Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66551) SP4C3 válasza tomp (#66550) üzenetére


SP4C3
veterán

Leszedték az előzőket, hogy az a rohadt senkiházi jófajta alpári ********... Ja mindegy, van helyi mentett ISO. :W

Mac-ről még be lehet szerezni az AU-t

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#66552) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hahóóóóó Windows ISO Downloader.exe Ébresztő gyerekek. Ez is létezik.

(#66553) tomp válasza SP4C3 (#66551) üzenetére


tomp
félisten

Mac-ről. Oké. Nekem Windowsom van. Android alatt sincs más csak ez az őszi bugpack.

(#66554) Vigilante


Vigilante
őstag

google drive szinkronizáló progi OFF utána:

Windows oldalsáv, szintén off. :((( Ilyenekkel találkozott valaki!? :U

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#66555) SP4C3 válasza tomp (#66553) üzenetére


SP4C3
veterán

1607 SingleLang English x64 iso, 24órás link

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#66556) tomp válasza SP4C3 (#66555) üzenetére


tomp
félisten

Köszi!
Úgy látszik majd talán január környékén jó lesz ez az őszi. De addig felejtős.

(#66557) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

Üdv!

Frissítés után az nvidia driver nem tudta frissíteni magát, mindig hibát jelzett. Utána töröltem, leszedtem a legfrissebbet, de ez sem települ, hibára fut... mit lehet ilyenkor tenni? :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66558) Bludz23


Bludz23
csendes újonc

Sziasztok nektek hogy tetszik az új frissítés Windows 10-hez mert én tegnap tettem fel és jó meg minden csak pár játéknál pl:My Summer Car,BeamNG Drive vagy esetleg GTA V-nél 60fps-ről le lockolja fix 30fps re hirtelen és elég idegesítő ti már tapasztaltatok ilyet? Van erre valami megoldás mert én mindent kipróbáltam Driver újra telepítése minden,GTA V nél viszont sikerült megoldanom azt hogy Vsync off Vsync on és jó lett viszont my summer car ban nincs meg ez a beállítási lehetőség viszont vsyncet nem fogom kikapcsólni mert elég zavaró hogy úgy egy kicsit olyan lenne mintha félbe vágná a képet. PC Konfigurációja:VGA GIGABYTE GEFORCE GTX 970 G1 GAMING 4GB, Processzor Intel Core I7 4790 3,60Ghz LGA1150 Ram Crucial 2x4 8gb ram TÁP CHIEFTEC FORCE 550W 80+Bronze Alaplap GIGABYTE H81M-S1 ULTRA DURABLE LGA1150 HDD Rendszer az a 1TB TOSHIBA+Tár HDD Samsung 500GB.A monitorom az egy TESCOS TECHINKA TV HDMI Használok és 1920x1080 felbontást használok. :) :) :) :) :) :)

(#66559) Angel2014 válasza MikeWazowski (#66557) üzenetére


Angel2014
addikt

Most Írtam ki nálad is ez van? [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66560) Maszi65


Maszi65
csendes tag

Mire nagyjából tökéletes lesz ez a verzió, addigra jön a másik újabb hibákkal. :DD

Karoly

(#66561) MikeWazowski válasza Angel2014 (#66559) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Igen, pontosan ez!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66562) Angel2014 válasza MikeWazowski (#66561) üzenetére


Angel2014
addikt

Szerintem a driver sorrend lesz. Intel VGA azután egyből a NV kell.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66563) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Találkoztatok már olyannal, hogy a felhasználói mappátok legördülő menüjéből (jobb klikk) eltűnt a Tulajdonságok pont?

Valamelyik nap a Tulajdonságokra szerettem volna kattintani, de nem jött be annak ablaka, helyette viszont eltűnt hirtelen az egész mappa. Nem is értettem, de visszaállítottam az asztali ikonoknál. Nyomtam rá egy jobb gombot és láttam, hogy alul a Törlés és nem a Tulajdonságok elem jelenik meg (így sikerült kitörölnöm), sőt utóbbi egyáltalán nem is volt ott. Kicsivel később ismét visszaállt a rend, de most megint eltűnt.

Van tippetek, hogy ezt mi okozhatja?
Előre is köszi.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#66564) Apucy01


Apucy01
őstag

Uraim látatok már ilyet? ha igen hogy tudnám ezt helyrehozni?


Tipikus délután még meg volt dolog.. ujrahúztam a gépet és valóban délután még ott volt most meg sehol nincs a parancssor és a redszergazdai sem.. helyete van két powersehll.
startdoc+ ot használok de mondom nem rég még a helyükön voltak... :W :W :W

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#66565) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Én szomorú vagyok hogy ezzel a frissítéssel eltűntek a jól megszerzett , kért minialkalmazásaim! :W képen jobb oldalt keretezve

Agyamra megy ez a MS .

Valaki tud rá megoldást ?

(#66566) vlevi válasza Exelsior24 (#66549) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem is ilyen...

(#66567) MikeWazowski válasza Angel2014 (#66562) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Mármint hogy?
Intel VGA? NV? Nem az a driver kell csak ami ezt a hibát produkálja?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66568) snecy20 válasza Feri1977 (#66382) üzenetére


snecy20
veterán

Jelentem user error-ral van dolgunk! :)))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#66569) wwhy válasza Ga3rieL (#66552) üzenetére


wwhy
veterán

Nekem csak ezt akarja lehozni: Redstone 3 - szeptember 2017 :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#66570) Angel2014 válasza Apucy01 (#66564) üzenetére


Angel2014
addikt

Itt megtalálsz mindent,de ez már régóta így van.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66571) Ga3rieL válasza wwhy (#66569) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Alatta még ott van a 2-es is. Március 2017

[ Szerkesztve ]

(#66572) Apucy01 válasza Angel2014 (#66570) üzenetére


Apucy01
őstag

igen tudom de a srtdock nem engedi előcsalogatni ezt a startmenüt
sosemjártam még igy hogy ilyesmi eltünt.. :S

elő varázsoltam az alap startot de nem hogy prancssor nincs ott sem de még ez a gép sincs! tuti nem rakom ujra!!!

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#66573) Doky586 válasza wwhy (#66569) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Én is már az április 2018 -as frissítést tölteném, de még nem listázza.. :((

(#66574) Fejlesztő13 válasza Apucy01 (#66564) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Ezt próbáld meg:

(#66575) wwhy válasza Ga3rieL (#66571) üzenetére


wwhy
veterán

De nem október 2017-et kell(ene) letölteni :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#66576) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Nos, énis frissítettem, ott az OLD mappa, és minden klappol. amit akarok eltüntetek,és cső. Időjárás műxik, Rá jobb klik a startba és élő csempe bekapcsolása, ennyi volt a trükk. a kapcsolatokat is eltüntettem, jobb klik, és elrejtes, vagy mi. Hang az van, képernyő okés, felbontás kajak,. Ja, és előzmények megmaradtak

[ Szerkesztve ]

(#66577) Gyick


Gyick
őstag

Van vkinek olyan bugja hogy kétszer kell beírni a pin-t inditáskor?

(#66578) SharpSA


SharpSA
veterán

Tegnap teljesen új telepítést csináltam a laptopon. Minden rendben is van egy dolgot kivéve. A Naturasoft készlet és számlázó programot használom, ami a Microsoft SQL Server 2008-at telepíti, abban vannak az adatok. Első indításkor nem tudott csatlakozni a program, mire rájöttem, hogy a tűzfalon át kell engedni az sqlservr.exe-t. Ezt nem kellett eddig sosem megtenni az előző Windows verziókon. Ha a laptop mobilneten van, minden rendben, a szokásos sebességgel működik, viszont ha wifin van, akkor jóval lassabban indul a program. Van valakinek ötlete miért lehet ez? Kerestem már a neten megoldást, de eddig nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#66579) tomp válasza Ga3rieL (#66576) üzenetére


tomp
félisten

Nekem is minden klappol amig újra nem indítom a rendszert. De most már tudom, hogy nem egyedi bug.
Már megy vissza a régi.
Most azért kicsit szomorú vagyok. Soha nem volt hibám a frissítésekkel.

(#66580) Ga3rieL válasza tomp (#66579) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Mér, mi történik ha újra indulsz?

Én most direkt újraindultam,és semmi.

[ Szerkesztve ]

(#66581) tomp válasza Ga3rieL (#66580) üzenetére


tomp
félisten

Fentebb írtam. Nincs start menü, tálcára kirakott Windows appok nem indulnak el, gépház se, műveletközpont nincs, sőt semmilyen modern windows ablak nincs.
Én is jeleztem a microsoft felé ezt az erős bugot.

(#66582) Ga3rieL válasza tomp (#66581) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Érdekes, pedig én nekem minden van, menübe is, legalább is az,amiket multkor úgy megcsinaltam,és úgy hagytam.

(#66583) akos_ur válasza tomp (#66550) üzenetére


akos_ur
aktív tag

dettó, nekem minden 2.-3. indításnál a Start menü egyszerűen nem jön elő....

próbáltam a Reinstall Cortana, illetve ezt a DISM.exe -s parancsot, amit írnak, de semmi javulás

úgyhogy egyelőre király :D

(#66584) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok

Van tippje valakinek arra, hogy hogyan tudom átállítani az energiagazdálkodást teljesítmény centrikusra? gyakorlatilag semmit nem enged ott alkalmazni, semmit nem ír ki, csak inaktív az alkalmaz gomb

Xbox One: bandymnc

(#66585) mackosajt


mackosajt
addikt

Valaki tudja esetleg mi a problémám, vagy miként tudnám tovább pöccinteni a windowst ezen?

"2017-10 Összesítő frissítés Windows 10 Version 1607 x64-alapú rendszerekhez (KB4041691)."

A letöltés 9%-ig jut el, esetleg 10-ig.

Utána a frissítés sikertelen. És ezt játszom végtelenített ciklusban. Már 13 alkalommal.

Töltsem le magam, és telepítsem? (meg is válaszoltam magamnak?)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#66586) tbalint3 válasza tbalint3 (#66500) üzenetére


tbalint3
tag

Most meg megjavult magától, már nem nyitja meg automatán indításkor az érintőbillt.
Viszont nem nyúltam semmihez... Ki érte ezt? Úgy tűnik ennek a W10-nek lelke van.......

(#66587) Fandango


Fandango
veterán

Van arra mód, hogy az Androidos telefont csatlakoztassam a Windowshoz?
Mert a Cortana nem elérhető kis országunkban, azt írja a store, és elvileg az kellene hozzá, hogy lássa a PC a telefont.

(#66588) SutPet


SutPet
aktív tag

Sziasztok,

Szükségem lenne egy kis segítségre. Jött a fall creators update és tarolt, legalábbis az én gépemen... Dual bootban-ban volt a win10 meg a linux mint. azóta nem hajlandó semmi se elindulni. Fekete képernyő, bal felső sarokban prompt villog és itt áll semmit se csinál.
próbáltam már bcd rebuildet de nem segített. Win 10 telepítő berakva közli hogy frissítés van folyamatban folytatom e vagy új wint telepítek? ha folytatom ugyan úgy fekete kép és semmi nem történik, install esetén próbáltam mindenféle helyreállítást de semmi se segített. linux live-ról bebootolva minden partíció látszik és a fájlok is érintetlenek, de nem szeretnék mindent újrahúzni :S Valakinek valami tipp?

God must love stupid people, he made so many of them.

(#66589) #86564352


#86564352
törölt tag

A 4. Service Packnál járunk + számtalan havi javítás adag, és még mindig alapvető gondok. Évi két tiszta telepítésre kell berendezkedni? Kíváncsi lennék egy olyan gépre, amit 2015 nyara óta csak simán WU frissített mindig, ott milyen rejtélyes bugok lehetnek, ha egy mostani clean install is tud furcsaságokat okozni.

(#66590) quailstorm válasza #86564352 (#66589) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A Service Pack jobb lenne, de ez új build és in-place upgrade. Olyan, mintha Win7-re tennéd a 8-at upgradeként...

Az biztos hogy én most is várok pár hónapot. Biztonsági frissítés jön, szívni meg nem érek rá.

(#66591) Wolfskin


Wolfskin
őstag

segítséget szeretnék kérni

a win 10 / Feladatkezelő / Részletek fül alatt lehetett megnézni többek közt, hogy melyik folyamat menyi memóriáét fogyaszt.
egy ideje eltűnt az érték, csak egy "K" betű van, a fejlécem pedig Memória (privát munkakészlet) feltirat
vissza lehet valahogy állítani?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#66592) kezo0


kezo0
addikt

Ez most kicsit hosszú lesz, bocs, de ki kell írni magamból, hogy valamennyire lenyugodjak. Különben is elmúlt éjjel 1h, nem fogok vele túl sok embert zavarni. ;)

Tegnap este én is nekifutottam a frissítésnek az asztali gépemen – aztán ebből egy reggelig tartó kálvária lett.
Win 7 óta nem volt szükségem tiszta telepítésre, mindig ráfrissítettem a meglévő rendszerre (értsd 7 —> 8 —> 8.1 —> 10, és annak összes eddigi buildje), és soha nem volt komolyabb gondom, sem magával a telepítés folyamatával, sem a végeredménnyel. Most is jól indult...

Mondjuk a WU-et hiába nyomkodtam, sokadjára is azt mondta, hogy naprakész a rendszerem. OK, akkor lássuk, mit mond a tavaszi CU-nél használt mini MS-progi, a Windows Frissítési Segéd: szerinte is naprakész. Jó, akkor nézzük, hátha van ebből a kis segédprogramból frissebb. Látszólag nincs, mert amit találok, annak pont ugyanez a neve (magának az exe file-nak is), ugyanazzal a dátummal. Azért teszek egy próbát, ráfrissítek a tavasz óta a gépemen levő verzióra – és láss csodát, bár látszólag ugyanaz marad a Windows Frissítési Segéd, ezúttal a futtatáskor egyből jelzi, hogy nem a legfrissebb Windows 10 build van a gépemen, és ajánlja, hogy telepítsem a Fall Update-et.

OK, akkor végre elindíthatom a frissítést. Szépen végig is megy (azaz csak majdnem...), egy-kétszer újra is indul közben, ahogy ilyenkor az szokott lenni. Ha jól rémlik, 89%-nál járt, amikor utoljára rápillantottam, közben nem ültem folyamatosan előtte, volt más dolgom is. Aztán egy idő után bemegyek abba a szobába, ahol a gép van, és látom, hogy tök sötét a képernyő (konkrétan nem kap jelet a monitor, mintha ki lenne kapcsolva a gép), de a gép megy, világítanak az előlapi ledek, viszont néma csendben van, alapjáraton pörög a hűtés, inaktív minden meghajtó. Várok egy darabig, hátha csak „megpihent” egy kicsit a gép telepítés közben, mert ugye előfordul, hogy nincs látható jele annak, ha dolgozik... De ez itt megállt, az tuti, hiszen fél óra múltán sem történik semmi. OK, akkor nyomok neki egy restartot, gondolom, hátha utána folytatja és befejezi a már majdnem kész telepítést.

Újraindítás után ez fogad:

Alul a karika pörög a végtelenségig, ha nem avatkozom közbe. Ha rányomok az OK-ra, újraindul a gép, és fél percen belül eljut ugyanide, ahonnan nem lehet továbblépni... Szuper, futtassam újra a telepítőt, de HONNAN, ha on-the-air frissítésről van szó, amit egy MS-toollal kezdeményeztem, és most nem tudok eljutni odáig?
Nagy nehezen sikerül elindítani a gépet safe módban (bootolás közben kétszer egymás után kikapcsolás, biztos jót tesz neki, de nincs más lehetőség, ha nem tölt be a Win), de safe módban is ugyaneddig a pontig jut: futtassam újra a telepítőt, rohadjak meg.

Szerencsére van egy notebookom is, akkor most az lesz, hogy MCT-vel csinálok azon telepítőlemezt. Mikor végre elkészül, és beteszem az asztali gépbe, a felkínált telepítési lehetőségeknél azt látom, hogy az összes Windows verzió, ami kiválasztható (nekem a Pro kell, azt szeretném frissíteni) szeptember akárhányadikai dátumú. Fall Creators Update-ről szó sincs, csak simán Windows 10 Pro választható, szeptemberi dátummal. Ez lenne életem első MCT-lal létrehozott telepítőlemeze, és nem tudom eldönteni, hogy akkor most ez lefrissitené-e a meglévő 1703-as rendszeremet 1709-re (ill. befejezné végre a megkezdett, de valamiért félbeszakadt frissítést), vagy éppenhogy újra feltenné nekem a már félig lefrissített gépre a 1703-at. De tényleg, honnan lehet BIZTOSAN tudni, hogy melyik build van az MCT-lal készített telepítőlemezen?
Na szóval, így inkább nem folytattam a telepítést, hanem a lemez által elindított menüből végül kiválasztottam szépen a “visszaállítás az előző build-re” opciót, és innen számítva kb. 5-10 percen belül újra volt egy működő rendszerem, a 1703-as CU.

„Mindössze” azzal kellett még egy órácskát b@sz@kodnom, hogy visszaállítás után a Defender erőből visszavette a gép feletti felügyeletet a Norton Security-től, ami el se akart indulni. Ebben egy Nortontól leszedett segédprogram hozott csak megoldást, ami letörölte és újratelepitette nekem az egész programcsomagot – így most végre újra a Norton felügyel mindent, a Defender meg kussol.

A fent leírt kálvária kb. este 11-től reggel 6-ig nyújtott kiváló szórakozást, köszönöm szépen. A sok munka eredményeként, némi izzadsággal visszaszereztem a tavaszi CU-t a gépemre, és most nem tudom, mikor merjek legközelebb próbálkozni az őszi frissítéssel... Szerencsére a WU azóta sem kínálja fel nekem, de mi lesz, ha igen? És nem, nem akarok tiszta telepítést, én már csak ilyen fura felhasználó vagyok.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#66593) quailstorm válasza kezo0 (#66592) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mákod van hogy vissza tudtál állni, anélkül a lehetőség nélkül csak a tiszta telepítés maradt volna (vagy max a fájlok és metro appok megtartása).

Szerintem várj 1-2 hónapot vele, utána frissítsd le a drivereket amik megkapják addigra a supportot az új buildhez. Majd frissítés megint, akár offline mediáról indítva.

[ Szerkesztve ]

(#66594) kezo0 válasza quailstorm (#66593) üzenetére


kezo0
addikt

Ez egy 5+ éves gép, semmilyen extra alkatrésze nincs. Az eredeti állapotához képest annyi változás történt, hogy az évek során kicsit több memória került bele, és ma már SSD-n ketyeg a rendszer. Szóval tutira nem azért nem jött össze a frissítés, mert valami különleges driver hiányzott neki... Soha, egyetlen update-nél sem volt driver-probléma Win 7 óta, annyira standard hardverelemek vannak a gépben.
De persze, most már próbálok türelmesen várni, hátha a legközelebbi próbálkozásomig valamit változtatnak benne, és akkor majd talán hiba nélkül lefut.

De amúgy tényleg jó lenne tudni, hogy miből tudható, hogy melyik buildet tartalmazza egy MCT-lal készített telepítőlemez... Lehetőleg még az előtt, hogy az ember tök feleslegesen DVD-re írja.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#66595) raidx válasza kezo0 (#66594) üzenetére


raidx
őstag

Figyelmedbe ajánlom az alábbi oldalt. Innen beszerezheted a neked kívánatos Wint. A letöltés az MS szervereiről történik, tehát elvileg megbízható. (Elviileg, mert már MS-t is törték, amiről mélyen halgat az óriás :F .)

[link]

Innen letölthető az ISO downloader exe nevű progi ami ugyanazt tudja mint az oldal csak kényelmesebben:

[link]

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#66596) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Egy pöttyet tele a hócipő a csodálatos microsoft mentalitással... Még anno XP-s időkben azért egy félévente érdemes volt újrahúzni a rendszert mert teleszemetelte magát stb. Mostanra azért elvárná az ember hogy ne nagyon kelljen így hozzányúlnkálni, meg elvileg ezt tervezte a microsoft is. Erre most itt ez a nyamvadt 10, és gyakorlatilag ugyanúgy évente minimun kétszer újra kell húzni ezt a vackot, mikor jönnek ezek a fantasztikus nagy frissítések. Eddig az összesnél az volt nálam hogy ugyan felment gond nélkül az update, de utána szinte minden visszaállt defaultra... :/ Kezdhetem előröl finomhangolni a rendszert, visszarakja a retkes appjait stb stb... Ennyi erővel tök felesleges az updatekkel vesződni, több a gond mintha olyankor teljesen újratelepíteném az aktuális update isoval.

(#66597) RockHaRD válasza raidx (#66595) üzenetére


RockHaRD
addikt

A szeptemberi Redstone 3 az már a falls update-es verzió lenne?

(#66598) #41473792 válasza akos_ur (#66583) üzenetére


#41473792
törölt tag

Ez nálam is előfordul. Kijelentkezés-bejelentkezés utána egy darabig jó.

[ Szerkesztve ]

(#66599) Balerik válasza kezo0 (#66594) üzenetére


Balerik
aktív tag

De amúgy tényleg jó lenne tudni, hogy miből tudható, hogy melyik buildet tartalmazza egy MCT-lal készített telepítőlemez
MCT>Tulajdonságok>Részletek

Ezt a buildot tölti le.

@G^zC^mp€r Igen.

Elmúlik.

(#66600) Bogyó bá' válasza Gyick (#66577) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Igen, a kisebbik tableten. A másik tablet és a két asztali nem csinál ilyet - azokon más gondok vannak. :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.