Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Sirandrish válasza edgR (#2900) üzenetére


Sirandrish
legenda

megkattantál ember??
én csak a demoval játszottam..nincs is me a game...uh te nagyon sötét vagy..és mégén vagyok a hülye??
jahj...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2902) Gave válasza edgR (#2898) üzenetére


Gave
addikt

:C , megrendelve

[ Szerkesztve ]

(#2903) edgR válasza Sirandrish (#2901) üzenetére


edgR
őstag

van mire alapoznom, nem eloszor irod a baromsagaidat. legalabb ezt az egyetlen topicot kimeld meg a hozzaszolasaidtol.
egyebkent a te szohasznalatodban egy 99%ban multi jatek eseteben mit jelent az, hogy "vegigtolta" :F :C :U ...

(#2904) Gave válasza Sirandrish (#2899) üzenetére


Gave
addikt

Multijátékot végigtolni?...nice

(#2905) Sirandrish válasza edgR (#2903) üzenetére


Sirandrish
legenda

mert nincs single rész benne?
meg van mire alapoznod? lehet több eredeti gamem volt/van mint neked valaha lesz...te komolyan olyan vagy mint aki reggel elfelejtette bevenni a nyugtatót és ha valaki megszólal akkor vávávávááá...ennyit tudsz...szerencsételen kis ****....

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2906) edgR válasza Sirandrish (#2905) üzenetére


edgR
őstag

szerintem pedig a kulcsszo a "lehet".. nem tudom ki hangoztatja minden topicban a megjelenes elott 2hettel, h ilyen szar olyan szar.. had ne keressek vissza, a lelkiismeretedre bizom. tudom, te tsiztesseges ember vagy es mindig canadabol importalsz jatekot. de hidd el ez is hidegen hagy.
engem egyedul az zavar hogy ide flamelsz es irkalsz be mindenfele baromsagot, erre itt senkinek semmi szuksege. hagyd szepen abba es huzzal vissza az ovi topicba.

(#2907) Sirandrish válasza edgR (#2906) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehet? tuti..volt már vagy 8 féle konzolom és mindbe csak eredeti gamek prögötek..nem is kevés ugyhogy ne kezdjük már el magyarázni hogy kinek volt/van több eredeti gameja...

És igen..sokmindent leszedek...kipróbálom..ami tetszik megveszem..pl CoD4...azokat persze jóhogy nemfogom drágán megvenni amik nem tetszenek..de gndolom te próba nélkül megveszel mindent igaz? negyere a demokkal mert PL konzolokra nemigen vannak demok...vagy legalábbis kevés..plussz PC-re se van minden gamenak demja..Gow? demo van? nincs!...VP..demo? nincs...ezeket hogy döntöd el hgy megvszed-e? vagy milkókat keresel aki csak dobálhatja a 10-20k-kat azért hogy kitudja próbálni a gameket?

NAh ennyi...itt abba is hagyom de ne itélj már el amikor nem is ismersz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2908) faevike29


faevike29
tag

MA jelent meg, éppen a du. rendeltem meg, holnap már játszok is vele! :DD
Imádom ezt a játékot...

(#2909) feka007 válasza Sirandrish (#2905) üzenetére


feka007
nagyúr

Én is leszedtem jó előre a gamet, gondoltam addig legalább megismerkedek a mapekkel, és a single részt is kipróbáltam. Így elsőre nagy csalódásnak tűnt a game, gondoltam még egy jól indult game, amit a konzoloknak sikerült elk.rniuk... Aztán végül a single csalódása után jobban belemélyedtem a multiba, és fokozatosan megtetszett, lehet, hogy meg is veszem, 8k-t nekem megér több nap multi.

Véletlenül off-ba tettem.

[ Szerkesztve ]

(#2910) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ma berontottam a Szegedi 576-bolba mondom ut3-t akarok szegény gyerek nézett csak de sürű kattingatás után még mindig bizonytalan volt,ja és mondom táska nélkül én innen el nem megyek ha meg lesz a gém :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#2911) old gray


old gray
addikt

Én kb. leszarom a single-részt. A multi miatt rendeltem meg (bár kedves PC dome-ék nem jelezték vissza, h küldik..)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#2912) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Én is megrendeltem, remélem benneleszek az első százban :DD
Kell a tatyó, olyat fogok flesselni vele uh már látom! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#2913) edgR válasza @rglaaf (#2910) üzenetére


edgR
őstag

jokor mondod h szegedi vagy, mikor utkozunk? :) egyebkent mi volt a valasza? nem mintha erdekelne, en mar nem varok rajuk, holnap hozza a futar.. :)

(#2914) Frigo


Frigo
őstag

Nah én már megvettem a drágaságot ,kemény 7990FT-ot perkáltam érte .Nagyon igényes csomagolásban van ,kézikönyv mellé adtak egy conept art-os füzetet is .Mível az első 100-ban benne voltam így még egy UT3-as táskát is adtak ajándékba . :))

(#2915) @rglaaf válasza edgR (#2913) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én is csak a táska miatt várok, egyébként még semmit nem tudott biztosat mondani mikor lesz náluk kapható

PSN:BiZzare_0 ️

(#2916) 3psilon


3psilon
aktív tag

Hm, kipróbáltam a demót.
Eddig gondolkodtam azon, hogy megveszem, de igazából semmi extra :(
Nem jobb az ut2004-nél, jó, van szép grafika, meg a járművek jók, meg az Epic úgysem cseszhette el, ami alapból jó, de ez nekem kevés. Ugyanaz a hangulat, ugyanaz a feeling, ugyanaz az irányítás.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#2917) ]Phobos[ válasza @rglaaf (#2915) üzenetére


]Phobos[
senior tag

A tatyó , hmmm, nem 1 nagy minőség, de gizdulni coooool :) Szóval, lehet hülye kérdés, de míg még onlány vagyok, hol lehet/hogy lehet/kell-e regelni?

UnrealTournament3-as A2-es, jó állapotban lévő posztert előrendelésből vennék! Ár megeggyezés szerint! Csak Budapest! !!! :))

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2918) 3psilon


3psilon
aktív tag

Amúgy ezis olyan sz@r mint a BF2 hogy a nickedet nem változtathatod meg??

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#2919) edgR válasza 3psilon (#2918) üzenetére


edgR
őstag

ez miert szar megoldas, kifejtened?

(#2920) ]Phobos[ válasza edgR (#2919) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Mert amíg nincs netem, kölcsönadnám havernak, de akkor az én nickemmel fogja tolni...Vki válaszolna a hüle, de reges kérdésemre? Installnál kell regelni? Vagymi? THX!

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2921) RasHaN


RasHaN
aktív tag

pár röptében összerakott fotó, köszönet Fiber-nek a szerverért:
[L: http://unreal3.unr.hu/pictures/][LINK][/L]
a játék doboza és tartalma rendkívül igényes, kellemes meglepetés volt, a táska viszont nem nagy szám, maximum amolyan kocka f*szlengetésre alkalmas :) nálam ment is ki a falra :D

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#2922) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

We are the Borg! Resistance is futile! :D

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2923) 3psilon válasza edgR (#2919) üzenetére


3psilon
aktív tag

Mert van aki szivesen megváltoztatná :)
Attól még lehetne accounthoz kötni pl. TF2 csak ha mégis akarsz benne valami apró változtatást akkor azt sem lehet (igen kövezz meg, hogy neked van igazad mert minek mert neked nem kell ilyen).
Egyébként elég egyszerű, a játék első indításakor regel neked egyet, szóval a játékban kell.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#2924) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Én elvileg kapok tatyót is meg pósztert is! :DD
Holnap lesz a nagy nap! :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#2925) ]Phobos[ válasza Ferdzsoo (#2924) üzenetére


]Phobos[
senior tag

:F :(( :O tatyót + posztert is? Hogy a ménkűbe? NEMELADÓ!? :DDD

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2926) 3psilon válasza Ferdzsoo (#2924) üzenetére


3psilon
aktív tag

Én is elküldtem az lőmegrendelést, de ma kipróbáltam a demót, és rájöttem, hogy nem veszem meg :)
De ha nincsenek meg korábbi részek, feltétlenül vedd meg!
Ha meg ez az első UT rész, amivel játszol, fergeteges élményben lesz részed :) (én már 7.-ben is erről áradoztam a többieknek :) )

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#2927) edgR válasza 3psilon (#2923) üzenetére


edgR
őstag

nem kovezek en senkit.. ha nem tetszik amit kaptal akkor regelsz masikat. most erre mit mondjak.. ez igy jo sztem, clan prefix valtoztatasa boven eleg. nickejt az valtogatja gyakran, aki.. nade innen te is kitalalod.. ;]

(#2928) RasHaN


RasHaN
aktív tag

posztert énis kaptam hozzá...
assasins creed / COD4 :DDD
néztem is nagyot itthon parasztvakítás ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#2929) grimetime válasza RasHaN (#2928) üzenetére


grimetime
tag

lol assasins creed - cod4 poster uthez...

hat akkor kell a fakknak.

1 kerdesem lenne, hogy eredetivel most mar minden multis gameba be lehet menni, szal megszünt a warezos verzioval jaro connection error problema :F

valéaszt elore is koszonom

(#2930) ]Phobos[ válasza RasHaN (#2928) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Ja, hát azt én is, de kell a ráknak, már van 1 pár minektegyemki CDG-s poszterem. Amúgy + különben is rühellem a poszterek...( jó, mondjuk ajándék, ez is inkább gesztus )

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2931) edgR válasza grimetime (#2929) üzenetére


edgR
őstag

nyilvan..

(#2932) RasHaN


RasHaN
aktív tag

nekem minden csatlakozás sikerült, tolom is a gamet ezerrel :DDD
Phobos, psszt, most adaptálódom a rios-hoz :D

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#2933) LucifeI2 válasza old gray (#2911) üzenetére


LucifeI2
őstag

Tulajdonképp engem se izgat a Single része, csak úgy hallottam az miatt késett ennyit, de ahhoz képest nem egy nagy durranás.

(#2934) feka007 válasza RasHaN (#2928) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem nyugodtan odaadhatod őket ha nem kell, én nem vagyok egyik játéknak sem a híve, azzal játszom amelyik bejön.

(#2935) Ferdzsoo válasza 3psilon (#2926) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOL. Első UT rész? :DDD
Mindegyik megvan eredetibe itt kuksol a fiókban... :D
Egyedül a 2k4-et bántam meg, azzal nemsokat jáccottam, a 2k3 nak eddig nem volt párja...
De ahogy elnézem ez most nekem sokkal jobban teccik már, csak kicsit unom 1 hónapja csak a demóval tolni... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#2936) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

bementem ma 576ba, és egyszerűen, aszondja még nemjött meg. HÁTANYÁD

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#2937) Macka


Macka
veterán

Kapható már itthon?

(#2938) RasHaN


RasHaN
aktív tag

cdgalaxisban kapható

feka007 ha tényleg kell és pesti vagy akkor tiéd :D

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#2939) grimetime


grimetime
tag

holnap ranezek mediamakrtra h mizuvan arra.

(#2940) feka007 válasza RasHaN (#2938) üzenetére


feka007
nagyúr

Váci vok, de 40km mi az neked, ugye? :D

(#2941) @rglaaf válasza aDM|RaL^ (#2936) üzenetére


@rglaaf
veterán

Te is onnan rendelted elő? én is de már bánom ratyi cég ez pedig nekik kéne azon lenni hogy ők legyenek az elsők néha tesco cora-ba hamarabb kapni cucokat mint náluk

PSN:BiZzare_0 ️

(#2942) Frigo válasza 3psilon (#2916) üzenetére


Frigo
őstag

Ne a demó alapján itéld meg ,én is ezt mondtam a demó után hogy semmi újdonság nincsen benne aztán volt alkalmam kipróbálni a teljest még az itthoni megjelenés elött és ég és föld a külömbség a demóhoz képest .

(#2943) Macka válasza RasHaN (#2938) üzenetére


Macka
veterán

TESCO-újságban írják már.

(#2944) RasHaN válasza feka007 (#2940) üzenetére


RasHaN
aktív tag

fölpattansz a vonatra és újpest ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#2945) Winner_hun válasza feka007 (#2940) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hö, nem is laksz akkor messze:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2946) dinka.86


dinka.86
aktív tag

Sziasztok. Vki el tudja nekem magyarázni,h a warfare játéktípusban mit kell csinálni?

(#2947) feka007 válasza RasHaN (#2944) üzenetére


feka007
nagyúr

Posta nem dukál? :D
Winner_hun : Gyere át. ;]

(#2948) Alkarcsont válasza dinka.86 (#2946) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Még nem próbáltam, de elvileg kb. azt mint ONs-ben csak most van ORB amivel egyből el tudsz foglalni nod-okat ill, amíg egy orb-al ott vagy a node-nál azt nem tudják pusztítani téged kell, hogy leszedjenek...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2949) Winner_hun válasza feka007 (#2947) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jó. Minek?:D Mit kell Újpestről PH!uvarozni? (lusta vagyok visszaolvasni:P)*

*visszaolvastam, posztert.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2950) dinka.86 válasza Alkarcsont (#2948) üzenetére


dinka.86
aktív tag

aham :U
köszi:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.