Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) KKaresz45 válasza Sonja (#1750) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Köszi. Geralt új séróját nekem nagyon nehéz megszokni, lányok szoktak ilyesmi frizurát csináltatni ballagásra vagy diplomaosztóra vagy valami hasonló ünnepségre. Ettől sztem egy kicsit buzoid lett. De persze a játék nagyon várós. Az már látszik, hogy a grafikával nem lesz gond.

(#1752) Sonja


Sonja
veterán

Minimális/Maximális grafikai összehasonlító képek! :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1753) Sonja


Sonja
veterán

Első 10 perc a második részből!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1754) Lui04 válasza Sonja (#1753) üzenetére


Lui04
aktív tag

Sajnos leszedték, nem mintha megnéztem volna:D
A képek pedig nagyon szépek!

(#1755) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sziasztok telepítettem a Witcher 1-et nekem még az alapjáték van meg eredetiben, amikor az 1.4-es patchet szeretném telepíteni kéri a regisztrációt, eddig ezzel nem volt problémám mindíg ment a regisztrálás majd engedte telepíteni az 1.4 majd 1.5-öt. Most viszont nem tud kapcsolódni a regisztráláshoz így viszont az 1.4-re azt írja, hogy nem regisztráltam a játékot....

[ Szerkesztve ]

(#1756) Wolverine válasza Sz.Miki (#1755) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez sajnos a Witcher 2 óta nem működik, mert lelőtték a megfelelő weboldalt - írhatsz a supportnak és megkérdezheted, mikor élesítik megint.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1757) And01 válasza Wolverine (#1756) üzenetére


And01
aktív tag

Én írtam de válasz nem érkezett (még)

(#1758) Wolverine válasza And01 (#1757) üzenetére


Wolverine
félisten

A hivatalos oldalon van egy olyan általános válasz, hogy hamarosan visszaállítják a Witcher 1 már létező accountjait és azután be lehet majd lépni ezekkel, de valsz. a Witcher 2-nek most prioritása van.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1759) Sz.Miki válasza Wolverine (#1758) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ez ám a korrekt megoldás...

(#1760) ollie válasza Sz.Miki (#1755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Javaslom, hogy kérj "kölcsön" egy patchelt verziót. Már úgyis megvan eredetiben.

***

(#1761) Wolverine válasza Sz.Miki (#1759) üzenetére


Wolverine
félisten

Az új játék megjelenésekor átalakították a hivatalos oldalt; ez egy mellékhatás sajnos.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1762) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Sziasztok!

Gyors segítséget szeretnék kérni.
2 év után újra szeretném rakni a játékot (XP-re), de teljesen elfelejtettem a patchelés menetét...
A tc könyvtáramban annak idején lementettem a fájlokat. Most az 1.3 patchnél tartok, hogyan tovább? (Mondjuk érdekes hogy a lemez telepítése után nem rakott azasztalra ikont...)

TheWitcher_v1.2_Patch.exe
TheWitcherPatch.1.5.exe
TheWitcherPatch_1.3.exe
TWEE_adventure_Side_Effects.exe
TWEE_adventure_The_Price_of_Neutrality.exe
TWEE_EAX_HotFix_2.3.exe
TWEE_English_language_pack.exe
TWEE_Hungarian_language_pack.exe
TWEE_Upgrade.exe

(#1764) FehérHolló válasza Tacsika (#1762) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha őszinte lehetek, én a helyedben a számomra logikus sorrendben megpróbálnám. Emlékeim szerint sikított, amikor rossz sorrendben erőltettem. De ez már régen volt, és az emlékeim fakulnak.
Kezdeném mondjuk az összes kiegészítővel.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1765) Tacsika válasza FehérHolló (#1764) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Kösz de nem lettem okosabb ill. mégis...

Most beszéltem a pléyon supporttal telefonon, ahol is azt mondták hogy a '2 miatt (összevonás) vannak gondok a szerverrel és addig ne is próbálkozzunk amíg nem teszik közzé hogy már működik. Most úgy néz ki hogy a régi user/accounttal be lehet majd lépni.

(#1766) FehérHolló válasza Tacsika (#1765) üzenetére


FehérHolló
veterán

Érdekes, mintha nem ez lett volna a kérdésed. Ráadásul amit most leírtál, már leírták pont a te hozzászólásod előtt is. [link] :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1767) P00By


P00By
nagyúr

Hogyan tudnám elérni, h ne a "C:"-re mentsen? Kevés hely van rajta és már hisztizik, h nem tud többet menteni. Szeretném, ha arra a partícióra mentene, amelyikre telepítettem(D:). Azon van hely...

(#1768) Wolverine válasza P00By (#1767) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem oda ment, ahol a Windows szerint a Dokumentumok mappád van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1769) bpx válasza P00By (#1767) üzenetére


bpx
őstag

mint sokminden másra, erre is megoldás a symlink[link]

C:\Users\P00by\Documents\The Witcher\saves mappát áthelyezd pl. a D:\Games\The Witcher mappába
majd létrehozol egy symlinket az eredeti helyen ami az új helyre mutat (parancssor rendszergazdaként futtatva):

mklink C:\Users\P00by\Documents\The Witcher\saves D:\Games\The Witcher\saves /D

(XP-n nincs mklink, ott külön program kell hozzá)

egyébként csak most néztem meg a mentéseket én is, és eléggé meglepődtem
egy mentés 10-20 MB, és nekem már 2.5 GB-ot foglal a C:\ meghajtón... na mindjárt takarítok
elég sokszor használom a quicksave-t (F5), és az mindig új fájlt hoz létre

[ Szerkesztve ]

(#1770) P00By válasza bpx (#1769) üzenetére


P00By
nagyúr

Ikszpém van, de akkor utána nézek. Köszi!

Én majdnem mindig az F5-re bökök, ha menteni akarok. ÉS eddig is alig volt hely a meghajtón...

[ Szerkesztve ]

(#1771) bpx válasza P00By (#1770) üzenetére


bpx
őstag

úgy emlékeztem, hogy van ehhez XP-re sysinternals-os program
és jól emlékeztem: [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#1772) FehérHolló válasza bpx (#1771) üzenetére


FehérHolló
veterán

Van hozzá egy Microsoft által kiadott kiegészítő is, ha nagyon kell, megkeresem. Bár manapság már Sysinternals is Microsoft, szóval mindegy.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1773) FehérHolló válasza FehérHolló (#1772) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link] (XP-vel kompatibilis.)
A linkd.exe való erre.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1774) P00By


P00By
nagyúr

Köszönöm mindkettőtöknek! Egyikkel sem sikerül. Pedig rendszergazdaként vagyok, de nem csinálnak semmit... Lehet csak fáradt vagyok, holnap vmikor megpróbálom megint :D

(#1775) Wolverine válasza P00By (#1774) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha az XP-n belül máshová helyezed a Dokumentumok mappát, akkor a Witcher is oda fog menteni; és ez garantáltan megoldható.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1776) FehérHolló válasza P00By (#1774) üzenetére


FehérHolló
veterán

Parancssorba beírva esetleg segít:
linkd -?
mklink -?

A megfelelőt elég. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1777) P00By


P00By
nagyúr

Köszönöm, megoldottam a segítségetekkel! :R

Hozzáteszem ez a mentés amit a játék alkalmaz eléggé vacak.

(#1778) P00By


P00By
nagyúr

Lenne két kérdésem :D
Az egyik, h a városban(II. fejezet) van egy dombormű ill. a temetőben is egy ugyan ilyen. Elvileg lehet belerakni vmit, de mit?

A másik, h a mocsárban mindenképpen választanom kell térfelet(a rend vagy a tündék)? Szeretnék semleges maradni, de úgy látom ilyen opció nincsen :F

(#1779) FehérHolló válasza P00By (#1778) üzenetére


FehérHolló
veterán

Lesz majd egy tünder vs ember küldetés a temetőben. Különben nem tudom, hogy milyen domborműről beszélsz.

A mocsárban nem lehet semlegesnek maradni.

Skynet is real. It's called Google.

(#1780) Lui04 válasza P00By (#1778) üzenetére


Lui04
aktív tag

A domborművekkel ne törődj, majd később kapod meg a hozzájuk tartozó küldetést.

[ Szerkesztve ]

(#1781) P00By válasza FehérHolló (#1779) üzenetére


P00By
nagyúr

Oké akkor választok :)

Lui04: Köszi!

Már én vagyok az egyetlen aki ezzel játszik a fórumról :D
Ezt még nagyjából elbírja a gépem. Egyébként kiváló játék! :K

[ Szerkesztve ]

(#1782) FehérHolló válasza P00By (#1781) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nagyon jó játék, de a 3-dik "legnehezebb fokon mindent megcsinálok" végigjátszás után már nem köt le annyira.

Skynet is real. It's called Google.

(#1783) bpx válasza P00By (#1781) üzenetére


bpx
őstag

én is játszom vele :)
mikor megjelent a 2. rész, gondoltam elkezdem ezt, ha már megvettem 4€-ért korábban steamen
most tartok a 3. fejezetnél

[ Szerkesztve ]

(#1784) P00By válasza bpx (#1783) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is most kezdtem el a 3. fejezetet. Majd este folytatom, épp csak megnéztem az új terepet és a tábláról a küldetéseket.

(#1785) GypsFulvus2 válasza P00By (#1784) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ha "dombormű" alatt a bikafej alakú reliefeket érted, akkor azokhoz a küldetést Triss adja majd, miután magadhoz tértél a házikójában. Légy rá felkészülve, hogy az a küldetés vezet majd el a játék egyik legnehezebb (ha nem a legnehezebb) döntéséhez... ;)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1786) P00By válasza GypsFulvus2 (#1785) üzenetére


P00By
nagyúr

Köszi!

Még mindig csak körbenéztem a negyedben, mi merre van. Meg voltam a buliban...

(#1787) P00By


P00By
nagyúr

Hierophant az elöljáró? Mert ő vele nem lehet kártyázni... :(

(#1788) GypsFulvus2 válasza P00By (#1787) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Vele nem. Az Elder Druiddal igen. Mi van, függő lettél? :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1789) P00By válasza GypsFulvus2 (#1788) üzenetére


P00By
nagyúr

Ő sem akar. Pedig már a Vaskás dolgokat megcsináltam.
Én már sok éve nem játszom. Néha ránézek egy-egy játékra hogy milyen. Most éppen erre és nagyon tetszik! :)

MOD: Vizimában akadok rendesen, de ez van :D

[ Szerkesztve ]

(#1790) GypsFulvus2 válasza P00By (#1789) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Úgy értettem, hogy kockapóker-függő. :) A ligetben az Elder druid velem mindíg játszott. De nyugi, sok játékos vár még rád.
Vizimben a kereskedőnegyedben laggol? Az sajnos természetes jelenség, mindenkinél így van, különöen az ATI kártyásoknál. Valami optimalizálásbéli hiba. Azt vettem észre, hogy éjjeli viszonyoknál nem akadt. Most a vagy a fény-árnyék, vagy a sok ember fekteti ki nappal. A későbbi pályáknál már nem lesz iyen probléma.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1791) P00By válasza GypsFulvus2 (#1790) üzenetére


P00By
nagyúr

Ja...jaja :D Birom :)

(#1792) Kassadin válasza P00By (#1791) üzenetére


Kassadin
addikt

Nyomod a Wicsert és nem is szólsz nekem? :B

(#1793) P00By válasza Kassadin (#1792) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem vágom, miért is kellet volna szólnom :D

(#1794) Kassadin válasza P00By (#1793) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagy Wicser fanboy vagyok ám.

(#1795) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!

Ide is beirom, hatha sikerrel jarok.
Keresek Witcher 1 Bovitett kiadást ( nem gyémánt kiadást ) megvételre. Aki esetleg megunta es eladná dobjon rám egy Püt és egyezkedünk :)

(#1796) Lenry válasza G4ga (#1795) üzenetére


Lenry
félisten

gogon 10 dollár

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1797) Blendor


Blendor
csendes tag

Sziasztok!

Nekem elég sok kérdésem lenne. A legfontosabbal kezdem. Sajnos amikor a villámhárítót kellene elkészítenie a kovácsnak a gólemekhez, nem csinál, mert nem a barátom, és valamivel meg kéne győznöm őt, de semmilyen küldetést sem ad. Valaki segítene?
A többi. Növényeket nem tudok gyűjteni, így fecskefüvet se tudok szedni Shaninak, és a Révésznek sem farkasfogat. Sok könyvet elolvastam a mocsárban, de semmi. A kisfiú aki eltűnt a téglagyárosoknál, nem tudom hol keressem. Mindenhol próbáltam. :( Colermant sem találom, aki elvileg Vizimában van. A térkép azt jelöli, hogy a Szőrös medvében van, de nincs. A sírásónak kutyafaggyút kell összeszedni a kóbor kutyáktól, de gőzöm sincs hogyan kell. Nos hát ennyi problémám lenne, de leginkább a villámhárító érdekelne, mert idegesít :W . Előre is köszi a válaszokat.

(#1798) GypsFulvus2 válasza Blendor (#1797) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A Válasz SPOILER-t tartalmaz!

A villámhárítót két kovács tudja elkészíteni. Ha a Scoiatel-nek segítesz akkor a törp, ha Siegfriednek akkor a rend kovácsa. Ha valamelyik oldal már morcos lett rád a tetteid miatt, már nem tudod meggyőzni, a másikkal kell bizniszelned ez ügyben.
Növények gyűjtéséhez ha jól emlékszem nem kell képesség, a herbalizmus csak a begyűjtési arányt javítja. De lehet, hogy rosszul emlékszem, nézd meg a fejlődési fánál mit ír rá. Ha bármilyen növényt tudsz gyűjteni, onnantól kezdve csak könyv kérdése. Csomó könyv van, valószínűleg nem a megfelelőeket olvastad el. A piacon a mogorva törpnél tudsz venni mindenfélét.
A kisfiút meg fogod találni a főküldetés folyamán. Külön ne rohangálj e miatt.
Coleman-t gondolom azért nem találod mert odaadtad a tündéknek a szállítmányt (Haren Brogg küldetése, még a külvárosban) a vízparton. Ha így döntöttél, ők kinyírták, és más nyomon kell elindulnod. De ezt elvileg elmondja egy átvezető videoban (ha érteni akarod a történetet azokat javaslom, ne kattingasd el).
A kutyafaggyút értelemszerűen kutyákból kell kinyerned. :) amihez ki kell nyírnod szegény párákat.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1799) Blendor válasza GypsFulvus2 (#1798) üzenetére


Blendor
csendes tag

Köszi a választ! A videókat nem szoktam elkattingatni, márcsak azért sem mert magyar, ami nagy kincs nálunk. :DD :P

(#1800) Huma


Huma
addikt

Újrakezdtem a játékot nehéz fokozaton. Azt írta rá az elején, hogy a herbalizmus és az italok használata nélkülözhetetlen a túléléshez. Azt hittem vért fogok izzadni erre azt tapasztalom, hogy nem lett számottevően nehezebb a játék. Italokat egyedül csak a főellenfeleknél használok mert a többit könnyedén legyőzöm.
A fecske nevű ital kivételt képez mert azt gyakran használom a regeneráció miatt.

Most úgy döntöttem varázslós witchert csinálok. Régen harcosvarázsló volt. Most annyi lesz a különbség, hogy az összes aranypontomat az igni és quen jelre és az intelligencia valamint a kitartás azon részeire rakom ami a jeleket befolyásolja. Most tartok a harmadik fejezetnél és az igni már kezd hatásos lenni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.