Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5009) MrCsiT válasza Clemi (#4990) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem gondoltam volna elsőre, hogy lábon lövöm magam az éppen telepítés alatt lévő telóra kért sms-el, csak amikor nem jött meg?! :DDD

ám.. a HR után a visszaállítás laza 4 órán át (na jó, kicsit tovább) futott, és van 4 alkalmazás, ami nem települt fel ( még mindig 166-os slow prev. build az alap) ezek a

- Lumia Selfie
- Nokia fiók
- hang
- érintés

névre hallgató programok(?)..de ettől még, látszólag minden funkció megy a telefonon, vagy ha nem,

Az induláskori lassúság okára is rájöttem: nem feltétlenül a Samsung SDHC mem.kártya volt a ludas(az csak abban, amiért cseréltem is, hogy egy idő után sírdogált rá a teló, hogy gond van vele, miközben droidos telón semmi baja nincs), hanem a nálam jelenlévő magas telepített alkalmazásszám, amik az SD-n vannak: gondolom, ezeket végignézegeti a rendszer, mielőtt valójában elindulna, ezért van, hogy a bekapcsolás időigénye nálam kb. 1,5- 2 perc. :B

..már csak a magyarul hallgató Quiet Cortana (azaz, Q. Cortana ) hinyájjzik, de majd az 539-es build-be azt is csak beleteszik, remélem. :DDD ;)

hanem!
Most jut eszembe, hogy
- a tárcsázónál ott vannak a számok, a számok alatt betűk, de a betűket hogyan tudom beírni, mert hiába nyomtam meg akár hosszan is, akkor is a számokat írogatta a kis drága;
- egy pl. üzenet írásakor az "e 3 é " lehetőségekből a "3" egy kissé idétlen és felesleges. Ezt meg lehet változtatni, vagy ez a "teljes karakterkészlet használata sms-nél" (vagy hasonló) bekapcsolásától van? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.