Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1901) Harkat


Harkat
csendes tag

jaa..akkor az a pap nem az a pap lenne?

(#1902) Creative997 válasza Harkat (#1901) üzenetére


Creative997
őstag

Hát a fejezet elején a szobornál beszéltél egy vodián pappal, de akik rád támadtak, azok nem az ő haverjai. Vagy már nem emlékszem, hogy a haverjai e, de mindenesetre nem támad rád a pap, ez tuti. Amit kér feladatot azt meg több úton-módon is lehet teljesíteni

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1903) Harkat


Harkat
csendes tag

Köszi :) majd kiderül mi lesz belőle

meg olvastam olyasmit, hogy csak este van ott. ez igaz?

[ Szerkesztve ]

(#1904) Creative997 válasza Harkat (#1903) üzenetére


Creative997
őstag

Nincs mit, hajrá. Nekem a 4. a kedvenc fejezetem mind közül :)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1905) xFreex válasza Harkat (#1903) üzenetére


xFreex
aktív tag

Nos az estében nem vagyok biztos, már régen volt...

Az tuti, hogy eléggé előre kell menni a 4. fejezetben, mert egy darabig nem lesz a helyén, csak ha már megcsináltál egy rakás küldetést.

Mintha a Nap heve küldi után már a helyén lenne de ez nem biztos. :F

Tipp: Ha kell még egy ezüstkard meg szeretnél egy kellemes órát eltölteni a tó úrnőjével :D , akkor a tó úrnője szállal közelíted meg Dagon-t.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#1906) Harkat


Harkat
csendes tag

Igen, azután a küldi után mentem a paphoz és szólt a kislány, hogy ott van :) Köszönöm a segítségeteket :D már végig is játszottam XD

(#1907) Kasya


Kasya
nagyúr

A tegnapi nappal ujra kezdtem a jatekot :) Nehez raunni ;)
Gondoltam ujra vegigviszem az 1-2-t a 3-ig, hatha a kari mentes is kelleni fog kesobb.

(#1908) etern válasza Kasya (#1907) üzenetére


etern
tag

Sziasztok!
Én a Holló péncél küldetésnél akadtam el. A kalauz kőnél nem enged be.... Igni Igni Aard a kombináció de semmit sem csinál. A régi bányában vagyok, és már megőrjít.... :W :W Elvileg ha nem jó a kombó geraldnak mondania kéne, hogy nem jó sorrend de nekem meg se szólal, csak varázsolgatok a kőre és semmi se történik. Tudnátok segíteni, hogy ez most bug vagy valami más nem klappol?

(#1909) etern válasza etern (#1908) üzenetére


etern
tag

Megoldva!
Frissteni kellett és már minden ok :D

(#1910) De4d


De4d
őstag

Helló.
Az 5. fejezet elejénél elakadtam de az istenért sem jövök rá miért nem enged a játék tovább.
Videót is néztem, de az alternatív választás mentén mehetett.
Nos ott tartok hogy visszatértem Óvizimába. Egyből kapok egy tisztitótűz küldetést (20 mókusfarkat el kell vinni Siegfriednek a korházba) Na de nem enged belépni a kórházba, csak jönnek az ellefelek megállás nélkül, folyamatosan harc van. A kórház hátsó ajtaja meg zárva.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#1911) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

Sziasztok!

A "A megbocsáthatatlan" c. küldetésnél hol találom Yaevinnt?Már minden mellékküldetést megcsináltam,és egyszerűen nem tudom,hogy innentől kezdve hova merre.Valószínűleg Siegfried könnyebb választás lenne szövetségesnek,de ő pedig el küld a fenébe,mert a Vivaldi bankos küldetésnél Yaevinnek segítettem inkább.

Néztem videóban,hogy miután Geralt kiment Radovid házából,rögtön el kezdett Geralthoz beszélni Carmen.Nálam nem ez történt.Ez valami bug,vagy mi :F

[ Szerkesztve ]

(#1912) Lui04 válasza mikrosuttii (#1911) üzenetére


Lui04
aktív tag

Vivaldi házában kell lennie.

(#1913) mikrosuttii válasza Lui04 (#1912) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Meglesem,köszi a tippet!

(#1914) Kal-El


Kal-El
senior tag

Srácok ezek a kékesen világító erőhelyek szétszórva a térképen mire valók, azon kívül, hogy a jelek erősségét 100%-kal növelik?

(#1915) Creative997 válasza Kal-El (#1914) üzenetére


Creative997
őstag

Meg is adtad a választ magadnak :D

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1916) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Sziasztok !
Második fejezetnél tartok a játékban a gólemes résznél. Na most akadt egy problémám, hogy eltűnik a villámhárító,ha a mocsárhoz érek az inventorymból :D. Valami megoldás ? Próbálkoztam előző mentésből újra csinálni, de ugyanaz. :D ( A játék eredeti)

(#1917) csurenzoo válasza csurenzoo (#1916) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Hiba megodlva. Játék újraindítása segített, na erre nem gondoltam :D

(#1918) swado


swado
tag

Hali!

Én a Witcher 2-vel kezdtem a szériát, és most nagy lelkesedéssel vágtam bele az első részbe. De ez most komoly, hogy nem lehet X360 kontrollerrel játszani? :O Vagy én nem vettem észre valami beállítást?

[ Szerkesztve ]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#1919) GypsFulvus2 válasza swado (#1918) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Egy kizárólag PC-re kiadott játékba ugyan miért tettek volna X360 kontroller támogatást?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1920) swado válasza GypsFulvus2 (#1919) üzenetére


swado
tag

Tehát akkor tényleg nem lehet?

[ Szerkesztve ]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#1921) GypsFulvus2 válasza swado (#1920) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Bocs a késői válaszért, de igen sok a melóm. Szóval nem, ebben a játékban tényleg nem lehet. De sztem próbáld nyugodtan egérrel, billentyűvel, nincs azzal semmi gond, sőt.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1922) swado válasza GypsFulvus2 (#1921) üzenetére


swado
tag

Köszi a választ. :R

Igazából, nem nagyon fűlik hozzá a fogam, viszont a történet érdekelne, úgyhogy kénytelen leszek vele megbarátkozni. A Skyrim-et is össze-vissza dicsérik, de sokkot kapok az fps irányítástól külső nézetben. 10 perc után töröltem.

[ Szerkesztve ]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#1923) GypsFulvus2 válasza swado (#1922) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát, ez ízlés és megszokás kérdése. Remélem meg tudsz vele barátkozni, mert igen jó és hangulatos játék. Ha megszertted ezt a világot, akkor a könyveket is ajánlom, nagyon jók.
A Skyrimot lehet belső nézetben játszani, sőt úgy a jó (ahogyan az Obliviont, vagy a Morrowindet is).

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1924) P00By


P00By
nagyúr

Hogyan lehetséges az, h a 7600 GT-vel gond nélkül futott a játék, az ati 4850-el pedig el se indul? :F

(#1925) MageRG válasza P00By (#1924) üzenetére


MageRG
addikt

Ott valami más gond lehet (talán driver?). Én pontosan 4850-el vittem végig, és nem tapasztaltam semmi furcsát.
A GOG-on azt írták ha a "witcher.exe -dontForceMinReqs" parancssori kapcsolóval indítod, akkor működik újabb windowsokon is. Hogy hogy lehet ezt beleszerkeszteni egy parancsikonba, az házi feladat. ;)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1926) P00By válasza MageRG (#1925) üzenetére


P00By
nagyúr

Kipróbáltam ezt-azt, de végül a legfrissebb driverrel volt gondja.... :F Köszi!

(#1927) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Valaki próbálta már a magyar és angol szinkront? Érdemesebb angolra váltani?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1928) S1M0N válasza TESCO-Zsömle (#1927) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én egy darabig magyar szinkronnal + felirattal játszottam, de egyes (mellék)szereplőknek igen szerencsétlenül választottak magyar hangot, plusz engem nagyon zavart, hogy a szinkron és a felirat szövege olykor igen nagy mértékben eltér egymástól (nem jelentésileg, hanem fogalmazásilag).
Plusz vannak befejezetlen mondatok a szinkronban (túl hosszú a szinkron, a kép meg hamarabb tovább megy), ami engem azért zavart.

Amúgy nem lett rossz összességében, a főbb (plusz 1-2 mellék) szereplőket szerintem jól eltalálták magyarban is, de én inkább átváltottam angolra, főleg, hogy a többi résszel is így játszok.

Mondjuk valaki meg a lengyel szinkronra esküszik, bár nem tudom, hogy tud is lengyelül, de én a nyelv alapismerete nélkül nem játszanék úgy, hogy a mondott szövegből egy kukkot sem értek, hiába van ott a magyar felirat.

(#1929) GypsFulvus2 válasza TESCO-Zsömle (#1927) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Sok gond van a magyar fordítással (tehát nem a szinkronszínészekkel, hanem a szöveggel), helyenként súlyos hibák és tévedések is vannak benne. Pl. egy alkalommal az "I have to retain my neutrality." mondatot így fordították: "Meg kell őiznem a természetességem" - semlegesség helyett. Több ilyen hiba is van benne, pl. Thaler szövegeiben is, ami miatt helyenként érthetetlenné válik a játék. Ezt még nem az a fordító készítette, aki a 2. rész (és a könyvek) szövegeit egyből lengyelről fordította, hanem valami kutyaütő. (A 2. rész magyarítása már minőségi munka.) Ami nagy kár, mert helyenként a magyar szinkronszínészek kitűnőek (bár közepes is akad). Ha nincs gondod az angollal, akkor én inkább azt ajánlom.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1930) TESCO-Zsömle válasza S1M0N (#1928) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+ GypsFulvus2: Köszönöm, megérte. Már az intro-ban is van egy ordas nagy félre-fordítás. A videó végén az van, hogy eltűnt és elfeledték, angolban ez "all but forgotten", vagyis pont az ellentéte, eltűnt, de nem merült feledésbe.

Pedig a mesélő magyar hangja egyébként jó. Kíváncsi lettem volna a többi szinkronhangra is, de ha már itt ilyen hibák vannak, ez később adott küldetések értelmezésénél kritikus is lehet, úgyhogy marad az angol.

Köszi még egyszer.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1931) GypsFulvus2 válasza TESCO-Zsömle (#1930) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Igen, sok ilyen van. Olyan szintű, mint az én régi hobbifordításaim, amit még friss középfokúval, az egyetemi koleszban csináltam... Tényleg kár érte, mert Geralt, Kalkstein, vagy néhány mellékszereplő hangja és játéka kifejezetten jó. Egy emlékezetes mellékszereplő :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1932) TESCO-Zsömle válasza GypsFulvus2 (#1931) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Első gondolat: Belőled se lesz várkapitány, az tuti... :DDD

Amúgy jól adja az egyszerű nép gyermekét a katona.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1933) Creative997 válasza GypsFulvus2 (#1931) üzenetére


Creative997
őstag

Hehe, ez a legmókásabb mellékszereplő, de Kalkstein magyar hangja és szövegei is jók lettek. De pl Vesemir hangja ugyanolyan nyájas és kedves mikor 623 ember+2 varázsló meg egy rémsáska támadja Kaer Morhent :C

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1934) GypsFulvus2 válasza Creative997 (#1933) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ja, hát Vesemir nagyon kedves bácsi. :D Van az a másik hülye, a téglásfalvi téglás, akinek gyerekkorában ráesett a tégla a fejére. Kerestem a Youtube-on de nem találom. Azon is jót lehetett röhögni.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1935) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nehézségi szintekről tudtok mondani valamit?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1936) GypsFulvus2 válasza TESCO-Zsömle (#1935) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Attól függ mennyire vagy gyakorlott RPG-s. Nekem a hard fokozat is könnyű volt úgy a játék felétől, és ezért monotonná vált a harc, nem maradt sok kihívás. Ez könnyebb fokozatokon hamarabb bekövetkezik. Viszont az első fejezet végén, amikor még fejletlen a karakter, a nagykutyust kinyírni (nem akarom elspoilerezni) hardon elég kemény kihívás volt. A harcrendszer sajátos, inkább ritmusérzéket követel, mint ügyességet. (A licenszelt aurora motor miatt, amit még alapvetően körös RPG-hez fejlesztett a Bioware, a 2. rész már saját motor, tök más és izgalmasabb, nehezebb harcrendszerrel). Könnyű és közepes fokozaton, egy sárga kardocska villog minden mozdulatsor végén, hogy "most kattintsá', vazze!", ez hard-on szerencsére nincs, mert szerintem idegesítő. Viszont ha egyszer kiválasztottad, nem változtathatod a nehézségi fokot menet közben, ami ugye kockázat, ha az első fejezet végén derül ki, hogy mégsem megy hardon.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1937) TESCO-Zsömle válasza GypsFulvus2 (#1936) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Köszönöm.

Régen Mazochista voltam ilyen szempontból, ma már inkább csak a sztori érdekel, de akkor megpróbálom a hard-ot. Amúgy is gondot szokott jelenteni, hogy a stílusom miatt gyakran vagyok OP az adott küldetésekhez. Tudod és "Scavenges" vagyok, vagyis módszeresen felporszívózom a pályákról a legértéktelenebb vackokat is, még ha ehhez 4x kell is fordulnom a piac fele... Ez általában olyan nyersanyag/lőszer/pénz többletet ad, hogy megfejelve a spórolásommal a játék végén magam is felcsaphatnék egy standot a piacon, hogy eladjam a fölösleget... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1938) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Megvolt a demó-csata, hát nem igazán jöttem rá mivel mit csináltam, az irányítás kissé bugyuta, de ha tényleg nem ilyen játékokra találták ki a motort, az kellő magyarázat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1939) S1M0N válasza GypsFulvus2 (#1936) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én közepes szinten játszottam végig, a nyilacska engem nem zavart.

A nagykutya engem annyira nem izzasztott meg, kaját és italokat be kell készíteni, plusz mozogni. Mondjuk anno, amikor ismerkedtem a játékkal, könnyű fokozaton vagy tizedszerre sikerült csak megölni, mondjuk akkor nekem még túl komplikáltnak tűnt a játék, ezért is van az, hogy csak tavaly sikerült először végigjátszanom, előtte vagy 3-4 alkalommal is nekikezdtem, de beleuntam, mert rettenetesen hosszúnak tűnt.

A második rész viszont anno tetszett a videók alapján, meg is vettem a gyűjtőit (plusz az első részt, és talán az első regényt is ekkor szereztem be), de először azon is csak végigrohantam.

A regények viszont nagyon tetszettek már akkor is.

Aztán tavaly nekiugrottam, ezúttal közepes szinten (megfogadtam, hogy minden játékot ezen a szinten kezdek, lejjebb nem adom), elég hamar be tudott szippantani a játék világa, és végig is bírtam játszani, a Steam szerint 70 óra alatt.
Könnyű fokozaton nem igazán használtam a főzeteket/olajokat, mondjuk akkor nem is fogott meg a játék.

De közepesen már úgy mentem, hogy használok mindent, bár nálam ez kimerül 1-2 olajnál, esetleg adott küldetéshez kellő főzetek, plusz a lényeg, a fecske-macska-rőtbagoly szentháromság, amik állandóan nálam voltak.
Mind a 3 részben a fecske-macska-rőtbagoly nálam az alap, a többi már csak ráadás.

A harc szerintem kellően nehéz, igaz, a végére már nem volt sok kihívás leverni egyszerre 7-8 (vagy több) vízbefúltat, meg azokat a piócaszerű valamiket.

Persze kell egy kis taktika is az erősebb ellenfelekhez, de nekem ezek elsőre megvoltak, és a vége is sima ügy volt, a "bónuszt" is bevállaltam, és gond nélkül megvolt.

De azért persze nem annyi volt, hogy egy helyben állva csépeltem, míg meg nem haltak, hanem mozogtam, használtam a jeleket, nyeltem az italokat.

(#1940) GypsFulvus2 válasza TESCO-Zsömle (#1938) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ja, én is ilyen gyűjtögetős, minden sarokba benézős vagyok. Ha bevállalod a hard-ot, akkor rúnák, főzetek, olajok és bombák nélkül nem boldogulsz majd, ahogy azt S1MON is írja.
Mondjuk én majdnem mindent legnehezebb fokozaton tolok; rejtett mazochizmus. :) Csak a Dark Mesiah nem ment legnehezebb fokozaton, meg épp a Witcher 2. része. Utóbbit te se próbáld ki: a legnehezebb fokozat a hc mód, ahol nincs mentés; ha meghalsz akár a legvégén az utolsó jelent előtt, akkor vége, és kezded elölről a játékot. ;] Megpróbáltam úgy is, de az első fejezet végén kinyírtak. Mondjuk érdekes tapasztalat, teljesen máshogy áll bele az ember, nagyságrendekkel jobban felkészülve, a taktikát fejben előzőleg százszor elpróbálva, és a sikerélmény is nagyságrendekkel nagyobb ( a Kayran legyőzése után felálltam a székből és üvöltöttem :D ) A Witcher 1 azért ennyire nem durvul. A harcrendszert szokni kell; ugye Geralt suhogtat gazdagon, te meg csak a mozdulat végén kattintasz. Az elején ez így néz ki:
"KATT"-sihi-suhi-SUHH-"KATT"
Aztán amikor már fejlett a karaktered így:
"KATT" sihi-suhi-sihh-suhh-hátraszaltóval pofánrúg-suhh-sihi-SUHH-"KATT" :D
Meg ugye ellenfelekhez kell igazítani a három harcstílust. Hamar belejön az ember.

S1MON: Ja, a könyvekre rácuppantam és is. A Tűzkeresztség még mindig nem kapható a könyvesboltokban. :((

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1941) S1M0N válasza GypsFulvus2 (#1940) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én is gyűjtök mindent, benézek minden sarokba, valamire jó lesz, legfeljebb eladom.

Nekem a közepes/normál nehézség bőven elég, az olyan szint, ami nem idegesít fel nagyon (bár a Kayran valahogy mindig káromkodásra késztet, no meg a QTE, mondjuk az ökölharcnál meg jól elvoltam), de van benne annyi kihívás, hogy élvezetes legyen a harc és ne menjen át frusztrációba, hogy huszadszorra is kezdhetem elölről a harcot.

A könyvekkel az a "bajom", hogy egy nap alatt simán kiolvasom őket egyesével, ha van időm, a következőre meg 1-2 évet várni kell. De legalább jönnek.
A Tűzkeresztség majd június 10-én jelenik meg, addig még kell párat aludni. :)

Mondjuk én 2-3 hete a képregények fordításával próbáltam elütni az időt a 3. rész megjelenéséig (csak hogy értsek is valamit a sztoriból, bár vannak benne olyan szövegek, amit értelmesre nem tudok lefordítani), azok is elég jók, de az 5. része a House of Glass-nak most félbe van hagyva a játék miatt.

(#1942) GypsFulvus2 válasza S1M0N (#1941) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Jaaj, a QTE-t ne is említsd, hülyét kaptam tőle, szerencsére az 1. és 3. részben nincsenek.
Ha te is utálod a túl rövid könyveket, akkor neked is erősen ajánlom Steven Erikson Malazai Bukottak Könyvének Regéje soroztát. 10 kötet, kötetenként 800-1200 oldal. ;] Az utolsó két kötet nem jelent még meg magyarul, így csak egyelőre kb 10.000 oldal szöveg. Istentelenül qjó überalles.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1943) S1M0N válasza GypsFulvus2 (#1942) üzenetére


S1M0N
senior tag

A vaskos könyvekre nekem ott van a Tűz és Jég dala, az is hasonló oldalszámokkal operál.
Plusz van még pár könyv, amiket jó lenne elolvasni, ha már megvettem őket.
De lehet majd egyszer ránézek erre is.

(#1944) GypsFulvus2 válasza S1M0N (#1943) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez a legjobb a műfajban, amit valaha olvastam (igen, Martint is szeretem, de ez még jobb). Jobb, mint Feist, Salvatore, Cook, Lawrance). Vagy a sarokba hajítod 100 oldal után, vagy letenni sem tudod, és kábultan kóvályogsz a világban, amikor nem olvashatod.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1945) TESCO-Zsömle válasza GypsFulvus2 (#1940) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

SPOILER!

Túl vagyok az első tutorial-on, bár még fogja a játék a kezem (nem nagyon haladtam, dolgom volt), de már kirabolták a kecót, van egy haloot is, most kezdem olvasni a naplókat, aztán szundi. Eddig az egyetlen, ami számottevően megfelezte a HP-mat az a varázsló volt, akit megpróbáltam lecsapni, bár tudtam, hogy a csatlósaival kell kezdeni, akiket szipolyoz. A sima goon-ok addig sebeztek míg rá jöttem, hogy nem szabad állandóan kattintani, mert a második -ha nem a megfelelő pillanatban van a támadás után van, akkor leállítja a már megkezdett támadást. Gondoltam megyek, mint chivalry-ban és minden kattintás egy kard-csapás...

De jó lesz ez, úgy érzem, bár engem elsősorban tényleg csak a történet érdekel.

(#1942) GypsFulvus2: 12k oldal... Az kemény... Nem leszel depis, ha vége lesz? Nekem egy hónapba telt megemészteni, mikor végeztem a 3600 oldalas Enciklopédia Galaktikával by Asimov. Nem a leírtakat, hanem a további olvasnivalók hiányát...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1946) GypsFulvus2 válasza TESCO-Zsömle (#1945) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem balklikk-fest. :N Lásd a hsz "suhi" részét. Szépen ritmusosan kattintgatni, csak a mozdulatsor legvégén. Ha túl hamar, vagy túl későn klikkelsz, a mozdulat megszakad. Aztán ahogy fejődik a karakter úgy lesz egyre hosszabb és összetetteb a mozdulatsor, ahogy fejleszted a különféle kardozási skilleket.

Nem lettem depis, kezdtem újra az elejétől, mert igazából csak második olvasásra esik le egy csomó dolog, a rejtett összefüggések, előre- és visszautalások, a tervek a tervekben, egymásba ágyazott fogaskerékrendszerek. Az viszont már probléma, hogy az utolsó két kötetet nem tervezik magyarul kiadni, és ez igazi magas-irodalom. Jól elvagyok angolul, de ez irodalmi minőségű szókincset és szövegértést feltételez, anyanyelvi szinten, sőt az átlagos 'pooli dokkmunkásnak is áthidalhatatlan gondot okozna.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1947) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Gondolom ezeknek a piros "izéknek" nem kéne ott lenni...

Nagyítás

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1948) GypsFulvus2 válasza TESCO-Zsömle (#1947) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez azért van, mert kicsit magas már a szervezeted mérgezettségi szintje. Bal fölső sarokban az alsó csík. Ezt meditálással, vagy egy fehér méz nevű főzettel tüntetheted el, utóbbi minden főzet hatását (+ és - egyaránt) nullázza. De ha jól emlékszem, a játék elején annak még nincs meg a receptje. Később a főzetek tolerálási küszöbét, illetve hatásmechanizmusait is változtatni tudod a skillekkel, ha erre a vonalra állsz rá a karakter fejlesztésekor.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1949) TESCO-Zsömle válasza GypsFulvus2 (#1948) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor jó, mert épp most készültem driver-t újrahúzni. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1950) GypsFulvus2 válasza TESCO-Zsömle (#1949) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ne, ne telepíts drivert meg windowst e miatt. :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.