Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) Rambovits


Rambovits
senior tag

Jó is amikor egy ilyen kört lehet letriplázni :C

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#7602) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Tudja valaki,hogy melyik fájlban és hol kell áttirni a sniper nézetben a zoomokat?Most jelenleg 0,9, 5, 16 és 28 as zoomom van.Be szeretném löni kb 10-12 re,mert afölött már nem a legjobb.Köszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7603) fsb1000 válasza Steelheart2 (#7602) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez engem is érdekelne, bár szerintem valamelyik mod állítja át. Nekem a maxzoom mod van fent, de nem találtam állítási lehetőséget.

Korábban a 4x zoom modot használtam és annak volt config fájlja.

(#7604) #21346560


#21346560
törölt tag

Támadók voltunk.... a többi 1-ből egy sem tudta, hogy mit kell csinálni, szerencsére az ellenfél sem :DDD

Győzelem!
Csata: Westfield 2013. július 13. 13:48:05
Jármű: M18 Hellcat
Szerzett tapasztalat: 537 (x3)
Szerzett kredit: 6 703
Csatában elért Achievement: Megszálló, Lopakodó

Persze lehet mondani, hogy nem sok mindent tettem a csapatért, de én nyerésre mentem :DD

(#7605) Steelheart2 válasza fsb1000 (#7603) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Közben megoldottam.8.6- gui mappában van egy olyan fájl hogy zoom x4.Abban kell átirni a zooms sorban az értékeket és müködik.Igy már a deegi-s crooshair is nagyon szuper.Én max 18 asra raktam a zoomot.Ez elég is.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7606) kirjak válasza fsb1000 (#7538) üzenetére


kirjak
aktív tag

Tolom az orosz td-t én is :)

A fraciával is kezd jobban menni:

Aztán van képem egy érdekes csapatról is :)

Egy arról, hogyan lehet elérni a csúcssebességet leghamarabb:

Végül egy bug ami nem tudom melyik addontól lehet de NAGYON idegesítő:

Utóiratként pedig ezt kívánom mindenkinek aki épp leszálló ágon játszik!

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#7607) Stigma.HC válasza kirjak (#7606) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha minden igaz a jimbo célkereszt okozza. Talán összeakad valamelyik másik moddal, de nem 100%
Néha nekem is előjön, ilyenkor oda-vissza zoomolgatok és elmúlik :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7608) Taragas válasza Stigma.HC (#7607) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nekem eddig 3 tanknál jött elő. 113,121,110.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7609) fsb1000 válasza Steelheart2 (#7605) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát ezaz... nekem épp az nincs az X4-es.

(#7610) Steelheart2 válasza fsb1000 (#7609) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Azt valamelyik célkereszt rakja fel.Probálj felrakni valamit és ott beállitod.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7611) Taragas válasza Steelheart2 (#7610) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nah már csak egy 113at kell kinyírnom, és Tank mester medál.... :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7612) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez állati jó csata volt. Tartottunk egy oldalt a túlerővel szemben, mindenki elhullott gyorsan, csak én maradtam pár HP-val. Pantherünk (egyetlen 7-es tankunk!) kempel a bázison. Kértem segítsen, de ő "defend the base" üzemmódban volt. Majd amikor az ellen odaért, elmenekült és beállt ő is foglalni egyedül mikor a pirosak már 50%-nál jártak... Lövést nem adott le. :DD

[ Szerkesztve ]

(#7613) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

félénken kérdezem, itt az offtopicban szabad toborozni? :)

(#7614) Dobi 562 válasza kicsitrash (#7613) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lehet, ha egy WoT-os klánba toborzol, nem pedig egy terrorszervezetbe. :)

(#7615) Bingisz


Bingisz
addikt

E50-el 2200 átlagos sebzés mennyire számít jónak?
Ez az első tier9 közepes tankom, ezért még nem tudom, hogy mennyit illene sebeznem vele. :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7616) kicsitrash válasza Dobi 562 (#7614) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Zsir :)

Akkor hivatalosan is közhírré tétetik, hogy a fényesen tündöklő HUF klán 2 hétig várja az érdeklődőket. Jelentkezni nálam lehet (alias kicsitrash).
Elvárás: 16, tier6, ts.
Nem baj, ha "kezdők" jelentkeznek, a lényeg hogy élvezzük a játékot.
CW-re jelenleg tanulni járunk, amig nincs mindenkinek top tankja, addig szerintem nem vehetjük véresen komolyan...

(#7617) Dobi 562 válasza Bingisz (#7615) üzenetére


Dobi 562
addikt

9-es meddel nagyon jónak számít a 2K+ átlagsebzés. A hivatalos adatot nem tudom, hogy mennyit csinálnak átlagban a játékosok vele, de sacperkábé 1500-1600 lehet vele az átlagos.

(#7618) Steelheart2 válasza Taragas (#7611) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Na azt nekem is a kinai mesterhez és még 121 et.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7619) pws válasza Bingisz (#7615) üzenetére


pws
aktív tag

Melyik ágyú van fent? A 10,5 cm? Azzal nagyon brutál sebzés tud, 400-500.
Függ mit ad be az MM, de megy az 3000 fölé is.

(#7620) Bingisz válasza pws (#7619) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát azért a 3000 átlag az kicsit sok lenne, de azért van vele 4-5k sebzéses köröm is.

Dobilaci: Akkor megnyugodtam. Igazából hirtelen ez lett a kedvenc tankom, ezért voltam kívánicsi, hogy milyennek számít a 2200 átlagsebzés vele.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7621) pws válasza Bingisz (#7620) üzenetére


pws
aktív tag

Nem átlag, szerintem az nem az ágyú sebzéséről szól.

(#7622) Dobi 562 válasza Bingisz (#7620) üzenetére


Dobi 562
addikt

Közben megnéztem, az xvm szerint ~1300 az átlagos és ~2700 a top.

(#7623) Taragas


Taragas
aktív tag

EZAZEZAZEAZEZAZ.... :DD
(Hehe papirtigris, a patch előtt.... ;) )

Mára be is fejeztem a gamet.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7624) fsb1000 válasza Taragas (#7623) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Nagy spiller vagy!

(#7625) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Még sosem szereztem első körre Tank Ászt. Persze nem stock tankkal lett meg, mert free-ből rápakoltam minden modult. Egy hetzerrel ketten tarottuk a tömeget, amíg a hős lemming csorda célba ért a mágikus körhöz és végre elkezdhetett foglalni. Elégedetten hátradőltek, izzadó homlokukat megtörölték és vállba veregették magukat: "Ez az! Megint megcsináltuk!" :DD

[ Szerkesztve ]

(#7626) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Eddigi eredmény:

Wins / Battles 10 / 12 83.3%
Avg. / Total Exp. 968 / 21 958
Credits total 362 396

Lehet mára itt kéne abbahagyni?

(#7627) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7625) üzenetére


fsb1000
nagyúr

GRat! Ez is egyedi eset. Az ilyenekre is adhatna egy +plecsni, vagy csak aranycsillagot a plecsnidre.
Mondjuk ha első 10 körben megszerzi valaki.

Éjfél óta játszom...
Felküzdöttem magam 54%-ra volt benne egy kis szakasz is. Az utolsó 10 csatát buktam, már megint 48%-on állok. Nem tudok ebből kimozdulni minden nap lemegyek 50 alá, nem tudom hogy tudtam 8.6 előtt 60% körüli winrátákat produkálni

(#7628) Taragas


Taragas
aktív tag

http://worldoftanks.eu/en/news/44/big-heavy-american/
Nah t69nél vagyok, rágyúrunk erre az ágra. Is8 félre rak... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7629) Dobi 562 válasza fsb1000 (#7627) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi!

Én már nem foglalkozom a győzelmi arányommal, mert úgy érzem nincs már akkora beleszólásom a csatákba mint a 8.6 előtt. A patch óta szépen egyenletesen esik a win rátám, már csak azért játszok hogy kipróbáljak új tankokat.

Ami ennél jobban fáj, az az SP páncéljának a "változása". Ugyan a patch notes szerint csak a vizuális modelljén változtattak, mégis átlövik a front páncélt és lövegpajzsot, mintha egy papír tankban ülnék, holott ennek a tanknak egyik nagy erőssége volt a réteges front-páncélzata.

Persze ezt lehet csak beképzelem magamnak, mert bizonyítékom nincsen rá, de régen ezt a tank romlást tapasztaltam a T25-nél is. Érdekes módon azután, hogy először leárazták 50%-al és sokan vettek. Eltelt 2 hét és szinte csak tier 7-8 csatában voltam vele (akkor még nehezebb volt az MM).

Ha már változtatgatnak, akkor azt jelentsék be, hogy az ember fel tudjon rá készülni ne csak a csaták alatt jöjjön rá.

Egyáltalán nem profi a játékosokhoz való hozzáállás a WG részéről... Amikor az FTR blogon olvasom SerB válaszait egy-egy kérdésre, hát az a stílus enyhén szólva is bicskanyitogató... "How terrible..."

[ Szerkesztve ]

(#7630) sith7 válasza Dobi 562 (#7629) üzenetére


sith7
nagyúr

SP +1 , illetve: [link]

(#7631) Dobi 562 válasza sith7 (#7630) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ott eddig nekem nem lőtték át, körülötte viszont igen. Az a plusz páncéllemez olyan mintha már nem is réteges páncélként működne, csak "sima" páncélként.

El tudom képzelni egyébként, hogy a sok sírás miatt (a tervezett SP nerf) azt nyilatkozzák, hogy nem nyúlunk hozzá de fű alatt elcsavargatták a potmétereket.

Eddig én voltam az aki sokszor védelmébe vette fórumokon a fejlesztőket, hogy ők aztán biztos nem nerfelnek fű alatt... Most már úgy gondolom van igazságtartalma a különböző összeesküvés-elméleteknek.

[ Szerkesztve ]

(#7632) Taragas


Taragas
aktív tag

Azért csak leszórakoztattam. :DDD Poén hogy egyedül voltam topp tier, ellennél meg t54. Végig rohantam és 9et öltem A végére már nem maradt csak gold lőszerem, kénytelen voltam azzal lőni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7633) Dobi 562 válasza Taragas (#7632) üzenetére


Dobi 562
addikt

Öregem, te nem semmi vagy. Csinálod itt a jobbnál jobb köröket, még a hőn áhított Tank Mester is megszerzed. Nem tudom mi értelme volt régen az afk-zásodnak amiért bannoltattad magad de látom már más a hozzáállásod a játékhoz. Csak így tovább! :)

(#7634) sith7 válasza Dobi 562 (#7631) üzenetére


sith7
nagyúr

pontosan ... tuti állítottak valamit, csak attól félek, hogy erre jön még rá a történelmi hűség szerinti "haspáncélkiegyenesítés", de megkapod a sima Pershing ágyút ... hurrá :(((

Amikor megvettem, azért volt jó pár acélfal medál, mostanában ilyen nincsen ... :(

(#7635) Dobi 562 válasza sith7 (#7634) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az a baj, hogy azt sem lehet tudni pontosan mit terveznek rajta változtatni... Össze-vissza nyilatkozgatnak erről is.

Tervbe volt véve:
-páncél dőlésszög változtatás
-kisebb talajellenállás (mozgékonyabb lenne)
-ágyú átütés buff

Jelenleg nem lehet tudni mit terveznek vele.

(#7636) sith7 válasza Dobi 562 (#7635) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, nem lehet tudni hivatalosan, de azért szépen csendben faragják ... szerintem :U

(#7637) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ó te jó ég...

Wins / Battles 5 / 5 100%
Avg. / Total Exp. 1 180 / 8 158
Credits total 179 437

Meddig tart még ez a pozitív széria? Nem tudom minek köszönhető ez a nagy nyerő hullám, xvm-et már kikapcsoltam, lehet csak "szerencsés" a leosztás. Bár előbb az ellennél 1-el több 10-es tank volt, mégis nyertünk.

(#7638) sith7 válasza Dobi 562 (#7637) üzenetére


sith7
nagyúr

én múlt héten csendben voltam, mert még a wn6 szerint is jó napokat zártam, most 15 csatánál járok, vannak win -ek is, de a jelenlegi kredit egyenleg : 15243 :U

győzünk, de milyen áron :O

(#7639) kirjak


kirjak
aktív tag

Ennyivel be is érném ha nem szeretnék pro lenni csak kontra.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#7640) Dobi 562 válasza kirjak (#7639) üzenetére


Dobi 562
addikt

Akkor meg van én miért vesztettem annyit tegnap! Te nyertél helyettem is! :P

A 70% nagyon szép, nekem nem volt ennyi a 8.6 óta.

(#7641) Bingisz válasza Dobi 562 (#7640) üzenetére


Bingisz
addikt

Tegnap nekem is durván adta:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7642) Dobi 562 válasza Bingisz (#7641) üzenetére


Dobi 562
addikt

Elmentek ti a.... :P

Én ma elég jól állok, összességében: 18/22 győzelem.

Most volt 2 vereség is, de egyikért sem kell szégyenkeznem szerintem:

(#7643) Borote


Borote
addikt

A csata eleje úgy indult, hogy kb 1 perc után 5:1-re vezettek, mi védekeztünk. Mondom wtf történt itt? Erre benyögi valamelyik, hogy idiot team. A végére meg már szabályosan remegtem :DDD Persze itt sem unicum játékosok ellen játszottunk...

Ezzzel a Konisch-sal valami brutális lett ez a tank. Egyáltalán miért használja még valaki a 88-assal? Mert nagyobb az alfája? Azt cseszhettem volna, ha nem lövöm át, akiket kellett volna. Még weakspotra lőve sem :P Ráadásul a DPM-je is jobb. Az meg most nagyon kellett ;]

A toronyból is a kisebbet teszem rá, igaz, hogy 90HP-t bukok vele, viszont kisebb célpont, kisebb rajta a weakspot, gyorsabban fordul, és majdnem egy tonnával könnyebb lesz tőle a tank :P

(#7644) kirjak válasza Dobi 562 (#7640) üzenetére


kirjak
aktív tag

Hidd el fogsz még te is nyerni helyettem!

Fel a fejjel!

BIGNISZ fene a pro szádat!

Tudnánk majd párat szakaszozni? Megírod nekem privátban a játékos neved?

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#7645) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Na az előző heti nyerősorozat után ma jött el az ideje a szopóágnak. Hihetetlen miket vesztünk el, hozzászoktam már, de akkor is minden alkalommal meg tudok lepődni :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7646) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

5400 csata csata T29-el, azt hinné az ember azóta megtanult játszani vele, de még most is egy épület mögött rejtőzött vele miközben másik oldalt vér izzadtak a társai a csatában. Vagy csak én értelmezem félre hogyan is kéne ezt a játékot játszani.
Na akkor irány a micro maus legénység húzása. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7647) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hehe... Nagyon durva lett az SP. Gyakorlatilag nem kell céloznia sem az ellennek csak telibe lövi a forntot és átmegy bárhol. Lövegpajzs, felső hull, alsó hull, tök mindegy. :C

(#7648) #21346560 válasza Stigma.HC (#7646) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én is ma csapkodnám a fejem a falba legszívesebben...

Támadunk. 5 tank ül a bázisunkon, és erősen nézi, hogy mi a csata állása. Kérdéseinkre, hogy miért nem jönnek segíteni, szimplán csak annyi, hogy ők túl akarják élni :DDD

2 perccel a csata vége elött elindulnak. Persze nem nyíl egyenesen a zászló felé, (westfield) hanem körbe a pályán.
Ellenfélnél 2 tank, 178 és 311 HP-val.... erre nem tudom már tényleg mit is lehetne mondani.... :O

Végülis túlélte, a kitűzött célját teljesítette.

[ Szerkesztve ]

(#7649) Stigma.HC válasza #21346560 (#7648) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát igen, nagyon szeretik az ellenséges játékosokat elkerülni, sőt sokan sportot űznek belőle, nehogy megsérüljön a tank. Tulajdonképpen ha azt nézem ez is lehet egy szórakozás a játékban, csak miért nagyobb szinten kell ezt űzni. Akkor viszont már teljesen kész vagyok, ha az a válaszuk erre, hogy sokba kerül a javítás :W

Akartam húzni kicsit az indien pancsert mert már csak 60k xp kéne a kilences társához. Még arra is gondoltam, hogy keresek egy szakasztársat (8000 csata alatt talán ha ötször mentem szakaszba :DDD ), de elment a kedvem az utolsó pár csata miatt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7650) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Visszajátszás.

Érdemes megnézni az elején a 66 sebzésig jutó camper löwe kis akcióját... Nem akart elengedni. Igaz előtte leidiótáztam mikor összekoccantak egymással. Hiába na, nehéz ezeket a gyors gépeket ütközés nélkül kivinni a kezdőkörből. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.