SwitcX69
csendes újonc

Nekem kb mindegyik cod megvan xboxra. Ha gondolod leszedegetem őket a hétvége folyamán és privátban elküldöm, melyikkel lehet még multizni. Nekem a ghosts az egyetlen játékom xboxra ami nem indul jó ideje. Egy biztos, wwii, bo3/4, iw mai napig pörgethető.

[ Szerkesztve ]

(#130016) turho válasza SwitcX69 (#130015) üzenetére


turho
addikt

Pont a Ghost-sot néztem, hogy az totál kimaradt. Nem működik már? :F
Köszi, de emiatt ne csinált nagy felfordulást, nem életbevágó, csak puhatolózok, mi megy, mi nem, online multiban.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#130017) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Fakk. Barmilyen játékot indítok el PC-n, hogy nem tudott bejelentkezni az Xbox Live-ba. Erre van valakinek esetleg valami megoldása? Fiókváltás, újrabejelentkezés, restart nem oldotta meg:S

(#130019) everest140


everest140
tag

Sziasztok!
Ha lejár a GPU-m nemsokára, akkor utána előfizetés nélkül is játszhatok tovább a már megvásárolt játékaimmal?
Illetve a store-t elérem előfizetés nélkül is és tudok venni játékokat?
Vagy ehhez már kell valamilyen alap aktív előfizetés?

(#130020) Norb79 válasza everest140 (#130019) üzenetére


Norb79
őstag

Tudsz, de ha online szeretnél játszani, akkor ahhoz kelleni fog a gamepass core előfizetés.

Storet is el fogod érni, csak a plusz gpu kedvezményeket nem, hanem a normál vagy a gpu nélküli akciós áron fogsz tudni vásárolni.

(#130021) everest140 válasza Norb79 (#130020) üzenetére


everest140
tag

Értem, köszi.

(#130022) icemad válasza Norb79 (#130020) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Annyival egészíteném ki, hogy az ingyenes játékokhoz nem kell előfizetés. Pl Fortnite, Rocket League, stb.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#130023) Marcsello31 válasza icemad (#130022) üzenetére


Marcsello31
őstag

És tökéletes télen fűtéshez, virágtartónak vagy csak dísznek ;] .

(#130024) GoTReX


GoTReX
őstag

Nagyon sok játék van GPU-n. Ti milyen érdekes hangulatú Rpg-t ajánlanátok amit nem multi alapú. Az sem baj ha nem olyan hosszú. Én Fable sorozatra gondoltam. Nektek van valami kedvenc, amit javasolnátok?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#130025) homerhamm válasza Marcsello31 (#130023) üzenetére


homerhamm
addikt

Hogy mi???

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#130026) beyruth82 válasza GoTReX (#130024) üzenetére


beyruth82
veterán

Dragon age sorozat.

(#130027) consono válasza beyruth82 (#130026) üzenetére


consono
nagyúr

Képes vagy a régiekkel is játszani belőle? Nem öregedtek rosszul?

GoTReX: a Fabléknak van egy sajátos hangulatuk, egy próbát megérnek, de azért nem mai csirkék. Ha nem volt még meg és nem csak a fantasy RPG érdekel, akkor a Mass Effect Legendary Edition-nel nem lehet melléfogni. Ez viszont hosszú lesz :) Ha nem csak a nyugati RPG vonz, akkor a Tales of Arise is érdekes és nem is nagyon hosszú.

"In God we trust. All others must bring data"

(#130028) beyruth82 válasza consono (#130027) üzenetére


beyruth82
veterán

Fable sorozat régebbi szerintem. Dragon age inquisition már egész pofás lett.

(#130029) Norb79 válasza GoTReX (#130024) üzenetére


Norb79
őstag

Wartales most a legjobb rpg számomra a GPUban.
Nagyon jelentős mennyiségű micromenedzsment van a 20+ fősre duzzasztható csapattal, de a vége felé az ellenség is 20-25-28 fős brigádokkal jön szembe.
A sztori is érdekes, zónánként van egy-egy nem összefüggő több részes fő küldetés, és 20-30 kisebb, de az egyes zónák fő sztorija és kisebb küldetések függetlenek egymástól, így az egész játékot átívelő főküldetés sorozat nincs is.
Zseniális és újszerű rengeteg szempontból.

(#130030) consono válasza beyruth82 (#130028) üzenetére


consono
nagyúr

Azzal játszottam én is csak, az viszonylag új :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#130031) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Szerintetek merjem ezt beaktiválni a konzolomon?"viccen kívül"
[link]
Vagy giga bann jár érte két nap használat után. :D

(#130032) icemad válasza Marcsello31 (#130031) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem drága, és elméletileg csak új accounton működik. De ban-t nem kapsz érte. Legalábbis itt a fórumon még senki nem kapott.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#130033) oriic válasza Marcsello31 (#130031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ban nem fog érte járni szerintem, de ez csak akkor megy ha a fiókodon eddig még soha nem volt előfizetés. (ha később lejár, akkor ugyanezt nem tudod ugyanarra a fiókra aktiválni)

De amúgy ez így drága, simán hivatalosan is 4790Ft a havidíj :D [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#130034) GoTReX válasza consono (#130027) üzenetére


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat:


consono: Szerintem menne, de majd kiderül. Szerintem nem is a grafika, inkább a tempo más mint manapság. Az egyre emlékszem még Classic Xbox korszakból. Jó lenne amúgy valamit végigvinni, mint egy könyvet, ezért nem baj ha nem marathoni, ezért passzoltam a a Mass Effectet. Kiderül :) Fable1 és 3 részre gondoltam amúgy. :)

Norb79: WarTales jónak néz ki, de szerintem az keményebb dió elsőre. Meg elég komor hangulata van, most nem annyira érezném jónak.

Dragon age inquisition: Ennek utánanézek mert láttam hogy felfutott újra. Nekem teljesen kiesett ez a sorozat. Mindig az a PC-s Third Person Német fejlesztésű RPG jut eszembe róla a 2000s évekből, aminek most nem jut eszembe a neve.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#130035) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Oks, hagyom a francba akkor ha így drága, az accomon még nem volt előfizetés egyszer sem, marad akkor az eredeti megoldás. valahogy összekalapálom az összeget.
Köszi a választ, ezzel nem rizikózok akkor. :)

(#130036) parandroid válasza GoTReX (#130034) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ha már szerepjáték, nem került még szóba a Baldur's Gate 3, meg a két Divinity. Utóbbiak fillérekért mennek akcióban, és mai szemmel sem rosszak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#130037) icemad válasza Marcsello31 (#130035) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha még soha nem volt előfizetésed, akkor a storeban nem dob fel valami akciót neked? Mittudomén 300 Ft vagy 999 Ft az első hónap?
Mert van most ilyen akció:

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#130038) ridiculous válasza Marcsello31 (#130035) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Nyugodtan veheted amit linkeltél ha eddig nem volt előfizetésed.
Szolgáltatási díjjal ennyibe kerül 4900FT helyett:

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#130039) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Rég nem csináltam ilyet (de régen működött), viszont most nézem és jól látom, hogy a mobilos (Android) appban már nincs code redeem? :F
Köszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#130040) Wesder válasza axlfsi (#130039) üzenetére


Wesder
félisten

2020 júliusa óta nincs redeem az appban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130041) IntelKiller7 válasza axlfsi (#130039) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kikerült. iOS-ből is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#130042) AMD Power


AMD Power
titán

Mostanában nagyon keveset játszok. De végre a végéhez értem a Diablo IV-nek. A fő szállat és jó pár mellék küldetés után vége lett. Nem volt rossz játék, de 2x évvel ezelőtt amikor az első résszel játszottam pc , akkor valahogy jobban élveztem mint most ezt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#130043) Wesder


Wesder
félisten

Forza Motorsport in the next few months:

• More tracks
• Spectate Mode
• Multi-class races
• Endurance Races
• Car Proximity Radar
• Forza GT division changes
• Logitech TrueForce support
• AI improvements
• Forza Race Regulations improvements
• Improvements to multiplayer, including matchmaking, safety rating & more

A Message to the Motorsport Community – May 2024

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130044) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok!

Ajándékba vennék FC24 kulcsot Series S-re tudnátok linkelni honnan lenne érdemes?
Amit betud majd az illető írni xboxon és már megy is olyanra gondolok :D

Köszi!

(#130045) beyruth82 válasza AMD Power (#130042) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor jöhet is az új nagyágyú a Jedi:Survivor :D

(#130046) AMD Power válasza beyruth82 (#130045) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan így van. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#130047) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Szia icemad! Majd ezt megnéztem, két fiókom van, az egyiken volt már rendes előfizetés, a másikon nem volt még, azzal bele nézek majd hogy látom e az akciót, ha épp van akkor ki próbálásra okés, meg is nézem mindjárt.
ridiculous: akkor vpn sem kel, és menne gond nélkül, köszönöm mindenkitől az infót!

(#130048) IntelKiller7 válasza beyruth82 (#130045) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Felidegesit ez a jatek engem… :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#130049) AMD Power válasza IntelKiller7 (#130048) üzenetére


AMD Power
titán

Nehéz? Vagy rossz az irányíthatósága?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#130050) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Megnéztem közben, 14 napra 300ftèrt adna teljes
Ultimate game passt.
Aztán az egyebeknèl:
Ultimate 1 hónap: 4790,Ft itt van online mód.
Game pass for console: 3190ft itt nincs online mód.
Game pass core 2500ft itt online játék mód adott+
25 játék.
Azért vannak lehetőségek.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.