Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129951) Tasunkó válasza GEIL (#129949) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Az első FPS játszásomnál a monitor előtt csináltam ezt hogy oldalról próbáltam belesni, vagy a macska bejött a szobába és reflexből ráhúztam az egeret, realben annyit, hogy a monitorról kb. ott kellett volna a célkeresztnek aztán kattintás közbe jöttem rá, hogy zavar van a mátrixban. De a contival kifejezett kíméletes voltam és 5 hónap úgy hogy akkor csak pc-m volt és alig használtam.

Kérek egy számot a jútútú

(#129952) Redneck válasza GEIL (#129949) üzenetére


Redneck
veterán

Kevésbé gyakorlott játékosoknál, gyerekeknél előfordul a beleélés miatt. Barátnőm is csinálja, néha jókat derülök rajta. ;]
Gyerekként mi is így nyomtuk az Atari/C64 joyokkal. A szüleink szidtak is érte, mert rendszeresen kinyírtuk a sima műanyag és mikrokapcsolós kontrollereket...

Tasunkó:
Moto Racer 1-et toltunk, mikor felálltam az egyik hídnál, hogy lenézzek a mélybe. Tesóm azóta is röhögve meséli...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#129953) CactuS válasza Redneck (#129952) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Húú, a C64-es Quickshot joy-ok, istenem... Nem nagyon volt belőle tartós darab, kaptunk is érte lecseszést mi is. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#129954) sith7 válasza consono (#129950) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD :C

(#129955) ThorsHUN válasza GEIL (#129949) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Játék közben érzelmeket mutatnak emberek?
Ne már :D
Nyilván tök mások vagyunk. Szerintem nincs azzal baj, ha valakinek mozog a lába, autós játéknál ő is belehajol, vagy elragadja a hév. Ezt tudom tolerálni.
A kontroller tépést, a dühöt nem. Olyankor azt gondolom, hogy az nem kikapcsolódás, nincs pozitív hatása és kra nem kéne ezt folytatnia (lásd Mogács egyes Fifa streamjei, vagy a gyerekek idegeskedése fortniteozás alatt)

Azt speciel nem is értem aki halál nyugodtan, higgadtan játszik és kicsit sem ragadja magával a játék. Az mit élvez a játékban? No offense, tényleg nem értem:)

[ Szerkesztve ]

(#129956) turho válasza CactuS (#129953) üzenetére


turho
addikt

Belegondolok, 38 éve már annak, hogy a közösségi ház Mátra tv+ C64 kombóján 10-en lógtunk, óránként kemény 10 forintért :D és a "lemezérintkezős" Quickshot joy-ba hamar megtanultam sörösdobozból gyártani új érintkezőt, lemezcsillagot :DDD mert bizony hullott....aztán a mikrokapcsolós már jobb volt, csak "lassú" és hangos.

On: van egy vadiúj XBOX one joypadom. Azt figadja a Series X? Erősebb és jobb anyag szerintem, meg kicsit nehezebb is, mint azok.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#129957) parandroid válasza turho (#129956) üzenetére


parandroid
nagyúr

Igen, működik vele, de gyakorlatilag nincs különbség közöttük minőségben.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#129958) icemad válasza turho (#129956) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

C64 joy volt a legjobb dolog a világon. Emberek ezrei tanultak meg forrasztani miatta. Köztük én is. :D (azért ez egy elég hasznos knowledge a mai világban)
Csak később jöttem rá, hogy a Sega Master System 2 kontroller teljesen kompatibilis a C64-el, szóval egy idő után azt használtam. (lehet, hogy a mega drive is jó, ezt nem próbáltam.)
Beleélésre visszatérve, nagyobbik fiam képes felállva ugrálni pl egy online Mk1 meccs alatt. Nekem meg éppen folyamatban van a garanciális ügyintézés a Meta Quest 2 kontrollerekre, mert a fiaim megvicceltek valami horror játékkal. Én meg szétroppantottam az analóg kart a kezemben... Még most is találok darabokat belőle. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#129959) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

A dühöt sem mondanám feltétlen negatívnak. Amikor az ember meredten nézi a kontrollert, és a fejéjében titánok küzdenek meg, hogy szétharapja, tépje szét mint a hiénák a prédát, vagy kiugorjon az ablakon az utcára és a kábelnél fogva pörgesse és feldobja a magasfeszültségre hogy szétégjen, és mégsem teszi meg, az fejlesztheti a dühkezelést. Viszont aki tényleg földhöz vágja, annak érdemes egy pici pihenőt tartania, és elgondolkodnia.
Idősebbeknek azért a vérnyomásra érdemes rámérni néha, esetleg közbeiktatni valami körökre osztottat, vagy survival gyűjtögetőst, farmosat stb.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#129960) GEIL válasza Tasunkó (#129959) üzenetére


GEIL
addikt

Azt a "dühöt és feszültséget" én pl súlyzókkal és fekvőtámaszokkal levezetem egyből...akár játék "közben is" rövid szüneteket tartva ha úgy adódik.
De törni-zúzni, eldobni...stb.. eléggé gáz és főleg gyerekes dolog.
Gamer vagyok (1990-tól) 9 éves koromtól, de még nem történt ilyen és nem is fog. ;] :DDD :K :U A játék az szórakozás és kikapcsolódás és nem valószínű, hogy innen közülünk ahhoz a 0,1 (?) %-hoz tartozik bárki is aki megélhetésből / versenyszerűen játszik valamivel....akár szerződéssel pl....éppen ezért még az online meccseink sem mennek tétre vagy vérre...kár a rage meg a szájtépés is....de hát ehhez fel is kell nőni hogy ezt megértsük és átlássuk teljesen.

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#129961) Tasunkó válasza GEIL (#129960) üzenetére


Tasunkó
senior tag

A Dark Souls óta jelent meg nálam, hogy a harapás jut eszembe, mert az elmém blokkolja a végtagjaimat, hogy ne tudjak összetörni semmit, emiatt a tudatalattim rögtön cápának vetít, mert kizárásos alapon ez az fegyverem maradt, hogy szétharapok valamit. Erről jut eszembe, lehet a kisállat kereskedésben nézek valami gumis kutyacsontot, és akkor le van gond, a kontroller kemény is, a fogorvos is drága, meg ha meglátják a harapásnyomokat az ciki lenne.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#129962) turho válasza icemad (#129958) üzenetére


turho
addikt

Ok, csak annyit mondok, International Karate, Summer Games, Sex Olimpycs :DDD különösen a futószámok....

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#129963) Guitar14 válasza turho (#129932) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én építettem már be magamnak és oriic-nak is hall szenzoros analogot.
Itt írtam róluk ha kíváncsi vagy és beépítenél magadnak (de akár én is segíthetek): Logout blogom

Fentebb Moby írta GEIL-nek, hogy nem a durva használattól mennek tönkre az új kontrollerek és ebben igaza van, szinte mindig a nullánál "középhelyzetbe" kopik ki a poti és azért mert nagyon rossz minőségben gyártják már, PS2, Xbox 360 kontrollerekből is szedtem már le optit és nincsenek úgy elnyúzva mint egy pár éves One/Series kontroller, képpel is bizonyítom, egy általam nem rég javított kontrollerekből kijött potikkal:
Jobb oldali egy használt One S kontrollerből van a bal pedig egy megkímélt pár éves Series kontrollerből, mindkettőnek a nullánál teljesen szétkopott a potija (belső fekete kis kör jobb és bal oldala) Ilyenkor kezd el driftelni. Tehát már az apróbb mozdulatok is kikészítik idővel, nagyon vékony/kevésbé ellenálló az anyag ott már mint egy régebbi 10+ éves kontrolleren.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#129964) oriic válasza turho (#129932) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hónapok óta használom, hibátlanul működik.

Live-Die-Respawn

(#129965) turho válasza Guitar14 (#129963) üzenetére


turho
addikt

Köszi szépen, tanulságos anyag :R de látom, van lehetőség is bőven.

Végülus melyik típus vált ben nektek konkrétan? Oriic-ot is kérdezem.
Egy régebbi fekete series x joyom jobb oldala vacakol.
FPS-ezek vele többnyire, de csak keveset, amatőr módon.

Amúgy én is ezt a kopást tippeltem, hiszen a legtöbbet ott mocorog középen a "gomba".

Amúgy múltkor kaptam olyan tippet is, hogy nem kopik, csak elöregszik benne a zsírzás, és szigetel.....

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#129966) oriic válasza turho (#129965) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól emlékszem nekem is a narancssárga lett berakva. Amúgy pont mákom is volt, mert írta Guitar14 hogy ami nekem jött cucc az már kalibrálva/beállítva érkezett, így nem is volt sok meló vele :D

[link]

szerk: 90%-ban FPS-eket tolok én is pont ezért jó, hogy a cucc bírja a kínzást :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#129967) Döglött Róka válasza oriic (#129966) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jo de az a destiny, abban nem kell celozni :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#129968) Guitar14 válasza turho (#129965) üzenetére


Guitar14
senior tag

A kéket még sajnos nem próbáltam de a lényegi különbség az utólagos kalibrációs lehetőség a kéknél összeszerelt állapotban és a jó "circularity". Nézd meg a végén a videót.

Plusz a kéknél lehet probléma a bal analognál mert bezavar a bal ravasz mágnese és elég komplikált a beforrasztás.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#129969) oriic válasza Döglött Róka (#129967) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bocs, bocs bocs...Destiny+COD. Nem mindegy. ;]

#129970 Döglött Róka

:P

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#129970) Döglött Róka válasza oriic (#129969) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szegyelld magad!

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#129971) fahrii


fahrii
őstag

Az MS egyébként hogyan kezeli az analóg kar meghibásodást? Javítanak, vagy új terméket adnak helyette? A sony esetén bevizsgálást követően egyből adták az újat anno.

(#129972) turho válasza Guitar14 (#129968) üzenetére


turho
addikt

Úgy látom, hogy a kékre nehezebb most rákeresni, jóval komplikáltabb, és nem ócsó. Lehet elég lenne nekem a narancs is, ha Oriic-nak is jó. Úgyse vagyok e-sportoló.
Amit még nem látok át, hogy hogyan a legegyszerűbb jól bekalibrálni.

Más téma. Hűtés, elhelyezés. Ez a megoldás gondolom csak nekem új :) végülis több levegőt engedne át, nem?

[link]

Joypad szerelőket kérdeznék még arról, mi igaz abból, hogy az analóg potméterek ugyanazok nagyjából minden joypadban, fizikailag és értékre is? Azaz egy ps2 joy analógjában is ugyanezek a kis potitömbök vannak, maximum a színe más. (Ez egy félinfo egy ismerős szerelőtől).

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#129973) icemad válasza oriic (#129964) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Melyiket? A cserélt hall szenzort vagy a kontrollert? Ha a kontrollert, akkor érdekelne a véleményed.
Mert azzal szemezek már én is egy ideje. De még hibátlanok itthon az Elite 2-k.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#129974) oriic válasza icemad (#129973) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az analógra értettem sry. A kontrollert nem ismerem, de mivel kábeles, nálam biztos off lenne.

Live-Die-Respawn

(#129975) grafnet válasza fahrii (#129971) üzenetére


grafnet
veterán

Ha garanciális: nem vizsgálnak semmit, küldik postafordultával az újat.
Ha nem garis, akkor: KV-ot kérdeztem, 5e pénzért megcsinálják.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#129976) Guitar14 válasza turho (#129972) üzenetére


Guitar14
senior tag

"Amit még nem látok át, hogy hogyan a legegyszerűbb jól bekalibrálni."
Leírtam azt is hogyan kell a narancssárgát, a kék pedig a videó vége felé van, hogy hogyan kell.

"Más téma. Hűtés, elhelyezés. Ez a megoldás gondolom csak nekem új :) végülis több levegőt engedne át, nem?"
Talp alatt nincsenek lyukak, csak a rögzítőnek a helyek, kb 3%-kal enged be több levegőt így tehát kb felesleges leszedni.

"...mi igaz abból, hogy az analóg potméterek ugyanazok nagyjából minden joypadban, fizikailag és értékre is? Azaz egy ps2 joy analógjában is ugyanezek a kis potitömbök vannak, maximum a színe más."
Ezek a verziók vannak:
-PS1, PS2, Xbox 360 és VALAMENNYI PS3 kontrollerekbe ugyanaz az analog van.

-Bizonyos PS3 kontrollerek 4 pinesek így abba teljesen más van (asszem az nehezen beszerezhető)

-Xbox One és Series kontrollerekben azonos.

-PS4 és PS5-nél már érdekesebb mert mindent is olvastam. Detto ugyanaz a méret mint az Xbox One és Series de a pinout különbözik, mint ha jól tudom a PS4 és PS5 se kompatibilis egymással a pinout miatt, de ebbe nem vagyok biztos mert vegyes az infó neten.

Szín más márka/verzió is lehet. Pl. Xbox 360-ba kapható szürke potis és zöld potis alps is, de láttam sárgát is és feketeét is amikről nem tudok milyenek.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#129977) turho válasza Guitar14 (#129976) üzenetére


turho
addikt

Köszi, jobban képben vagyok, el is kezdtem olvasgatni. :R ezt a narancs modot az 1 db bajos kontrolleremmel.meg kellene játszanom :F :)

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#129978) Moby válasza Guitar14 (#129976) üzenetére


Moby
addikt

Állítólag ezt a piros belüt kalibrálni sem kell. Nem tudom, majd rápróbálok.

(#129979) minilego


minilego
senior tag

Fallout 4-et lehet magyarul játszani? :R

(#129980) zsozsa74 válasza minilego (#129979) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Pc-n.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#129981) minilego válasza zsozsa74 (#129980) üzenetére


minilego
senior tag

Köszönöm

(#129982) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

EA Playbe mikor jön az FC24?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#129983) wjbhbdux válasza ƵøŁĭ (#129982) üzenetére


wjbhbdux
veterán

19: július 26
20: május 13
21: május 6
22: június 23
23: május 16

/s

(#129984) turho válasza Moby (#129978) üzenetére


turho
addikt

Az lenne a frankó, plug (forr) and play.

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#129985) Guitar14 válasza Moby (#129978) üzenetére


Guitar14
senior tag

Wow, most ennek a "piros belülnek" utánanéztem és nem a piros hanem a szöveg a lényeg. Elő is kaptam az összes hall effectes analogomat és itt az összes: [kép] .
A legjobboldali különálló az első pár amit rendeltem (párja egy kontrollerbe van amit a cikkbe írtam)
Piros alapon fekete betűkkel olvasható L-8J a narancssárga oldalán és R-8J a fekte oldalán.
Ezt kellett kalibrálni beszerelés után, viszont amit linkeltél ott egy srác leírja a revíziókat. Fehér alapú a V1, feltételezem ami nekem van a V2 a *-8J jelölésű és ami nekem van a linkelt képemen a maradék bal oldali 4-et már később vettem és mindegyikre ez van írva:
narancssárga oldalon L-8L, a fekete oldalon R-8K [kép] ami a srác írása alapján a V3 a legfrissebb, nincs késleltetés és apróbb rezgés se. Na ezekből tettem oriic kontrollerére és egyiket se kellett kalibrálni.
Frissítem a logoutomon is hamarosan.
Köszi a tippet! :R

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#129986) grafnet


grafnet
veterán

Srácok,
Ha egy 360 kinekt kamera egységet hozzá akarnék kötni a SX-hez, azt hogyan lehet?
Csak kamera lesz vagy lehet kinektes játékot is játszani?

:R

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#129987) ρσгτσ válasza grafnet (#129986) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem lehet.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#129988) Guitar14 válasza grafnet (#129986) üzenetére


Guitar14
senior tag

Még az Xbox One-hoz kiadott kinect 2-t se lehet csatlakoztatni.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#129989) consono válasza grafnet (#129986) üzenetére


consono
nagyúr

Fizikailag sem tudod rádugni, nincs olyan lyuk a gépen...

"In God we trust. All others must bring data"

(#129990) grafnet válasza consono (#129989) üzenetére


grafnet
veterán

Igen, ezt rögtön láttam.

Köszi a válaszokat! :R :R

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#129991) Gaben1313


Gaben1313
friss újonc

Sziasztok,segitsègre lenne szüksègem az ARK egyik kiegèszítőjèt megvettem,de nem tudjuk használni. A bob's Tales Teller.
Azt írja ez már megvan de mègsem megy
Köszönöm a segítséget előre is

(#129992) Döglött Róka válasza Gaben1313 (#129991) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mondjuk ha leirod mit ir ki, az segit ;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#129993) Gaben1313 válasza Döglött Róka (#129992) üzenetére


Gaben1313
friss újonc

Most frissitettèk a játékot,már működik.
Köszönöm azèrt :)

(#129994) tkohun2107


tkohun2107
tag

Üdv vásároltam egy oled tvt és segítséget szeretnék kérni. Beállítások általános tv és kijelző : frissítési gyakoriság. Ez mit jelent ? 60 volt mi dig a régi tvn de itt van 120 hzlehetoseg. Ha 120hz állítom ront a játékok minőségén vagyis kisebb lesz a felbontás ? Előre is köszönöm a segítséget ✌️ most játszom az Avatar játékkal series xen. 30 fps és 60 fps mód van benne azonban ha be kapcsolom a 120 hz lehetőséget lesz egy 40 fps mód is ami eddig nem volt

[ Szerkesztve ]

(#129995) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#129996) válasza tkohun2107 (#129994) üzenetére



tag

Nyugodtan mehet a 120 Hz, csak plusz lehetőségeket jelent a jobb fps-hez, frame time-hoz és kevesebb input laghoz.

(#129997) Moby válasza (#129996) üzenetére


Moby
addikt

>csak plusz lehetőségeket jelent a jobb fps-hez, frame time-hoz és kevesebb input laghoz.
Ez nem teljesen igaz. Ezekben valóban plusz lehetőségeket jelent, ugyanakkor a korlátozott hdmi sávszélesség miatt 120Hz mellett le kell mondani a Dolby Vision használatáról. Ha ez valakinek fontos esetleg. Én ugyan nem rajongok ezért a Game módú DV-ért, de tudom, hogy néhányaknál ez fontos szempont.
Szélsőséges esetekben a nagyobb sávszélesség a rendszerben jelenlévő más eszközöknél is jelenthet problémát (receiverek), illetve a kábelhosszban és a csatlakozások számában is érzékenyebb lehet a rendszer.

(#129998) Döglött Róka válasza Moby (#129997) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szoljal mar a cx-emre ra, hogy nem kene tudnia a 120hz-t dolby visionnel.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#129999) tkohun2107 válasza Moby (#129997) üzenetére


tkohun2107
tag

Egy Samsung oledet használok így a dolby vision nem annyira opció ... Igazából azt sem tudom mi az csak nem lehet ki pipálni

(#130000) válasza Moby (#129997) üzenetére



tag

Az LG tudtommal támogatja a C1-től, és a CX is megkapta hozzá a frissítést. A tévém is írta már ki boxos játék közben, hogy ez most itt kérem, DV. Aztán lehet, hogy hazudott. A Samsung szerintemm meg leve nem támogatja még a DV-t.. A konzolhoz kapott kábellel sem volt ilyen gond.

Viszont régebbi tévémen néha kínlódik, úgy kell megbűvölni, hogy legyen kép, ha pedig megjön, hozzá sem merek érni a kábelhez. Lehet, hogy ezért van? De egyszer már csinálta ezt a CX-szel is (mostanában a CX-em PC-exkluzív, igaz, a másik tévén is ritkábban megy már Box, mint a másodlagos PC-m).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.