Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) prokxy válasza Moby (#47000) üzenetére


prokxy
veterán

Na szuper, akkor ezt is hanyagolom. Elég rég óta van ez a hiba, ennyi idő alatt azért illő lenne megoldani.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#47002) Zoleee83 válasza prokxy (#47001) üzenetére


Zoleee83
addikt

A WD Legion save issue-t a Bugisoftnak több mint egy hónap után sikerült javítani, pedig az nem egy dzsunka cég, mégis elszöszöltek vele egy csomó ideig, az is hasonlóan idegesítő téma volt sajnos.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#47003) MarioAna


MarioAna
senior tag

Sziasztok!
Gondolkozok az Xboxról mobilra streamelésen, amihez kellene egy telefontartó a kontrollerhez. Van esetleg tapasztalat Telefon tartó Xbox One kontrollerhez hogy ez jó a Series kontrollerhez is (XSS)?
Szilikon toknál ugye más a kivágás a két kontroller között (printscreen gomb), de méretbeli elétérés is van szerintem közöttük egy pici. Ezért is kérdezem, hogy vajon rápattan-e a hátára gond nélkül egy ilyen tartókonzol. A teló egy 6.3" Redmi Note 7, szóval méretben semmi extra (that's what she said).
Illetve KV-nál van ilyen alternatíva? Az sem baj ha kicsit drágább, ma be tudnék ugrani érte, de nem találok semmilyen keresőszóval még csak hasonlót sem.

(#47004) l.skywalker válasza Moby (#46995) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tegnap mintha írt volna olyat a hivatalos Twitter, hogy helyre fogják állítani. Ja meg is van: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47005) Steve1207 válasza Zoleee83 (#47002) üzenetére


Steve1207
veterán

Az a több mint egy hónap negyed év legalább :DDD Nekem a 2.4-ben még bugos volt decemberben és utána eléggé hanyagolták a frissítéseket, nem is követtem onnantól. Szerk.: igaz a patch note-ban írták, hogy fixed...

[ Szerkesztve ]

.

(#47006) gabriel26


gabriel26
tag

3 honapig nem voltam itthon, most bekapcsoltam a series X-et es normalis sebesseggel tolt mindent meg bekapcsolva is :DD
Verge microsoft csinalt valamit :DDD :C

(#47007) adalbert1 válasza gabriel26 (#47006) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezen én is meglepődtem, mikor hosszú idő után először töltöttem le valami újat, és 2-300 mbit közötti sebességgel jött - remélem, ez most már marad is. :))

(#47008) Moby válasza l.skywalker (#47004) üzenetére


Moby
addikt

Egen, de igérni sem mernek egyelőre semmit, hogy ez mikor lesz. Azt írták, hogy előbb biztos a patch, azután lehet ezekkel foglalkozni. Hetek múlva én ezt már aligha fogom elővenni, hogy befejezzem.

(#47009) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Dev Planning 4K/60 FPS and 2K/30 FPS Modes on PS5, Xbox Series X (gamingbolt.com)

Ez a 2K/30FPS csak nekem nem logikus? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47010) balazs025 válasza l.skywalker (#47009) üzenetére


balazs025
senior tag

A címben el van írva. A szövegben már máshogy van.

(#47011) hombre[EU] válasza l.skywalker (#47009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Fletcher said that on PS5 and Xbox Series X, the game will run at 4K and 30 FPS, while on the Xbox Series S, the resolution will be knocked down to 1080p.

Meanwhile, the developer is also planning to have a separate visual mode prioritizing a higher frame rate count, which will see the game running in 2K at 60 frames per second on the PS5 and Xbox Series X

elírta a címben. az a kérdés,hogy a 2K az fullhd vagy 1440p ebben az esetben :D (hivatalosan fullhd, de sok helyen 1440p-re is használják). ha elōbbi az elég gyengusz

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#47012) oriic válasza l.skywalker (#47009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szövegben nem találok én 2k/30FPS-ről írást.

"Fletcher said that on PS5 and Xbox Series X, the game will run at 4K and 30 FPS, while on the Xbox Series S, the resolution will be knocked down to 1080p."

"Meanwhile, the developer is also planning to have a separate visual mode prioritizing a higher frame rate count, which will see the game running in 2K at 60 frames per second on the PS5 and Xbox Series X"

Én ezt úgy értem, hogy

PS5 és XSX - 4K30FPS
Series S - 1080p30FPS

És lesz egy külön mód, ami vizuálisan gyengébb, de XSX-en és PS5-ön is 60 FPS-t tud 1440p-ben. (2K) Egyébként utóbbi érdekesebb, mert PS5-ön nincs 2K ugyebár.

szerk:

Jóvanmár, hogy ilyen ninják vannak itt, na. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#47013) hombre[EU] válasza oriic (#47012) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#47014) IntelKiller7 válasza oriic (#47012) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De, ha nagyon keresik, akkor majd lesz. :DDD Ők mondták.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#47015) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Wasteland 3: The Battle of Steeltown Releasing June 3 - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47016) Bad Pritt válasza l.skywalker (#47015) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jeeee, must have.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47017) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

[F1® 2021 | Announce Trailer]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#47018) Wesder


Wesder
félisten

Na mostani patch-csel àllítólag fixàlva van az inventory wipe, tehàt akinek eddig nem vesztek el a cuccai, ezutàn sem fognak. Ha tényleg működik a mostani patch, akkor utàna nekiàllnak a helyreàllítàsnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47019) Sinu válasza MarioAna (#47003) üzenetére


Sinu
senior tag

Szia,

Nem jó hozzá, van itthon ilyenem, megnéztem.

Emag 6,5k

No Future

(#47020) prokxy válasza Wesder (#47018) üzenetére


prokxy
veterán

:C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#47021) Hunt3r22 válasza ρσгτσ (#46963) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Csináltam egy videót, Mercury bolygó, Elion misszió. Szemcsésedés + textúra villogás.

[link]

@vg

be van kapcsolva, az alatt csinálja.

[ Szerkesztve ]

Xr

(#47022) Silεncε válasza Hunt3r22 (#47021) üzenetére


Silεncε
őstag

Ez VRAM-hiba szerintem (vagy hát RAM, itt nincs külön)

[ Szerkesztve ]

(#47023) Bogyi007 válasza Zoleee83 (#46901) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem is tetszett ez a rész, a jelenet pedig amikor az "öregfiúk" egymás mellett vannak, az állandó háttérképem a boxon - de sajnos egyvalaki nagyon hiányzik nekem róla...

Dom a kedvenc karakterem a játékban, a Gears 3-ban amikor először játszottunk vele 4 fős kooperatív módban képzelheted mit éreztem amikor a csapat túlélése végett az életét áldozta fel...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#47024) Hunt3r22 válasza Silεncε (#47022) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Csak azt nem értem, miért nem jelentkezik minden játéknál..

Medium / Borderlands / Warframe éppen elég.. :DDD

Majd holnap felhívom a supportot..

Xr

(#47025) Moby válasza Hunt3r22 (#47021) üzenetére


Moby
addikt

Ez szinte biztosan ram hiba.

(#47026) banderasz77


banderasz77
addikt

Exodus Gold 4200-ért megéri a felárat a simához képest? Az 2900.

(#47027) Zoleee83 válasza Hunt3r22 (#47021) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, de szervizes tapasztalattal VRAM hibának tűnik, küldd vissza garanciába. Az is egy jellegzetes hiba, hogy nem minden játéknál csinálja, ha beszélsz a supporttal, ajánld fel hogy elküldöd ezt a video-t is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#47028) Hunt3r22 válasza Zoleee83 (#47027) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem keserítesz el, sőt, ebben a helyzet örülök is neki, hogy többen is 1 véleményen vagytok.

Xr

(#47029) tisztelturam válasza banderasz77 (#47026) üzenetére


tisztelturam
tag

Indiában csak 1500ft a Gold. De india feltöltö kártyát soha nem láttam még sehol
Nagyon megéri a 4200ft is ,remek játék. Igaz én csak az "alapot" játszottam végig a game passban

[ Szerkesztve ]

(#47030) IntelKiller7 válasza tisztelturam (#47029) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Argentínában meg 562Ft a Gold kiadás.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#47031) banderasz77 válasza IntelKiller7 (#47030) üzenetére


banderasz77
addikt

Igen, de ugye egyik sem játszik.
Matekolok melyiket húzzam be Brazilból.

(#47032) tisztelturam válasza IntelKiller7 (#47030) üzenetére


tisztelturam
tag

869,70 argentin $ az majdnem 8 euro. Te hol látod 562ft-ért?

(#47033) IntelKiller7 válasza banderasz77 (#47031) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Tudom, csak példa volt neki, hogy van még olcsóbb is. :DDD

Amúgy nagyon dícsérték a DLC-ket. Ha szereted a Metro sorozatot, akkor én a Goldot venném. Az az 1300Ft már akkor nem oszt, nem szoroz. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#47034) IntelKiller7 válasza tisztelturam (#47032) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#47035) ρσгτσ válasza Hunt3r22 (#47028) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sajnálom. Bár amennyi játéknál írtál problémát...még mindig egyszerűbben orvosolható a konzol garanciális javításával, mintha játék oldalon kellene várni megoldásra. Sanszos a többi hiba egy része is a konzol miatt van. Amiket én sem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47036) laci12234 válasza icemad (#46504) üzenetére


laci12234
tag

Nekem nem vált át alapból
tv-én nem is engedi hogy bekapcsolj automatára csak ki-be
és akkor most javasolt használni a játék mód vagy sem ??

[ Szerkesztve ]

(#47037) Voy15 válasza l.skywalker (#46970) üzenetére


Voy15
tag

Jöhet :K
Alapjáték már ezrezve van :D

(#47038) IntelKiller7 válasza laci12234 (#47036) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Biztos van értelme, ha már beletették. De ne várd tőle, hogy rekordokat fogsz döntögetni miatta. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#47039) Csigavair


Csigavair
tag

Rövid PS5 karrier után visszacsábított a box. Series S annyira megszerettette velem, hogy a PS5 amennyire vágytam rá ürességet hozott, úgyhogy visszatértem egy XSX-el. Beállítottam minden profil belőve. Nos a problémám hogy a kis kedves minden bekapcsoláskor kéri a fiókom jelszavát... erre van valami megoldás, mert eléggé kiviszi az agyamat.

Köszi előre is

(#47040) Wesder


Wesder
félisten

Hú... :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47041) Gregszton válasza Csigavair (#47039) üzenetére


Gregszton
tag

Szia! Ami neked kell az itt van. :) [link]

(#47042) EmThor


EmThor
addikt

Resi VIII, S-en a 1080p 60 még érdekes lehetett volna.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#47043) Wesder válasza EmThor (#47042) üzenetére


Wesder
félisten

1440p/45...? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47044) AssAssynn válasza Wesder (#47043) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nem rossz az, még ha nem is megszokott szám. A 30-hoz képest így is jóval jobb.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#47045) hombre[EU] válasza EmThor (#47042) üzenetére


hombre[EU]
veterán

miért írnak a 30-ra 45-öt :DDD fotomódhoz jó lesz az RT...egyébként fp szóval hatvan kell ide

Life, Uh, Finds A Way

(#47046) icemad válasza laci12234 (#47036) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én használom, de nekem elég komoly tévém van, series x-el.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#47047) 30z.Samu válasza AssAssynn (#47044) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, csak akkor ezzel az erővel lehetne 1080p@60 is, ha már az MS is módosította a reklámját, pláne úgy, hogy még One X-en is megvan a 60fps. :U

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#47048) ρσгτσ válasza laci12234 (#47036) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Utóbbi időben (kb. 1 éve) már elég sok TV -n vált automatán. Akár az alacsonyabb, 100-150 ezres kategóriában is. Viszont szerintem mindig TV és egyén függő, hogy érdemes-e használni. Vannak olyan márkák, típusok, ahol egy-egy beállítás módosításával már átvált egyénire. Például ha nem tetszik abban a módban a kontraszt, simítás vagy a fényerő.

Én például akkor is váltani szoktam, ha éppen úgy érzem kib****a a szemem a sok élénk szín. Ami nálam játék függő.

Vannak olyan TV -k, ahol eleve alacsonyabb a fényerő, és ha feljebb szeretnéd rakni, már vált átvált egyénire.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47049) AssAssynn válasza 30z.Samu (#47047) üzenetére


AssAssynn
őstag

Lesz itt is ilyen minőség/sebesség módok nem? Gondolom az itt közöltek a max értéket mutatják. Lehet át lehet majd állítani 1080p/60hz-re is. Na de majd meglátjuk.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#47050) persil válasza 30z.Samu (#47047) üzenetére


persil
nagyúr

Ez a "meg a one x-en is" ugy hangzik, mintha az x egy gyengebb valami lenne, pedig nagyon nem. :U

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.