Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2151) Mart10000 válasza R1200GS (#2148) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Ez azt jelenti, hogy érdemes a fogadósnál tárolt cuccokat mielőbb eladni, mert az egész elvész? :Y

(#2152) Mart10000 válasza xFreex (#2149) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Eddig 3 fogat adtam el neki: bestiafog, Fléder szemfog, Cementaur állkapocs.

(#2153) R1200GS válasza Mart10000 (#2151) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Nem feltétlen, ha felrakod a modot. Csak át kell másolni, nekem működött.

Közepes fokozaton játszottam végig, de túl könnyű volt. Nem sok mindenre volt szükségem az utolsó fejezetben. Szóval ha Dandelionnál maradnak a cuccok az sem baj. A végén eladtam majdnem mindent, így 23000 orennel zártam a játékot, aminek azt hiszem az 1%-át vittem át a második részre. Túl sok jelentősége nincs.

(#2154) Mart10000 válasza R1200GS (#2153) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Enyém Steames nem tudom ez mennyit számít. Közepesen nyomom, de így is jól jönnek a főzetek. Van olyan harcrész, mikor elengedhetetlen. Egyszer újrakezdtem az egészet, mert voltak dolgok, amik elkerülték a figyelmem. Akkor is a 3-ik fejezetnél jártam, ahogy tartok most is. A cuccokat tartalékolom az esetleges pénzszűke miatt, ami főleg ékszerekből, könyvekből áll. Tovább akarom vinni a történetet innen a 2-re. Meddig érdemes a tárgyakat eladni? Az 1% a pénzösszegre vonatkozik?

(#2155) kekigyu


kekigyu
aktív tag

A Witcher első rész Kalandok részéhez létezik magyarítás ( csak 2 kaland magyar nyelvű gyárilag az 5-ből ). Köszi a válaszokat!

(#2156) magitor válasza kekigyu (#2155) üzenetére


magitor
csendes tag

Szia
Ha fent van az 1.5 patch próbáld meg feltenni hozzá külön a magyarítást hátha segít

(#2157) kekigyu válasza magitor (#2156) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Szia!

Köszi a segítséget, ez a magyarítás honnan van? Nekem dobozos eredeti verzió van a játékból, arra valamiért nem megy fel az 1.5 -ös patch. Virágboltból vett verzióra ( ami elvileg 1.5 verzió ) pedig hiába fut le a cd projekt red honlapjáról leszedett magyar nyelvi frissítés, nem lesz tőle magyar. Már csak a küldetések vannak hátra, hogy kimaxoljam az első részt és eszem a kefét hogy nem sikerül magyarítani :N Este azért ránézek erre az általad mutatott magyarításra csak gondoltam addig is kérdezek

(#2158) magitor válasza kekigyu (#2157) üzenetére


magitor
csendes tag

Elvileg még anno a magyar forgalmazó oldaláról szedtem le, nekem is eredeti bővített verzió volt-van meg lemezesben, de lehet érdemesebb beregisztrálni GOG-ra és onnan leszedni elvileg az napra kész legfrissebb.
Belinkelem azért a nekem meglévő 1,5 patch-ot is hátha ez más mint ami neked van. Remélem sikerül összehoznod.

(#2159) Essejó


Essejó
veterán

Sziasztok

Létezik magyar nyelvü végijátszás valahol a neten? Pár dolog nem tiszta, pl lementem a csatornába a családi kincsért. Nálam a gyürű, de a küldetést ado nincs ott délben a csatorna lejáronál, pedig a játék szerint ott kell keresnem. Meg hasonloak. Sigfridet is napokig kajtattam, hogy átvegye a vizihulla nyelveket.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#2160) xFreex válasza Essejó (#2159) üzenetére


xFreex
aktív tag

A kis szélhámos reggel van a csatorna bejáratnál, nem délben. Délben a hölgy van a temető bejáratnál más küldetés ügyében.

végigjátszáshoz

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#2161) nincsnév007


nincsnév007
őstag

az ignit a második fejezetben meg lehet tanulni? mert az első fejezetben nem találkoztam vele

(#2162) xFreex válasza nincsnév007 (#2161) üzenetére


xFreex
aktív tag

Az első fejezetben lehet megtanulni a kriptában ahova Mikul küld a "halottizéket" elintézni. :D

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#2163) nincsnév007 válasza xFreex (#2162) üzenetére


nincsnév007
őstag

Néztem videókat és mindenki ott tanulta meg fogalmam sincs hogy tudtam így át siklani felette. :( most akkor kezdthetem újra a játékot?

(#2164) Essejó válasza nincsnév007 (#2163) üzenetére


Essejó
veterán

Szerintem vissza mész a temetöbe, és le a kriptába, megtanulni.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#2165) nincsnév007 válasza Essejó (#2164) üzenetére


nincsnév007
őstag

második fejezetben tartok, a temetőben van kripta tegnap kerestem ott is de sehol nem volt olyan hely. lehet el hagytam valami küldit is? mert már ott tartok hogy raymond a mocsári toronynál van.

[ Szerkesztve ]

(#2166) xFreex válasza nincsnév007 (#2165) üzenetére


xFreex
aktív tag

A 2. fejezetben van Igni elemi kő a csatornában található egy hulla akinél egy kulcs és egy papirus van az oroszlán pók szektáról.
A csatornában van az ajtó amit a kulcs nyit így bejutsz az oroszlán pók szekta katakombájába... ott van egy Igni kő

ja és ő már nem Raymond

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#2167) Creative997 válasza xFreex (#2162) üzenetére


Creative997
őstag

"Halottizék".. Mikul volt az egyik leghülyébb, de az egyik legmosolyogtatóbb karakter a játékban :K

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#2168) nincsnév007 válasza xFreex (#2166) üzenetére


nincsnév007
őstag

meglett :R

(#2169) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Nagy hátrány ha nem csinálom meg a holló páncélt ?

(#2170) andor80 válasza nincsnév007 (#2169) üzenetére


andor80
senior tag

Nem de miért hagynád ki?Jó kis quest.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#2171) MageRG válasza Creative997 (#2167) üzenetére


MageRG
addikt

Nekem borsódzott a hátam ettől a fordítástól. Miért nem lehetett csak egyszerűen "hóttak"?
Mikul öccerű paraszti eszéhez passzolt volna.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#2172) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy lehet teljesen független befejezést elérni? Erre meg a játék mellé adott fuzetekbol se jöttem ra. Yt-on viszont láttam videót, hogy van olyan befejezés amikor se a rend se a scoiatel oldalára nem all Geralt.

(#2173) S1M0N válasza kekigyu (#2172) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én semleges lettem, a füzet alapján csináltam a dolgokat anno. Miért, mi lett neked a vége?

(#2174) kekigyu válasza S1M0N (#2173) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Ket resz rémlik, ahol döntést kell hozni ezzel kapcsolatban úgy emlékszem. Az egyik a mocsarban, vagy a rendet vagy a scoiatelt támogatva kell a mezőre érkezni es harcolni. Ezt a küldetést kihagytam, hogy ne kelljen dönteni. Aztan Vizimaban, mikor a scoiatel kirabolja a bankot, egyedül mentem be, hogy ne a rendet támogassam. Bent viszont vagy segítek a tundeknek vagy nem, de ezzel automatikusan oldalt is valasztok ugy remlik. Lehet rosszul tudom, de akkor mik a totális semlegesseg lépései? Sose sikerült meg úgy kijátszani.

(#2175) S1M0N válasza kekigyu (#2174) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nekem már régen volt, nem nagyon emlékszem már. A kézikönyv is két részt ír, de a 4. fejezetnél van a lényeg, ott nem szabad senkinek az oldalára sem állni a harcban, de előtte is a semlegességre törekedtem, ezért is néztem meg alaposan a könyvet anno. Én semleges lettem, a végén erről beszél Geralt is.

(#2176) melega válasza janos666 (#2144) üzenetére


melega
őstag

Te most kijátszottam az első részt kétféle befejezéssel, egy hónapig tartott a Scoitelek és a rend oldalán, a bankrablásig mentem csak vissza!

spoiler

Kétféle befejezést kaptam megöltem Striegfieldet a lovagot, eléggé a végén.

Az lenne a kérdésem hogy ahhoz a befejezéshez mi kell hogy Streigfiel aki a csatornában segít leölni a kukorixot életbe maradjon a végén és ne kelljen vele megküzdeni, meg hogy végén koporsónál tiszteljék a trónteremben aki új világról álmodott?

/spoiler

(#2177) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Sziasztok!

Nekikezdenék én is a sorozatnak, viszont csak Xbox-om van. Történet szempontjából mennyire baj, ha kihagyom az első részt?

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#2178) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

A Witcher topikokat összevontuk, minden résszel kapcsolatban mostantól egy topikban tudtok beszélgetni: Witcher topik

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.