Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129102) batai15


batai15
félisten

A minap szembe jött egy videó hogy milyen a battlefront 2, most akcióban van a celebration kiadás 3k meg ér és még működnek a szerverek. Nem is értem miért nem készül harmadik rész helyette kaptunk egy hulladék fel skàlàzott classicot.

(#129106) GoTReX válasza AMD Power (#129074) üzenetére


GoTReX
őstag

Több oldalról lehet nézni. Egyrészt nyugodt építkezés, ahogy fejleszted a Buildet. Másrészt nem ad se történetet, se nem lehet befejezni, nem is igazán hasznos tevékenység. Lehet XBOX mikrofon stb társaság dob rajta, de ahhoz meg rendszeresség kell. :U :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#129117) MirrMurrka válasza NoOne1976 (#129111) üzenetére


MirrMurrka
csendes tag

Köszönöm, h segítesz. Nem gond a méret, vagy az ára. Legalább 70" kell. Köszönöm, hogy segítettél.

(#129118) batai15


batai15
félisten

Mi történt?

(#129119) Wesder válasza batai15 (#129118) üzenetére


Wesder
félisten

Jobb, ha nem tudod. :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129120) bandi0000 válasza batai15 (#129118) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Tv-t ajànlottunk :D

Xbox One: bandymnc

(#129121) batai15 válasza bandi0000 (#129120) üzenetére


batai15
félisten

Az kemény :R

(#129122) Wesder


Wesder
félisten

Kingdom Come: Deliverance II Official Announce Trailer

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129124) ThorsHUN válasza Wesder (#129122) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Uuuu várós.
"Kicsit" akciódúsabb, mint az 1. :D

(#129125) beyruth82 válasza ThorsHUN (#129124) üzenetére


beyruth82
veterán

A könyvtáramban pihen már tavaly óta az első rész de még rá se szagoltam.

(#129126) consono válasza beyruth82 (#129125) üzenetére


consono
nagyúr

Én még PS4-re vettem meg, de ugyan így vagyok :D Kicsit megijesztett a realitása...

"In God we trust. All others must bring data"

(#129127) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#129129) ThorsHUN válasza consono (#129126) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Igen ez vagy bejon vagy nem, de tenyleg nem az az egyszeru jatek :)

Rendkívül korhű viszont.

(#129136) Moby válasza MakkMarc (#129128) üzenetére


Moby
addikt

A konzolos topikokban természetes módon viszonylag sűrűn van tévés téma, de egy ennyire konkrét kérdésnek van konkrét helye is, de nem itt. Másrészt már a kérdés stílusa is házhoz ment a bánásmódért. Harmadrészt semmilyen válasz nem ok az ilyen stílusra. Írja meg neki privátban, de ne ide.

[ Szerkesztve ]

(#129138) ρσгτσ válasza MakkMarc (#129128) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem igazán szeretném szét offolni a topikot. Főleg ilyen beszélgetés és stílus után, ami itt volt, de...

Egyrészt van saját topikja a milyen TV -t vegyek témának. Ez még nem is lenne akkora a gond, mert már többször is beszéltünk erről, és tök jó tippeket adtak egymásnak a fórumtársak.

Másik dolog az, hogy maga a kérdés is magában hordozta a vitát. Még ha a vicceskedő(?) stílus nem is igazán jön be mindenkinek, olyan kérdést tett fel, amire nem lehet jól válaszolni. Se ár, se méret, se semmi.

Erre született egy (vagy több) valóban nyers válasz, de egyik sem indokolta azt, hogy valakit elküldjön az emberi ürülékes szülőcsatornába.

Szerintem nincs azzal gond, ha valaki játékra szánt TV -ről kér segítséget, de normálisan is fel lehet tenni a kérdést. Csak hogy mélyebbre ne menjünk, már elég lenne annyi is, hogy milyen összeget szán rá, mekkora méretben. Mert lehet ajánlani TV -t 200 ezerért és 2 millióért is.

Szerk.:
Én elkezdtem neki válaszolni egész hosszan, hiszen nem sok elvárást írt le, de miután láttam hogy reagált, töröltem az egészet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#129145) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Minden moderációval kapcsolatos problémát a megfelelő topikban lehet jelezni, ez itt nem az a topik. Köszönöm előre is, hogy befejezitek ennek a megvitatását (itt).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#129146) newclass válasza Wesder (#129122) üzenetére


newclass
tag

Kingdom Come.
Ennek káromkornak magyarul az első részében?
Egész jónak tűnik a trailer alapján.
Van valami info, hogy mikorra várható?

(#129147) MakkMarc


MakkMarc
csendes tag

che... ez olyan tipikus magyar moderált fórum... a résztvevők saját örömükre és elégedettségükre kommentelnek, míg nekik megfelelő a hangnem, és a téma.. Borzalom.

eddig sem írrtam ide, ezután sem fogok. Sajnálatosnak érzem, mert pont olyan , mint az egész szar, ami körülvesz minket. már itt is

[ Szerkesztve ]

(#129148) ridiculous válasza MakkMarc (#129147) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Rendben MirrMurrka, nagyon vicces hogy véded saját magad. (duplareg) :DDD

Ahogy a moderátor jelezte:
Minden moderációval kapcsolatos problémát a megfelelő topikban lehet jelezni, ez itt nem az a topik. Köszönöm előre is, hogy befejezitek ennek a megvitatását (itt).

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#129149) GoTReX


GoTReX
őstag

Létezik hogy pont az Orc Must Die 3 megy ilyen látszolag elég alacsony Fps-el? :F (Series S) Ti is ezt tapasztaljátok?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#129150) GoTReX


GoTReX
őstag

Egyszerűen nem tudjuk megrendelni a Spring Sales játékokat és mindjárt lejár. Ismét hihetetlen az oldal. :F

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.