Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1501) dunc válasza Sz.Miki (#1500) üzenetére


dunc
nagyúr

Akkor is érdemes lenne kiprobálni! Hogy a hiba a patchal van-e?!

(#1502) Pegazus777


Pegazus777
csendes tag

A www.pcdome.hu - ról le tudod tölteni az 1.5-ös patchet csak írd be az oldal keresőjébe, hogy: the witcher 1.5 patch. Erre kidob két találatot a hírek közül.Válaszd a 2009.07.08.
dátumút. A megjelenő cikkben rá tudsz kattintani a "szerverünkről" feliratra. Az ezután mejelenő oldalon kattints a: "TheWitcherPatch.1.5.exe" feliratú linkre és már töltheted is :) .

(Nekem bővített kiadásban van meg aminek telepítésekkor felraktam a Magyar és az Angol
hangot és feliratot.)
Miután letöltöttem és elindítottam az 1.5-ös patch-etnekem felkínálta a Magyar nyelv választási lehetőségét.

[ Szerkesztve ]

(#1503) Pegazus777


Pegazus777
csendes tag

Kicsit egyszerűbben :) : [link]

(#1504) looser


looser
addikt

Halihó, nem tudjátok, hogy olyan npc-nek, akivel nem lehet beszélni, csak megjegyzéseket tesz, lehet-e adni tárgyakat? Illetve a Tiszteletestől 'megkaptam' elvileg a gyűrűt, amit majd 3 embernek kell megmutatni beszélgetés közben, hogy lenyerjem a bizalmukat, de tele volt az invertory és feltehetőleg nem került hozzám a gyűrű. Azóta mentettem párat, szerintetek visszaszerezhető valahogyan a gyűrű?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1505) looser válasza looser (#1504) üzenetére


looser
addikt

SPOILER: A második megoldódott, egy idős koldusasszony odaadta Fehér Sirályért cserébe...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1506) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Nem tud valaki egy magyar végigjátszást a "The Witcher"-hez? Korábban volt de most ne találok egyet se...

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1507) J4N!


J4N!
tag

Hali

Tud valaki valamit a folytatásról? The Witcher 2 :)

(#1508) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Emberek... senki nem tudja, hogy hova lett, mi történt a www.witcher.hu-val? Korábban működött, most meg azt írja ki egyfolytában, hogy "A kiszolgáló nem található"...??? :F :(((

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1509) J4N! válasza BenJoe80 (#1508) üzenetére


J4N!
tag

Itt van neked egy végigjátszás :) [link]

(#1510) BenJoe80 válasza J4N! (#1509) üzenetére


BenJoe80
senior tag

J4N! :)

Itt van neked egy köszönöm! :R

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1511) J4N! válasza BenJoe80 (#1510) üzenetére


J4N!
tag

nincsmit :D :C

(#1512) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Szisztok!

Következő gondom van, jelenleg Vizimában vagyok, de a játék folyamatosan meg-meg akad van, hogy fut szépen folyamatosan de utána megint beszaggat. A konfigom kizárt, hogy kevés lenne a játékhoz, ráadásul kipróbáltam több felbontásban is és a helyzet változatlan.
A játékot 1.4-el kezdtem most 1.5 patch van fönt, de semmi változás.

Oprendszer Win Xp sp3 szűz rendszer, minden meghajtóból a legfrissebbet teleptettem.

Egyszerűen nem értem mi lehet :(

Valaki találkozott már hasonlóval?

:W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1513) And01


And01
aktív tag

Sziasztok!
Nekem lenne egy olyan problémám
hogy újrajátszanám a witchert
1.5-ös javítást viszont nem telepíti fel!
Annyit ír ki:
A verziószám nem ellenőrizhető a telepítés lehetetlen!
valaki tudna segíteni?

(#1514) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Ma telepítettem egy Vistát, újra telepítettem a játékot minden patch-el mentéseket visszamásoltam és lőn, nem szaggat be a játék.... ezt én nem értem friss Xp-vel miért csinálta? X-Akta.....

(#1515) looser válasza Sz.Miki (#1514) üzenetére


looser
addikt

Szia, nekem a kereskedőnegyedben kezdte ezt el, egyik napról a másikra. Amikor belépek egy házba, azonnal 'visszanő' az fps...
Egyébként egy idő után elmúlik utcán is.

De hogy én is kérdezzek valamit, nem jövök rá, hogyan kell a fegyverkovácsokat 'használni'. Azt értem, hogy a jelenlegi fegyveremből nem tud újat kovácsolni(?), de a régieket is csak eladni tudom neki. Azt hittem, valami olyasmi kéne legyen, mint a Diabloban. Ráhúzom a rúnát oszt mén :) Szóval ki tudja, mi a módja, akár annak, hogy rúnakövekből egy vadiúj kardot készítsen a mester?

A másik: pontelosztásnál nem lehet-e konvertálni (mondjuk két bronzot egy ezüstre), mivel nem akarok minden tulajdonságot fejleszteni (főképp nem a jeleknél), s azt tudnám az egyéb tulajdonságoknál. Szerintetek van ilyen?

Még valami: érdemes a régi mentéseket törölni, elég sok helyet foglalnak.

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1516) looser válasza BigBadPlaYeR (#1491) üzenetére


looser
addikt

Báááá, én kb. 20 percig kaszaboltam és úgy lett meg a Gólem, erre kiderül, hogy néhány villámcsapás is ki tudja nyírni. Ez van :B

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1517) BenJoe80 válasza looser (#1515) üzenetére


BenJoe80
senior tag

A kovácsnál - ha jól emlékszem - úgy kapsz új fegyvert, ha viszel három rúnakövet. Ekkor egy teljesen új kardot kapsz majd a rúnakövek és némi készpénz ellenében. A régit megtarthatod, de el is adhatod.

A pontok konvertálását felejtsd el - ilyen nincs...

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1518) looser válasza BenJoe80 (#1517) üzenetére


looser
addikt

Lassan ráébredek a dolgokra, köszi :B
A konvertálás nem lenne rossz egyébként, mivel van olyan Jel amit nem szeretnék fejleszteni, ellenben az alap- és kardtulajdonságokkal.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1519) BenJoe80 válasza looser (#1518) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Ezzel én is befürödtem korábban. Megtévesztő, hogy a meteorkő és a rúnakő nem ugyan az. És ha nincs három azaz 3 meteorköved akkor nem tudod kiválasztani azt a kardot amit majd kovácsolnak neked...

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#1520) CriticalHit válasza J4N! (#1507) üzenetére


CriticalHit
őstag

[link]
The Witcher 2
Erdemes a youtube-n is belenezni...

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#1521) OgreImre


OgreImre
senior tag

Üdv!
Még az elején, amikor Shani mondja hogy beszéljek a városi őrökkel (Mikul), hogy bejussunk Vizimába, na ott nekem vagy kifagy a játék, vagy nemtudom mi történik. Abigélnek adtam igazat (meg mást is,de az 18+), szóval a fél falu halott, a Bestia szintén. A Tiszteletes zsebéből kivettem az ajánlólevelet, de így sem enged be a paraszt Mikul. Jön egy animáció, kijön egy drabális lovag, én elejtem a kardot és kész, sötét képernyő, a zene szól tovább ...ez bug? Vagy máshogy is be lehet jutni a városba?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#1522) OgreImre


OgreImre
senior tag

Még annyi, hogy az 1.5-ös patch van fenn, és a demó mentését folytattam...ez lehet baj?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#1523) OgreImre


OgreImre
senior tag

Mindegy, elkezdtem újra, kicsit bővebb a Prológus így, mint a demóban. Kiváncsi leszek ha odaérek, vajon tovább megy-e a játék.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#1524) LK


LK
addikt

Sziasztok! 1.4-es játékom van. Minden magyarra van állítva. Szeretném felrakni 1.5-re, (tudom a nyelvi file-t külön kell leszedni) de a kérdésem az lenne,hogy a normál küldetéseknél marad a magyar hang ugye? Másik kérdés: vanak-e új karakterek? Ill. Élvezhetőek-e magyar felirattal a bónusz pályák?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1525) hoffman_ válasza LK (#1524) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A bónuszokat még nem játszottam, de belenéztem, és nem tűnt rosszabbnak, mint az alap. Ha pedig felpeccseled, akkor is marad magyar, sőt, én úgy szedtem, hogy egybe az egészet, a peccs+magyar+kiegésztők. Nem lesz baj. - de azért legyen biztonsági mentés az állásokról, az mindig kell :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1526) LK válasza hoffman_ (#1525) üzenetére


LK
addikt

Köszi,közben felraktam mindent,és jónak tűnnek.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1527) hoffman_ válasza LK (#1526) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szuper :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1528) aclandiae


aclandiae
senior tag

Most kapható itt a bővített kiadás. Ez ugyanaz, mint amit dobozos kiadásként kínálnak/tak?

Megvette mostanában valaki innen?

(#1529) aclandiae válasza aclandiae (#1528) üzenetére


aclandiae
senior tag

A korábbi bővített kiadás és a mostani között annyi a különbség, hogy a mostaniban nincs benne a térkép. Ami egyébként innen letölthető.

A zenei cd-t, és az így készült filmeket tartalmazza.

További információ itt található.

[ Szerkesztve ]

(#1530) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ha már karácsony, és CD Projekt, akkor aki figyeli a postáját - és reggelt játéka van... - az hasonlóképp mosolyoghatott, mikor megjött az "ajándék" . Apró dolog, de nekem annál jobban tetszett :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1531) Scholes9


Scholes9
nagyúr

[link] :))

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1532) looser válasza Scholes9 (#1531) üzenetére


looser
addikt

Ez azt jelenti, hogy a - kézzelfogható extrákkal - bővített verzió kerül most 2000 forintba? Az meseszép, ajándéknak is csodás :))

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1533) Scholes9 válasza looser (#1532) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Úgy ám, épp most bontogatom ki, gyönyörű a doboza a játéknak, minden jár hozzá ami a weboldalon van :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1534) looser válasza Scholes9 (#1533) üzenetére


looser
addikt

Gratulálok hozzá :DD

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1535) Departed


Departed
őstag

Énis megvettem a játékot a "minden földi jó" csomagban :K
2ezerért hihhhetetlenül jó ár, nem is tudom volt-e valaha ilyen jó vétel PC-játékok terén...szerintem tuti nem. Remélem folytatódik a trend a jövőben is. (Mondjuk 3ezerért Dragon Age CE? Valaki? :DDD )
A játék és a hozzá adott cuccok is páratlanok, vegyétek meg minél többen, meg van hosszabítva az akció január 15-ig!
The Witcher Enhanced Collectors Edition 1990-ért

Aztán majd meséljetek, milyen jó élmény egy ilyen remek sokat jobbított sok extrás játékkal játszani, ami az RPG-k egyik királya. Jó játékot kollégák! :R

(#1536) looser válasza Departed (#1535) üzenetére


looser
addikt

Milyen jó hír, kár, hogy a Diablo 2-t pofátlanul magas áron adják, megint... Én kb. 5-6 éve vettem 3e Ft-ért a Goldot (alap+LoD). De a Witcher mindenkinek ajánlott, az elején voltak kétségeim, de most Top10-ben van :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1537) aclandiae


aclandiae
senior tag

Megvettem most a CD Galaxisból a bővített változatot. 1.4-es patchet tartalmazza. Szeretném feltenni az 1.5-öst, de hibaüzenetet kapok, hogy nem ismerhető fel a verzió.

Nálam a játék telepítő nem kínált fel nyelvhez több lehetőséget, csak 1e-t (magyar) választottam.
A patchnél szintén ugyanezt próbáltam, sikertelenül.

Hogyan tudom feltenni a javítást?
Win 7 x64 Ultimate

(#1538) looser válasza aclandiae (#1537) üzenetére


looser
addikt

Elképzelhető, hogy a magyar verzióhoz még nem készült el. Hivatalosan ez az ajánlott patch, bár lehet, hogy csak az oldalt nem frisítették egy ideje :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1539) Sanyix


Sanyix
őstag

hi!

Végigjátszottam a witcher még régebben vista x64 sp1-sp2-n. Amióta win7 x64 van fent viszont nem indul systemből... még a launcher sem. Klikk rá, pillanatra homokóra majd vége, semmi hibaüzenet. 1.5-ös patchet felrakva sem működik. Azóta vinyó halál miatt az is újra lett telepítve, de most is ugyanaz.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1540) sanyi150


sanyi150
tag

Sziasztok!

A CD galaxisban árusított "The Witcher Enhanced Collectors Edition 1990-ért" játékot megvenném valakitől ha mégsem tetszik neki. Írjatok privát üzenetet.

[ Szerkesztve ]

(#1541) drinker válasza sanyi150 (#1540) üzenetére


drinker
tag

Múlt héten rendeltem meg, nagyon gusztusos kis csomag! Utána nézegettem a CD Galaxis oldalt és már nem kapható :(( !
Viszont az 576 bek@phatja, mikor kikerült a honlapjukra hogy náluk is kapható a bővített kiadás persze a gyémánt sorozatból, bementem a boltba de nem volt. Megrendeltettem a sráccal, aki azt mondta kb 1 hét mire áthozzák egy másik 576 boltból. Ennek több mint egy hónapja, mire ránéztem újra a honlapjukra, és már nem is hirdetik!
Na ekkor rendeltem meg a CD Galaxistól, igaz így 1990+990Ft volt de hát még így is megéri!

(#1542) drinker válasza aclandiae (#1537) üzenetére


drinker
tag

A magyar verziónál az 1.4-es a legújabb! 1.5-öst nem lehet felrakni!

(#1543) drinker válasza drinker (#1542) üzenetére


drinker
tag

Kipróbáltam, mégis felmegy a bővítettre az 1.5!

(#1544) Creative997


Creative997
őstag

Hali!

Van egy kis gondom az 5. fejezetben. - ha emlékszik rá valaki - a bizonyos régi witcherpáncélt akarom újrakovácsoltatni, a kovácsnak viszont összesen 4 dolog kell: a holló páncél darabjai (ez megvan), valami énekes tekercsei (ez is), valami családnak a páncélja ami alapján csinálták és Szent Gergely litániája. Ez utóbbinál akadtam el. Lemegyek a mocsári temetőben a striga kriptájába (azt már elintéztem) és van egy Kalauzkő, oda irányított a "GPS" :D És a kovács magyarázott valami varázslatról is hogy kell használni hogy bejussak a földalatti templomba (amúgy is már a föld alatt egy tetves kriptában mozgok), ahol ez a Szt Gergely meghalt, blabla, legenda. Na én ott cseszekedek egy ideje, az összes jelet felhasználtam, meg is jelent a feje felett egy buborék hogy más kombinációba kell csinálni, de mégis hogy?! Szóval röviden, a kalauzkőnél mit kell csinálni??
:R

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1545) Creative997 válasza Creative997 (#1544) üzenetére


Creative997
őstag

Megtaláltam a megoldást.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1546) looser válasza Creative997 (#1545) üzenetére


looser
addikt

Én elfelejtettem visszamenni, így ugrottak az égő város-beli küldetéseim, miután túlvoltam Azar Javeden, akkor jutott csak eszembe. A páncélt egyébként te kapod meg?
Más. Arra is kíváncsi lennék, mi van, ha az embereket támogatva a másfajúak ellen választottam volna mindig. Másképpen alakult volna a történet?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1547) Scherier


Scherier
csendes tag

Többen írtátok hogy xp alatt szaggat néha és vista alatt nem, ezt én is így tapasztaltam.

Nagyon félve raktam fel a vistát, mert mindenki szidta. De eddig csak jó véleményem van róla, olyan játékok mennek rajta gondnélkül, amik xp alatt nem vagy csak akadva, fagyva. Pl.: Hearts of iron 3 nálam el se indult xpn, mert a fő képernyőn lefagyott (gyári játék) vistán simán megy.
Witcher is elég sokszor akadt xp-n nem csak vizimában, vistán meg semmi gondom nincs vele. Persze lehet csak nekem van szerencsém.

(#1548) xwlr válasza looser (#1546) üzenetére


xwlr
csendes tag

Teljesen. Egész más befejezést kapsz attól függően, hogy az Order-t vagy a Scoia'tel -t támogatot. De még azt is megteheted hogy nem csatlakozol egyikhez sem.

(#1549) xwlr válasza xwlr (#1548) üzenetére


xwlr
csendes tag

Azt úgy kell csinálni, hogy a Banknál valameik mellé állsz és utána az ACT IV-ben amikor megtámadják a falut azt mondod, hogy fogod Alvint és elmenekülsz. Erre persze Alvin teleportál de az egy másik történet.

(#1550) xwlr


xwlr
csendes tag

Nem tudja valaki hol lehet megvenni a játék NEM bővített kiadását?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.