Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1201) X Factor válasza planb (#1200) üzenetére


X Factor
addikt

Arrról van szó h. az előtte lévő területekhez képest, sokkal több mindent kell megjeleníteni, számolni, és azon a területen hiába is megy jól máshol gyengébb gépeket a ram meg stb igény maitt sokkal inkább terhel, de nincs kizárva h. tévedek.

Make things work

(#1202) planb válasza X Factor (#1201) üzenetére


planb
csendes tag

Utólag gondolkodva, olvasva neked lehet igazad, mert eddig itt még senki sem panaszkodott, hogy ott neki bármi problemája lett vona!

bázzzzzzzzzeg...

(#1203) X Factor válasza planb (#1202) üzenetére


X Factor
addikt

Amikor még én játszottam vele, eleinte rengeteg problémám volt (értsd amíg nem jött 1.2 patch nem is tudtma vele 5 percnél többet tolni, mert elszállt), akkoriban böngésztem rengeteg fórumot stb... és ott is mások akik gyengébb géppel rendelkeztek pont ugyanaz volt a panaszuk mint neked, h. a kereskedőnegyedben már nem emgy jól pedig eddig... De hát a látványon látszik h. picit eseméydúsabb mint pl az első fejezet:)

Make things work

(#1204) planb válasza X Factor (#1203) üzenetére


planb
csendes tag

Basszus, a patch nem is gondoltam :(
Feltolom azt' meglátom mi lesz!
Köszi

bázzzzzzzzzeg...

(#1205) X Factor válasza planb (#1204) üzenetére


X Factor
addikt

... 1.2 Szigorúan KÖTELEZŐ, ha másért nem, hát a töltési időt felezi.

Make things work

(#1206) Janoska26 válasza X Factor (#1205) üzenetére


Janoska26
addikt

Neked fel kellett előtte rakni az 1,1-es patchet?nekem csak akkor hagyta felrakni mikor már fenn volt az elődje :F

(#1207) planb


planb
csendes tag

Felraktam! Most pedig újratelepítem az egészet :(
Valami elfingotta magát.De próbálkozom , mint a kiskutya!

bázzzzzzzzzeg...

(#1208) X Factor válasza Janoska26 (#1206) üzenetére


X Factor
addikt

Sajna már nem emlékszem, de szerintem fenn volt 1.1.

Make things work

(#1209) jozef11


jozef11
csendes tag

Akkor senkinek sincs mentett állása amit eltudna küldeni? :C

(#1210) sti10p


sti10p
senior tag

Sziasztok! Sajna nekem nem nagyon müxik a game, feltoltam az 1.2-es pacht de baromi lassan tölt és a játék közben élvezhetetlenül szaggat és lassú. Nincs csúcskonfigom, de szerintem egy 1.7-es celeronnal meg egy 5200fx-el ez is el kellene mennie valahogy.
Levettem minden grafixot a minimumra de úgy is.
Valami mintha nem lenne rendben vele, a kilépés is vagy 5 perc.
Valakinek hasonló tapasztalata, vagy megoldása lenne e?!

XY

(#1211) Roba válasza gyuri81 (#1185) üzenetére


Roba
tag

Üdv!

Jobb egérgombot megnyomod, kiválasztod az Nvidia megjelenítő sort, ekkor nekem beadja a monitorom nevét. Erre a sorra kattintva a videókártya adatai láthatók a klasszikus control panelben. Ha az újabbik control panel jön be, akkor a fölső sorban a nézetnél válthatsz klasszikusra. Teljesítmény & Minőség beállítások sorban a V-sync-et (függőleges szinkronizálást) engedélyezed. Egyszerű, menni fog. :K

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#1212) Wolverine válasza sti10p (#1210) üzenetére


Wolverine
félisten

Cserélj gépet, vagy felejtsd el. Az általad leírt proci és VGA ehhez a game-hez még minimum szinten sem elegendő. (ugye láttad a dobozon/hivatalos honlapon a minimálkonfigról szóló ajánlást?)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1213) athomi válasza sti10p (#1210) üzenetére


athomi
veterán

Egy 1.7Ghz-es Cerkától és egy FX5200-as vastól mit vársz? Ennél gyengébb játékok is megfektetik a konfigod.
Vagy egy új konfig, vagy elfelejtheted a játékot. Sztem találsz régi játékok közt hasonló stílusú játékot és nagyon lehet őket élvezni, igaz grafikailag bőven elmaradnak.

[ Szerkesztve ]

(#1214) planb


planb
csendes tag

Hi!
Szerintem se erőlködj, ezzel a konfiggal. :( Nálam ez van: 3GHz prescott, 1 GB , x1600pro256MB
Ezekkel se megy olyan meggyőzően.Sőt a patch után el sem indul.....

bázzzzzzzzzeg...

(#1215) X Factor válasza planb (#1214) üzenetére


X Factor
addikt

Minimum 2 magos proci, 2 giga ram, és egy 8600gt, tegyük hozzá h. ez ki is jön 50k-ből.

Make things work

(#1216) skyboi


skyboi
tag

Végül én is szert tettem a játékra. Nagyon szórakoztató, szerintem nagyon jól néz ki és az 1.2-vel a töltési idők se olyan borzasztóak. Úgy vettem észre, nagyon hálás a prociért, 3,6-ra húzott 6850-esen sokkal jobban megy, mint havernál az E6600on. Zavar engem is, hogy egy 2007-es játékban miért nem lehetett beépíteni V-sync kapcsolót. Oké, force-on-al megoldom, de más játékoknál az nem feltétlen jó. Viszont nagyon tetszett, hogy a videók profik és magyarul is van. A szinkron nekem kicsit fura, de meg lehet szokni. Nagyon az elején tartok és nem bánom, hogy közel 100 óra játékideje van. Egy ilyen programot érdemes gyáriban megvenni azt mondom, érződik rajta, hogy sokat dolgoztak vele. Itt a ph!-n 3ért is kapni angolt, 5 körül meg magyar 1x végigjátszottak. 5ezret nekem nagyon megért!

True story.

(#1217) Apophis


Apophis
őstag

Az új kiadásról (alapjáték + nagypatch + extrák) van már valami info? Elvileg áprilisban kéne jönnie.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1218) End-ru


End-ru
aktív tag

Tudjátok, hogy az utolsó videoban ki hadonászik a két tőrrel? Tuti tudnom kéne, akkora a megdöbbenés kis főhősünk arcán :W

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#1219) Janoska26 válasza End-ru (#1218) üzenetére


Janoska26
addikt

Valami Witcher az is, gondolom valami spanja lehetett valamikor, vagy ez majd kiderül a folytatásban :U

(#1220) FehérHolló válasza skyboi (#1216) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem akarlak elkeseríteni, de én a választott szálon minden küldetést megcsináltam egy kivételével (tudta a fene, hogy ha teljesítem Siegfried temetős küldetését, azután rögtön jön a csávó a bankrablásos hírrel és nem lehet megcsinálni a csatornás Scoia'tael küldetést), és hardon 35 óra alatt végigjátszottam. 39-edik szintű voltam a végén, satöbbi.
A legnagyobb bajom a játékkal, hogy ha két skilled maximumra húzod, a többi pedig minimum hármas, akkor egy olyan brutális gyilkológép leszel a potionökkel (még hard-on is), hogy nem tud senki sem megállítani. Körülbelül act 4 elejétől kezdve nem volt semmi akadály, amit ne tudtam volna rutinlépésekkel átlépni.

A történet előtt meg le a kalappal!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1221) Rém


Rém
tag

Akit érdekel, most az MM-ben a gyüjtői változat 4990, a sima változat ára maradt a régi.
Nem is kérdés, hogy ennyi pénzért melyiket kell venni!

(#1222) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Valaki tud valamit az 1.3-as patchről ([link])?
Próbálta már, changelog, új "küldetéseket" külön kell felpakolni, ilyesmik?

Skynet is real. It's called Google.

(#1223) Apophis válasza Rém (#1221) üzenetére


Apophis
őstag

Pontosan hol lehet 5k-ért CE-t venni? Mert én még 11k-ért sem találok, nemhogy ennyiért...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1224) Janoska26 válasza FehérHolló (#1222) üzenetére


Janoska26
addikt

Énmár leszedtem, de még nem sikerült felpakolni, egy darabig nem is fog asszem, belekezdtem a Crysis-ba :U :C De ez a plusz küldi nem benne van az 1.3-as javításban? :U

(#1225) Szasinka válasza Apophis (#1223) üzenetére


Szasinka
tag

Hát az érdekes lenne ennyiért. :Y A sima is 8k körül mozog, ha az "maradt a régi" akkor a CE nem lehet kevesebb (Lehetni lehetne, de azé az elég furcsa lenne....)

(#1226) frame>24 válasza Szasinka (#1225) üzenetére


frame>24
addikt

Egyik barátom egyszer megvette az UT2k4-et 4000-ért, mikor még valójában 8000 volt az ára: véletlenül rosszul címkézték a boltban (-->következő héten már a reális áron volt) :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1227) Janoska26 válasza frame>24 (#1226) üzenetére


Janoska26
addikt

Lehet ez az 5000-es CE-vel is ez volt a helyzet, egy 1-est lefelejtettek az elejéről véletlenül :DD

(#1228) Rém


Rém
tag

Én a pécsi hülye azért nem vagyok boltban vettem 4990 ért a gyüjtői változatot, mellette ott volt a sima változat annak nem változott az ára az 7990 volt.

[ Szerkesztve ]

(#1229) FehérHolló válasza Janoska26 (#1224) üzenetére


FehérHolló
veterán

Felraktam azóta.
Benne van a plusz küldetés (Prince of neutrality - vagy micsoda), de ótvar szar. Elnézést a kifejezésért, de erre nincs jobb szókapcsolat.
Története körülbelül 0, egy döntést kell benne hoznod össz-vissz. Harc szempontjából sem kihívás (hardon nem sérültem 20% alá, és csak 2 potiont használtam: cat és swallow - utóbbit csak azért, hogy ne kelljen aludni). A karaktereknek pedig nincs hangja, csak szöveg megy alul, ha bekapcsolod a feliratot, különben az sincs, csak tátognak. Azért egy szinkront igazán csinálhattak volna hozzá, ha már belerakják a hivatalos patchbe.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1230) macy válasza FehérHolló (#1229) üzenetére


macy
addikt

Szóval nem vesztettem semmit, hogy nem raktam fel?

(#1231) PPSH válasza FehérHolló (#1229) üzenetére


PPSH
őstag

ja eleg gagyi hogy nincs szinkron. :( es arra lennek kivancsi hogy ott mar 20-as szintel kezdtel akkor onnantol megy tovabb majd a jatek is?vagy visszarak 1-es szinture? :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#1232) FehérHolló válasza PPSH (#1231) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nincs hatása a "rendes" játékra.

Skynet is real. It's called Google.

(#1233) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok! Meg tudná valaki mondani,hogy a nem bolti verzió miért fagy le Vista alatt 10 percenként? Előre is köszi! :R És azt is,hogy nem kezdtek el a játékvásárlásról papolni.

(#1234) FehérHolló válasza Z.m.Z (#1233) üzenetére


FehérHolló
veterán

Több oka lehet: Nem olvastad el a biztonsági másolat mellé írt használati utasítást, vagy nem olvastad el a hivatalos honlapon, hogy a patchel párhuzamosan milyen vista update-et kell még felrakni.

Egyebet nem kívánok mondani.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1235) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Na ja........pont erre gondoltam. Ez a fórum sem változik képmutatásból jeles.

(#1236) FehérHolló válasza Z.m.Z (#1235) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vistám van, olvasni tudok, minden megy, csak pontosan úgy kell csinálni, ahogy le van írva. Általános iskola első osztály.
Nem fogom elmondani itt, amit leírtak neked a megfelelő helyeken. Onnét is bőven el lehet olvasni, ez itt meg nem az a fórum. Vagy mit vársz? A seggedet ne nyaljuk ki esetleg?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1237) Racecam válasza Z.m.Z (#1233) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én majd elkezdem.
De ha mégsem szeretnéd megvásárolni, akkor keress egy másik fórumot, ahol megtűrik az ilyen kérdéseket.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1238) Z.m.Z válasza FehérHolló (#1236) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Lehet kezdeni! Balról jobbra szeretem,hosszan elnyújtott nyelvcsapásokkal. :C Amúgy megoldódott a probléma,mert találtam másik fórumot ahol segítettek,de azért még majd írok ide is csak,hogy ne unatkozzatok. :DD

(#1239) planb válasza Z.m.Z (#1238) üzenetére


planb
csendes tag

Amúgy két sündisznó között ne verje ki valaki a fa...ad?
Enyhén szórakoztató , de leginkább fájdalmas! ( Ford Fairlaine)
Ajánlom!

bázzzzzzzzzeg...

(#1240) Djuree


Djuree
félisten

hello.

megkaptam a gémet de angol és így nem nagyon értem :(
valaki tudja honnan tudnám leszedni a magyar szinkron-felirat fájlokat?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1241) Z.m.Z válasza planb (#1239) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Ha idézel,csak pontosan tedd! :K Ford sajtreszelőről beszélt. Szó sem volt sündisznóról. Nézd meg jó kis film! :))

(#1242) Crytek


Crytek
veterán

Azt lehet tudni hogy a közeljővőben megjelenő ráncfelvarrot verziót is kiadják majd szinkronosan??

Next PC Upgrade: 2022

(#1243) Janoska26 válasza Djuree (#1240) üzenetére


Janoska26
addikt

(#1244) Sirpi


Sirpi
senior tag

Ma megvettem én is, a Collector's Editiont (tök jó, ajándék pólót is adtak hozzá :R ), de majd csak egy hónap múlva tudom ki- és felpróbálni, ugyanis akkor lesz a névnapom(június 27.), és akkor kapom meg. Addig pedig csorgatom a nyálam.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1245) <cafat>


<cafat>
senior tag

nagyon tetszik a game, csak kicsit nehezen boldogulok a questekkel
vki tudna segíteni h mit kell csinálni miután kikerültem vizime-be?

(#1246) Szasinka válasza <cafat> (#1245) üzenetére


Szasinka
tag

Pontosabban mi a kérdés, melyik feladattal van a gond, hátha tudok segíteni de így elnagyolva nem nagyon tudom elmondani. :R

(#1247) Janoska26 válasza FehérHolló (#1232) üzenetére


Janoska26
addikt

most olvasom csak :Y Ha ennyire ratyira sikeredett és ráadásul sok nem is befolyásolja a rendes játék menetetét, akkor nyugodtan várhattak volna vele addig amíg elkészül hozzá a szinkron, és esetleg valami úton-módon be tudták volna fűzni a játékba :U szvsz :)

(#1248) Szasinka válasza Janoska26 (#1247) üzenetére


Szasinka
tag

Én már meg se néztem pedig az alap játék nagyon lekötött. Azért dicséretes, hogy így foglalkoznak a játékkal a kiadás után. Mondjuk én speciel már a folytatást, várom kiváncsi vagyok, hogy ki a retek volt az a végén :)

(#1249) <cafat>


<cafat>
senior tag

létezik ebből magyar szinkronos verzió? :F (én nemtok róla semmit, csak hallottam h állítólag van)

és nincs vmi progi ami megszünteti ezt az idióta nézetet? szal ami belövi a palit középre, mert engem negyon idegesít ez a féloldalas rpg nézet
a kattingatós meg... fujj

(#1250) Wolverine válasza <cafat> (#1249) üzenetére


Wolverine
félisten

Van TPS nézet; és a Mo-on vásárolt dobozos verzió eleve magyar nyelvű.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.