Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) maszi99 válasza Huma (#1800) üzenetére


maszi99
őstag

37x toltam már végig kiegészítőkkel együtt :K
Soha nem volt még olyan játék ami így lekötött volna ráadásul nagyon hosszan.
Még a huszadik játéknál is találtam újdonságot, ha valaki igazán rá tud hangolódni akkor széles a lehetőségek tárháza, mert saját stílusra formálhatja az ember a karaktert, és még kipróbálhat sok mást is mellette.
A jelek , és fegyverhasználat variálhatósága is bővelkedik választékban.
Kiegészítőkkel együtt szép hatalmas darab játékidőt ad, és itt is lehet válogatni ki mellet játssza végig a történetet, újrajátszásra is nagyon jó :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1802) Huma válasza maszi99 (#1801) üzenetére


Huma
addikt

Én szinte semmit sem játszok végig. Részemről hatalmas elismerés ha valamibe másodszor is belevágok.
Ha milliárdos lennék (dollárban mérve) akkor tuti csinálnék én is egy RPG-t. Népszerűsíteném pl a MAGUS-t. :)
Vagy valami Fallout 3 szerű RPG/FPS-t.

Ami ebben a játékban nagyon megfogott az a hangulata. Ráadásul a sztorija is kiemelkedik az átlag RPG-k közül.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1803) maszi99 válasza Huma (#1802) üzenetére


maszi99
őstag

A hangulat, és a sztori tényleg kiemelkedő, ezért is nyűgözi le az embert annyira :K
Az offos szöveged arra enged következtetni, hogy nem igazán szeretsz játszani, vagy nem igazán találod meg az ízlésednek megfelelőt.
Amint észrevettem az új Heroes is nagyon bejött neked, ha nem tévedek :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1804) Huma válasza maszi99 (#1803) üzenetére


Huma
addikt

Játszani szeretek. Az ízlésemmel van "baj".

Miután elég régi motoros vagyok szerepjátékban (hagyományosban) nekem minden PC-s RPG iszonyú korlátoltnak tűnik, rendelkezzék akárhány végkifejlettel ill végigjátszási szállal.
Nem cselekedhetsz szabadon. Nem mondhatsz azt amit akarsz.
Nekem ami a PC-s RPG-nél számít az az, hogy ne legyen bugyuta a története és jó legyen a hangulata.
A Fallout és a Witcher ezekben kiemelkedik a tömegből.

A Heroes 6 bejövős. Ha minden igaz a legjobb rész lesz, bár ez szubjektív.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1805) maszi99 válasza Huma (#1804) üzenetére


maszi99
őstag

Nincs az ízléseddel semmi gond szerintem, csak sajna ritkák a minőségi játékok, amiknek igazi feelingje van, ezzel én is így vagyok, épp ezéert játszom 1 jó játékkal sokat.
Nekem ez az egyetlen kikapcsolódás a hajtós meló napok után, és igen, én is válogatós vagyok, s szintén régi motoros :))
Lehet ez életkori sajátosság :DD

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#1806) Kassadin válasza Huma (#1800) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha kihagysz olyan dolgokat, minthogy megöld az aktuális szörnyet a pályákon, és ezáltal megkapd az egyik legjobb fegyvert a játékban, meg hasonló apróságok, akkor tényleg sokat ront a játékélményen ezen dolgok átugrása.

[ Szerkesztve ]

(#1807) Huma válasza Kassadin (#1806) üzenetére


Huma
addikt

Minden zegét zugát bejárom a pályáknak és igyekszek minden küldetést teljesíteni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1808) Kassadin válasza Huma (#1807) üzenetére


Kassadin
addikt

Az jó. :K

Én a szörnyekről úgy szereztem tudomást, hogy "véletlenül" olvastam wikipédián. A legtöbb szörny egy bizonyos fix helyen van, nem olyan nehéz megtalálni őket amúgy. Kicsit régen játszottam már a játékkal, de ha jól rémlik, akkor vannak még ilyen "apróságok" elrejtve a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#1809) P00By válasza Kassadin (#1808) üzenetére


P00By
nagyúr

Ugyan jó pár hónapja a kellős közepén abbahagytam a játékot(a mentéseim megvannak), de milyen szörnyekről beszélsz?

(#1810) Kassadin válasza P00By (#1809) üzenetére


Kassadin
addikt

Majdnem minden pályarészen volt egy olyan szörny, akit ha megöltél, a fejét felakasztottad az övedre, és addig csüngött ott, amíg a királyi vadásznak oda nem adtad. Ha az összes szörnyet megölted, akkor kaptál egy borzalmasan erős kardot. Mielőtt bemennél a várba az első pályák egyikén, ott oldalt áll egy nagyobbacska lápi szörny a folyóparton. Ha őt megölted(legnehezebb szinten szívós már az is), akkor a fejét visszavihetted a fogadó mellett levő vadászhoz, aki azt hiszem, ad is érte pénzt talán. Régen játszottam vele, lehet írtam hülyeséget. De van még amikor a sárkánnyal harcolsz, vagy amikor átmész a mocsárba, ott meg van egy drabár farkas meg egy borzalmasan erős növény is, azokat is le lehet vágni a trófeáért. Valamint még beugrott, hogy a temetőben is lehet ölni egy ilyet. De wikipedian minden fent van ezekről a dolgokról, ha érdekel komolyabban.

(#1811) Huma válasza Kassadin (#1810) üzenetére


Huma
addikt

Ja. Ezeket mind lekaszaboltam eddig.
A mocsárban egy növény egy farkas és egy vivern van ami főszörny.
Nem rémlik, hogy a temetőben is lenne ilyen főmonszta.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1812) Kassadin válasza Huma (#1811) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagyon régen vittem végig, nem lehetetlen, hogy fals infót is írtam. Összesen talán 10 ilyen dög van, aminek elrakható a feje/testrésze.

#1814: De komoly. Én is pont így jártam anno. Sikerült utána megölni a vivernt? Én megöltem a farkast, utána a növényt, de többé nem volt olyan növény ott a helyén... :(

[ Szerkesztve ]

(#1813) P00By válasza Kassadin (#1810) üzenetére


P00By
nagyúr

Jah! Persze ezek megvoltak, addig ameddig játszottam :)

(#1814) Huma: Ezt nekem is így kellett csinálnom.

[ Szerkesztve ]

(#1814) Huma válasza Kassadin (#1812) üzenetére


Huma
addikt

Szívtam egyet tegnap amiatt, hogy a witcherben nem lehet szabadon pakolászni a cuccokat a hátizsákban. Legyőztem a főfarkast a mocsárban majd mikor tovább mentem levertem a fő vivernt is. Mivel a farkas feje már fel volt akasztva az övemre nem tudtam felvenni a vivernnét. Ott kellett hagynom. Bejelöltem a térképen hogy hol hagytam és mentem egy plusz kört.

Ja és a mocsárban találtam egy fasza acélkardot az egyik hullánál (egy hírnök holtteste volt) olyan erős mint egy meteoracélos witcher kard.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1815) Huma


Huma
addikt

Már 28-ik szintű vagyok. Reszkessetek! ;]

A hollópáncéllal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Az elf kézműves azt mondta, hogy van egy jegyzet valamelyik kriptában. Én voltam mindkettőben, de nem találtam semmi ilyesmit csak egy páncéldarabot. Elmentem volna mellette?

Szerk: Utánanéztem. Csak az ötödik fejezetben lesz az a kripta.
Rémlett is, hogy mikor először játszottam vele akkor jól meg is szívtam. Feltúrtam vagy háromszor mindkét kriptát.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1816) GypsFulvus2 válasza Huma (#1815) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Továbbra is csak jelekre gyúrsz? Úgy biztos nehezebb, érdekes kísérlet lenne. Én anno egyből hard-on vágtam bele, de a játék közepétől így is túl könnyű lett. Viszont én főleg harci képességeket fejlesztettem, minden RPG-ben inkább harcos karakterrel szeretek lenni, vagy legföljebb battlemage-típusúval.

A hollópáncél nem minden darabját lehet megtalálni a tópart+mezők területén. Majd a következő fejezetben kerülnek elő a hiányzó alkatrészek, szóval ne keresgesd ott hiába. Rég játszottam, de ha jól emlékszem, ott két alkotóelemet lehet megtalálni, a többit majd később.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1817) P00By válasza Huma (#1815) üzenetére


P00By
nagyúr

Én ennél a résznél hagytam abba, úgyh nem olvasom tovább a topikot :D

(#1818) Huma válasza GypsFulvus2 (#1816) üzenetére


Huma
addikt

Nem csak jelekre gyúrok. Mivel elég sok pontot szét lehet osztani ezért vegyesen fejlesztem. Majd csak az aranyból lesz kevés. Azt kell majd jól megfontolni mire is rakjam. Van pár olyan "aranyos" képzettség ami a jeleket erősíti.

Jelek közül csak az Aard, Igni és a Quen van fejlesztve. A másik kettőt hanyagolom.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1819) Huma


Huma
addikt

Na végignyomtam. Hardon a vége felé elő sem kellett vennem a kardot. Csak az Igni jel használatával leirtottam mindenkit. Most meglett a hollópáncél is. Asszem mikor először játszottam vele akkor kimaradt mert még a megszerzése előtt véletlenül továbbmentem a főszálon.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1820) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Ismét elővettem a játékot, sajnos elakadtam, de olyan szinten hogy 2 napja nem történik semmi esemény és kezdem unni (sosem jártam még így) III fejezet végén járok, utolsó esélynek az ELF negyedben lakó Hierophant látom, de ne mtudom hol található (1 ellenfelet le kellene győznöm a profi szinthez de nem találok senkit) Trissnél a fiú, nem fogadja el a gyűrűt Alvinnal akar lenni (gondolom valamelyik szálat nem göngyölítettem végig) az Előljárónak sem kell a gomba 2 napja a táskámban pihen, megszereztem az 5db (pont 5van) Kikimór karmot is amit nem tudok leadni mert azt mondja Velerad mennyek vissza amikor meglesznek.... Ami a legfurcsább elolvastam minden könyvet ismerek rengeteg szörnyet és nem találom a mocsárban őket.
Van egy csomó meteoritom kék, piros, sárga, de a kovács csak meg akarja venni és nem készít belőle kardot, pedig megkapta a rubint.

Ha valakinek lenne 5lete megköszönném,

[ Szerkesztve ]

(#1821) jambiyya


jambiyya
őstag

Sziasztok!
Sajna nem tudok bemenni a temetőbe.
Thalernél nem tudom kivásárolni a temetősfaszi adósságát, és Vincent Meisnél sem tudok engedélyt kérni. Valahogy be kéne jutnom, mert addig nem jutok tovább.
Ötlet?
Köszi.

(#1822) jambiyya válasza jambiyya (#1821) üzenetére


jambiyya
őstag

No hát így még nem játszottam végig sosem. A 3. fejezetnél tartok már, és a temetőbe beenged.
Úgy rémlett, a temetőben is van egy szefira, de ezek szerint nem volt ott.. Érdekes.

(#1823) Fényhozó


Fényhozó
tag

Sziasztok!

Van valami ötletetek, hogy win7 alatt hogy lehet vele normálisan játszani. Feltelepítettem a játékomat, eredeti verzióról van szó, de nem tudom frissíteni.
Azt írja ki, hogy előtte regisztráljam a játékomat. (Ez már megtörtént vagy 2éve.)

Üdv :R

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#1824) Wolverine válasza Fényhozó (#1823) üzenetére


Wolverine
félisten

A hivatalos honlapon kell regisztrálnod, ezután lehetséges lesz játszani vele.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1825) Fényhozó válasza Wolverine (#1824) üzenetére


Fényhozó
tag

Ez megtörtént, így sem tudok vele játszani. Adminisztrátori jogköröket kér, elindítom rendszergazdaként, akkor sem indul.

Ha valaki le tudná írni, hogy hogyan lehet működésre bírni ezt az amúgy faxa kis gamét win7 alatt, annak megköszönném.

Üdv

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#1826) Wolverine válasza Fényhozó (#1825) üzenetére


Wolverine
félisten

Kompatibilitási módot próbáltad? (amúgy lövésem sincs, mi lehet a baj)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1827) forise válasza Fényhozó (#1825) üzenetére


forise
tag

A regisztrálás után a javításokat (1.4, 1.5) és hozzá tartozó magyar nyelvű javítást felraktad?

(#1828) Fényhozó válasza forise (#1827) üzenetére


Fényhozó
tag

Feltelepítettem a játékot. Elindítom asztali parancsikonról. Bejön a launcher. "Játék indítása" Tages védelem közbeszól.

"The drivers require intallation (with an administrator account) Do you want to proceed now?"

Ezt kérdezi. Rákatt. hogy igen, és a következő hibaüzenettel véget vet a witcherezésem rövid pályafutásának.

"Unable to proceed (error 1275)"

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#1829) Fényhozó válasza Wolverine (#1826) üzenetére


Fényhozó
tag

Amúgy a kompattibilitási módot honnan tudom indítani?

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#1830) Ilsyde válasza Fényhozó (#1828) üzenetére


Ilsyde
őstag

Akkor próbáld meg feltenni a legújabb Tages drivert.

x86
x64

Nekem is ugyanez az error jott elo az új Riddicknél.

(#1831) Fényhozó


Fényhozó
tag

Amúgy patchelni elejétől kell, (1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5) vagy elég csak a legutolsót feltenni?

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#1832) HS 2142 válasza Fényhozó (#1831) üzenetére


HS 2142
őstag

Az 1.4 illetve az Enhanced Edition tartalmazza a korábbi javításokat, arra lehet még az 1.5-öset feltenni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#1833) Fényhozó válasza Ilsyde (#1830) üzenetére


Fényhozó
tag

Ezzel már elindult a játék, köszönöm szépen. :R Most a patcheléssel szarakszom. :DDD
Az Enhanced edition nem hajlandó feltelepülni addig, míg a language packot fel nem teszem. A language pack, telepítésnél kéri hogy először telepítsem az Enhanced Editiont... AAAARRRRGGGHHHHH.

Láma vagyok mi? :B

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#1834) Fényhozó


Fényhozó
tag

Senki többet...? :F

Nem tudja valaki mi a menete a patchelésnek?

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#1835) Wolverine válasza Fényhozó (#1834) üzenetére


Wolverine
félisten

Az 1.4-es és az 1.5-ös patchekre van csak szükséged.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1836) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok!

A 2. fejezet végén vagyok, és igazából eddig nem nagyon foglalkoztam az alkímiával, de most már kéne.

Az lenne a kérdésem, hogy tele van az inventorym olyan dolgokkal, ami főzetalapanyagokat tartalmaz, mondjuk egy leölt szörny végterméke. Ezek rendszerint több dolgot tartalmaznak, 2 vagy 3 fél dolog van odaírva. Hogy tudom ezeket kiszedni belőle? Vagy ezeket így kell felhasználni, ahogy vannak?

(#1837) jambiyya válasza TazLeacher (#1836) üzenetére


jambiyya
őstag

Így kell felhasználni. Mikor főzetet készítesz recept alapján,akkor automatikusan azt az összetevőt használja majd, amiben megvan a kívánt anyag.

(#1838) TazLeacher válasza jambiyya (#1837) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm szépen az infót. :R

(#1839) R1200GS


R1200GS
aktív tag

Az 1.4, és 1.5 javítás tartalmazza azokat a dolgokat amiket a bővített kiadás?
Használtan vettem a játékot, még nem érkezett meg, szóval nem tudom pontosan milyen kiadás lesz. Az eladó szerint első kiadás.

(#1840) R1200GS


R1200GS
aktív tag

Megtaláltam a választ. Az 1.4 tartalmazza a bővített kiadást.

(#1841) R1200GS válasza Fényhozó (#1833) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Ha még aktuális, akkor az a megoldás, hogy egy mappában kell lennie az 1.4-es javításnak, és a bővített magyarításnak. Kb. már 3 órája szopok vele én is, de most már sikerült elindítanom a telepítést.

(#1842) R1200GS


R1200GS
aktív tag

Végre felment az 1.5-ös javításig minden. Az volna a problémám, hogy az angol nyelvű DLC-nek nincs hangja.
Másnál is előfordult hasonló probléma? Van rá valamilyen megoldás?

(#1843) crysis 2011


crysis 2011
aktív tag

sziasztok
The Witcher kapcsolatban olyan kérdésem lenne hogy multiban hogy lehet nyomni??
videot esetleg linkelnétek :R

(#1844) R1200GS válasza crysis 2011 (#1843) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Nem lehet multiban játszani.

(#1845) BladeHero


BladeHero
tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Spoiler

A 2. fejezetnél járok és raymond nyomozó azt a küldetést adja, hogy öljem meg Kosvelőt, de lehet Raymond is gyanakodni.Én a nyomozóra gyanakodtam de nincs ellene semmilyen bizonyítékom viszont nagyon úgy tűnik, hogy ő a tettes, mert még azt is ki próbáltam, hogy megölöm Kosvelőt, de nála nem volt semmi bizonyíték hogy ő bűnös lenne.Na, szóval akkor Kosvelő legyilkolása után játsszam tovább, vagy mégis csak lehet találni valami bizonyítékot Raymond ellen?
Választ köszi előre.

RPCJ

(#1846) jambiyya válasza BladeHero (#1845) üzenetére


jambiyya
őstag

Játszad tovább, Raymondnak lesz valami szerepe még. Kosvelőt én is legyilkoltam, bár nem kötelező ugye. :)

(#1847) BladeHero válasza jambiyya (#1846) üzenetére


BladeHero
tag

Köszi, közben rájöttem. :)

RPCJ

(#1848) SLYM


SLYM
veterán

sziasztok. a witcher enhanced edition van meg nekem és lenne egy olyan problémám, hogy most megint felraktam a játékot, de már egy újabb videókártyával, mint régen és ezzel túl gyors a játék. arról beszéltek, hogy pl túl gyorsan fut geralt, mintha túlságosan felgyorsult volna a játék. régebbi játékoknál is néha-néha lehetett ilyet tapasztalni az újabb konfigokon. valaki más is tapasztalta ezt? illetve tudtok erre megoldást? köszi

(#1849) Toncsi3


Toncsi3
csendes tag

Hali...
Hol találtad meg az öreg koldusasszonyt akitől megkaptad a gyűrűt????

(#1850) Toncsi3 válasza looser (#1505) üzenetére


Toncsi3
csendes tag

Hali...
Hol találtad meg az öreg koldusasszonyt aki odaadta a gyűrűt az első fejezetben???

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.