Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Frenky87 válasza Sirandrish (#2350) üzenetére


Frenky87
aktív tag

van :)

PS2, PSP, Wii

///

(#2352) Sirandrish válasza Frenky87 (#2351) üzenetére


Sirandrish
legenda

WII-n állat lehet:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2353) Frenky87 válasza Sirandrish (#2352) üzenetére


Frenky87
aktív tag

még 2 napig van nálam egy wii... de nincs meg a game... 8 éves gyereknek lesz, neki meg talán nemkéne :D

///

(#2354) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

3 pályáról érkezett HD videó nemrég a német verzióból. DM-Deck DM-Sentinel CTF-Coret [Link!]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2355) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

UT3 karakter videó: [link]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2356) Sirandrish válasza Frenky87 (#2353) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem félévig vlt WII-m...akkor még nem volt rá sok game..mondjuk ugyis csak a Zelda miatt vettem azt meg végigtoltam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2357) donsergiooo válasza Hawk1979 (#2321) üzenetére


donsergiooo
senior tag

Hi!

Az angolra váltás nem müködik, mert eltünik minden felirat akkor a játékban! :F

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#2358) Pala


Pala
veterán

Hát én felraktam ezt a teljes verziót, de nem vagyok elájulva tőle. A grafikán semmit se lehet szinte állítani, csak ugyanazt, mint a demóban, ami egy unrealtól édekevés. A pályák mondjuk nem rosszak, de sokkal kevesebb van belőlük, mint a 2004-ben. Szívesen láttam volna egy remakelt Morphesut vagy Rankint, de a régi DM pályák közül azt hiszem csak a Decket találtam meg egy eléggé felturbózott változatban. A dodgejump is hiányzik picit.
A grafika egy az egyben ugyanaz, mint a demóban, semmit sem lehet magasabbra venni. Ennek ellenére nem rossz, de én azt hittem, hogy többet fog mutatni. Így viszont sok újdonság nincs benne. Valszeg uninstall lesz a sorsa, de egy picit még elszórakozok vele, hátha túl korán ítéltem.

(#2359) edgR válasza Alkarcsont (#2354) üzenetére


edgR
őstag

sentinel nagyon fasza. :R ctf is, de azon ugysem fogok jatszani sztem :D

(#2360) edgR válasza Alkarcsont (#2355) üzenetére


edgR
őstag

:Y :R

(#2361) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Hát nem szögez a monitor elé ez a gamma, multiban biztos jó móka lesz/lehet, de a 2004 single-je sokkal jobb:U Kár volt erőltetni ezt a bugyuta történetesdit:(

(#2362) keIdor válasza Alvin_ti4200 (#2361) üzenetére


keIdor
titán

Ilyen gáz? :F Ennyi volt akkor az őszi játékáradat... ez volt az utolsó érdekes játék idén... kicsit csalódtam. :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2363) Pala válasza keIdor (#2362) üzenetére


Pala
veterán

Egy próbát adj neki szerintem, hátha megtetszik benne valami....nálam végül uninstall lett a sorsa, mert egyszerűen nem köt le a játék. De ettől még másnak tetszhet.

(#2364) borix


borix
őstag

Van a játékban rendes single mód vagy olyan mint a Quake Wars-é?

(#2365) Alvin_ti4200 válasza borix (#2364) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

hasonló. Végig kell menned a pályákon, csak kanyarintottak köré egy Jancsi és Juliska story-t.

(#2366) Sirandrish válasza Pala (#2358) üzenetére


Sirandrish
legenda

ennyire gyér? mondjuk az UT nemis a SP-ról hires:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2367) Pala válasza Sirandrish (#2366) üzenetére


Pala
veterán

Pedig a sima UT-nek (és a 2004-nek is) valahogy jobb volt a SP része.
A grafikát leszámítva több ponton is csak visszafelé fejlődött a játék szerintem. Nem annyira, hogy egyből a süllyesztőbe kerüljön, de pont annyira, hogy aki eleget játszott a 2004-gyel, azt már nemigen fogja lekötni.
A beállítási lehetőségek száma is sajnos töredéke a 2004-ben meglévőkhöz képest. Az egész menü valahogy túlságosan elkonzolosodott; van benne néhány főbb opció, meg egy-két apróság, aztán kifújt.
Multiban szerintem többé-kevésbé hozza az előd hangulatát, de én előrelépést vártam.
Végszó: el lehet azért játszadozni vele, de nem váltja meg a világot. Nagyobb a füstje, mint a lángja.

[ Szerkesztve ]

(#2368) Sirandrish válasza Pala (#2367) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ha annyi beállitási lehetőség van benne mint a Demoban (ahgy azt irtad korábban) akkor valóban nem sok mindent lehet veriálni..hacsak nem szoftveresen...

egyébként ez a német verzsön van meg neked? valóban nincs benne vér meg ilyesmi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2369) Pala válasza Sirandrish (#2368) üzenetére


Pala
veterán

Alapból német volt, de angolosítottam egy "patch"-csel.
Vér tényleg nem volt benne, de ehhez is készül már egy foltozás, úgy hallottam.

(#2370) Sirandrish válasza Pala (#2369) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudm hgy német és azt is tudom hogy angolositani is lehet de ha hiányzik a vér akkor nyomor:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2371) Pala válasza Sirandrish (#2370) üzenetére


Pala
veterán

Na jó, de nem a vér megléte / hiánya az abszolúte és megkérdőjelezhetetlen fontosságú a játék élvezeti értéke szempontjából. :)
Ha a végleges angol verzió csak a vérrel lesz több, akkor lényegében semmivel sem lesz több.
Én azért szedtem le ezt mert a grafikára meg a mapokra voltam kíváncsi. De aztán végül töröltem az egészet a fenébe. :D

(#2372) Sirandrish válasza Pala (#2371) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát mondjuk ha te az SP miatt szerezted meg akkor te vagy a gyagya:D
az UT-nak szvsz sose volt erőssége az SP rész.

amugy nem arról van szó hogy nem a vér a legfontsabb hanem hogy nincs amikor lennie kéne:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2373) Pala válasza Sirandrish (#2372) üzenetére


Pala
veterán

Pont nekem mondod, mikor fél éven át én biztosítottam a ph-sok számára UT2004 szervert. :)
Érdekel a multi, nem azért mondom...de ebben sem nyújt semmivel többet. Nemtom ki hogy van vele, de engem pl. abszolúte hidegen hagy, hogy van benne 2-vel több jármű. Ellenben kivették az adrenalint, ami szvsz az egyik legjobb dolog volt az egészben.

Nem mondom, hogy rossz...csak azt, hogy kiadtak egy 3 éves játékot mai grafikával és butított beállítási lehetőségekkel.

[ Szerkesztve ]

(#2374) Sirandrish válasza Pala (#2373) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó én megértem hogy csalódás csupán annyit mondtam hogy nem az SP után kéne megitélni egy UT-t..és ha már így mondod akkor neked ezt igazán tudnd kéne:)

de tényleg..annyi beállitási lehetőség van mint a Demo-ban? semmivel sincs több?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2375) Pala válasza Sirandrish (#2374) üzenetére


Pala
veterán

Én úgy vettem észre, hogy semmivel sincs több.... mondjuk elsősorban a grafikai beállításokra figyeltem, de nincsen semmi extra... felbontás, post processing, fényerő, advancednél meg a textúra és a world részletesség, meg vsync, szóval alap dolgok, amik már a demóban is benne voltak. Először csak néztem..mondom biztos én vagyok vak, hogy nem találom hol lehet testre szabni a kinézetet...de sajnos tényleg nincsen. Vannak pályák, amik max grafikán már beakadoznak (~20fps) még ellenfél nélkül is.

(#2376) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Instagib van egyáltalán a fullban? :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#2377) keIdor válasza Pala (#2363) üzenetére


keIdor
titán

Persze megpróbálom majd, csak megvárom az angolt! :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2378) Pala válasza @rglaaf (#2376) üzenetére


Pala
veterán

Mutátorok között biztosan van, de nem néztem.

(#2379) Soak válasza keIdor (#2377) üzenetére


Soak
veterán

Ez is angol ha átállitod ini-ben

(#2380) harry válasza @rglaaf (#2376) üzenetére


harry
veterán

Kell, hogy legyen... a demoban a fegyvert előhoztuk, meg hát amúgy is, UTba kell insta.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2381) @rglaaf válasza harry (#2380) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jó csak a fene se tudja már mi lesz és mi nem főleg hogy igy elk..ták a netes részt, meg még pár apróság epic fórum és még mondja valaki hogy ez előre lépés nagy sz@rt

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#2382) Pala válasza @rglaaf (#2381) üzenetére


Pala
veterán

Semmi előrelépés nincs benne. Sőt, inkább csak visszafejlődés (a grafikát leszámítva, de arra meg multiban úgysincs nagy igény általában)

(#2383) @rglaaf válasza Pala (#2382) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nincs spect,serverre kattintva nem látod ki van bent,nincs fov, nincs célkereszt babrálás és még meg annyi hiányosság :W

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#2384) Reac^


Reac^
őstag

Lehet rossz helyen kérdezem de vki tud vmi komolyabb ini haxot ami még "legális"? :U

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#2385) Pala válasza @rglaaf (#2383) üzenetére


Pala
veterán

Mondjuk ezeket a problémákat a modderek még megoldhatják. :)

(#2386) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Warfare tetszik:)

(#2387) @rglaaf válasza Reac^ (#2384) üzenetére


@rglaaf
veterán

itt találsz

PSN:BiZzare_0 ️

(#2388) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Hol késik már az UT movie-d? :(
Remélem UT3-nál már valami biztonságos raid.-et fogsz használni, ha netalán beszarna egy vinyó...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2389) Sirandrish válasza Pala (#2375) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát végülis ha nincs akkr nincs...nem olyan csunya a game...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2390) Gave válasza Pala (#2382) üzenetére


Gave
addikt

Hali ,írtad, hogy uazok a beállitások...ok ,de legalább lehet magasabbra tolni amik vannak...
pl : demo max detail = 5 volt esetleg lehet most 10re tolni v hasonlók????

Más: aki dx10ben tolja ...ottsincs javulás? :F :F én ezt erősen furcsálom ....mármint ,h ne lehetne többet kihozni a grafból. :F :F ..elég elszomorító amiket írtok..ezt a játékot várom legjobban :(

mod : sztem én másnem vmi ini haxal beprobálkozok .,lehet ,h vannak kikapcsolt dolgok ,hogy mindenkinél jól menjen v ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#2391) edgR válasza Gave (#2390) üzenetére


edgR
őstag

mas velemenyere ezert nem kell alapozni. tetszett a demo? vedd meg a teljeset :D engem sem erdekel hogy nincs elorelepes, ez nem is az a mufaj amibol sokkal tobbet ki lehetne hozni.. hoza a regi jo ut hangulatot es ez a lenyeg. kb errol szol a tortenet :)

(#2392) Pala válasza Gave (#2390) üzenetére


Pala
veterán

Teljesen ugyanazok vannak, és semmivel sem lehet feljebbhúzni őket. Nem, mintha így csúnya lenne (bár a Crysis után annak tűnik:) ), de azt hittem, hogy sokkal több beállítási lehetőség lesz.

Hát..őszintén kíváncsi leszek, hogy a nagy ut-sek körében mennyire lesz népszerű ez az új rész.

(#2393) gV


gV
őstag

akinek megvan a teljes az megnézné h van face (classic/3 mind1)

(#2394) Hmmz válasza Pala (#2392) üzenetére


Hmmz
aktív tag

A "nagy UT-sek" sokat tolják, és egy rövid idő után már sz**nak a grafikára :)
A hangulat a lényeg
Nekem speciel tetszett a demoban a CTF pálya, szép kidolgozott és részletgazdag..
De még single playerben sem játszanék tovább pár percnél úgy, hogy átlag csak 20 az FPS..
Élvezhetetnen...
Éppezért nemtom miket irtok itt hogy hova kellene még tolni a grafikát...Majd ha ráadja itt mindenki a max grafikát és stabilan 60 fps körül marad akkor lehet reklamálni hogy ugyanmár, birna többet a gépem...
Szerintem..... de azért ne vedd sertésenk :)

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#2395) RasHaN


RasHaN
aktív tag

ős UT-s lévén megjegyezném hogy az új rész elég jó, élvezetes, játszható, sőt kiváló, de valamiért nem tudja überelni (fogja valaha egy csilivili grafos játék?) az első részt. viszont aki szereti a jó pörgős online fps-eket, szánja rá azt a 8ezer forintot, odavissza megéri :) (szerintem).

plusz az első rész szinkronját :U "térdre csirkék, itt az isten ;] "

viszont konfigolhatóság terén mint írták többen a helyzet: :W

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#2396) RasHaN válasza Sirandrish (#2349) üzenetére


RasHaN
aktív tag

a németek megveszik cenzúrázva az origi cd kulcsért, aztán letöltik az angol warezt és ugyanott vannak.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#2397) Gave válasza edgR (#2391) üzenetére


Gave
addikt

Valóban, nem is értem ...biztos vitamin hiány , még jó ,hogy megveszem !!! sztem akk is yberkafa ...legalábbis én nagyon elleszek vele..és mi számít ,ha nem ez.

kössz ezt az elméletbeli 'digitális vödör hideg vizet'

amúgymeg AF/AA-val még lehet javitani a minőségen ,bár az AA gondolom lassitja rendesen ;)

Sztem a konzolok miatt volt erre a 'butitásra szükség' amivel sajnos számolnunk kell egyre gyakrabban.... :( :( :(

[ Szerkesztve ]

(#2398) harry válasza RasHaN (#2395) üzenetére


harry
veterán

Ezt nem is igazán értem (konfig), hiszen az .ini fileok tele vannak mindenféle beállítási lehetőséggel, lásd pl forumokon megjelent trükkök, pl bloom, blur, stb. Nem igazán értem, hogy ezek miért nem kerültek be egy menübe :F

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2399) Soak válasza Hmmz (#2394) üzenetére


Soak
veterán

Szerintem nagyon sokaknak van ,hogy kiakad 62-nél a számlálo , többek közt nekem is, ha kiveszem a lmiitet 100felett járkál sokszor, minimum 80 biztos meg van... lehetne azért még "szépiteni" a dolgokat

(#2400) Hmmz válasza Soak (#2399) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Jó hát azzal a konfiggal lehet, bár azért vannak kétségeim :)
Nálam még a graf 1/4-ede van ráadva és igy is csak neccesen, épphogy tartja a 75-öt...
Pedig szerintem magyar átlag feletti gépem van..tuninggról nem is beszélve :U
Meglássuk nemsoká SPEED-R nek is lesz olyan karija mint neked, majd ő megmondja a frankót

HARRY:Láttad az insta demót? durva nem?

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.