Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) Xelo


Xelo
addikt

kicsit félek hogy újra kell kezdenem.. a mocsárban a szalamandra a falusiakat fogvatartotta, feladatot megkaptam szabadítsam ki őket. megyek is az első megjelölt helyre, elpusztítom a gonoszokat, beszélek csávóval, megjelöli hova menjek következőleg. namost én a tűznél akartam pihenni ott ahol anno a másfajú-lázadók letelepültek, erre rámtámad ezer bandita. jó meghaltak, megöltem vezért is.. ki is írja sárgával hurré.. namost kiszabadítom 2. csoportot, 3.at a barlangból, erre mondja hogy hol van a banditák helyi főnöke, de annyian vannak hogy egy hadseregre lenne szükségem a kiüldözésükhöz.. oppá de én már megöltem... azt mondta már nem tudom ki hogy beszélhetnék a druidáknál azzal a papcsávóval, de ő meg gratulált hogy mindet megöltem. de más nem vette észre.. najó szaladtam még egy kört a mocsárban, erre egy piros jel felvillant az ex-másfajú-táboron. odamegyek, de már nincs ott senki mivel mindenkit megöltem.. WTF? már próbáltam beszélni Veleraddal vagy kivel, ő azt mondta bizonyítékok kellenek. :W közbe pókereztem estébé összejött 9000 oren, csak szerintem ennek itt a vége :(

X: de a 3. fejezetben is megtalálható ott ha nem szedtem fel az elsőben? amúgy most a rend nemtudommilyen kardját használom, +10% dmg, de mást nem tud. (acél)

[ Szerkesztve ]

(#1052) X Factor válasza Xelo (#1051) üzenetére


X Factor
addikt

witcher.hu-n olvass bele a küldetés végigjátszásába szerintem nem kell semmit előről kezdened, de pontosan nem emléxem, nem tudom h. most megtalálhatod e a kardot nekem a masodikban siekrült neve (harvall fenn északi csücsük középen viverneknél egyik hullanal).

Make things work

(#1053) Xelo válasza X Factor (#1052) üzenetére


Xelo
addikt

"Miután megtárgyaljuk, hogy a Salamandrák rosszak, elindulunk vele és a kis barátjával (egy vivernnel) egy találkozóra velük, hogy pontot tegyünk az ügy végére. Öljük meg mindet, Roland Bleinheimmel és a két kikimore harcossal együtt (van a közelben néhány kikimore munkás, ha elég közel vezetjük a Salamandrákat hozzájuk, valamennyire besegíthetnek). Ezután kutassuk át Roland Bleinheim holttestét, és vegyük magunkhoz a kódolt üzenetet, a király levelét, és a farkasember szőrt. Ezzel kivégeztük a második Salamandra bázist is, és mehetünk Leuvaardenhez a fizetségért..."

nálla is jártam és nem tudott segíteni :W amúgy Siegfrid-ékkel vagyok, úgyhogy városiakkal jóban vagyok :) amúgy ismert csajok közül csak Vasának nincs meg a "képe", de azt köszönöm nem is kérem, meg Carmennek, de azon az ügyön már dolgozom :))

[ Szerkesztve ]

(#1054) X Factor válasza Xelo (#1053) üzenetére


X Factor
addikt

Én is siegfridekkel toltam, de nekem nem így alakult a történet ezen szála.

Carmen mar leragott csont;)

Make things work

(#1055) Tralla79 válasza Wolverine (#1047) üzenetére


Tralla79
tag

Bajosan.Nem szabadott peccselni már megy is weeheheee. ;] csá

még kvázi...

(#1056) Janoska26 válasza RI/OS (#1031) üzenetére


Janoska26
addikt

Úgy is ki lehet nyírni, csak kicsit hosszadalmasabb :DD

(#1057) Lord_Erik


Lord_Erik
csendes tag

cső skacok!

van egy 16 szintü karim és a második fejezetben tartok.
Meg kell ölnöm valami kosvelőt és nincs sehol se a házában sehol...
Segítseteg lécci!előreis kössz :)

(#1058) X Factor válasza Lord_Erik (#1057) üzenetére


X Factor
addikt

Nem kell megölnöd, nyomozz csak tovább:)

Make things work

(#1059) Apophis válasza Xelo (#1049) üzenetére


Apophis
őstag

Vedd meg a péncélt, amint lehet. Én is spóroltam, aztán az égvilágon semmit nem vettem és a játékot a kezdő "vértben", 15.000 orennel fejeztem be, sajnos elsőre elég kapkodósra sikeredett, lvl 30-ig épphogy eljutottam. Kardot sem érdemes venni, talán csak IV.-ben a kovács fiától a neves acélt. Ezüstöt kapsz questekért, acélt meg el kell venni a hulláktól, így lesz a végére +100% mindkettőből, azokra megy egy-egy Perun rúna és szevasz, 500 fölött lehet ütni erősben. Érdemes szvsz minden könyvet és főzetalapot megvenni, nem kell sajnálni a pénzt, másra úgyem nagyon lehet elverni.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1060) Szasinka


Szasinka
tag

Én azt szeretném kérdezni, hogy az 1.2 tartalmazza az előző patch javításait is vagy mind a kettőt fel kell rakni az optimális működéshez?
Amúgy nem rég kezdtem el a gammát de ez ritka jó játék. Én a Baldur's-os sorozaton és a testvérein nőttem fel és az utóbbi években nem volt normális rpg amivel érdemes lett volna játszani. (Mondjuk ez se a mélységes hard-core fajta de ennek ellenére rendkívűl jó)
A segítséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1061) Xelo válasza Szasinka (#1060) üzenetére


Xelo
addikt

elég az 1.2 :)) szerintem is rendkívül hangulatos a játék

Apophis: de nem lehet hogy azért voltál kezdő vértben mert sietősre vetted a figurát? én olyan durva vérteket láttam youtube-on hogy uhh.. :F

[ Szerkesztve ]

(#1062) Szasinka válasza Xelo (#1061) üzenetére


Szasinka
tag

Köszönöm, :R

Na az jó mert mikor felraktam az 1.1-et megváltoztak a karakter tulajdonságai. Nem azok voltak felfejlesztve amikre én pontot raktam. Nem is értem mi volt ez :F A 1.2 viszont stabilan megy és érezhetően javult a töltögetéses móka és a karakter is úgy fejlődik ahogy én akarom :) már csak munkának kell, hogy vége legyen és mehetek kalandozni... ;]

(#1063) Janoska26 válasza Lord_Erik (#1057) üzenetére


Janoska26
addikt

van egy olyan hogy kosvelő háza, ottan van a kiscsávó, csak este kell hozzá menni ;)

(#1064) Xelo válasza Janoska26 (#1063) üzenetére


Xelo
addikt

de inkább menjen a temető kriptájába a hiba elkövetése előtt :)

(#1065) Janoska26 válasza Xelo (#1064) üzenetére


Janoska26
addikt

Nem árt egy kis kaland ;) . Én úgy is végigtoltam, hogy kinyírtam, meg úgy is hogy nem, nem volt akkora végzetes hiba, egy kis kaland maximum :DD

(#1066) Xelo válasza Janoska26 (#1065) üzenetére


Xelo
addikt

szerintem igazán nincs végzetes hiba, max az adott esetben a történet lefolyását változtatja meg valamilyen szinten

[ Szerkesztve ]

(#1067) Janoska26 válasza Xelo (#1066) üzenetére


Janoska26
addikt

erről van itt nagybaszó :DD mindegy csak hentelni kelljen ;] :DD mellesleg ha kinyírja, a nyomozás is lerövidül egy kicsikét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1068) Xelo válasza Janoska26 (#1067) üzenetére


Xelo
addikt

ment privát

(#1069) Xelo


Xelo
addikt

találtam egy kis érdekességet [fegyverek és vértek fellelhetősége]
azt már én is kiszurtam hogy nem teljes a lista, ugyanis nekem volt olyan tőröm ami itt nincs felsorolva, de kiindulási alapnak jó :)

(#1070) frizso válasza X Factor (#1054) üzenetére


frizso
senior tag

(#1054) X Factor Carmen mar leragott csont;)

Ezt értsem úgy, hogy megvolt Carmen????
Ide a képet róla!!!! Nekem csak Őt nem sikerált megfektetnem :O

Valaki le tudná röviden írni milyen 3 különböző vége lehet a játéknak???
Na jó csak kettő kell, mert a mókusos, az tudom hogy végződik :B

(#1071) Xelo válasza frizso (#1070) üzenetére


Xelo
addikt

youtube-on keress rá a befejezésekre. ide ne írjanak be ekkora spoilert...

(#1072) frizso válasza Xelo (#1071) üzenetére


frizso
senior tag

Csak röviden gondoltam :B
Mondjuk, van olyan befejezés, amelyikben ki lehet menni a rend kolostorából a végén???

Megöltem a nagymestert, és visszadobott a kolostorba, ahol már várt Dandelion és itt a vége a játéknak, még jön egy rövid beszéd vele, meg egy bejátszás, de ez így gáz, minden ajtó zárva, én ki akarok menni... :O

(#1073) frizso válasza Xelo (#1071) üzenetére


frizso
senior tag

Megnéztem! :R
Ha nem nyomkodnám folyamatosan az egeret, akkor láthattam volna én is a videót :W
Ki az akit a végvideóban megölünk???

(#1074) Xelo válasza frizso (#1072) üzenetére


Xelo
addikt

röviden is le lehet lőni a poént :D

(#1075) X Factor válasza frizso (#1073) üzenetére


X Factor
addikt

Erre én is kiváncsi lennék...

Make things work

(#1076) Rém


Rém
tag

Sziasztok!

Egy kis segitség kellene!
Az 5. fejezetben a striga kriptájában a Szent györgy küldetéshez át kéne jutnom egy utjelző kövön.
Milyen kombinációval lehet ott átjutni?

(#1077) stuntmanmike válasza Rém (#1076) üzenetére


stuntmanmike
tag

Aard, Aard, Igni.

(#1078) Janoska26 válasza stuntmanmike (#1077) üzenetére


Janoska26
addikt

Az biza, de csak akkor műkszik ha a küldetésleírás között megtalálható a jelkombináció, addig nem csinál vele semmit :(

(#1079) Rém válasza Janoska26 (#1078) üzenetére


Rém
tag

Köszönöm!
:D

(#1080) Janoska26 válasza Rém (#1079) üzenetére


Janoska26
addikt

Kedves egésségedre :DD

(#1081) Szasinka válasza X Factor (#1054) üzenetére


Szasinka
tag

Ezt a Carmen dolgot nem értem. Semmi esély nem mutatkozott rá gondoltam csak én vagyok a béna de megnéztem a játékhoz kapott végigjátszást és nem írták, hogy lehetne. Megnéztem a nemzetközi fórumon és ott se láttam erről semmit. Neked, hogy sikerült mert érdekelne a dolog engem is :B

(#1082) Janoska26 válasza Szasinka (#1081) üzenetére


Janoska26
addikt

Carment lazán meg lehetett hágni, de már nem igazán emlékszem hogy hogyan :U . Asszem segíteni kell neki amikor segítséget kér a lányokkal kapcsolatban, lóvét nem kell elvenni tőle, azután a többi lányka egy szál virágért már megkapható, Carmenhez meg valamikor este mentem be és dumáltam, vele valamit, aztán becserkésztem a macit a málnásba :DD

(#1083) Szasinka válasza Janoska26 (#1082) üzenetére


Szasinka
tag

A quest nekem is készen van és én se a pénzt kértem ;) de utána nem tudtam a beszélgetést abba az irányba terelni se actII se actIII bár mint tudjuk neki komoly szerelme van lehet, hogy azért nem...

[ Szerkesztve ]

(#1084) X Factor válasza Szasinka (#1083) üzenetére


X Factor
addikt

Szerelem ellenére sikerült, de még nagyon a kapcsolat elején. :) H. hogyan arra már nem emlékszem.

Make things work

(#1085) Szasinka válasza X Factor (#1084) üzenetére


Szasinka
tag

Hm, na ha elkezdem majd újra (bár még be se fejeztem) akkor majd jobban igyekszem. És neki egyedi kártyája volt vagy csak az alap "templomnegyedbelikurtizános" ?

(#1086) X Factor válasza Szasinka (#1085) üzenetére


X Factor
addikt

Nem emlékszem hétvégén majd megnézem neked.

Make things work

(#1087) Xelo


Xelo
addikt

nahh ma sietnem kell a tanulással mert összekell dobni egy OS-t magamnak aztán újrakezdem a Witcher-t :) UT3 is ittvan.. ajjaj sok a játék kevés az idő

(#1088) X Factor válasza Xelo (#1087) üzenetére


X Factor
addikt

Operációs rendszerekte írsz? :Y

Make things work

(#1089) Szasinka


Szasinka
tag

Nem hiszem el :(( tegnap egy órán át szórakoztam míg az írnoktól felbírtam markolni a jutalmat(actIII). Soha nem volt bent a helyén, ezek soha nem dolgoznak? A játékban egy egész nap ráment, óránként jártam be és soha nem volt bent. Azt hittem meghülyülök... :O azért a végén csak sikerült. Este hétkor volt bent, még ilyet :Y

(#1090) Janoska26 válasza Szasinka (#1089) üzenetére


Janoska26
addikt

Ezért kell reggel vagy este menni hozzá, óránként felesleges.

(#1091) Szasinka válasza Janoska26 (#1090) üzenetére


Szasinka
tag

Na igen erre én is rájöttem később csak azt nem értettem miért este dolgoznak ott? vagy esti műszak van a hivatalokban? Amúgy a gyűjtői kiadás igényesen van összerakva, nagyon örülök, hogy azt vettem meg :DD

(#1092) Janoska26 válasza Szasinka (#1091) üzenetére


Janoska26
addikt

én is.

(#1093) Xelo válasza X Factor (#1088) üzenetére


Xelo
addikt

persze nem hallottál még a XeloGen OSről :F :DDD természetesen nem, csak alakítgatom. most xp x64-el fogok próbálkozni

(#1094) athomi


athomi
veterán

Hi!
Megtetszett a játék, így gondoltam beszerzem és kipróbálom (...). Feltelepítettem a játékot, mindent úgy csináltam ahogy kell, de ahogy elindítom a játékot, kidobja hogy a witcher hibát észlelt, ezért leáll. Vki nem tudja a hiba okát? Priviben várok ötleteket. :R

[ Szerkesztve ]

(#1095) athomi válasza athomi (#1094) üzenetére


athomi
veterán

Nem tudom mi okozta a hibát, de vmelyik progi kavarhatott be. Bezártam az xfire-t, msn-t, daemon tool-t, a CCC-t és most megy szépen.
Nagyon megtetszett a játék. :R

[ Szerkesztve ]

(#1096) athomi


athomi
veterán

Néha nektek is meg-meg akadozik forduláskor? Pedig 40-70FPS-el megy. :F

(#1097) Wolverine válasza athomi (#1095) üzenetére


Wolverine
félisten

Valsz. a DaemonTools lesz a ludas.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1098) athomi válasza athomi (#1096) üzenetére


athomi
veterán

Kiderült csak 400Mb hely volt a meghajtómon, valószínűleg ez volt a ludas az akadozásban. Áttettem másik partícióra a játékot és jó lett.

Wolverine: Igen, én is így gondolom. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1099) Szasinka válasza athomi (#1095) üzenetére


Szasinka
tag

Na még egy Witcher fant lehet köszönteni. Most én is nekilátok befejezni a harmadik fejezetet amíg az asszonypajtás szórakozik :) bár még meccset is kell nézni.. sok a munka nagyon

(#1100) athomi válasza Szasinka (#1099) üzenetére


athomi
veterán

Ritkán játszok ilyen stílusú játékkal, de ez most megtetszett. :)

Nem tudja vki mennyi a teljes játékidő egy átlagjátékos számára?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.