Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147001) Abrion válasza Marci112233 (#146997) üzenetére


Abrion
senior tag

igen igen, kösz :D azt a pipát csak igy lehet elérni? kösz :D amugy egyéni modba kellet raknom, KÖSZ

[ Szerkesztve ]

(#147002) beef válasza tordaitibi (#146999) üzenetére


beef
őstag

Ne a classic shell-t használd, évek óta nem fejlesztik, hanem az open shell-t. Ugyanannak a folytatása.

(#147004) Abrion válasza beef (#147002) üzenetére


Abrion
senior tag

te jó ég, lehet hogy azt használom a réginél is? kicsit fura a start menü. kk kipróbálom :D

(#147005) King Unique válasza tordaitibi (#146999) üzenetére


King Unique
titán

Dehogynem tweak, mivel eleve egy 3rd party program és alapból nem része a Windows 10-nek, meg nem a Microsoft adta ki a Windows 10-hez Start menü kiegészítő szoftverként.
Egyébként a Classic Shell fejlesztése 2017 végén leállt, Open Shell néven fut tovább és az utóbbi javasolt inkább használni, már akinek ilyenre szüksége van.

(#147006) tordaitibi válasza King Unique (#147005) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ebben a megközelítésben minden program mellőzendő hisz a Firefoxot Irfant VLC-t Adobe termékeket stb.stb. sem a Microsoft adta ki?
Én sokat tévézek, nincs gyári app, akkor most gyaluljam a DVB programomat?

"már akinek ilyenre szüksége van."
Nagyon sok felhasználónak nem tetszik a mostani Start menü és ha a Microsoft nem biztosít erre saját megoldást, akkor ezek a felhasználók ha nem akarnak terelt marhaként beállni a sorba, kénytelenek külső appot használni.
Ugyanígy millióan szeretnének sima bejelentkezést, mivel egyre nehezebb ezt kovitelezni a Microsoft jóvoltából, az Autologon is gondolom a tiltott feketemágiás tweakprogramok közé tartozik.

Mint kiderült a kérdezőnek sem a Classic shell okozta a vizuális problémát.

(#147007) King Unique válasza tordaitibi (#147006) üzenetére


King Unique
titán

Nyilván nem arról van szó, hogy nem lehet 3rd party programokat telepíteni, felesleges kiforgatni, ahol az Autologon eleve microsoftos és nem 3rd party program, vagyis pont rossz a példa... A válasz arra ment, miszerint a "Classic Shell egy régi Startmenü szoftver. Nem tweak", mintha valami kötelezően használandó, Microsoft által validált programról lenne szó, ami egyáltalán nem nyúl bele a rendszer illetve a Start menü működésébe, mintha csak egy inbox alkalmazás lenne, meg soha senkinél semmilyen problémát nem okozhat, ami ilyen formában nyilván nem feltétlen igaz.

Nem világos mennyi is az a nagyon sok felhasználó, van-e erről valami konkrét hivatalos adat, hogy a kb. 1,4 milliárdból mennyi, meg hogy többen használják 3rd party Start menü tákolmányokkal a Windows 10-et, mint anélkül. Nem nagyon, meg általánosan nyilván nem létszükséglet a felhasználók többsége számára az ilyen programok használata, inkább csak opcionális. :N
+ Ezt a Start menü mizériát amúgy még a Windows 11-nél inkább el lehet sütni, ellenben a Windows 10-nél már egyre kevésbé, pláne hogy sok felhasználó pont a Windows 10-féle klasszikus Start menüt akarta / akarja visszaállítani Windows 11-re is. :))

Mármint millióan nincsenek azzal teljesen tisztában, hogy a felhasználói fiók védelmében miért alapértelmezett a felhasználónév és a jelszó / PIN-kód létrehozása, megkövetelése a bejelentkezéshez, sőt pont az lenne a probléma, ha egyáltalán nem kellene jelszót vagy PIN-kódot megadni és alapértelmezett lenne a passwordless autologin. :D Az utóbbit beállítani "egyre nehezebb" pedig megint nem feltétlen helytálló kijelentés, mivel eleve megoldható helyi fiók és Microsoft-fiók esetén egyaránt, sőt ugyanúgy az aktuális 22H2 verziónál is, komolyabb változás (pl. Windows Hello) ilyen téren meg a 2004-es verziónál történt, vagyis majd 3 éve.

[ Szerkesztve ]

(#147008) tordaitibi válasza King Unique (#147007) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

"sőt pont az lenne a probléma, ha egyáltalán nem kellene jelszót vagy PIN-kódot megadni és alapértelmezett lenne a passwordless autologin"

Akinek ez kell használja, pont itt a topikba éves szinten kb. 50 kérdés éppen az autologinról szól, vagyis van rá igény.
És az 50 kérdésből 50 leírja hogy a lánynevén userpasswords2, ma netplwiz nem működik, hiába veszik ki a pipát/meg se jelenik az opció.

Szerintem egy számítógépnek és a rajta futó bárminek kell engem szolgálnia és úgy működnie ahogyan én szeretném. Ebben biztosan lehet hibát találni, esetleg agyament aberrált ötleteim is támadhatnak de az a dolga hogy végrehajtsa. És mivel Win vonalon még a felület aprólékos testreszabását is megnyirbálták, egy Windows2000-be 500x több lehetőség volt a színek, aktív ablakok, inaktív ablakok, címsorok, bteűméretek stb.stb. egyéni és DPI méretezésére, ez ma sehol sincs. csodálkozol hogy akkor font és egyéb tweak programokkal verik szét a rendszert?

Szavam nem lenne ha a Windowst egy KDE szintű beállítási arzenállal szállítanák de ennek töredéke sincsen meg a gyári rendszerben.

(#147009) zolokas


zolokas
aktív tag

üdv erre megoldás valaki? hp laptop

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#147010) beef válasza zolokas (#147009) üzenetére


beef
őstag

A válasz a képernyőfotódon van.
Ha akarod a BIOS módosítást, akkor írd be a számsort + enter.

(#147011) zolokas válasza beef (#147010) üzenetére


zolokas
aktív tag

nem tudok telepíteni win 10 nem látja a meghajtó pedig van rajta rendszer még, usb telepítés akarok

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#147012) zolokas válasza zolokas (#147011) üzenetére


zolokas
aktív tag

secure boot ki kapcsolva de legacy nem található biosba

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#147013) King Unique válasza zolokas (#147009) üzenetére


King Unique
titán

Egyszerű Win10 telepítés MCT-vel
Windows 10 telepítés UEFI gépre v1
Windows 10 telepítés UEFI gépre v2

How to Create Bootable USB Flash Drive to Install Windows 10
How to Boot from a USB Flash Drive in Windows 10
How to Clean Install Windows 10

Lásd a linkelt útmutatókat, hogyan kell Windows 10-es telepítési adathordozót készíteni pendrive-ra, pendrive-ról bootolni a telepítőt, majd telepíteni a Windows 10-et.
Esetedben nem derült ki, hogy a Windows 10 ISO-fájl honnan lett letöltve és hogyan, mivel lett a pendrive-ra másolva, írva.
Ha UEFI-s a laptop, akkor normál esetben nyilván UEFI szerint kellene elkészíteni és bootolni a telepítőt, telepíteni a Windows 10-et és bekapcsolt Secure Boot mellett, nem pedig CSM (legacy) módban és kikapcsolt Secure Boot mellett.

"nem tudok telepíteni win 10 nem látja a meghajtó pedig van rajta rendszer még, usb telepítés akarok "

Mármint ha ilyen probléma van, akkor az Intel-alapú modern PC-knél, laptopnál lehet a bekapcsolt VMD Controller miatt.

[Notebook/AIO] Troubleshooting - How to fix the problem that cannot find drives when installing Windows 11/10

[ Szerkesztve ]

(#147014) zolokas válasza King Unique (#147013) üzenetére


zolokas
aktív tag

VMD controller a biosában nincs a laptopban vagyis nem láttam HP-n, típus: HP 15s-fq2005nh

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#147015) Pyttawrx válasza zolokas (#147014) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

A telepítő hogy készült? Esetleg ha letöltöltöd az irst drivert, és betallózod neki, amikor kell?

(#147016) zolokas válasza Pyttawrx (#147015) üzenetére


zolokas
aktív tag

oké holnap próbálom, ma meló sajnos

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#147017) King Unique válasza tordaitibi (#147008) üzenetére


King Unique
titán

Ja, van, viszont ilyen számoknál nyilván nem tömegigény.
Mármint 50 felesleges kérdés a kereső mellőzésének használata miatt, meg alapesetben csak a Windows Hello kikapcsolása szükséges és akkor eleve megjelenik a kívánt beállítási opció, ami ugye 2004-es verziótól van, nem évente változik 50-szer. :))

Az az aprólékos tesztreszabhatóság megint csak rétegigény, a nagy többség nyilván nem "veri szét font és egyéb tweak programokkal" a rendszert (szerencsére), rendszerint elegendők számukra azok beállítási lehetőségek, amik inbox rendelkezésre állnak.

(#147018) jack982


jack982
aktív tag

Sziasztok!
Lehet, hogy volt már, de hogyan lehet a start menüben az időjárás csempét rávenni, hogy Celsius-ban mutassa a hőmérsékletet?
A fahrenheit annyira bejövős :)

(#147019) #86564352 válasza jack982 (#147018) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nyisd meg az appot és fent kattints °C vagy fogaskeréknél is kiválasztható a Celsius. Most kiraktam, a csempe ilyen nagyban:

Régen ez is szebben nézett ki, nem is használom amióta átrajzolták. Tálcán lévő is gagyi, az is kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#147020) rgeorge válasza #86564352 (#147019) üzenetére


rgeorge
addikt

Hiába, ez bug az utolsó frissítés óta: a csempe nem követi az app beállításait, mindenképpen °F-ben írja a hőmérsékletet.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#147021) #86564352 válasza rgeorge (#147020) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az érdekes, mert nálam minden (WU és Store appok) naprakészre frissítve és helyesen mutatja. Próbáljátok levenni a csempét és restart után ismét kitűzni.

(#147022) Werkly válasza rgeorge (#147020) üzenetére


Werkly
őstag

Igen az lehet. Nálam is csempe F. Majd javítják....vagy nem!

(#147023) Cs1csó válasza jack982 (#147018) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Rainmeter programot ismered? Bazi jó időjárásjelzők vannak hozzá:

Ez az asztalon jobb oldalt van nálam most.

(#147024) #86564352 válasza Werkly (#147022) üzenetére


#86564352
törölt tag

Távolítsd el az appot, aztán áruházból vissza.

(#147025) Werkly válasza #86564352 (#147024) üzenetére


Werkly
őstag

Tehetek egy próbát........

(#147026) Werkly válasza Werkly (#147025) üzenetére


Werkly
őstag

Áá! Ugyanaz! F az élő csempén a kijelzés!

(#147027) Doky586 válasza Werkly (#147026) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Véletlen nem angol nyelvű windowsotok van (magyar nyelvi packal) ?

(#147028) Werkly válasza Doky586 (#147027) üzenetére


Werkly
őstag

Nem.

(#147029) #86564352 válasza Werkly (#147026) üzenetére


#86564352
törölt tag

Akkor tegyük el X-akták közé. Nálam (UK ISO-ból telepített rendszer) váltogatva °C és °F között is mindig helyes, ahogy beállítom olyan lesz.

Esetleg powershellben a mindenre is jó:

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

parancsot még megpróbálhatjátok, restart, más ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#147030) sz.j válasza #86564352 (#147024) üzenetére


sz.j
nagyúr

Az utolsó frissítés óta más végig próbáltam minden lehetőséget, többek között ezt is (törlés, áruház, stb) és sajnos semmi sem változott, maradt Fahrenheit ...

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#147031) Werkly válasza sz.j (#147030) üzenetére


Werkly
őstag

Megerősítem én is az állításod!

(#147032) jack982


jack982
aktív tag

magyar win 10 pro, friss telepítés, akárhogyan állítom be, sajnos csempén Farhrenheit marad, appot megnyitva persze Celsius.
ezek szerint nem egyedi a dolog, talán javítják majd.

(#147033) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !

Nem rég lett igényem arra, hogy a Windows-on ezt a "távoli hozzáférést" engedélyezzem, hogy más gépről rá tudjak csatlakozni (Linux Debian 11 alól Remminával - sajnos a TeamViewer istennek se akar jó lenni ezen az OS-en..... -.-").
Ezt pofon egyszerűen be is állítottam és maga a connection létre is tud jönni. Viszont a problémám az az, hogy sajnos amint hozzá csatlakozik a másik eszköz, hogy onnan tudjam irányítani a remoteolandó eszköz a lock screenre megy.
Ezt ki lehet valahogy kerülni ?
Önmagában ez még akkor gond nem is lenne HA miután elhagyom a connectiont a másik eszközről vissza kerülnie az eredeti állapotra a screen de sajnos a lock screenen marad. Vagy esetleg ezt ki lehet kerülni ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#147034) Doky586 válasza Roxkex (#147033) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Használj VNC-t...

(#147035) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy miért nyílik meg lassabban mondjuk a Total Commander. Van mikor meg abban a pillanatban ahogy rányomok. Ez mióta újrahúztam a Win-t azóta. Minden M2 SSD-n van.

[ Szerkesztve ]

(#147036) Roxkex válasza Doky586 (#147034) üzenetére


Roxkex
senior tag

Ez egy abszolút kiváló ötlet :D Be is lőttem a TightVNC-t ahhoz, hogy a linuxszal remoteoljam a windowst.

Miközben állítottam rájöttem, hogy ahhoz, hogy a linuxot remoteoljam félig meddig ezt használtam a Vino-val. (xrdp + vino/vnc kombó volt).
Ebből felbuzdulva meg is csekkoltam milyen a TightVNCViewer Win alatt, ha egy Linuxot kell remoteolnia és bittangul real time :D Viszont szeretném le jelszavazni a Vino-t és ehhez be is állítottam a gsettings-el a "vnc-password"-ot arra mondjuk, hogy "teszt" - gsettings set org.gnome.Vino vnc-password "teszt" - és az authentication-methods-t arra, hogy "['vnc']" de istennek sem fogadja el a vnc passwordnek megadott jelszót amikor a tight-al szeretnék rá csatlakozni a vino-ra. Ötlet ?

Szerk.:

Fölmerül a kérdés van-e értelme a jelszónak úgy, hogy ha egy egyszerű paranccsal lekérhető mindenféle encrypt nélkül ? :\ (gsettings get org.gnome.Vino vnc-password)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#147037) Doky586 válasza Roxkex (#147036) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Bocs, én valami másik vnc-t használtam, azon volt beépített jelszó és erős titkosítás is. Igaz ez már több éve volt
Ha a vezérelt gép Pro akkor azon van gyárilag RemoteDesktop, da annak nem tudom van-e titkosítása.

(#147038) Roxkex válasza Doky586 (#147037) üzenetére


Roxkex
senior tag

Félre értesz szerintem.
Arra az esetre gondolok amikor a linux hostol ki egy vnc servert (vino) annak a jelszavát a fent említett parancssal kell beállítani. És hát ugyanolyan könnyedén le is kérhető miután be ssh-zik az ember. Ami kicsit fura. :\

Igen azt tudom, hogy a Win-en van RD. Azzal próbálkoztam de pont az volt a probléma, hogy le lockolja a screent amikor jön egy csatlakozás és úgy is hagyja. (Ez volt az alap probléma.)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#147039) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
Nem vagyok benne biztos, hogy jó Topikot választottam. Ha nem, köszi az eligazítást.
Környezet:
Windows 10 Pro 22H2
7-Zip 21.0.7 (x64) Portable
Adobe Acrobat Reader 22.3.20258.0 (x64)

Arra lettem figyelmes, hogy PDF állományok megnyitásával probléma van.
Néha hiába nyitnám meg (akár x2klikk, akár jobb gomb megnyitás) adott (tök mindegy mekkora) PDF fájlt, nem indul el az Adobe. Legalábbis előtérben semmiképp, feladatkezelőben viszont elindul. Ha többször próbálkozom, természetesen több példányt is betesz magának a feladatkezelőben.

Azt hittem azért, mert a 7-Zip-ben nyitom meg. De nem. Ugyanitt más PDF olvasó (pl. MS Edge) simán veszi az akadályt.

Adobe lehet a ludas? Másnál is van hasonló?
(Igen, korábbi Win verzión is tapasztaltam ilyet, igen, ettől korábbi Adobe esetében is.)

(#147040) movax válasza zsoltip (#147039) üzenetére


movax
őstag

Acrobat Reader uninstall, takarítás utána, majd vissza. Esetleg használj helyette mást, pl. Foxit Readert.

(#147041) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok sikerült fel telepíteni Windows 10 de home megy rá, pedig win10 pro 64 bit image van le töltve laptopra hp laptop, nem kérdezi meg telepítő melyiket válasszam home pro enterprise

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#147042) Marci112233 válasza zolokas (#147041) üzenetére


Marci112233
őstag

Eleve ha már volt rajta 10 home, akkor ha jól tudom az is fog felmenni. Másrészt tudtommal ahogy már engem kijavítottak, a telepítőkben benne a home és pro telepítő is.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#147043) zolokas válasza Marci112233 (#147042) üzenetére


zolokas
aktív tag

és telepítés közben miért nem engedi ki választani home vagy pro

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#147044) Marci112233 válasza zolokas (#147043) üzenetére


Marci112233
őstag

Akkor kérdezem. Volt már rajta 10 Home? Ha igen alapból az fog felmenni, főleg ha termékkulcsot sem kér közben. De tudtommal Home-ról Pro-ra át lehet váltani, de ha tippelnem kéne kérni fog Pro termékkulcsot.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#147045) Doky586 válasza zolokas (#147043) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha win8-10-11 el előtelepített laptopról van szó amit elfelejtettél megemlíteni akkor rá kell másolni a telepítő pendrivera pl egy win7 dvd ről ugyanoda az ei.cfg filet (ha ejtesz benne egy helyesírási hibát az még jobb). Így ki fogod tudni választani a verziót.

[ Szerkesztve ]

(#147046) zolokas válasza Marci112233 (#147044) üzenetére


zolokas
aktív tag

volt

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#147047) King Unique válasza zolokas (#147041) üzenetére


King Unique
titán

A Microsofttól letölthető Windows 10 ISO-fájlnál nincs olyan, hogy "win10 pro 64 bit image", mivel eleve több kiadást (Home, Pro, Education, + N-es változatok) tartalmaz a képfájl és a telepítésnél lehet kiválasztani melyik települjön.
Ha Windows 10-zel előtelepített a laptop és a BIOS-ban tárolva a termékkulcs (BIOS OEM Key), akkor nem szokott megjelenni a telepítésnél az aktiválás és kiadásválasztó ablak, hanem automatikusan az OEM licencnek megfelelő kiadás (pl. Home) kerül kiválasztásra és telepítésre. De szükség esetén ilyenkor is megoldható másik kiadás (pl. Pro) telepítése, lásd az alábbi útmutatókat.

Windows Setup Edition Configuration and Product ID Files (EI.cfg and PID.txt)
[Fix] Unable to Select Windows 10 Pro Edition During Clean Installation

[ Szerkesztve ]

(#147048) zolokas válasza King Unique (#147047) üzenetére


zolokas
aktív tag

ki próbálom majd köszönöm

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#147049) Doky586 válasza zolokas (#147048) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Már órákkal ezelőtt leírtam mit kell tenned.

(#147050) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Dilemmába kerültem. Azon tűnődöm, hogy milyen, melyik meghajtón lenne jobb helye a Microsoft Windows operációs rendszernek.

Az adott laptopban adva van gyárilag egy szolid kis 256 GB méretű NVME SSD, amire gyárilag egy gyárilag patkolt Ubuntu Linux van rátéve. Ezen kívül van egy SATA 2,5" hely, amibe egy szerény 500 GB SSD került, és ezenkívül még egy üres NVME SSD hely is található. Tehát összesen három kihasználható tárhely foglalat áll rendelkezésre.

Eredetileg arra gondoltam, hogy mivel nagyon kevés az alap 256 GB tárhely, az talán meg lenne hagyva érintetlenül a gyárilag rápakolt Linuxszal. Viszont talán mégiscsak jó lenne kihasználni azt a kis NVME SSD-t is (ám a kevés hely miatt félő, hogy hamar betelne).

Netán jobb lenne inkább kivenni a 256 GB SSD-t és lecserélni egy nagyobb NVME SSD-re, és esetleg arra telepíteni a Windowst? Avagy maradjon érintetlenül a kis 256 GB SSD, és a SATA 2,5" 500 GB SSD-re kerüljön telepítésre a Windows?

Legyen egy rendes Linux a 256 GB SSD-n és az 500 GB méretű SSD-re kerüljön a Windows?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.