Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#99351) regener válasza t420s (#99349) üzenetére


regener
veterán

Abban a játékban az FXAA feletti élsimítás érinti a környezetet valami durva szinten, így nagyon FPS zabáló mégha bírná is a vasad. Fix 60 fpsre törekedj, akkor gyorsabb a kocsi (fps összefüggésben van a fizikával túlságosan is).

(#99352) vg válasza regener (#99351) üzenetére


vg
addikt

A fxaa-nak a lényege, hogy kevés erőforrást igényel, nem? A régebbi unreal engine-ben jól működött. Szerintem amire te gondolsz, az a msaa, ami a 4szeresnél már kb dupla sebességromlással jár. Ámbár, ha nem így van, akkor az se baj... :)

(#99353) regener válasza vg (#99352) üzenetére


regener
veterán

FXAA feletti élsimítás :DDD

(#99354) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok,

van egy steam alatti free to play játék, amit át szeretnék vinni egy haveromhoz és felmásolni az ő gépére a steamapps mappába, majd az ő gépén bejelentkezni az én accountommal, mert azzal az accounttal szeretnénk co-opban multizni.

Megoldható ez?

(#99355) Spet válasza VinoRosso (#99354) üzenetére


Spet
addikt

Ha free-to-play akkor miért nem csinál magának saját accountot, és tölti le? :F

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#99356) Samus válasza VinoRosso (#99354) üzenetére


Samus
addikt

Nem. Gondolom az Ő gépén és a Te gépeden is Te lennél bejelentkezve. Ez eddig rendben, de egyszerre csak egy gépen játszhatsz ez esetben. Regisztráljon saját profilt, töltse le a játékot, és úgy tudtok játszani.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99357) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Nem értitek. Fizikailag egy helyen szeretnénk játszani és az ő gépén. És azért az én accountommal, mert nekem van használható csapatom a játékban aminek a kiépítése hónapokba telik. Ő külföldön van, nincs a gépnél, a hétvégén jön haza, nincs idő megvárni, míg lecsorog a játék és csinál egy ütőképes csapatot.

Ha bármelyik opció lenne nem írtam volna ide.

(#99358) genndy válasza VinoRosso (#99357) üzenetére


genndy
addikt

Igen, működik ahogy írtad.
Arra figyelj, hogy a játék mappáját nem elég vinni, kell valami .acf vagy .vcf vagy milyen fájl is, amire a Steam elhiszi hogy telepítve van a játék, különben letölti az egészet újra, hiába másolod be a helyére. Asszem csaba951 egyszer már leírta melyik fájlok kellenek, keress rá a topikban.

Szerk.: megvan: SenorGrande volt, 81160

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#99359) VinoRosso válasza genndy (#99358) üzenetére


VinoRosso
veterán

Köszi.

A kérdésem arra is vonatkozott, hogy ez így egy legit dolog-e? Nem fognak emiatt bannolni a steamről?

(#99360) Executioner válasza VinoRosso (#99359) üzenetére


Executioner
tag

Semmilyen szabályba nem ütközik amit leírtál. Nem lesz belőle semmilyen problémád!

Exec

(#99361) VinoRosso válasza Executioner (#99360) üzenetére


VinoRosso
veterán

:R

(#99362) Serpiko


Serpiko
addikt

Van egy csomó kártya csomagom. Mit lehet vele kezdeni? Hogy járok a legjobban? Eladni, kibontani, kavicsot csinálni érdemesebb....

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99363) warcat válasza Serpiko (#99362) üzenetére


warcat
veterán

Nos ,elvégezheted a kutatást a piacon ha neked ér annyit, játékonként lebontva.
De mivel 4-5 cent vagy inkább kevesebb egy kártya ára amiből Valve fixen lemar 0.02 eurót, könnyű belátni,hogy jobban jársz egyszeri tranzakcióval.Foil esélyekkel nem kívánok foglalkozni.

EA: It's in the crate!

(#99364) Serpiko válasza warcat (#99363) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi az infót! Azért várok még arcokat mást is meghallgatnék ez ügyben.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99365) Agyzuzo válasza Serpiko (#99362) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én bontom és adom. Nem nagyon szeretik venni ezeket a pakkokat, úgy vettem észre.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#99366) Serpiko válasza Agyzuzo (#99365) üzenetére


Serpiko
addikt

Lehet ezt fogom csinálni én is velük. Ja más ma kaptam havertol játékot gondoltam telefonról aktiválom de nem tudtam. Vagyis nem találtam hol kell. Vagy telefonról nem is lehet aktiválni steam kulcsot?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99367) csaba951 válasza Serpiko (#99366) üzenetére


csaba951
veterán

Steam app-ból nem lehet, de böngészőből igen.

(#99368) Serpiko válasza csaba951 (#99367) üzenetére


Serpiko
addikt

Böngészőben sem találtam sajna. Merre keressem ha máskor így akarom feltölteni böngészőből?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99369) ZsZso válasza Serpiko (#99368) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Itt a link: KLIKK!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#99370) Serpiko válasza ZsZso (#99369) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi! Eddig eljutottam itt beléptem de nem találom noob vagyok lol.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99371) vorosmarti válasza Serpiko (#99370) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Lépj be előtte steam-re a böngészőben, és utána kattints ZsZso linkjére. Ott már csak 1 mező van amibe írni tudsz, ott nem lehet eltévedni :)

(#99372) Serpiko válasza vorosmarti (#99371) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm megnézem amint lesz kis nyugi itt körülöttem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99373) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Hogy tudom hitelesíteni a steam mobil appot, ha mobilra küldené a hitelesítő kódot?

(#99374) wjbhbdux válasza _stick_ (#99373) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#99375) _stick_ válasza wjbhbdux (#99374) üzenetére


_stick_
őstag

Köszi! :R

(#99376) Serpiko válasza ZsZso (#99369) üzenetére


Serpiko
addikt

Működik a dolog köszönöm!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99377) De4d


De4d
őstag

Üdv. Steam cserével kapcsolatban egy kérdés.
Ha küldök cserét valakinek, aztán meg meggondolom magam, vagy nem fogadja el, és törlöm a csere ajánlatot azért ad büntit? Vagy csak a már elfogadott de várakoztatott cseréknél?

Minden jó, ha a vége jó!

(#99378) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Úgy látom a kövek nem hogy drágultak, még jobban beesett az áruk. :)

Szóval ebből nem sok jó lesz... vagy hosszútávra kell spekulálni és megtartani hónapokig majd.

Meg a cuccok is hamarosan lejárnak... azokat sem nagyon viszik ahogy nézem, sebaj majd "elfogyasztom" akkor őket.

Nem valami nagy deal már ez a steam marketezés...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99379) vorosmarti válasza FollowTheORI (#99378) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nem rossz üzlet az, csak rossz itemet nézel. Egy dragon lore többet hoz, mint amennyi pénzed lehet a steam-es wallet-en.

3743 requests to buy at $1,955.93 or lower
Ennek nem megy le az ára :D

(#99380) FollowTheORI válasza vorosmarti (#99379) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jó hát nem a szökőévente eső dolgokra gondoltam nyilván... :D :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99381) eami válasza FollowTheORI (#99378) üzenetére


eami
Topikgazda

még nem jártak le a sales kártyák, addig ne is várj emelkedésre :)

(#99382) ooloo


ooloo
őstag

Üdv,

A boltokban kapható Resident Evil Remastered dobozos verziót regisztrálni kell a Steam - en ? Erre is vonatkozik az 5 db letöltési korlát ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#99383) sagem válasza ooloo (#99382) üzenetére


sagem
addikt

Igen, regisztrálni kell, aztán annyiszor töltöd le amennyiszer szeretnéd :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#99384) Serpiko válasza FollowTheORI (#99378) üzenetére


Serpiko
addikt

Sok kavics pihen nálam is így számolom kb fél de inkább egy év mire felmegy az ára. Lehetséges hogy nem fog mert úgy jön következő szél aztán megint kezdődik ág egész újra.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99385) Segal válasza Serpiko (#99384) üzenetére


Segal
veterán

Az életbe nem megy vissza a régi értékére. Persze valószínűleg elindul majd felfelé de nagyon sokan tartogathatják még bízva az emelkedésbe és ha azok is a piacra szabadulnak akkor sokáig ez az ár maradhat még.
Persze utána várható némi javulás de a következő sale-nél megint beesik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99386) Serpiko válasza Segal (#99385) üzenetére


Serpiko
addikt

Igazad van ezt nem lehet kiszámítani, de valószínű amit írsz befagynak az árak elég sokáig. Nekem nem számít annyira a dolog ráérek elférnek a raktárban a zsákok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99387) Segal válasza Serpiko (#99386) üzenetére


Segal
veterán

Ma kicsit hozzájárulok az emelkedéshez. Sajna picit elhanyagoltam az egyik csicska profilom és ma telik csak le piacozás korlát büntije de ma veszek drágakövet hogy a fő profilnak ajándékozhassa majd :D
Más:
Viszont akkor már egy kérdés is. A másodlagos profilra nem volt beállítva a mobilos megerősítés mert eddig ilyen probléma nem volt. Viszont ha ma küldenék egy csereajánlatot a sale kártyákkal a fő profilomnak akkor ugye várni kéne 2 hetet mire megkapja. Viszont a sale kártyák csak február 2-ig értékesíthetőek.
Viszont ha épp függő csereajánlatba vannak a kártyák amit még előtte küldtem akkor megkapja a fő profil vagy idő közben eltűnnének? Magyarul hogy alakítsam e a kártyákat drágakővé csere előtt és azt küldjem vagy mehetnek a kártyák is? Csak mert ha kártyát küldenék lehetne még kitűzőm belőle míg ha drágakőként akkor ugyan bottal tudnám cserélni kártyákra de nyilván kevesebb kitűző jönne ki belőle :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99388) bepken válasza ooloo (#99382) üzenetére


bepken
veterán

ha a Denuvo-féle korlátra gondolsz, az nem maximum 5 db letöltést jelent. illetve de: egy nap max 5 különböző gépre tudod letölteni a játékot :) (ez szerintem a Family Sharing miatt lehet talán érdekes....de kb az emberek 0.00001% érintett)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#99389) ooloo válasza sagem (#99383) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Csak azért kérdeztem meg , mert a Dead Space 2 - vel jártam úgy , hogy egy újratelepítésnél nem fogadta el az aktiváló kódot . Itt a fórumon világosítottak fel , hogy véges az aktiválási lehetőség .

bepken : Az alábbi képen látható , hogy mire kérdeztem rá .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#99390) alpihun


alpihun
senior tag

Sziasztok!

Nem játszottam vagy két éve, de néha követtem a humblibundli szórásokat s hasonló free / cheap stuffot, mert tudtam, hogy eljön az ideje.
Szóval most van vagy 300 címem steamen, amiből 200 semmit sem mond nekem ránézésre.

Van valami third party cucc ahol beírom az id-met s kiscanneli hogy mások értékelései/playtime/eladások alapján melyikek az érdemes címek?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#99391) Segal válasza alpihun (#99390) üzenetére


Segal
veterán

Bőven elég ha a kliensbe az adott játéknál jobb oldalt rákattintasz az "áruházi oldal" fülre. Azonnal láthatsz a játékról mindent.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99392) Serpiko válasza Segal (#99387) üzenetére


Serpiko
addikt

Feleségemnek van steam fiokja azon sincs mobilos hitelesítő. Amikor ő küld nekem valamit akkor 1 napig van rajta várakozás nem két hétig. Szerintem ha átküldöd a kártyákat azok akkor is elfognak tűnni nem kapod meg őket ha már lejártak.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99393) alpihun válasza Segal (#99391) üzenetére


alpihun
senior tag

Idáig én is eljutottam, de nem szánnék csak erre egy teljes délutánt ha van valami normális megoldás.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#99394) genndy válasza alpihun (#99390) üzenetére


genndy
addikt

Kliens - Könyvtár - Nézet - Játékok-Lista - Metascore - rendezed e szerint

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#99395) alpihun válasza genndy (#99394) üzenetére


alpihun
senior tag

Na ez már valami, köszi.
Soha nem használtam ezt a nézetet.
Gondolom a játékaim fele aminek nincs metascoreja az már magában egy bóvli jelző.

Közben sikerült finomítanom a google wording-emen s ez az oldal kb ezt csinálja metascore vagy ajánlások alapján.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#99396) sagem válasza ooloo (#99389) üzenetére


sagem
addikt

Egen, az EA szeretett ilyen hülyeségeket is csinálni, de ez a Residentet nem érinti:)

A Dead Space féle problémára pedig ez lehet a megoldás: [EA Game Authorization Management]

Ha ez nem segít, akkor sajnos csak az EA support tud segíteni, velük kell felvenni a kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#99397) ooloo válasza sagem (#99396) üzenetére


ooloo
őstag

Tehát , a Resident Evil játékot nem érinti ... remek .

Köszönöm a segítséget ! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#99398) csaba951 válasza alpihun (#99390) üzenetére


csaba951
veterán

Másik megoldás:

https://steamdb.info/calculator/
Itt megadod valamelyik egyedi azonosítód. Enter. A találati listán bal oldalt átmész a Products fülre, és rendezed a listát Rating szerint (jobb oldalon van.)

Ez egy sokkal jobban használható eredményt ad, mert Metacritic-es értékelés viszonylag kevés játéknak van. Indie játékoknál kifejezetten ritkaság. Ez a módszer viszont a Steam adatlapon lévő értékeléseket veszi figyelembe. Azzal a csavarral, hogy egy saját formulával átalakítják úgy, hogy kis számú értékelés (minta) esetén nagyszámú mintára kivetítve ne torzítsa annyira a várható eredményt.

Top Rated Games on Steam
Ennek az oldalnak a tetején a grafikon pont ezt mutatja, hogy mekkora eltérés van a Steam-es adatlap és a steamdb formulás értékelés között.

Egyébként ez a lista meg pont arra használható, hogy megtaláljuk a rengeteg Steam-es játék között (>30000 tétel jelenleg), hogy melyekkel érdemes egyáltalán foglalkozni. Ami ide felkerül az a saját műfajában biztosan jónak, kiemelkedőnek számít.

Ha előtte a jobb felső sarokban beléptünk az oldalra, akkor ezen a listán zöld sávval mutatja meg a már meglévő játékainkat, kékkel pedig a (Steam) wishlisten lévő játékokat. A fehér sorok nincsenek még meg, és nem is raktuk őket wishlistre.

(#99399) Winne


Winne
nagyúr

Miért írhatja, hogy nem tudok még mindig eladni, mert nem használom x napja a mobilhitelesítőt, amikor nyilván vissza van telepítve már több, mint ennyi napja, hiszen nem tudnék rámenni az eladás gombra sem különben.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#99400) csaba951 válasza Winne (#99399) üzenetére


csaba951
veterán

Ha ez Steam kliens, akkor passz. Böngésző esetén külön nézi, hogy az adott böngészőnek mikori a hitelesítése. Windows telepítés, újratelepítés után így előfordulhat, hogy pár napig nem tudunk a megszokott módon Marketozni.

Más. A Sell gomb meg azért aktív, mert maga a fiókod Market képes. Szerintem. (30 nap<Steam Store vásárlás<365 nap)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.