Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) chipesz válasza Zoleee83 (#9997) üzenetére


chipesz
őstag

One topikban kérdeztem én is, Standard edition-t + Expansion Pass-t.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#10002) Gregszton válasza 3L1T3 (#9993) üzenetére


Gregszton
tag

Nem irigylem azokat a szülőket vagy átlag usereket akik nem ezzel kelnek és fekszenek és azt se tudják melyik melyik csak éppen gyerek akar egy újat vagy csak maguknak, mert esetleg eddig kimaradtak a gaming életből aztán most azzal szembesül, hogy van Xbox One S|X és van Xbox Series S|X.
Persze nem tart semeddig után nézni, de tudjuk sokan nem fognak szóval azoknak érdemes bemenni egy Konzolvilágba vagy hasonló helyekre ahol az eladók segítenek majd nekik. :)

(#10003) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Image
:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10004) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

a Bright Memory nyitó cím lesz. Nem az Infinite, hanem ami már eddig elkészült belőle és pl. PC-re megjelent
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10005) Beniii06 válasza l.skywalker (#10004) üzenetére


Beniii06
őstag

"Bright Memory joins Xbox Series X and Xbox Series S launch line-up, Bright Memory: Infinite in 2021"

Na most akkor a launch-ot halasztják vagy nem a launch-ra jön? :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#10006) Wesder válasza Beniii06 (#10005) üzenetére


Wesder
félisten

Bright Memory != Bright Memory: Infinite.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10007) 30z.Samu válasza 3L1T3 (#9985) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, én is azt várom, hogy nem egy oldalú lesz ez a generáció. Kicsit legyen megszorongatva a Sony töke is. :D

Sic Parvis Magna

(#10008) EmThor


EmThor
addikt

Persona 5 csutortok gamepass? (Elfut) :))

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#10009) parandroid válasza Zoleee83 (#9997) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ulti + Expansion Pack + Hoonigan Pack

Utóbbit akkor, ha az acsikra hajtasz, mert van 500 pontnyi, amit csak abból lehet kiütni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10010) AMD Power válasza Wesder (#9984) üzenetére


AMD Power
titán

Csak a Warner Bros. Interactive Entertainment megvásárlására gondolnak? :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10011) 3L1T3


3L1T3
addikt

Sziasztok!

Újabb infóval jöttem. MS Magyarországgal egyeztetve a megnövekedett kereslet miatt csak úgy ahogy PS5 esetében, 20K előleg befizetésre lesz szükség, hogy garantáltan megjelenés napján megkapja valaki a konzolját. Tudom, hogy először azt mondtam nem lesz, de valószínűleg sokan akik lecsúsztak PS5 konzolról azok nagy valószínűséggel XS-ben gondolkoznak.

Erről gondolom ma fognak titeket értesíteni az üzletek ahonnan rendeltetek új konzolt. Ettől függetlenül is jóval nagyobb készlettel rajtol az XS széria mint a PS5 megjelenéskor Magyarországon. A gyártó is csak szeretné ezzel kiszűrni azokat az embereket akik végül nem vennék át a konzolt és esetleg másokat fosztanának meg a megjelenés napján.

Tudjuk hol, az előleg természetesen levásárolható, vagy visszatérítésre kerül amennyiben lemondja a rendelését az adott személy. Ugyan itt, aki tegnap rendelt még ő is benne van az első napos mennyiségben ha kifizeti az előleget. Bővebb infó majd úgy is az adott üzletektől érkezik.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#10012) gjoe


gjoe
őstag

A one s kontroller kompatibilis az új konzolokkal?

(#10013) hyggelig válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


hyggelig
senior tag

Rendben. Köszi, hogy szóltál. :)

(#10014) l.skywalker válasza gjoe (#10012) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Minden One szoftver és kiegészítő kompatibilis vele. Csak a Kinect nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10015) 30z.Samu válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi! :R

Sic Parvis Magna

(#10016) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem csak játékot vesz az MS a ZeniMax felvásárlásával:
Microsoft's Purchase Of ZeniMax Gives Them Access To Orion Streaming Tech

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10017) zzola válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


zzola
félisten

Nem semmi.

(#10018) pethYeti válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


pethYeti
addikt

Gondolom utalgatni kell... nem lehet bankkártyás fizetéssel? :F

Van még olyan aki tegnap reggel rendelt a KV-tól és Nyers a rendelés állapota?

(#10019) pzstm válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


pzstm
titán

teljesen elfogadható, várom a részleteket :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10020) NoOne1976 válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


NoOne1976
őstag

Az XS az mi? Mert én csak SS és SX előrendelésről tudok :D Vagy ez az X(box) S(eries) rövidítése?
Azok a fránya rövidítések :DDD Tényleg sajnálom azokat, akik nincsennek benne a gaming világában, főleg szülőként, hogy a gyerek mit is mondott, mit szeretne? :F

Mindkét gép esetében kell az előleg?

[ Szerkesztve ]

(#10021) oriic válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Masfel hettel fizu elott. :D Heh, akkor ez kimarad szerintem.

Live-Die-Respawn

(#10022) EmThor válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


EmThor
addikt

Koszi! Hs egy rendelesben tobb konzol van akkor 40e az eloleg? Vagy rendelesenkent 20e? Mindegy majd megirjak. Hat ez van. Mast mit tudunk csinalni?

Gondolom utalni kell majd a rendelesi szammal a kozlemenyben.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#10023) Def26 válasza pethYeti (#10018) üzenetére


Def26
félisten

PS5 -nél volt bankkártyás fizetés, gondolom itt is lesz (konzolvilág). :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10024) pethYeti válasza Def26 (#10023) üzenetére


pethYeti
addikt

Szuper :R

(#10025) 30z.Samu válasza EmThor (#10022) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg kérdés, hogy erre mennyi időnk lesz. Csak mert én egész héten dolgozom reggeltől estig, szóval legközelebb hétfőn tudnék utalni.

Sic Parvis Magna

(#10026) predakon válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


predakon
őstag

Kösz az infót de ezt így utólag bedobni nekem annyira nem bejövös. A cyberpunk ára :)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#10027) EmThor válasza 30z.Samu (#10025) üzenetére


EmThor
addikt

Netbank weboldalrol vagy mobilrol? Ismeros?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#10028) sting2 válasza 3L1T3 (#9985) üzenetére


sting2
addikt

A Sega Brand akkora videó játékos csimborasszó", hogy arra nincsenek szavak.
Oltári nagy nevek vannak ott, melyek mai teknóval felhúzva, Bank rablót csinál a Gamer ből, ha szeretné mindet kipróbálni..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#10029) Beniii06 válasza Wesder (#10006) üzenetére


Beniii06
őstag

Igaz, elnéztem. :R

"Got any other secret weapons?"

(#10030) i@lex válasza predakon (#10026) üzenetére


i@lex
őstag

Hát azért ez a mai világban nem egy nagy dolog. Én nem vacakolok, 10-kor felhívom őket, elkérem a számlaszámot, azt hadd szóljon.

(#10031) turikoczka válasza pethYeti (#10018) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Jelen..

(#10032) predakon válasza i@lex (#10030) üzenetére


predakon
őstag

Elvi kérdés, neked más az elved

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#10033) hyggelig válasza predakon (#10026) üzenetére


hyggelig
senior tag

A PS-nél is kvázi utólag volt.
Igaz, nem ennyivel.

Ezek szerint a sok cécó a PS körül jóval több embert sodort az Xbox felé, mint ahogy az várható volt.

Én átutalom. Ha esetleg mégis máshogy alakul, le tudom vásárolni az összeget. Az a veszély hogy nincs mire költenem, nem fenyeget :D

(#10034) 30z.Samu válasza EmThor (#10027) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs pénz a kártyámon momentán, azért nem tudok utalni. Kellene rátenni, de mire végzek, minden lehetséges opció bezár. :F Ismerősre nem szeretek ilyesmit bízni, de ha úgy adódik, akkor nem lesz más lehetőség.

Sic Parvis Magna

(#10035) Cagm^c válasza pethYeti (#10018) üzenetére


Cagm^c
tag

Nekem is nyers. Tegnap 9:03-kor rendeltem. De 3L1T3 azt írta korábban, hogy nem kell aggódni miatta.

(#10036) AxBattler válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


AxBattler
félisten

Várható volt... Microsoft Xbox: Series X ist ausverkauft, Series S noch verfügbar
De nézzük a jó oldalát: ez azt jelenti, hogy az előrelátóbb készletfelhalmozás ellenére is elkapkodták a gépeket, magyarul - minő meglepetés - nem csak PS5-re van kereslet.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10037) mcwolf79 válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


mcwolf79
veterán

teljesen érthető lépés :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#10038) bulikavagyok válasza 3L1T3 (#10011) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi az infót! Így eldőlt nálam is, kell egy gép novemberben. :)

[ Szerkesztve ]

(#10039) .LnB válasza Wesder (#9991) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már látom előre ahogy a Microsoft büszkélkedik, hogy a generáció végén, mennyire fellendültek a One X eladások.

Kíváncsi lennék rá, hogy az Amazon hogyan gondolkodik. Szállítás előtt rákérdeznek a vevőknél, hogy biztos ezt akarták e. Vagy majd inkább kezelik a rengeteg visszaküldést, és bíznak benne, hogy néhány konzol így is "ott ragad" a vevőknél.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10040) hadam98 válasza AxBattler (#10036) üzenetére


hadam98
senior tag

Írják Twitter hivatalos oldalon is, hogy hatalmas a kereslet az új konzolokra.

Esetleg ha tényleg felvásárolja a Sega-t vagy komolyabb partnerséget köt és bejelenti a TGS-en akkor talán lesz rá még több vevő.

(#10041) Madoc


Madoc
veterán

Ezekszerint csak nekem bassza a csőröm ez a foglalózás? Természetesen befizetem de ezt előre kellett volna komunikálni nem utólag, sőt az ellenkezője lett kijelentve többször is.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#10042) hyggelig válasza .LnB (#10039) üzenetére


hyggelig
senior tag

Jöhetne sok visszaküldés. A sok cég (többek között a pároméké) akik Amazon visszáru felvásárlásával is foglalkoznak, elég jól járhatnak :DDD

(#10043) Tin válasza AxBattler (#10036) üzenetére


Tin
veterán

Ja mar tegnap keso este elfogyott, de azert ha azt nezed, reggeltol estig lehetett kapni az SX-et, ami azert nem kis dolog, foleg, hogy szinte az egesz EU piacrol beszelunk.
Az MS akar 4-5x annyi konzolt eladhatott, mint a Sony.

[ Szerkesztve ]

(#10044) Cagm^c válasza Madoc (#10041) üzenetére


Cagm^c
tag

Nekem se tetszik, de megértem, mert biztos lesz sok olyan, aki majd nov. 9-én lemondja, hogy neki mégsem kell, és miattuk olyanok meg nem kapnak konzolt 10-én, akik tényleg szerettek volna.

(#10045) 30z.Samu válasza Madoc (#10041) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem sem tetszik, pont emiatt. De el tudok tekinteni tőle.

Sic Parvis Magna

(#10046) Sefneni válasza Cagm^c (#10044) üzenetére


Sefneni
őstag

:K

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#10047) predakon válasza Madoc (#10041) üzenetére


predakon
őstag

Nem csak neked

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#10048) zzola válasza Madoc (#10041) üzenetére


zzola
félisten

Nem kötelező és nem foglaló, hanem előleg.
Vagy megvárod day1-et besétálsz egy üzletbe és megveszed.

(#10049) .LnB válasza Madoc (#10041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem semmi bajom vele. Ha ezen múlik, hogy tuti kapok e konzolt, akkor mit számít?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10050) bulikavagyok válasza Madoc (#10041) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem olyan vészes ez... Változtak a körülmények, ők így reagáltak rá. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.