Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) viewdetails válasza Zsoleszhun (#4100) üzenetére


viewdetails
addikt

Köszönöm a kiegészítést. Azt hittem, mélyvízben vagyunk... ;)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#4102) honeker


honeker
őstag

chrync ezt honnan tudom le tölteni a chrome szinkronizáciora való :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4103) Glenda válasza honeker (#4102) üzenetére


Glenda
addikt

És azt mire szeretnéd? Merthogy Chrome nincs Windows 10 mobilera.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#4104) honeker válasza Glenda (#4103) üzenetére


honeker
őstag

w10- 8,1 vissza raktam és elöte volt most már nincs.....meg szűnt az app ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4105) Giovan! válasza honeker (#4104) üzenetére


Giovan!
addikt

Astoriával raktad fel a Chromot, apk-ból?

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#4106) honeker válasza Giovan! (#4105) üzenetére


honeker
őstag

vissza raktam a 8.1 és nincs meg a sync app

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4107) netpeti98 válasza honeker (#4106) üzenetére


netpeti98
addikt

Megnéztem, nincs fent a Storeban és rákeresve is azt írja, hogy nem elérhető a készülékhez. Már ha erre gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#4108) szaki26a


szaki26a
aktív tag

Van valakinek ötlete, mit lehetne csinálni, hogy ne törölje a névjegyekből a telefonszámokat folyton? Pár napja kezdte el csinálni. Hiába írom be újra és újra töröli.

(#4109) honeker válasza netpeti98 (#4107) üzenetére


honeker
őstag

A mult héten raktam fel a w10 akkor még volt most vissza 8.1 és már nem találtam...... :o ez a büntetés mert el pártoltam az androidrol.....nesze nektek

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4110) netpeti98 válasza honeker (#4109) üzenetére


netpeti98
addikt

Valószínűleg leszedték időközben.

(#4111) Glenda válasza honeker (#4109) üzenetére


Glenda
addikt

Az ugye megvan, hogy a UWP Windows 10-re vonatkozik desktopon és telfonon?

Ráadásul egy beta (se) rendszert raktál fel.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#4112) netpeti98 válasza Glenda (#4111) üzenetére


netpeti98
addikt

Ahogy értem a chrync egy hagyományos WP app volt, amit időközben leszedtek a storeból. Így amikor vissza állt 8.1-re és visszarakta a programjait akkor már nem tudta letölteni.

Szóval a W10-nek nem sok köze van hozzá, max annyi hogy miatta kellett újrateleíteni a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#4113) Dave™


Dave™
nagyúr

Pár hét múlva megjelenik (elvileg), de ez még béta sincs, igazad van, és ez nagyon szomorú. Működésre meg kinézetre simán elmegy alfának is, ez igaz. Én meg szépen nyargalok is át droidra, mert nem kérek ebből többet. Itt állunk 5 év után, volt már egy teljes reboot, és még mindig ennyi a végeredmény, amikor kis kínai gyártók egy rakat funkciót meg saját felületeket tudnak elég gyorsan implementálni, addig a Microsoft 5. éve keresi az útját és vergődik, hogy mi is legyen.

(#4114) Воланд


Воланд
titán

Messaging Skype Beta

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4115) honeker válasza netpeti98 (#4112) üzenetére


honeker
őstag

:K

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#4116) tomboy0013 válasza Воланд (#4114) üzenetére


tomboy0013
veterán

Inaktív a Get the app, hiába vagyok bejelentkezve MS fiókkal, illetve a Store-ban sem találni. A magyar régió lehet az oka?

(#4117) Воланд válasza tomboy0013 (#4116) üzenetére


Воланд
titán

telefonon nyisd meg a linket. ha ugy sem jo, akkor allitsd at a regiot.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4118) tomboy0013 válasza Воланд (#4117) üzenetére


tomboy0013
veterán

Telefonról sem jó, ott is inaktív. A régiót telefonon is elég vagy a MS fiókom régióját állítsam át? Nem értem miért nem elérhető bárkinek... szarakodni kell itt feleslegesen a régióval...

(#4119) Воланд válasza tomboy0013 (#4118) üzenetére


Воланд
titán

eleg a telefon regiojat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4120) tomboy0013 válasza Воланд (#4119) üzenetére


tomboy0013
veterán

A helyzet változatlan... Nehéz lenne egy QR kódot odatenni mint ahogy régen volt és másodpercek alatt előhozná a Store-ban.

[ Szerkesztve ]

(#4121) Воланд válasza tomboy0013 (#4120) üzenetére


Воланд
titán

regen sem volt qr kod. ellenben nem kerte senki, hogy letoltsd, ugyanis beta, sot, meg be sincs jelentve az app, szoval siman lehet, hogy mar levettek a letoltesi lehetoseget.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4122) zojjektum válasza Воланд (#4121) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ott van az most próbáltam. Köszi a linket! (magyar régió)

[ Szerkesztve ]

(#4123) tomboy0013 válasza Воланд (#4121) üzenetére


tomboy0013
veterán

WP7-nél vagy 8-nál nekem nagyon úgy rémlik, hogy volt QR. Ezt a bétás dolgot meg hagyjuk már, béta a rendszer is a telefonon hahó :P Nálam nem letölthető valamiért ezt kéne inkább megoldani mert érdekel milyen az app.

(#4124) Zsoleszhun válasza tomboy0013 (#4116) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem lehet, hogy 8.1-en vagy? Mert ez csak w10 béta alól érhető el.

¯\_(ツ)_/¯

(#4125) Воланд válasza tomboy0013 (#4123) üzenetére


Воланд
titán

jogos, wp7-nel volt.

amugy lathatod, masnak megy a letoltes.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4126) savoo válasza tomboy0013 (#4123) üzenetére


savoo
addikt

Szerintem a windows centrallal kevered, ők szoktak kirakni qr kódot.

Akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#4127) gabancs


gabancs
addikt

Gyerekek, hagyjuk már ezt a "beta" szöveget! Már szeptember van, meddig akarunk takarózni ezzel? Ha ősszel akarnak megjelenni, már erősen kész állapotban kellene lenni, nem?

(#4128) Воланд válasza gabancs (#4127) üzenetére


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4129) gabancs válasza Воланд (#4128) üzenetére


gabancs
addikt

Én a w10-ről beszélek, nem egy egy programról

(#4130) Воланд válasza gabancs (#4129) üzenetére


Воланд
titán

hat, akkor lehet, hogy legkozelebb nem artana, ha hasznalnad a valasz gombot...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4131) netpeti98 válasza gabancs (#4127) üzenetére


netpeti98
addikt

Augusztus 12.-én jelent meg a legutolsó nyilvános build, hiába van szeptember, ha a nyilvánosság csak az augusztusi állapotot tudja tesztelni. Ezzel nem azt mondom, hogy azóta drasztikusan változhatott a rendszer, de az asztali Windows 10 is jóval stabilabb lett az utolsó pár builddel.

[ Szerkesztve ]

(#4132) tomboy0013 válasza Воланд (#4125) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azzal én nem vagyok kisegítve ha másnak megy a letöltés. Valami más ötlet esetleg?

(#4133) Plazmacucci válasza tomboy0013 (#4132) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ne erőltesd ezt a foshalmazt. ;)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4134) Glenda válasza gabancs (#4127) üzenetére


Glenda
addikt

A következő frissítés teljesítményjavítás lesz. Masszív.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#4135) Dave™ válasza Glenda (#4134) üzenetére


Dave™
nagyúr

Perf(orms) a bit better, too.

Mondta Gabe Aul pár nappal ezelőtt.

(#4136) gabancs válasza Glenda (#4134) üzenetére


gabancs
addikt

Ha nem akarnak átcsúszni 2016-ra, akkor itt is az ideje....

(#4137) Glenda válasza gabancs (#4136) üzenetére


Glenda
addikt

Szerintem október közepén RTM lesz a készülékbejelentésekkel. Esetleg kihagynak dolgokat, de mivel moduláris a rendszer, ezért nem gáz.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#4138) Воланд válasza Glenda (#4137) üzenetére


Воланд
titán

szeptember kozepe, vege max.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4139) Ringman válasza Glenda (#4137) üzenetére


Ringman
nagyúr

kihagyott dolgokról jut eszembe:

zseblámpa lesz notif. centeren?

mindig felcseszi az agyam, hogy emiatt fel kell oldani a bill. zárat.

(#4140) Zsoleszhun válasza Ringman (#4139) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Vagy mondjuk hangerő+fel 4mp-ig és bekapcsol a led egy előre beállított időtartamra 1-5perc :U

¯\_(ツ)_/¯

(#4141) chipesz válasza Ringman (#4139) üzenetére


chipesz
őstag

Már van, igen.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4142) Glenda válasza Воланд (#4138) üzenetére


Glenda
addikt

Jogos, arra gondoltam, hogy ha kimarad olyasmi, amihez új hardver kell (új felbontások pl, új SoC driver), akkor azt a készülékbejelentésekre megcsinálják.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#4143) Ringman válasza chipesz (#4141) üzenetére


Ringman
nagyúr

el sem hiszem!

köszi az infót.

(#4144) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Sikerült végre felrakni a Skype appokat. Asztali nézetben volt a böngésző és ez az okos telefon azt hitte PC-re akarom telepíteni úgyhogy átraktam mobil nézetbe és már nyitotta is meg az áruházat a linkre kattintva...
Tapasztalatok: A Messaging-et próbáltam főleg. Alapból hiába megyek rá egy régi sms üzentre nem lehet benne váltani, hogy a következőt Skype-on szeretném mondjuk írni. Új üzenetnél lehet ezt kiválasztani. Ma reggeltől meg már csak betöltést ír mindkettő aztán kilép. Eddig nagyon jól funkcionál ;]

(#4145) Воланд válasza tomboy0013 (#4144) üzenetére


Воланд
titán

ki lehet valasztani. jobb felso sarok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4146) adesz444 válasza tomboy0013 (#4144) üzenetére


adesz444
csendes tag

Nálam akkor szokott random ilyen előfordulni, ha SD-re van telepítve az app, ha átrakom telefonra, onnantól már jól megy.

(#4147) tomboy0013 válasza Воланд (#4145) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha ki lehetne választani a régi üzeneteknél akkor nem írtam volna le, hogy nálam ez nem megy. Írtam, hogy az új üzeneteknél megy, de a régieknél nem hozza be hiába van összekapcsolva a névjegy a skype fiókkal. Sima SMS-t tudok küldeni, nincs választási lehetőség.

(#4146) adesz444: 920-ról van szó, nincs SD.

[ Szerkesztve ]

(#4148) klz80 válasza adesz444 (#4146) üzenetére


klz80
tag

Hello,

van aki a 1020-ra felrakta a W10-et mostanában? Korábbi hozzászólásokban talán 6. havi a legfrisdebb. Én a hétvégén próbálkoztam vele, maga a felület nagyon bejön, tetszik a teljes átlátszóság a start screen-en, tetszik hogy tudok apk-ból androidos programokat telepíteni, viszont szerintem nagyon lassú. Mármint az, amíg betölti a programot. Pl a Store-ba belépni sokáig tart, de ha benne vagy akkor már pörög, ide-oda lehet lépkedni minden késés nélkül. Mondjuk lehet, csak türelmetlen voltam, és meg kellene várni hogy mindent lefrissítsen? Mert szinte mindenre kiírta a store-ban hogy frissités, volt hogy egyszerre 13 dolgot töltött, lehet ez belassítja és ha végez mindennel akkor visszaáll a 8.1 Denim szintre? Köszi a válaszokat.

(#4149) tomboy0013 válasza klz80 (#4148) üzenetére


tomboy0013
veterán

Denim szintre nem fog visszaállni, jóval lassabb egyelőre a 10. Nálam 930-on a W10 lassabb mint a 920-on a 8.1.

(#4150) Воланд válasza tomboy0013 (#4147) üzenetére


Воланд
titán

en nem tudom, hogy te mit csinalsz, de belemegyek egy ezer eves beszelgetesbe es a jobb felso sarokban ott van a valasztasi lehetoseg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.