Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#98451) Serpiko válasza KubanitoS (#98450) üzenetére


Serpiko
addikt

Na most néztem körbe az outlas 2 azt beszerzés alatt. A másik a péntek 13 lett volna hallod megnézem az adatlapot erre láttom nincs benne sztori mód hàt ez Lolipopinyó :D azért akadnak most jó gémek nem sok de van pár.

Ui: mostanában is itt voltam csak alvó ügynök voltam nem szóltam hozzà nem vót kedvem.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98452) kokoaliga


kokoaliga
tag

Sziasztok.
Szerettem volna vásárolni a steam-en és a vásárlás befejezése után azt írta ki,hogy a bankom visszautasította a vásárlást.
Miért lehet ez?
Vásároltam már a steam-en

Koko

(#98453) Serpiko válasza kokoaliga (#98452) üzenetére


Serpiko
addikt

Érvényes a kártya? Van pénz a kártyán? Egy ötlet próbálja meg steam walvetbe tölteni pénz hátha az megy.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98454) csaba951 válasza kokoaliga (#98452) üzenetére


csaba951
veterán

Maestro kártya? :DDD

(#98455) sagem válasza kokoaliga (#98452) üzenetére


sagem
addikt

Ha esetleg CIB-es vagy, akkor ez is lehet "2018.10.26. 18:00 és 10.29. 24:00 óra között a bankkártyákhoz kapcsolódó egyes szolgáltatások nem, vagy csak korlátozottan lesznek elérhetőek. "

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#98456) kokoaliga válasza sagem (#98455) üzenetére


kokoaliga
tag

Igen most nézem hogy nálam is karbi van.
BB Bank.
Köszi mindenkinek

Koko

(#98457) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Tegnap reggel filóztam, hogy el kellene kezdeni a Bioshock Infinite játékot, mert anno csak végigrohantam benne minden videót átugorva, a sztorival nem foglalkozva. Látom 30 euró, ennyit mondom nem adok érte és beraktam kívánságlistára. Erre este kapom a mailt, hogy le van árazva a kívánséglistán szereplő game - csak ez volt ott - 7 euróra:):) hát el se hittem, így meg is vettem. Este magyarosítást is felrakom és uccu :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#98458) kokoaliga válasza csaba951 (#98454) üzenetére


kokoaliga
tag

VISA.
Maestro-val nem lehet vásárolni steam-en....
Legalábbis én nem tudtam régen.

Koko

(#98459) Serpiko válasza kokoaliga (#98458) üzenetére


Serpiko
addikt

OTP Maestro van nekem adtak hozzá web kártyát vagy mi a túrót azzal tudok vásárolni neten. Annyi pezt rakok rá amennyit akarok így biztonságban van valamennyire a fő kártyám.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98460) csaba951


csaba951
veterán

The Turing Test Collector's Edition
Akinek már megvan The Turing Test, annak mekkora árat ír erre a csomagra?

[ Szerkesztve ]

(#98461) Sirpi válasza csaba951 (#98460) üzenetére


Sirpi
senior tag

€4.78

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#98462) DrTechnoid válasza csaba951 (#98460) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem is 4.78, de csak gift-ként vehetem.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#98463) VGYke


VGYke
addikt

Ha az akció vége nov.01, az magyar idő szerint hány órát jelent?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#98464) cyberkind válasza VGYke (#98463) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem este 7 ahogy szokott lenni.

Paranormal Cocktivity

(#98465) Serpiko válasza VGYke (#98463) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem november 1.-én este 19 óra lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98466) csaba951 válasza VGYke (#98463) üzenetére


csaba951
veterán

Hagyományosan 19:00 lenne. De most pont egy speciális időszakban vagyunk. EU-ban már megvolt az óraátállítás, USA-ban még nem. Ezért 18:00.

Más. Sirpi és DrTechnoid - Köszönöm! :R

Más. Kész is vagyok a vásárlással. Kemény 0,39 €-t herdáltam el, azt is walletből. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98467) DrTechnoid válasza csaba951 (#98466) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Gratula, jó szórakozást hozzá.
Én titokban a Pinball FX3 DLC leárazásokra számítottam, de azon megint semmi. :F

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#98468) Segal válasza DrTechnoid (#98467) üzenetére


Segal
veterán

Én meg a Beat Saber-re de nagyon nem akarják leakciózni :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98469) Csapoati válasza DrTechnoid (#98467) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt majd az őszin, ez tematikus sale, nem?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98470) Spet válasza Csapoati (#98469) üzenetére


Spet
addikt

De. Kb. vár az ember pár hónapot, és ugyanezek az akciós árak szembejönnek. (winter sale-n kívül, persze)

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#98471) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Ez most mi? Megvásároltam már korábban a Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration.
Most meg még megvásárolhatom 2,49€ ért?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#98472) Segal válasza VGYke (#98471) üzenetére


Segal
veterán

Ajándékba veheted másnak

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98473) csaba951 válasza VGYke (#98471) üzenetére


csaba951
veterán

Miért ne? Lehet, hogy meg akarod ajándékozni valamelyik családtagodat, barátodat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98474) Golden9 válasza VGYke (#98471) üzenetére


Golden9
addikt

Mi ebben a furcsa? Megveheted mégegyszer, egy barátodnak ajándékba.
Ne felejtsd el, a kutya legjobb barátja az oroszlán :B .

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#98475) VGYke válasza Golden9 (#98474) üzenetére


VGYke
addikt

Segal, csaba951, Golden9 Köszönöm! Hát erre nem gondoltam!
Golden9: érdekelne?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#98476) envagyok válasza VGYke (#98471) üzenetére


envagyok
veterán

Érdekel :)

(#98477) VGYke válasza envagyok (#98476) üzenetére


VGYke
addikt

Erre van magyarázat? Annyit tettem hogy rákattintottam, tényleg csak ajándékba vásárolhatom, aztán visszakoztam, kitöröltem a kosárból. Megdrágult:

:F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#98478) btf válasza VGYke (#98477) üzenetére


btf
aktív tag

A 2,5 eurós csak egy DLC a játékhoz. [link]

A 12,5 eurós pedig a full játékot is tartalmazza + season passt. [link]

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#98479) maross válasza Segal (#98468) üzenetére


maross
veterán

majd karacsonykor hatha kap egy eros -10%-ot :D. eddig soha nem volt akcios tudtommal, es butak lennének ha barmikor leakcioznák.

pinball fx3: halloween sale van, horror megyen + par mas. lesz még két sale az évben, majd akkor.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98480) Segal válasza maross (#98479) üzenetére


Segal
veterán

Én meg úgy vagyok vele hogy oké tetszene a játék de 20 euroból azért több mindent is lehet ilyenkor venni. Tehát egyelőre nem kapnak a pénzemből. Most épp a The Vanishing of Ethan Carter lett a VR-os befutó. Meg pár másik hasonlóan leárazott (nem VR-os) játék.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98481) maross válasza Segal (#98480) üzenetére


maross
veterán

beat saber barmikor megeri a 20 eurot, tobbet jatszottam vele mint a maradek 150euronyi jatekkal egyuttveve. persze kinek mi :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98482) HummeRC


HummeRC
senior tag

Sziasztok!
Az tűnt fel, hogy a múlt héten még 2 centet vonna a kártyaeladás után, most meg 3 centet akar vonni.
Megdrágultunk, vagy csak hiba a rendszerben?

#szerk: Segal: köszönöm, ezt nem tudtam. Látszik, hogy eddig milyen értékben használtam a rendszernek ezt a részét. :B

[ Szerkesztve ]

(#98483) Segal válasza maross (#98481) üzenetére


Segal
veterán

Én sem fogok a végtelenségig várni csak soha sem érem utol magam a meglévő játékaimmal sem. Lehet nem kéne mindig újakat venni? :U :DDD

HummeRC: %-ot von a steam tehát minél drágábban adsz el valamit annál többet fog levonni.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98484) DrTechnoid válasza maross (#98479) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kössz ,erre most nem is gondoltam.

Más téma

Egyik nap láttam valahol ismét felbukkanni fiatal korom játéktermi játékát , van arra esély hogy valaki kidobja steamre valaha?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#98485) csaba951 válasza DrTechnoid (#98484) üzenetére


csaba951
veterán

Tök esélytelen, úgy ahogy gondolod! Viszont van egy MAME nevű program, ami egy ilyen játéktermi gép szimulátor. Ez legális, ingyenes. Szürke zónában meg le tudod rá tölteni a játék rom-ját. Így már játszható. (google keresés: mame Cadillacs and Dinosaurs)

(#98486) DrTechnoid válasza csaba951 (#98485) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kár mert a steamen kiadott , 90 %-ban 8bites grafikával megvalósított foshtengerben bőven megférne ez is , sőt ezt még egy szélesebb réteg jobban ismeri mint az elmúlt 4-5 évben a soksok indie készítő által összekloffolt förmedvényt. Ezzel nem azt mondom hogy az 1 2 3 4 személyes csapatok által készített cucc hitvány , de ha megnézzük hogy miket tartalmaz a steam store a konstans 0.39 Eur-os részlegben akkor ez bőségesen beférne melléjük.Nem mellékesen pár garast még tudna csinálni a Capcom magának ezzel.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#98487) wjbhbdux válasza DrTechnoid (#98486) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mother Russia Bleeds jól értékelt ilyen témában. Jövőre meg jön a Streets of Rage 4.

/s

(#98488) DrTechnoid válasza wjbhbdux (#98487) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Thanks , mother russia be is húzva hirtelen, érdekesnek néz ki.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#98489) sagem válasza DrTechnoid (#98488) üzenetére


sagem
addikt

Van még a témában Bud Spencer & Terence Hill játék is, a klasszikus zenékkel! :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#98490) eami


eami
Topikgazda

Annyira szuper ez steames elemző rendszer. Hiába aktiváltam be 16 játékot, profilon csak 8-al lett több mert a többit még elemzi a steam :DDD

(#98491) vorosmarti válasza eami (#98490) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"...profilon csak 8-al lett több mert a többit még elemzi a steam"

Ezt én is észrevettem, bár nem tudtam h ez az elemző rendszer eredménye. :) Mondjuk 1000 játék fölött, sztem ember legyen a talpán aki tudja követni, mert minden héten törölnek szinte vmit...

(#98492) eami válasza vorosmarti (#98491) üzenetére


eami
Topikgazda

hát igen. pl profilon most 7670 játékot ír, viszont libraryben 7914 van :|

(#98493) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Hi

Lenne 293 drágakövem.
Nem akarok rányomni oldalt egyikre se, mert még nem csináltam ilyet, aztán hátha hülyeséget csinálok.
El szeretném adni őket, ehhez a zsákba pakolást kell választanom vagy a bónuszcsomagot?
Olvastam valahol, hogy csak 1000db-tól lehet eladni... Ez még él?
Vagyis akkor addig semmit se tudok ezekkel csinálni, amíg nincs ezer?

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#98494) wjbhbdux válasza s7evcsenko (#98493) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Eladni 1000 db-ot lehet, 1 zsákban. Bonuszcsomagot játéktól függően 400-1200 között lehet csinálni, ez 3db kártyát ad ahhoz a játékhoz ami nem ér túl sokat manapság hacsak nem kapsz fóliásat.

[ Szerkesztve ]

/s

(#98495) s7evcsenko válasza wjbhbdux (#98494) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Értem köszi.
Vagyis akkor mindenképpen jobban járok, ha eladom ezresével?
Van egy csomó kártyám, amit nem vesznek meg még €0,03-ért sem, amiből én ráadásul csak €0,01-et kapnék...
Ezek 1-20-ig adnak köveket.
Árulgassam inkább a kártyákat türelmesen, vagy alakítsam kövekké?
Mennyit ér egy 1000-es pakk kő? Mennyit adnak érte?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#98496) FollowTheORI válasza s7evcsenko (#98493) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pontosan úgy ahogy írod... ezresével lehet csak eladni és csak az éri meg kvázi.

[link]

Jelenleg 0.47 EUR kb a tuti eladás.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98497) Serpiko válasza s7evcsenko (#98493) üzenetére


Serpiko
addikt

Zsàkba nyomom őket úgy szoktam eladni. Nekem a bonuszcsomag nem éri meg.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98498) Segal válasza Serpiko (#98497) üzenetére


Segal
veterán

A bonuszcsomag egy vicc.
Vagy eladni erdemes a dragakovet vagy cserelni masra.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98499) s7evcsenko válasza FollowTheORI (#98496) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Basszus... néztem ezt az oldalt, de nem értettem, hogy miért szór így az ár és a darabszám...
Most viszont, hogy belinkelted, végiggondoltam, és rájöttem, hogy ennyi darab 1000-es zsák van eladás alatt azokon az árakon, ugye? Jól logikázom? :B

Vagyis ha jól számolok, akkor ez akkor éri meg, ha 47db €0,01-es kártyából megvan az 1000db kő, plusz a steam sarc...
Hát ehhez 20+ kő kellene kártyánkként, ami szinte sosincs... :U
Akkor ez nem annyira nagy deal...
(mondjuk így már akkor értem, hogy miért nem veszi meg senki a kevés követ adó kártyáimat. ;] )

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#98500) Serpiko válasza Segal (#98498) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony vicc kategória! Azt csinálom ami játékok ad kártyát azt kirakom a maradékból kavics gyártás vagy eladás kedvemtől függ.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.