Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129151) consono válasza GoTReX (#129150) üzenetére


consono
nagyúr

Másik böngésző, adblocker kikapcs, mobilnet? Tegnap éjjel pont nem próbáltam, de nem szokott ilyen gond lenni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#129152) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

The Big Fallout Interview: Todd Howard and Jonathan Nolan Answer Our Burning Questions About Season 1

"Todd, I want to switch gears a little bit and ask more about the games. We obviously know that Fallout 5 is in the works, but you have said in the past that the plan is Elder Scrolls VI and then Fallout 5. Is that still the plan or is there any chance that that could change based on the interest from the show?

Howard: I'm going to avoid putting dates on anything. I've learned that the hard way. So obviously, our focus as far as new development right now is Elder Scrolls VI, but that doesn't mean that we're not making plans for other things. We're still doing a lot of work, obviously on Fallout 76, and we see the community, so many people going into that game and kind of rediscovering it and just so happy with where that game is at. It really does, and I mean, this has one of the best communities in all of gaming. Surprisingly, it's a very, very nice apocalypse, and we're doing a lot of Starfield work as well. So we have some really good updates that are going to get announced soon for that game. So, a lot going on here."

ZX Spectrum - Commodore 64

(#129153) AMD Power válasza sith7 (#129088) üzenetére


AMD Power
titán

Ahogy elnézem nem is fogom befejezni. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#129154) .LnB válasza Wesder (#129122) üzenetére


.LnB
titán

Az első része azon játékok között van, amitől ámultam a megjelenéskor, játszottam is vele. De sose fejeztem be. Nagyon kemény RPG volt. És én nem tudtam teljesen beleélni magamat. Akinek viszont ez sikerült, az a mai napig imádja. Szóval örülök, hogy jön a második rész, mert ez is egy kis ékköve a játékiparnak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#129155) l4cz


l4cz
csendes tag

[link] Xdefiant 19-21 között ismét teszt. :))

(#129156) Norb79 válasza .LnB (#129154) üzenetére


Norb79
őstag

Amikor bejelentették, hogy jön vmi trailer, a YouTube komment szekció felrobbant, hogy végre meg tudják majd mutatni Zsigmondnak (a magyar királynak :D). Elképesztő micsoda elkötelezett rajongói vannak a cuccnak, Gothic-szintű a tábor.
Nekem megvan pc, xbox és Switch kiadásban az első rész, de még én se tudtam kellő fókuszt adni neki, de majd most talán!

(#129157) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Tudom nem vág témába , de lenne egy kérdésem .
Sikerült vennem egy karc mentes hibátlan állapotú XBOX CLASSIC-ot a( SERIES X mellé ). Azon valahogy tudok játszani a game-pass ommal ?
Illetve még annyi ,hogy mennek e rajta esetleg a 360 játékai ?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#129158) Norb79 válasza viperabácsi (#129157) üzenetére


Norb79
őstag

Sajna erre rövid válaszok vannak, nem és nem. :(

(#129159) AMD Power válasza GoTReX (#129106) üzenetére


AMD Power
titán

Azt,hogy érted,hogy nem lehet befejezni? A fő száll gondolom csak elfogy egyszer... :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#129160) viperabácsi válasza Norb79 (#129158) üzenetére


viperabácsi
addikt

Köszi , soft modos , de gyári a hdd van benne, akkor csak classic lemezekkel fog menni , gondolom

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#129161) Norb79 válasza viperabácsi (#129160) üzenetére


Norb79
őstag

Persze, nem csak sw-es akadálya van az x360as játékok futtatásának, hanem hw-es is.
Gamepasshoz meg a beugró szint az xbox one, az a 360asokon sincs.

(#129162) ThorsHUN válasza newclass (#129146) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Azaz:)

(#129163) GoTReX válasza consono (#129151) üzenetére


GoTReX
őstag

Másik böngésző, másik eszköz (Teblet, Modnil stb), Refresh stb.... Mindent próbáltunk.
DE!
Egyenként a kosár funkciót kikerülve meg tudtam venni az utolsó pillanatban. Ez egy ekkora világcégtől mindenesetre érdekes. :U Ha esetleg másnál is van hasonló, próbálkozzon ezzel.

Van itt olyan aki szokott Xboxon WarZonézni? Jól látom hogy kikapcsolták a crossplay beállítást?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#129164) ThorsHUN válasza Norb79 (#129156) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Amúgy ez nem csoda. Nézd meg micsoda kidolgozottsága van a játéknak. Nem feltétlenül grafikára gondolok, bár az is elég jól néz ki szerintem. Az összes vívásos mozdulatot valódi technikák alapján dolgozták ki. Az éhség, fáradtság, életerő, harc, stb mind mind iszonyatosan részletes és amennyire lehet korhű. A második rész trailere nekem kicsit túlontúl harcias és valóságtól elrugaszkodott.
Én sem játszottam végig, bár többször nekirugaszkodtam, az elejét (az első nagyobb csatáig) ismerem.
(Annyiból szoktam csalni, hogy én azért berakom a célkeresztet az íjászathoz, valamint több ellenfél esetén leíjazom őket és csak egy ellen megyek párbajba)

(Aki nem ismerné ez nem az a játék, ahol az elején 10-eket aztán 1000000-kat sebzel)

(#129165) frankdelgado válasza GoTReX (#129163) üzenetére


frankdelgado
őstag

Néha felszaladok, de csak DMZ-ben kalandozok egyedül.. :) Én amúgy is hagytam a crossplayt, mert ha kikapcsolom, akkor fél nap mire boxon talál szervert, így meg pikk-pakk.

Aprópopó COD, van info arrol, hogy bekerülnek-e a gamepassba a codok, és ha igen, akkor mikor?

[ Szerkesztve ]

(#129166) sirarcheer válasza ThorsHUN (#129164) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Szerintem pont azért sok az akció, mert a túl részletes játékmenet sokakat elriasztott.

PSN: sirarcheer

(#129167) GoTReX válasza AMD Power (#129159) üzenetére


GoTReX
őstag

Lemegy a történet, aminek hmmm kb a megjelenéskor és egyszeri végigjátszásig van értelme. Aztán végigtolod az Aktuális Season követelményeket sorban, ami úgy az igazi ha elő vagy fizetve mert nem csak minden ötödiket, hanem nagyon sok jó dolgot kapsz. (Csakúgy mint BattleField 2042 esetében akár). Aztán elkezded Farmolni a Geart vagy az XP-t, az aktuális trendek alapján. Ez jelenleg szerintem a Hardcore Vault stb.... A meglévő Geart meg lehet javítani, ami megint Material ami Farmolás tovább.


Nem vagyok nagy guru, de ennek sosincs vége mint pl egy Dead Space-nek vagy Fablenek.
Én most jelenleg ebben a csapdában vagyok. Tetszik hogy leülök, gyúrom a Diablot, hozok egy kávét, beszélgetek stb megy közben alt+tabolással. Viszont nem olyan mint egy történet alapú nagyívű játék, amit itt a srácok többsége játszik/játszott/játszani fog. Az egy kerek történet, amit ha befejezel több vagy mint előtte voltál. Akár egy jó könyv esetében.

De vajon melyik a jó választás.... :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#129168) AMD Power válasza GoTReX (#129167) üzenetére


AMD Power
titán

Én nálam akkor a végigjátszás fog menni.

Köszönöm az infókat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#129169) ρσгτσ válasza AMD Power (#129168) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A sztori rész szerintem ennél is olyan, mint egy hosszú tutorial. A lényeg utána kezdődik.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#129170) consono válasza ρσгτσ (#129169) üzenetére


consono
nagyúr

De mi az a lényeg? A végtelen grindolás?

"In God we trust. All others must bring data"

(#129171) l.skywalker válasza AMD Power (#129168) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én az előző három résszel is nemrég játszottam és szigorúan csak a sztorit toltam le benne. Simán abszolválható, hogy ha végeztél a történettel utána kilépsz. Sőt én alapból olyan karaktert indítottam, amit át sem tudok vinni a szezonokra. És kapásból mindenki mondja, hogy a D4-ben pont az endgame ami rossz lett.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#129172) ρσгτσ válasza consono (#129170) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Karakter, skill építés, cuccok, paragon.

Eleve van olyan build, amit a megfelelő cuccok nélkül nem is tudsz használni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#129173) Bad Pritt válasza consono (#129170) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Hát hogy nem a sztori az biztos. :D Buildek, dungeon-ök, bossok, közösségi élmény. Egyedül a sztorit végigtolni kb. felesleges időégetés.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#129174) consono válasza Bad Pritt (#129173) üzenetére


consono
nagyúr

Akkor jó, hogy nem álltam neki :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#129175) l.skywalker válasza consono (#129174) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Simán állj neki, nem kell feltétlen ezt a perfekcionista gaminget követni. Ha csak a történet érdekel, akkor egy kellemes kikapcsolódás.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#129176) ρσгτσ válasza l.skywalker (#129171) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igazából szerintem ebben sincs normális endgame. Egy karakterbe 1-2 száz órát bele lehet nyomni, és akkor még ott a többi is. Nem beszélve arról, ha jön valamilyen buff vagy nerf, és változathatsz a felépítésen.

Ami dióból szerintem nagyon hiányzik az a normális pvp, guild, guild war rendszer. Sokkal több közösségi élményt nyújtana. Az online részre sokkal jobban rá kellene feküdni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#129177) Norb79 válasza consono (#129170) üzenetére


Norb79
őstag

Mint a sakkban. Ott is mi a cél az első parti után? Kártyázásban? Az első póker, ulti vagy snapszer parti után már csak újra és újra ismétled ugyanazt.

Diablóban is végtelen kombináció van egy adott szabályrendszerben, mint a sakkban és kártyában és azokat lehet próbalgatni gépi vagy ember ellenfelek ellen vagy velük együtt.
Fiamnak ez a diablo4 az első találkozása a stílussal, közösen toljuk, most tartunk lvl24nél. Szerinted hányszor rakta újra a skilljeit nulláról, hogy más kombinációkat próbáljon ki? Segítek, a lvl-nél nagyobb számra gondolj.

(#129178) GoTReX


GoTReX
őstag

Amit Xbox remoteval játszok gépen, az ki tud menni Streambe gépen keresztül? Akár OBS-en? :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#129179) l.skywalker válasza ρσгτσ (#129176) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Épp ezt írtam, hogy az endgame ami hiányzik belőle. Én alapvetően úgy vagyok, hogy maximum egy olyan játékot bír el az időbeosztásom, amibe vissza-visszatérek, grind, build stb. és emiatt nem folyok bele, de ha valaminek nagyon megtetszik a bevezető/sztori/tutorial része, akkor azért ránézek. A Dio4 esetében habár még csak Act I-ben járok, de a legtöbb ismerős azt mondja, hogy a campaign után nincs semmi jó.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#129180) l.skywalker válasza GoTReX (#129178) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Próbáld ki és írd le a tapasztalataidat

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#129181) .LnB válasza l.skywalker (#129179) üzenetére


.LnB
titán

Azért a te időbeosztásod elbírt már több ezer óra Destiny 2-t. Szóval akkora baj nem lehet. :D
Az azért elég baj, ha még most sincs mit tenni az endgame-ben. Mert én még a megjelenéskor utáltam meg a játékot, mivel full üres volt a sztori után egy ARPG-hez mérten. De mostanra illett volna tartalmat pakolni bele.. Viszont nem véletlenül került ez be GP-be. Ha ez a játék menne, és nem lenne halott, akkor nem tették volna be. Lásd COD.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#129182) ρσгτσ válasza l.skywalker (#129179) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Erre helyeseltem én is, mert ez nem az endgame -ről szól, így igazából nem is nagyon van benne. Legalábbis a klasszikus értelemben.

Az viszont, hogy a campaign után nincs semmi, az nem igaz. Mivel eleve ott kezdődik a lényeg. Persze ha valaki több 100 órás sztorira vágyik, akkor valóban nincs semmi. De úgy tűnik akkor nem nagyon ismeri a Diablo -t.

Ez valószínű soha nem is fog megváltozni, maximum a jövőben (remélhetőleg) több online dolog kap aktívabb szerepet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#129183) l.skywalker válasza .LnB (#129181) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na, de a Destiny 2 még nem ért vége :D Nincs hely ott még egynek. Megvettem a Helldivers 2-t is és érzem, hogy nem fejlődök megfelelő ütemben

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#129184) l.skywalker válasza ρσгτσ (#129182) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Persze, hogy van utána is, de én csak azt mondom, hogy a sztorit GP-ben végigtolni teljesen kellemes kikapcsolódás tud lenni. Ami meg utána jön, az meg majd elválik, hogy kinek van-e kedve hozzá.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#129185) Döglött Róka válasza .LnB (#129181) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Pont ezt akartam mondani :D A diablo ugyanaz mint a destiny, csak felülnézetből :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#129186) icemad válasza Döglött Róka (#129185) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor még tegyük hozzá a Division sorozatot is. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#129187) l.skywalker válasza Döglött Róka (#129185) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még csak nem is felülnézetes a Diablo, yova'? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#129188) consono válasza Norb79 (#129177) üzenetére


consono
nagyúr

Én ezeket a játékokat sem szeretem :) Az is csak "grindolás". Na jó, nem, mert röhögünk közben jókat. De én online nem játszom, semmit, ez a része is kimarad. Meg a végtelen kombináció sem mozgat meg, sőt, inkább eltántorít, rövid az élet ehhez.
Én a sztorik miatt játszom mindennel, ha lehetne már a harcot is kihagynám minden játékból (ezért is megy a legtöbb sztori nehézségen).

"In God we trust. All others must bring data"

(#129189) Döglött Róka válasza l.skywalker (#129187) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem volt kedvem leírni, hogy izometrikus, bocsánatot követelek!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#129190) l.skywalker válasza Döglött Róka (#129189) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hova jut ez a világ így? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#129191) Wesder


Wesder
félisten

Kena: Bridge of Spirits (Deluxe Edition) has received an ESRB rating for an Xbox Series X|S version.

Kena: Bridge of Spirits - Deluxe Edition - ESRB

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129192) zozika84 válasza Wesder (#129191) üzenetére


zozika84
őstag

Ez jó hír :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#129193) Wesder válasza zozika84 (#129192) üzenetére


Wesder
félisten

Csak 3 èvet kellett rá várni. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129194) pzstm válasza Wesder (#129191) üzenetére


pzstm
titán

Imadtam ps-en :C .

szivesen tolnam Xboxon is :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#129195) Moby válasza Wesder (#129193) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem senki nem maradt le semmiről :D Nálam ilyen egynek elment kategória volt.

(#129196) válasza Wesder (#129193) üzenetére



tag

Amikor lassan 10 éves fejlesztési ciklusoknál tartunk, fel sem tűnik. A 90-es években durvább lett volna, akkor 3 év késés után minden játék DNF-nek tűnt, és generációs ugrások voltak látványban (is).

Remélem, lesz Game Passban, mert annyira sosem mozgatott meg, hogy demózáson túl bizalmat szavazzak neki. De ha nem lesz... akkor lesz időm mással játszani :)

(#129197) zozika84 válasza Wesder (#129193) üzenetére


zozika84
őstag

Gondolom volt egy cuki szerződésük, hogy mennyit kell várni vele :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#129198) Krisz0630 válasza Wesder (#129191) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Ez nagyon jó hír! :C

Imádtam PS-en, de nem platoztam ki, majd itt mehet a maxolás! :D

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

(#129199) Döglött Róka válasza Moby (#129195) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jó de szerinted nincs jó játék és nem is játszol :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#129200) Moby válasza (#129196) üzenetére


Moby
addikt

Az Ori-s coming outod után erősen indokolatlannak tűnik a naptár lapozgatása :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.