Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#99051) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

True story!!! :DDD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#99052) Segal válasza Abu85 (#99051) üzenetére


Segal
veterán

Ki veszi a kartyakat dragan amikor a botokkal olcson is lehet cserelni?:DDD
Amugy igaz regen en is mindig besz*ptam hogy legalabb 2 ugyanolyat szerzett az asf...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99053) Samus


Samus
addikt

Valakinek sikerült kinyitni a mai ablakot a kunyhóban?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99054) chatran válasza Samus (#99053) üzenetére


chatran
őstag

Nem, se appból, se böngészőből nem ment. Sőt a 3 kártyát se kaptam meg a listák végigkattintgatásáért.

(#99055) A_Papa válasza Samus (#99053) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Sokadik próbálkozás után.. nagyon be van lassulva az egész Steam...

Papa

(#99056) ollie válasza chatran (#99054) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én kb 1 perce nyitottam ki, és sikerült.

***

(#99057) Segal válasza Samus (#99053) üzenetére


Segal
veterán

Nekem 7kor a fő profilomról még simán ment minden mobilról (melóhelyről) aztán hazaérve böngészőből a 2 alprofilról már csak az egyik volt sima a másiknál egyfolytában jött a hiba történt próbáld meg később üzi de kitartó voltam :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99058) -=RelakS=- válasza Samus (#99053) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Igen.
Mondjuk a Steam rendkívül lassú volt

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#99059) Anulu79 válasza Samus (#99053) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez a 12-es?

(#99060) vg válasza Anulu79 (#99059) üzenetére


vg
addikt

Lent a bálna a 13-as. 15 lesz összesen.

(#99061) Segal válasza vg (#99060) üzenetére


Segal
veterán

14 lesz
Holnap még kapunk egyet de harmadikán este 7kor vége a sale-nek.
Egy ajtó látszik már csak és most az sincs hogy gyere vissza x napon mert lesz még :(

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99062) vg válasza Segal (#99061) üzenetére


vg
addikt

Hát, tekintve, hogy eddig 1-5-10 számú kitűző szám volt, szerintem 15 lesz, mert a 14-nek semmi értelme nincs.

(#99063) Samus válasza Anulu79 (#99059) üzenetére


Samus
addikt

A 13. Közben megkaptam, valamelyik próbálkozás sikeres volt, de akkor hiába frissítettem, most láttam, hogy már odaadta. Viszont most nem tudok követ zsákolni. Egyszerre csak egy zsákom lehet? Egyszerűen nem ugrik fel az ablak, hogy mennyit akarok a zsákba (mintha lehetne választani...).

Bánom, hogy a csecsebecsék felhasználásakor nem fényképeztem ki a szöveget, némelyik igen szellemes volt :)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99064) Segal válasza vg (#99062) üzenetére


Segal
veterán

Ahogy a vak is mondta majd meglátjuk. :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99065) vg válasza Segal (#99064) üzenetére


vg
addikt

Nincs olyan aki több százat gyűjtött össze?

(#99066) Segal válasza vg (#99065) üzenetére


Segal
veterán

Biztos van sokkal durvább profil is a neten de én pár napja az övét néztem :Y
Nekem kb 40-50 közötti lesz. Neki "kicsit" több van :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99067) lkristóf válasza Segal (#99066) üzenetére


lkristóf
senior tag

Jelenleg ő vezet: 25000 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#99068) Segal válasza lkristóf (#99067) üzenetére


Segal
veterán

Úgy érzem mára ennyi elég is volt a zinternetből :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99069) bepken


bepken
veterán

helyzetjelentés: pár perce elment néhány 26-án felpakolt kártya 5 centért. szerintem én továbbra is ennyiért hagyom fenn őket. el fog az menni, szép lassan :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#99070) warcat válasza bepken (#99069) üzenetére


warcat
veterán

Azért aki most áll be a félmilliós sorba, ne nagyon reménykedjen, drasztikusan visszaesik a kereslet,ahogy véget ér a vásár és eltűnik a főoldalról :)

EA: It's in the crate!

(#99071) vg válasza lkristóf (#99067) üzenetére


vg
addikt

De ezt hogyan?

(#99072) bul07 válasza vg (#99071) üzenetére


bul07
nagyúr

Megvette a piacról

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99073) vg válasza bul07 (#99072) üzenetére


vg
addikt

És több mint 25 ezerszer klikkelt a használat gombra? Nemá.

(#99074) bul07 válasza vg (#99073) üzenetére


bul07
nagyúr

Van akinek ez az élete :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99075) Samus válasza vg (#99073) üzenetére


Samus
addikt

Nem klikkelt sokat, script intézte az ilyesmit.

Szemezgetek a Witcher 3-mal, olvasom az értékelést, az egyiken fennakadt a szemem:

you can do everything you can't do in real life, like casting magic and talking to girls

:D

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99076) Serpiko válasza bepken (#99069) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is korábban felrakott kártyák mennek el 0.05 ért a többi beragadt. Várok vele még van időnk.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99077) DrTechnoid válasza vg (#99073) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én 100 szor csak , de az is egy örökkévalóság volt minden egyes itemnél míg kattintottam , majd kicsit befagyva visszatöltötte az inventorymat kb 10 másodperc múlva , majd odaléptem a kívánt oldalra , és kezdtem előről. Se azt gyerek inkább valami helyette click-elő scripttel csinálta szerintem

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#99078) csaba951 válasza Samus (#99075) üzenetére


csaba951
veterán

The Witcher 3: Tetszett a The Elder Scrolls V: Skyrim?
Igen?: Akkor instant buy! Ez még sokkal jobb! :DDD
Nem?: Lapozzál, ez nem a te játékod.

Ha vásárolsz, akkor mindenképpen The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition-t vegyed!

(#99079) Joccc07


Joccc07
addikt

Jót tett a Winter Sale a drágaköveknek. Veszek is egy pár zsákkal. ;]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#99080) Segal válasza Joccc07 (#99079) üzenetére


Segal
veterán

Ulhetsz rajta egy darabig mire magadnak is termelsz hasznot es nem csak Gabe bacsinak de ha turelmes vagy hozhat hasznot.
Viszont biztos hogy sokan ugyan ezert vettek.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99081) vorosmarti válasza csaba951 (#99078) üzenetére


vorosmarti
senior tag

The Witcher 3: Tetszett a The Elder Scrolls V: Skyrim?
Igen?: Akkor instant buy! Ez még sokkal jobb! :DDD
Nem?: Lapozzál, ez nem a te játékod.

Ezt azért lehetne árnyalni. :)
A két játék sztem ég és föld távolságra van egymástól. A skyrim-et képtelen voltam játszani, a witcher-ek meg a legnagyobb kedvencek közt vannak számomra. No offense, tudom h a Skyrim is nagy rajongói bázissal rendelkezik, sokan szeretik, de a Witcher (a meglévő hátrányai ellenére) szerintem sokkal színesebb, jobb a harcrendszere (van neki), a mesebeli sztorija mellett hétköznapibb... egyszóval játszhatóbb...

És, valóban, a GOTY-t érdemes megvenni, mert külön sokkal drágább...

(#99082) Joccc07 válasza Segal (#99080) üzenetére


Joccc07
addikt

Valószínűleg kártyacsomagokat veszek belőle. De kitudja.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#99083) DrTechnoid válasza Segal (#99080) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Bizony, vannak elvetemültebb gyűjtők is.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#99084) warcat válasza Segal (#99080) üzenetére


warcat
veterán

Már most lehet hasznot termelni rajta.

EA: It's in the crate!

(#99085) Samus válasza csaba951 (#99078) üzenetére


Samus
addikt

Az a bajom, hogy a Witcher olcsóbb volt őszi vásár alatt 2 euróval (18 sem volt a GOTY), nem tudom, Skyrim megvan, de még nem próbáltam, és időm sincs most a Sale ideje alatt rá. A Hellblade-et akarom megvenni, mert virágboltban próbáltam, és nagyon magával ragadott az első fél óra, csak elég rövidnek tartom (állítólag 7-8 óra) a mostani árához képest.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99086) Anulu79 válasza DrTechnoid (#99083) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezek a drágakövek?

(#99087) maross válasza Samus (#99085) üzenetére


maross
veterán

gog-ra kell venni, olcsobban kijon.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99088) Segal válasza DrTechnoid (#99083) üzenetére


Segal
veterán

Azta qrva ez meg durvabb...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99089) s7evcsenko válasza DrTechnoid (#99083) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Jól számolom, hogy ez még mostani árfolyamon is több mint 1 milla?
Az derék.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#99090) chatran


chatran
őstag

Vettem pár PUBG ládát BP-ért a játékban. Korábban sosem volt gondom ezek eladásával, de most ezt írja ki:
"Cserélhető és a Piacon értékesíthető 2019. 01. 09. 1:00:00 után."

Mi ennek az oka?

(#99091) csaba951 válasza chatran (#99090) üzenetére


csaba951
veterán

Steam védelem. Ha veszel valamit, 1 hétig nem rakhatod fel Market-ra. Nem, nem lehet megkerülni.

[ Szerkesztve ]

(#99092) Segal válasza csaba951 (#99091) üzenetére


Segal
veterán

Regen ez nem volt a pubg-ba azonnal mehetett a piacra de par frissitessel ezelott bevezettek ezt az 1 het pihenot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99093) Zin


Zin
senior tag

Téli vásár dátum szerint meddig tart tudja valaki?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#99094) Serpiko válasza Zin (#99093) üzenetére


Serpiko
addikt

Január 03. 19 óra.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99095) Zin válasza Serpiko (#99094) üzenetére


Zin
senior tag

Köszönöm.Utána az eredeti át húzott ár lesz megint? :(

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#99096) Segal válasza Zin (#99095) üzenetére


Segal
veterán

Ha nem is mindennel de a legtobb jateknal igen.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99097) batman91 válasza csaba951 (#99091) üzenetére


batman91
őstag

Ez egy baromira idegesítő dolog. A sok idióta miatt van, aki azt sem tudta mit csinál. :W

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#99098) Serpiko válasza Zin (#99095) üzenetére


Serpiko
addikt

Volt olyan már nem tudom melyik játék megvettem akciósan vége lett a szélnek utána azt akciós ára volt az induló ár. A következő szélnél már abból jött le valamennyi %.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99099) Zin válasza Segal (#99096) üzenetére


Zin
senior tag

Maestro otp-s kártyát nem engedi beregisztrálni...
Igényelnem kell Master Card-ot s azzal menni fogy vagy ti hogy vásároltok?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#99100) Joccc07 válasza Zin (#99099) üzenetére


Joccc07
addikt

Only PayPal

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.