Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66801) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Jog tiszta, új telepítésű Windows 10.
Egyre többször "Autocheck" hibát dob indításnál. :W :W :W
Újra telepítése a saját beállítások megtartásával átmenetileg megoldja, de minden programot újra kell telepíteni...
Egyre többször csinálja!!! :W

HDD hibára gyanakszom... :F

Véleményetek?

[ Szerkesztve ]

Vigyorka

(#66802) Downsampling válasza movax (#66799) üzenetére


Downsampling
senior tag

Oké, ezzel így teljesen egyet értek! :)
Számomra a mai napig a legjobb Windows a 7-es! Néha el is gondolkodom, miért nem azt teszem fel a gépemre (vagy legalább az egyikre)...

(#66803) Downsampling válasza #82146048 (#66790) üzenetére


Downsampling
senior tag

Pont egy-két nappal a 1709 érkezése előtt csináltam egy teljes mentést a gépemről (mindenről - általában 2-3 hetente megteszem), szóval már ezen is törtem a fejem.

A tükörállítgatásról: tudom, ez sem mindenkinek lényeges, de pl. ahogy írtam, egy kamionban elengedhetetlen, pláne, ha olyan munkát végzel vele, ahol lényegében milliméter pontosan kell tolatnod a leglehetetlenebb helyekre (én ilyet végeztem). A másik érdekes helyzet (bár ez sem érint mindenkit - de akit igen, azt akár személyautóban is), ha Európából átmész Angliába - vagy fordítva. Az tuti, hogy bal- vagy jobbkormányos az autó, de azonnal állítani fogod a tükröket!
Mivel korábban autók tesztelésével foglalkoztam, mindig a legújabb, legvagányabb autókat próbálhattam ki. Ártól, értéktől függetlenül, és volt egy-két márkában néhány elsőre idétlennek és bohóckodásnak tartott "extra", amit később, az autó visszaadása után már olyan szinten megszoktam, hogy szó szerint hiányoltam. Szerintem semmi baj azzal, hogy az igényekhez olyasmiket fejlesztenek, amik nem feltétlenül mindenkinek fontosak. De ha egy elektromos tükör folyamatosan a motor leállását okozza, akkor nem az elektromos tükör kitalálóját kel szidni, hanem azt, aki szarul csinálta meg.

(#66804) Krisz86


Krisz86
csendes tag

Sziasztok!

Legfrissebb Windows 10 Pro 64bit (1709) 16299.19,tiszta telepítéssel került fel.Rá a legfrissebb Irfanview 4.50 64bit képnéző program.A gond vele az,hogy egy mappán belül nem lehet lapozgatni a képek között.Mit lehetne kezdeni vele?
Mindig is ezt a programot használtam,nem volt vele gond,talán 1x ugyan ilyen probléma,de az sem most volt,helyre is jött valahogy...
Mit kezdjek vele? Vagy tudtok helyette valami jobbat ajánlani? Bár nem válnék meg tőle szívesen,de hát...
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#66805) HartgeH3-2.8 válasza hackeeeee (#66779) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Vajon a Forza Hori 3 is javult? Tervezem majd megvenni, bár nem volt problémám korábban sem hozzáteszem. (Szerencsére) ;]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#66806) norti válasza HartgeH3-2.8 (#66805) üzenetére


norti
addikt

Horizonnal nem volt gond már korábban sem, néha még random crashel (bezáródik), de azon kívül nem akad. Forza 7-et meg még úgyis kalapálják fél évet, mire hasonló szintre kerül.

(#66807) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Sziasztok!

Van egy kis gondom a win10-emmel.
Eredeti win 10 pro.
Ha csak böngészek a gépen, nem megy se youtube, játék stb, abban az esetben ha itt hagyom a gépet 2-3 percre rögtön alvó állapotba teszi magát.
Ha megy a háttérben egy játék vagy youtube vagy letöltés akkor nem.

Az energiagazdálkodásban mindenhol az van beállítva hogy ne lépjen soha alvó állapotba, se akkus se konnektoros üzem esetén.
Egy laptopról van szó.

Erre tud valaki valamilyen megoldást esetleg?

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#66808) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#66746) üzenetére


MikeWazowski
veterán

#66746 - <- erre senki? :O :(

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66809) Doky586 válasza MikeWazowski (#66808) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"hogy hogyan tudom formázni CD nélkül? Valamint hogy teszem rá? Még a serialt sem tudjuk…"

Pendrivera töltöd a telepítőt Media Creation Tool -al..
Arról bootolva törölheted a partíció(ka)t, és az üres helyre installálhatod a Win10-t, vagy akár ha nem reinstall-t hanem frissítést akarsz akkor akár a setup.exe-t is elindíthatod, attól függ mit akarsz..

Ha gyárilag win 8 volt rajta akkor automatikusan kiolvassa a laptopból a serialt..

[ Szerkesztve ]

(#66810) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

felment az új update, minden eddigi milyen formátumot mivel nyisson meg elfelejtődött. Erre vkinek esetleg megoldása?

F* kivan W10el, hogy ezt most meg májusi frissitésnél is eljátszotta. Mi a f* értelme van ennek, kienk jó ez?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#66811) lazajnd


lazajnd
tag

Sziasztok!

Egy ideje már észlelem (valamint egy ismerősöm is) az alábbi jelenséget.
A Windows hálózatban néha megjelennek teljesen ismeretlen eszközök.
[link]
Sagemcom FAST3686 mögött vagyunk mindketten. Mi erre a magyarázat?

(#66812) #47205632


#47205632
törölt tag

Üdv.
Kikerestem közben a pontos frissítés nevét ami azóta se akar települni és eléggé megkeseríti a géppel való használatot, hogy minden bekapcsolás és kikapcsolás 10 percekig tart miatta és már vagy 30x próbáltuk és mindig sikertelen lesz a telepítés.

2017-10 Összesítő frissítés Windows 10 Version 1703 x64-alapú rendszerekhez (KB4041676)

Lehet ezzel valamit csinálni vagy ennyit a Win10-ről és ez már a gép élete végéig így marad? Fentebb írt módszereket nem találtam, hogy hol lehetne eltolni a telepítés idejét hónapokkal, ez egy Home verzió szerintem ebben nincs is.
Esetleg vegyem fel a kapcsolatot a Microsoft-tal, ha már egyszer jogtiszta a rendszer és ők kötelezik az updateket akkor vakarjanak is vele valamit?

(#66813) MikeWazowski válasza Doky586 (#66809) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Értem. Egyébként van nekem egy win 10 home-om OEM-es eredeti cd-n. Azzal is telepíthetem? Azt az én laptopomra vettem, de fater gépére is telepíthetem azzal a wint?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66814) Doky586 válasza lazajnd (#66811) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A szomszédok próbálgatják nem-e gyenge a jelszavad.. Vagy összetévesztik a saját sagemcomjukkal, mert annyira hasonló ssid-t használtok..

[ Szerkesztve ]

(#66815) tordaitibi válasza Dare2Live (#66810) üzenetére


tordaitibi
veterán

Tudom hogy nem vigasz számodra, de nálam ehhez update sem kell, kb. 2 havonta visszatársítja magától a saját szaraihoz a fájlkiterjesztések zömét. Viszon van amit békén hagy, nem értettem még meg a logikáját.
Ha lehet asszociálni, esküszöm hogy a w10 nőnemű.

(#66816) Doky586 válasza MikeWazowski (#66813) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

CD..? Minimum DVD-re fér fel a win.

De maga az optikai lemez már semmit sem ér, hisz a napokban jelent meg új verziója (mint a service pack) kiakaszthatod az autó visszapillantó tükre alá.
Másik géphez nyilván másik aktiváló kulcs dukál.. (különben mindkettő elveszti aktivált állapotát.

[ Szerkesztve ]

(#66817) MikeWazowski válasza Doky586 (#66816) üzenetére


MikeWazowski
veterán

De most akkor hogy telepítsem? Ne amit kaptam anno dvd rol telepítsem a wint? Le lehet valahogy tölteni egy pendrivera a legfrissebb wint?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66818) zzola válasza MikeWazowski (#66817) üzenetére


zzola
félisten

Összefoglalóban vannak linkek, csak el kellene olvasni...

[ Szerkesztve ]

(#66819) Angel2014 válasza MikeWazowski (#66817) üzenetére


Angel2014
addikt

Szerintem ne így...

biost uefire állítsd ...fastboot eneble, ...secure boot enable...sata ahci....letöltöd ez eredeti wint Eszköz letöltése itt a win 10 pro 64 bitet válaszd vedd ki a pipát mert akkor a mostani gépedet ismeri fel...és létrehozol egy uefis pendrivot így ami fat 32 re van formázva....Bootolható Pendrive Készítése amikor fent a win ráérsz beírni a licencet.

megcsinálod a mostani gépeden a pendrivot parancssorból rendszergazdaként...utána belépsz a biosba amit írtam beállítod ...és mehet a telepítés...fullra töröld a lemezt vagy lemezeket mikor a meghajtókhoz érsz..

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66820) King Unique válasza MikeWazowski (#66746) üzenetére


King Unique
titán

Ha korábban W8.1-ről frissítve lett W10-re, akkor eleve eltárolásra került a hardverazonosító, amiről nemrég volt szó. Tehát a telepítésnél még csak a termékkulcsot sem muszáj megadni, mert automatikusan aktiválódni fog digitális licenccel a rendszer. Illetve az újabb laptopoknál eleve az UEFI-be van "beleégetve" a termékkulcs és a Windows is onnan olvassa ki. A telepítéshez, valamint a háttértár formázásához pedig nyilván kell a Windows 10 telepítési adathordozója. Ezzel kapcsolatban az ISO-fájl letöltéséről, illetve a telepítési adathordozó (pendrive) elkészítéséről szintén volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#66821) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Tudnátok nekem olyat írni mit lehet törölni az OP-ból? amit régebben lehetett a régebbi OP-ban, Temp mappa, App Data stb. meg volt még pár.

Mert egy ismerősöm mondta hogy egy hónap alatt a Win10-e +50GB-l nagyobb lett.

Más ! Win10 minialkalmazásokkal mi lesz a helyzet? mert a frissítés előtt volt pár nekem és nagyon hiányoznak nekem !!

[ Szerkesztve ]

(#66822) Angel2014 válasza BullKoxa (#66821) üzenetére


Angel2014
addikt

letöltési mappát nézd át :K és a Képek videók dukumentumokat is.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66823) King Unique válasza BullKoxa (#66821) üzenetére


King Unique
titán

Egyeseknél a OneDrive okozott tárhelyproblémát, tehát első körben azt kellene lecsekkolni. Ha nem az a gond, akkor a TreeSize / WinDirStat programokkal megnézni, hogy mi foglal sok helyet a rendszerpartíción. A felesleget pedig első körben a lemezkarbantartóval érdemes megpróbálni törölni. Ha az nem tud kellő tárhelyet felszabadítani, akkor esetleg a PatchCleaner és a DriverStore Explorer is kipróbálható. Normál esetben nem okoznak gondot az utóbbiak sem, de biztos, ami biztos alapon azért lehet előtte egy mentést készíteni a rendszerről.

A minialkalmazásokhoz W8 óta külső program kell. Én a 8GadgetPack szoftvert használom, ami rendszerint a build upgrade-ek után is OK szokott lenni. De a W10 1709 esetében érdemes az előbbi programnak is a legújabb (24) verzióját feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#66824) this is life válasza Angel2014 (#66819) üzenetére


this is life
Ármester

Ezt megteheti a media creation tools-al is nem kell semmit se mokolni .. Utana uefi boot ...etc
Mindegyik modszer leirasa dirtywindows [link] ez nem neked szol hanem aki kerdezte hogy mikent telepitsen w10-et.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66825) Feri1977


Feri1977
senior tag

Gyerekek, valami itt nem oké..Feltettem tegnap a media creatol tools-al letöltött, és pendrivera kiírt amit kiírt windowst a gépre. Aztán volt minimális frissítés 1709-re, na és azóta keresem az újdonságokat, amik bele vannak elvileg integrálva. Nincs meg a groove music maker, kereső ilyet nem talál, paint a régi semmiféle 3d nincs benne ugyanúgy néz ki mint a régi bulidben hónapokig, a start menü is a régi stb. Gyakorlatilag semmi új nincs benne, pedig ez a 1709, megnéztem a frissítéseknél.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#66826) vlevi válasza #82146048 (#66775) üzenetére


vlevi
nagyúr

"vagy éppen a GPS nem működik."
Nem vagyok almás, és én csak arra emléxem, hogy az iPhone-t sokáig kísértette az a bug, hogy téli időszámításra átálláskor az ébresztőóra nem állt át...

(#66827) MikeWazowski válasza King Unique (#66820) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Köszönöm!

Angel2014 - neked is!

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66828) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

Üdv!

Formáztam a gépem, végül a régi dvd-vel. Telepítés után leszedett 4 giga frissítést, de szerintem nem a legújabb verziót. Hol tudom megnézni, most mi van fent? A win update azt írja naprakész...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66829) weiss


weiss
addikt

Olyannal találkozott valaki, hogy egyszerűen nincs hálózat? Vagyishogy van, tehát pingelni tudok, tracert műxik, sőt még a bittorrentsync is látja a peer gépeket, de skype már nem megy, és az AV frissítés sem, és SSH-val sem tudok kapcsolódni a LAN-on levő gépre. A win természetesen azt mutatja, hogy van net. Kb. mindent kipróbáltam: renew, adapter leválasztás, driver rollback, win tűzfal tiltás. Sima creators update, 3 hete kaptam meg :W

Szerk: Ja igen, ez wifi, de kábel sem jó, pedig arról másik gép működik. Próbáltam wifi-t osztani mobilról, az sem volt jó.

[ Szerkesztve ]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#66830) this is life válasza MikeWazowski (#66828) üzenetére


this is life
Ármester

Kereso -->winver -->futtatas rendszergazdakent ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66831) MikeWazowski válasza this is life (#66830) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Köszi. Azt írja: 1703 build: 15063.674
Sanszos, hogy ez nem a legújabb.... de akkor miért nem találja? Tegnap leszedtem, most friss, szűz gépen miért nem szedi le?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66832) Angel2014 válasza MikeWazowski (#66831) üzenetére


Angel2014
addikt

Ezért írtam hogy csináld... :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66833) MikeWazowski válasza Angel2014 (#66832) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Nekem az bonyolult...:(

Az is fura, hogy feltette magától a videokártyadrivert, a modemet, mindent. Annó amit kaptam a laptop mellé CD-t arról kellett ezeket manuálisan telepíteni... szóval nem értem. Azt különösen nem, hogy van egy eredeti Windows-om, és nem látja a frissítést....

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66834) Angel2014 válasza MikeWazowski (#66833) üzenetére


Angel2014
addikt

Van skypéd megcsinálom...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66835) this is life válasza MikeWazowski (#66833) üzenetére


this is life
Ármester

Toltsd le a media creation tools-t az ms oldalarol ,futtasd az exe-t , dugj ra a gepedre egy pendrive-ot , mikor kerdezi a gep hogy frissieni szertnel vagy masik gephez keszitenel telepito mediat akkor valaszd ez utobbit , utana valaszd ki hogy melyik verziot szedje le es irja ki pendrivere , 4 gigas pendrive legyen minimum . A pendrivet rakd a celgepbe ,lepj be a biosba , majd efi boot extended vagy pendriverol , ha elindul a telepito utana mar torolheted a particiokat , majd menj a tovabbra es bizd a win telepitore hogy letrehozza a szamara szukseges particiokat ,majd win telepites ...

Egyszeru mint az agyba vizeles :D

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66836) King Unique válasza MikeWazowski (#66833) üzenetére


King Unique
titán

Mi bonyolult, letölteni az ISO-t és kiírni a pendrive-ra? Előbbi nem hiszem, utóbbit pedig megcsinálja közvetlenül az MCT is. Illetve Windows 8.1/10 ISO-k esetében elég akár a sima fájlmásolásos módszer is és nem feltétlen szükséges parancssorban a diskpart használata, aktív partíció és egyéb beállítás. Utóbbiakra inkább Windows 7 ISO-knál lehet szükség. Egyébként, ha már a telepítés ment, akkor az előbbieknek is kellene.

Az, hogy van egy eredeti Windowsod, az egy dolog. De vsz nem a legújabb verzió van azon a DVD-n, ezért is ajánlotta fel a WU a build upgrade-et. Arról pedig már volt szó, hogy a 1709-es funkciófrissítés is hullámokban érkezik, vagyis nem minden hardver kapja meg azonnal. Ezért volt javasolva a 1709-es verzióval történő telepítés, ha a legújabb kell. Az pedig nem újdonság, hogy a Windows 10 alapértelmezetten automatikusan letölti és telepíti a drivereket.

[ Szerkesztve ]

(#66837) Doky586 válasza this is life (#66835) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Leítam már neki a (#66809) -ben, sőt többen is leírtuk (egy kézen már meg se lehet számolni), így ezután már csak az jön hogy vigye el olyan helyre ahol telepítenek neki egy win-t...

(#66838) this is life válasza Doky586 (#66837) üzenetére


this is life
Ármester

Amugy lehet hogy az lenne az optimalis megoldas , mert ha ekkora gond egy bootolhato pendrive keszitese , majd biosbol bootolva tiszta telepites inditasa , akkor jobb az ilyet hozzaertore bizni ...
En tamogatom a felvetesed :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66839) Angel2014 válasza this is life (#66838) üzenetére


Angel2014
addikt

Ha legacys most a gépe a media creatorral hogy csinálsz uefis usb bootot?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#66840) weiss válasza weiss (#66829) üzenetére


weiss
addikt

Próbáltam csinálni másik user accountot, de azzal sem megy. Eszem megáll.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#66841) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

Köszönöm szépen Mindenkinek a segítséget, és a türelmet de azt hiszem beviszem valahova, az a biztos.
Még egyszer köszönöm Mindenkinek! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66842) movax válasza Feri1977 (#66825) üzenetére


movax
őstag

Örülj neki, bmeg, én izzadtam, hogy ezeket a szarokat örökre kiirtsam a rendszerből. :)

(#66843) this is life válasza Angel2014 (#66839) üzenetére


this is life
Ármester

Media creation tool-al sikerult , a laptopom legacy boot-os , az ms programja gond nelkul keszitett efi-s telepito mediat pendrivere ,amit az uefi boot-os tableten hasznaltam .. Ha nem sajat eszkozt jelolsz ki a mct-vel telepito media keszitesre ,hanem masik gepre keszited vele akkor gond nelkul kivitelezi.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66844) movax válasza MikeWazowski (#66841) üzenetére


movax
őstag

Ne, nee, keress egy lépésről lépésre útmutatót és csináld meg, meg tudod csinálni, sikerülni fog, akkora sikerélményed lesz, mint a fene, ne hagyd most abba, Neo :) tényleg na.

[ Szerkesztve ]

(#66845) King Unique válasza Angel2014 (#66839) üzenetére


King Unique
titán

Ennek mi köze van ahhoz, hogy milyen módban telepített Windows alól próbálja? Ha netán UEFI módban lett valakinél telepítve a Windows, akkor nem tud Legacy módban használható telepítőt készíteni?

Pont az a lényeg, hogy amit az MCT készít, az a Windows telepítési módjától függetlenül működik Legacy és UEFI boot módban egyaránt. Ahogyan az is, ha simán csak rámásolja a Windows 8.1/10 ISO-fálj tartalmát egy FAT32-re formázott pendrive-ra. Illetve nyilván egy Legacy módban telepített Windows 10 alatt is tudja használni pl. ezt az opciót, ha azzal a bizonyos külső programmal csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#66846) Cadal


Cadal
őstag

Srácok, mi lehet a gond?
Adott egy Acer noti és kapott egy új ssd-t. Win 10-et tennék rá, de az első ujraindítás után egy rövid üzenet jelenik meg, és nem történik semmi.
Bocs a rossz minőségű képért, de nem tudtam prnt screenelni.
Azt írja: BlInitializeLibrary failed
Mit lehet ezzel tenni?

(#66847) this is life válasza movax (#66844) üzenetére


this is life
Ármester

Itt is van egy lepesrol lepesre leiras windows 10 telepitese lepesrol lepesre

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66848) vlevi válasza MikeWazowski (#66833) üzenetére


vlevi
nagyúr

"és nem látja a frissítést...."
A Microsoft a Win10-nél bevezette azt, hogy nem egyszerre küldi ki a nagy frissítéseket, van, akinél hosszabb ideig (hetekig) is lehet várni rá, hogy megkapja. A tavaszi kreálmány update ráadásul olyan volt, hogy sok gépet taccsravágott, és a Microsoft nagyon sokáig visszatartotta az ehhez hasonló gépekre a CU frissítését. (Lehet, hogy most sem ártott volna, elolvasva a rengeteg sirámot? ).

(#66849) weiss válasza weiss (#66840) üzenetére


weiss
addikt

Az segített, hogy letöröltem a Eset Endpoint Security-t. Aztán persze vissza is raktam.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#66850) BullKoxa válasza King Unique (#66823) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszönöm szépen ! Ezzel működnek a minialkalmazásaim megint :C 8GadgetPack , eddig én a DesktopGadgetsRevived-2.0 -t használtam ami már nem jó.

Angel2014 : Neked is köszönöm szépen !

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.