Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4226) edgR


edgR
őstag

frissitettem a dm, tdm es duel mapcycle-t, igy most a kovetkezo palyakra lehet szavazni ket menet kozott:

deathmatch - Arsenal, Biohazard, Carbonfire, Codex-Necris, Deck, Deck-FPS, Defiance, Diesel, Fearless, Flustered, Gritt, HeatRay, HeatRay-CE, Noca, RisingSun, Sanctuary, Sentinel, ShangriLa, Subterrane

team deathmatch - Arsenal, Carbonfire, Codex-Necris, Deck, Deck-FPS, Defiance, Diesel, Flustered, HeatRay, HeatRay-CE, Noca, ShangriLa, Subterrane

duel - 1on1-Penetrated-LE, Codex-Necris, Deck, Deck-FPS, Defiance, Diesel, Flustered, Gritt, HeatRay, HeatRay-CE, Noca, RisingSun, Sentinel, DM-ShangriLa, Subterrane

igyekeztem a trendek es kulonbozo ligak listai alapjan osszeallitani a listakat, melyet folyamtosan frissitenek a jovoben is (majd termeszetesen itt jelzem, ha uj map kerult fel). amely mapot nem emeltem ki, az vagy default, vagy a holp map pack resze. tessek kiprobalni mindet, van egy-ket remek darab.

termeszetesen ezek csak a szavazhato mapok, egy admin barmely hianyzo mapra el tudja valtani a jatekot - a jatekstilusok listajaban talalhato mapok unioja szerint ;)

mindezeken felul a mar emlitett utcomp3v02b is nelkulozhetetlen, az ut3 paste pedig nagy segitseg ip masolgataskor.

ha mindenki mindent leszed es feltelepit, akkor egy ideig nem lesz belepesi gondja :)

es vegul a parameterek:

TDM server of pH! team

open 87.229.24.114:20130?password=phnoobs

tovabbra is minden erdeklodot varunk sok szeretettel (es jo nagy adag onbizalommal ;] ) - altalaban estenkent, pl. ma este is 9-10 orakor!
faevike, ferykee, karesz, old gray, rashan, edgR

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.