Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Steelheart2 válasza Bingisz (#7700) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én ugy tudom,hogy még nincs eldöntve a WT-ben,hogy a tankok és a repcsik miként fognak eggyütt játszani.Tehát addig kár rola beszélni,de tény ,hogy sokan ki fogják probálni a WoTosok közül is.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7702) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez egy ilyen nap...

(#7703) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hogy legyen egy kis sikerélmény is: leküzdöttem 1 vs 1-ben egy vízfejű M6-ot. Kellett hozzá pár gold is, mert a teste fenemód pattogott.

(#7704) Taragas


Taragas
aktív tag

Nem tom én ma olyat tapasztaltam, mint még sose. Tier 10be berak mint tier8as tankokkal. Idáig oké, de hogy nekem kellett folyamatosan fejjel spotolnom az ellent(medek bokroban campelnek), és a többi tier 10es sem csinált semmit. Jött egy másik tier 10es vele szembe, azt elfutott!!! Én a fej szpotolást akkor untam meg, amikor HEval kaptam a 200as sebzéseket a t32re.... Ott beírtam chatbe, hogy 8as tanként, és hevieként oldaba kéne támadnom az ellent hátsó sorból, nem spotolnom kéne az első vonalban a 800katat sebző tankokat....... :W

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7705) Flayer válasza Dobi 562 (#7697) üzenetére


Flayer
senior tag

Én csak arra használom az XVM-et,hogy egy játékos egyéni mutatóját lássam jó tudni csata közben ki védi a hátad vagy segít esetleg!
Nekem a csata előtti jóslást csak a tab gomb lenyomásakor adja be nem is szoktam megnézni akkora baromságot tud néha kihozni!!!!!
Nem is értem mi alapján hozza ezt meg!
Mostanában a 38-40% win jóslatú meccseket hozta a társaság mondjuk a top tankok szerencsére nem ketchup powerek voltak!!! :))

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#7706) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

T110E5 - pontosabb mint valaha ..azt a 8-at zsinórban lőttem 100m-re álló tank elé-elé-elé,meg néha fölé is ..ez eszméletlen,eközben az ellen lőtt mint állat,nem is tudom hányan lehettek,de csak megvolt a balansz mert engem is nehezen sebeztek :) - ja és néha azé sebezni is tudtam :) :O
...fura vagy te játék,egyre furább :) :/

[ Szerkesztve ]

(#7707) Fel


Fel
addikt

Nekem ma azért volt pár jó csatám:

Pz. IV. hentelés. 2x5 kill, jött is értük a sok xp, ami meg jól jön a friss legénységnek:

Egyik, másik. A másodikhoz van replay is: [link]
Egész használható maradt ez a kis tank HEAT lőszer nélkül is. Ugyan még hurcolok magammal, de ezekben a csatákban is szinte csak HE-t használtam (a másodikban egy AP-t küldtem a foglaló 38na-ba, mert fogyóban volt a HE).

Végre meglett az M48A1-el is az M betű:

Victory!
Battle: Mountain Pass 2013. július 15. 11:59:08
Vehicle: M48A1 Patton
Experience received: 1 908
Credits received: 61 791
Battle Achievements: Top Gun, Defender, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Egy-két pillanatban nem kicsit főtt a fejem... Főleg mikor sehogy se sikerült az IS-7 hasát eltalálni...

És végül az E-100-al is sikerült a 260. csatára feltornázni az átlagsebzést 2900 fölé. Juhéé..! A cél a 3000 :B

Ezzel a csatával jött össze:

Replay

Itt egy HEAT sem fogyott, csak AP. Mondjuk mikor lepattant a GW E-100-ról, akkor kerekedett a szemem.. Gondolom az UFP-t találtam el, miközben forgott.
Viszont valahol van egy replay-m, amiben egy SU-14-2-t, vagy Obj.212-t lőttem meg szemből, és azt mondta, hogy ding...

(#7708) #21346560 válasza Fel (#7707) üzenetére


#21346560
törölt tag

Arannyal lősz wazze? :)

(#7709) besti válasza Dobi 562 (#7702) üzenetére


besti
csendes tag

Le kell menni Tier V-be is ott levezetni a feszültséget. Csekély, de valamennyire elégtétel és a WR-t is javítja. És most farmolni is lehet. Visszavettem az ELC-t, sajnos még nem százasak a legények, de elég jól lehet a "fiatalokat" írtani.

A másik kedvenc a T49, már 64% a wr-em vele (csak egyedül játszom).

(#7710) #21346560 válasza besti (#7709) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ha hiszed, ha nem, éppen most mentem én is egyet ELC-vel kicsit feszültséget levezetni :DDD

Bár nekem más volt kicsit a taktikám...

(#7711) Tomi0703 válasza Fel (#7707) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szép! Bár csak a PzIV-es kört néztem meg, mert többre nincs erőm, majd holnap. Látom egy fórumtárs is ott volt a csatában Stuggal. :DDD ha jól tudom Dr_Syrex az. :D
A Csörcsinek amit írtál az tettszett. :D De amúgy szépen adogatta a lövéseket, félig becélzott BDR, jó messze és talált, igaz valamikor meg beszűkülve mellé. :) Mondjuk amikor reseteltél, én tuti megvártam volna, hogy elmenjen 80-ig (ha jól emlékszem, olyan 77-78-on állt a számláló mikor kilőtted szerencsétlent).

(#7712) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Az utóbbi két napom kegyetlenül rossz volt, mióta megvettem a 3 nap prémet, rengeteget vesztek. De legalább két tankkal kész lettem, igaz nagy szenvedés árán. IS-2-met kb 3x dobta be Malinovkára, mert az a tank úgy is oda való.. Szvsz ez lehetne a következő pálya, amit kivesznek, úgy is alig szeretik páran. A Cromwell jó kis gép, bár én inkább a T-34-85-öt preferálom a nagyobb alpha és páncél miatt.

Researched: 110 researched. Undistributed experience spent: 85000. Free Experience spent: 0.
Researched: Comet researched. Undistributed experience spent: 58000. Free Experience spent: 0.

Cromwell unicum stat
IS-2 stat
WZ-131 móka

És most jön egy kép egy olyan "merész" manőverről, amit még ~16 ezer csata alatt még egyszer sem láttam. Tiger H Himmelsdorfon berohan középen, és eljut a cap körig sérülés nélkül! A kép tetejével nem tudom mi történhetett, hogy ilyen fekete lett. :F

Más: Elkezdtem a WZ-131-el játszani. Type 58-as löveggel ritka nagy hulladék, viszont a Type 62-es csővel már egész jó kis gép. Detto ugyan, mint az 59-16-nál, ott a T-34-57-es tapasztalataimat használtam, ennél pedig a T-34-85-ös tudás jön most nagyon jól, mivel kb annak a csövével egyezik meg a löveg. :) Az eredményekhez csak annyit fűzok, hogy értelmes csapat nélkül a light tank nagyon szarul jár:

Napi poénos nevű klán

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7713) SgtBradly


SgtBradly
csendes tag

Tegnap csak T110E4-el mentem, pár kört és egész jó értékeket értem el. :D

[ Szerkesztve ]

(#7714) Dobi 562 válasza Fel (#7707) üzenetére


Dobi 562
addikt

Megnéztem a Pattonos csatát, jó sok lepattanód volt. Ez még a 9-es Patton top lövege volt?

Ráadásul Runo is ott volt. :)

-------------------------------------------------
Brad: durva eredmény!

(#7715) #21346560 válasza Dobi 562 (#7714) üzenetére


#21346560
törölt tag

Valóban :DDD
Bár jól beszopatott a nyomi E-50M-ünk, nem csak én szidtam... próbáltam artyval védeni egy db-ig a bázist, de igazából esélytelen voltam :(

(#7716) Fel válasza Dobi 562 (#7714) üzenetére


Fel
addikt

Nem, az biza már az M68. (Ha jól emlékszem, egy csatt sem mentem a köztes ágyúval, hanem free xp-ből kapta a legjobbat)

Az első pár lövésnél nem sok idő volt célozni, azok olyanok lettek, amilyenek..
De a 8.6-ban jött APCR normalizáció csökkentést sem tett jót ennek a lövegnek (hasonlóan a legtöbb tier 10 medéhez). Pl. a JT oldalát korábban szerintem átlőtte volna, de most már elég könnyen pattan ferde felületről..

(#7717) Dobi 562 válasza Fel (#7716) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azt néztem is, hogy lövés pillanatában egyből kilépsz sniper zoom-ból, néha olyan mintha túl hamar tolatnál vissza és azért megy mellé. De ez lehet csak a visszajátszásban látszik így.

----------------------------------------------------------------------------------
Néha én is szoktam kempelni, csak én általában megtalálom a jó helyeket. :)

Replay.

(#7718) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Hummel egylővésezte az SU-152-met.
Múltkor meg egy grille valamelyik t6 tankomat....

OK, 100 csatánkét 1-2 alkalommal elviselem.

(#7719) #21346560


#21346560
törölt tag

Minap mondták, hogy jól áll nekem a kék :DDD

És egykis dicsekvés egy klántárs eredményével :))

(#7720) Fel


Fel
addikt

Ezt nem hiszem el... Kezdem nagyon megutálni ezt a kibeb.szott Campshire-t.

Draw
Battle: Redshire 2013. július 16. 21:25:42
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 546
Credits received: 141 099
Battle Achievements: Steel Wall

A végére kifogytam a lőszerből. De nem gond, mert a JP 2 ki tudott lőni a megmaradt 4 ellenből 3-at. Majd mikor már csak alig 1 perc volt hátra, és beálltam foglalni, és kértem, hogy segítsen... Ő gondolt egyet, és ment a bázisunknál lévő megmaradt ellent levadászni (aki el volt foglalva az afk KV-1S-ünkkel)...
Végül is sikerült egy győzelmet elbaltázni, de nem gond... :U Pfff...

(#7721) Borote


Borote
addikt

Szóval így kellene ezzel játszani... Kár, hogy a csapatom nyomi volt :P

Szépen lehet vele kőrözni az orosz heavyk körül :DDD

(#7722) Borote válasza Borote (#7721) üzenetére


Borote
addikt

Navégre, estére összejött. Öreg játékosoknak nem nagy kunszt, de én most boldog vagyok:

A sebzéseket a végjátékban alkottam, keresztbe álltam az object mögött, aztán vártam, hogy a tüzérségük vagy kicsinál, vagy nem :DDD

+ volt egy baromi szerencsés lepattanóm, amikor a középső hegy körül futottam egyet. Elvileg 320-t sebzett volna, de szerintem az modulostól-legényestől vitte volna az egész tankot...

[ Szerkesztve ]

(#7723) Patrick76496 válasza Fel (#7720) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ha nem ti vagytok a campelős oldalon, akkor nagyon jókat lehet sniperkedni, egyébként a másik oldalról tényleg egy hulladék. Szvsz nem kellett volna annyit szarakodni az IS-6-tal, rengeteg lepattanó lőszert elpocsékoltál rá. A K soros taktika egész jó, bár én ma már nem merem kivinni a Type-om, mert mindig -lerushol 2-3 T8-as heavy és végem.

Más:
Egyre jobban megy a WZ-131, de azért vannak még hülye körök. Végül is pálya, tier ÉS csapat függő.
5700 spot sebzéses kör
1158 sebzésátlag
A többi WZ-131 tulajtól kérdezném, hogy nektek hogyan dobálja a sebzéseket? Én néha el is felejtem, hogy 200 az alpha sebzése a gépnek, nevetségesen kicsiket ad. Alig mennek 200 felé a találatok.

WHEREZATIGER :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7724) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Mostanában teljesen hihetetlen dolgok történnek a játékban.
Sacred Valley-n vagyok FV183-al és a hegy mögül megkerül egy t69. Végig spottolva van, de nekem már csak 6 HP-m van, gondolom beleeresztek egyet azt vége.
Ráfordulok kb. 80méterre lehet bokrok takarják, de nem látom spotter módban, viszont normál nézetben igen a tankjelzését. Gondolom domb mögött van, de nem...
Simán kitáraz rám 4-et de mind lepattan. (ez is lehetetlen kategória), aztán vár
Forgatom a tankot, és ekkor végre látom a konturját, meg is lövöm, mert valamiért oldalt áll.
A 300 penes löszerem lepattan 80 méterről a T69 oldaláról, erre el kezd közelíteni és kb 20 méterről még kettőt belém ereszt, de az is lepattan.
És csak a 7. lőszerrel tud sebezni kinyirni, épp mikorra betöltök s lőnék.

Nem tudom melyikünk csodálkozott jobban...

***

Szerk: Szerintem a randomfaktorral mostanában a láthatósági rendszert hekkelik. Több esetben volt fura helyzet... ami ellent mond 26K csata berögzült tapasztalatának.
Nem csak pró, hanem kontra is. Van mikor engem nem látnak és nem is értem miért nem lő vissza a tőlem 100 méterre lévő tank. A 6. érzek sem jelez, pedig tuti be kéne szpottoljon, mikor lövök.

[ Szerkesztve ]

(#7725) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#7723) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem szoktam figyelni a sebzéseket, de nem hiszem hogy a majd 1200-as átlagoddal aggódnod kéne. Én nem igazán erőltetem már azt a tankot, régen amilyen jól ment vele most olyan szarul.

Fordult a kocka és most a felderítő panther az ami megy nagyon. :)

-----------------------------------------------

(#7724) fsb1000: a láthatósági rendszer eddig is pocsék volt szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#7726) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Most, hogy 20 perc alatt 4 csatát buktam a WZ-131-el, ki merem jelenteni ebben a fogyatékos játékosállományban scout tankkal van legnehezebb dolga az embernek.

(#7727) Djuree válasza #21346560 (#7719) üzenetére


Djuree
félisten

:Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7728) Plasticbomb válasza Dobi 562 (#7726) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Biztos vagy te ebben?

Replay
Jelentem az OB261hez csak kicsit kell több türelem. A retardáltak seregéhez meg sokkal, de sokkal több kell...Hja és csak APval szabad használni.

Nagy poén volt, de egy későbbi csatámban apval egyhiteltem egy IS-7-et.. Ammorack-ot lőttem neki...XD

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7729) Taragas


Taragas
aktív tag

Ez az, ha a szeretett t29el nem is, de legalább ezzel meg lett a tank ász... :DD

De amúgy ez csapat érdeme is nagyon. A tier 10sek, és a 9esek jó részének elvesztése után sikerül kicselezni az ellent és bedarálni őket(bár a halott t54e1 már károgott hogy now lose, de nem!!!). Nagyon szépen köszi csapat, nélkülük nem lett volna meg! :R Bár amikor az ob.268al harcoltam, rájuk kellett szólni, hogy lőjék mér, hisz hátat fordít nekik, de utána jöttek segíteni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7730) Taragas


Taragas
aktív tag

Hogy értsétek(bocsi lejárt a szerkesztési idő). Mennyit érnek a normális nyolcas csapattársak tier 10es csatában!

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7731) SgtBradly válasza Taragas (#7730) üzenetére


SgtBradly
csendes tag

Jók ezek a képek, csak kár, hogy nem látni belőlük semmit. :U

(#7732) Taragas válasza SgtBradly (#7731) üzenetére


Taragas
aktív tag

Fogod, jobb egérgomb, nagyítás vagy megnyitás. :DDD
Ennyi medált még nem kaptam.... :DDD :DDD :DDD(legalábbis mostanában nem emlékszem rá... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7733) #21346560 válasza SgtBradly (#7731) üzenetére


#21346560
törölt tag

Végre nem csak szerintem rakják fel hülyén a képeket :DDD

Még mindig nincs olyan opció, mint amit leírtok :P

Nem tudom miért nem lehet normálisan használni az
"Új kép feltöltése a szöveghez" opciót?! ;]

[ Szerkesztve ]

(#7734) Dr_Syrex válasza #21346560 (#7733) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Így van, teljesen normálisan működik a képek feltöltése és beágyazása
Azt a legjobb használni :)

[ Szerkesztve ]

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#7735) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7725) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, régen sem volt teljesen ok, de azt már megszoktam. Sok tankomon van 6. érzék, amelyiken meg nincs, ott is jó hatékonysággal tudtam megítélni, hogy beszpottolnak vagy sem. Ennek vége.

Most számtalanszor előfordul 6.érzékes tankon is, hogy csak állok, várok, és hirtelen kapok 3-4 találatot és nem is tudom ki lő. Persze lehet mondani hogy van scout... de nem mindig.
Vagy fordítva... E100-al 0 camoval tudom lőni az ellent mert nem lát, pedig ő bokorban van, pl egy TD (és nincs spotterünk én vagyok elől). Látom, hogy forgatja a csövét és próbál a torkolattüzre lőni... de semmi. Kap még egyet ha nem vonul vissza.

Régen ilyesmiket nem nagyon tapasztaltam.

(#7736) Taragas


Taragas
aktív tag

Tessék(amúgy nekem normálisan megnyitja operával... :U)
KÉP1
KÉP2
KÉP3

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7737) #21346560 válasza Taragas (#7736) üzenetére


#21346560
törölt tag

Lehet, de én IE-t használok, abban nincs ilyen opció. (arról meg szerintem ne indítsunk vitát, hogy ki mit, miért, melyik a jobb) :DDD

(#7738) Tomi0703 válasza #21346560 (#7737) üzenetére


Tomi0703
őstag

hogy lehet azt hasznali? en el nem tudtam kepzelni, hogy van ember aki hasznalja. :D
tegyetek fel valami rendes bongeszot! :DDD
amugy en sem ertem miert nem a kattintasra nagyobbithato kepfeltoltessel teszitek be a kepeket.

(#7739) #21346560 válasza Tomi0703 (#7738) üzenetére


#21346560
törölt tag

Próbáltam már jópár másikat, de valamiért egyik sem jött be.
Firefox lassú, chrome szimplán nem tetszik...

(#7740) Taragas válasza #21346560 (#7739) üzenetére


Taragas
aktív tag

Akkor használj operát.... :DDD
Nah jó, ezt tényleg nem itt kell megvitatni.... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7741) Djuree válasza Taragas (#7740) üzenetére


Djuree
félisten

méghogy operát...cöhh...firefoxot! ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7742) Taragas válasza Djuree (#7741) üzenetére


Taragas
aktív tag

Leöntöm egy vödör vízzel a tűzrókád... :DDD Nah de tényleg ennek nem itt a helye.... :))

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7743) pws válasza fsb1000 (#7724) üzenetére


pws
aktív tag

Jó meglátás. Már a kezdteknél is kilógott a lóláb, hogy a random faktorral próbálják 'emulálni' a komplex szimulációt /láthatóság, sebzés, találat pontosság stb/. Induló játékban ezzel nem is volt gond, hogy meglehetősen szerény a 'fizika' benne. Túlterhelt szervernél gyakran csak másodperces késéssel jelenitette meg az ellenséget. Pedig a láthatóság még mindig egyszerübb, mintha ballisztikát, becsapodást, sebzést kénne kalkulálni valós időben. Ez a WG bizonyitványa, hogy 2 év alatt ebben nem fejlesztettek, holott a csapból is az folyik milyen sikeres a játék.
Egyeseknek pont ez a lövöldözős arcade játék egyszerűsége tetszik, a 'random' faktor fokozza az izgalmakat. Nekem pont ez nem jön be. De az elején beáldoztam pár hónap prémiumot, hogy 'támogassam' a fejlesztést :DDD

(#7744) Máté94


Máté94
addikt

Nem hittem volna, hogy valaha meglesz ezzel a borzalommal... :U

(#7745) fsb1000 válasza Máté94 (#7744) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért sokak kedvence a KV1.
Nem olyan rossz az a tank.

(#7746) Dr_Syrex válasza fsb1000 (#7745) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Bizony, hogy nem. T5-ben az egyik legjobban használható, igazi erődítmény. Persze fullosan az igazi
(a 85-ös és az 57-es löveggel is nagyon jó).

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#7747) SgtBradly válasza fsb1000 (#7745) üzenetére


SgtBradly
csendes tag

KV1 vs. T1 Heavy. :DDD

[link]

(#7748) Taragas válasza SgtBradly (#7747) üzenetére


Taragas
aktív tag

Ezen most sírok a röhögéstől..... :R :)) Muszáj még párszor megnézni.... :)
Halljátok ez a t32 egyre jobban bejön, minél többet megyek vele, ma már nem tom hányadik 1000xp feletti körömet játszom vele (prem nélkül). Lehet ez is meg lesz tartva. Csak néha ne lenne részeg a lövész.... :DDD (kicsit nekem pontatlan az ágyú).

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7749) Dr_Syrex válasza SgtBradly (#7747) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

már már klasszikus :D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#7750) Borote válasza fsb1000 (#7724) üzenetére


Borote
addikt

Pont ugyanezzel találkoztam tegnap. Sniper módban nem rajzol kontúrt az ellenfélnek, de akkor is tudom lőni, ha meg csak ráközelítek, eggyel a sniper fokozat előtt, akkor rajzol kontúrt, és szintén tudom lőni. Ki érti ezt o.O

(#7733) Runo: akkor másoljad, aztán illeszd be paint-be :DDD

(#7732) Taragas: akkor a beillesztett kép köré még teszel egy linket is, az alább módon:
[L:http://EZITTENAKEP.LINKJE][IMG:http://EZITTENAKEP.LINKJE][/IMG][/L]

(#7734) Dr_Syrex: én imgur-t szoktam használni. Közvetlenül printscreen-t is be lehet illeszteni web-es felületen, elképesztően egyszerű használni :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.