Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#99951) wjbhbdux válasza Golden9 (#99950) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Lavasoft = adaware

/s

(#99952) Golden9 válasza wjbhbdux (#99951) üzenetére


Golden9
addikt

Nem tudom, hogy került a gépre, rendszergazda fiókot használok, és a jegyzeteim szerint soha nem telepítettem az Adaware szoftvereiből. És még törölni sem engedi magát. :((

[ Szeretkezve ]

(#99953) Executioner válasza Golden9 (#99952) üzenetére


Executioner
tag

Ez majd leszedi neked:
Malwarebytes

Exec

(#99954) trichie16


trichie16
csendes tag

Sziasztok!
Mi lehet a steamemmel? Letölteném a Wallpaper Engine-t, de egyszerűen nem akar tölteni. 8megás netem van szóval 1000kb/sec-el simán kéne szednie, ehelyett elindul olyan 2-300 körül, és folyamatosan csökken, 100mb letöltése után már 1kb/s-el sem tölt. Pontosan így. Driverek fentvannak normálisan, SSD-n van a steam, de mindegy hogy a programot SSD-mre, vagy HDD-re töltöm igy sem ugy sem jó. Letöltési régiót már változtattam jópárszor, egy kínai régióval egyszer felment 500kb/s-ig, de ugyanerre a sorsra jutott az is.
Cache-t töröltem, újra is lett telepítve. Nincs ötletem már, esetleg valaki?
Kösz!

Ui.:Ha ez számít valamit, friss Windows 10, amit most telepítettem SSD-re. Régin nem volt ilyen problémám, bár mostanában nem is igazán használtam.

[ Szerkesztve ]

(#99955) maross


maross
veterán

találtam két elfeledett counter-strike global offensive kulcsot, jol sejtem hogy a hajamra kenhetem, es nem fog adni semmi pluszt a free-n felul? :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99956) Serpiko válasza maross (#99955) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól sajna :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99957) maross válasza Serpiko (#99956) üzenetére


maross
veterán

easy come, easy go :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99958) wjbhbdux válasza maross (#99955) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Prime statust ad valószínüleg, ami most drágább mint a játék volt jó ideje.

/s

(#99959) Brandynew válasza wjbhbdux (#99958) üzenetére


Brandynew
őstag

Na jó, de minek azért fizetni? Kb. 1 hónap alatt elérheted napi 2 óra játékkal 0-ról a 21. szintet és máris prime vagy.

(#99960) maross válasza wjbhbdux (#99958) üzenetére


maross
veterán

Ha valaki tudja biztosra, megköszönnék egy megerősítést. Guglival nem sikerült megtalálni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99961) maross


maross
veterán

Egy ilyet is találtam :D. Tropico 4 Gift 4-Pack - ez vajon egy 4 pack, vagy egy 4pack egyik darabja?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99962) Csapoati válasza maross (#99961) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én az előbbire tippelnék. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99963) warcat válasza maross (#99961) üzenetére


warcat
veterán

Erős kérdés, de igazából mindegy, még mindig hever nálam vagy 5 darab Tropico 4 collectors bundle az elárazásból, és azóta kijött az 5. és 6. rész, értéke nulla :)

EA: It's in the crate!

(#99964) maross válasza warcat (#99963) üzenetére


maross
veterán

:D. kiszorok minden vackot, akkor is ha 100 forint. eszetlen mennyisegben vannak bundlemaradekok. sok kicsi sokra megy :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99965) pingtest


pingtest
tag

Maross, ha van olyan játék ami nincs meg nekem, én megveszem.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#99966) maross válasza pingtest (#99965) üzenetére


maross
veterán

2000+ féle van mint kiderült, szólj rám bátran privátban :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99967) Serpiko válasza maross (#99966) üzenetére


Serpiko
addikt

Az nem semmi mennyiség lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99968) maross válasza Serpiko (#99967) üzenetére


maross
veterán

kicsit keson allitottam le magam az indiegala-vasarlasokrol, aktivalgatasrol meg mar reg leszoktam, ugyse lenne ido vele jatszani. Apropo, tengapi felfedezett: Monster Slayers, ebbe gyorsan belerepult par ora, nagyon addiktiv.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99969) Serpiko válasza maross (#99968) üzenetére


Serpiko
addikt

Ismerős érzés a szél alatt veszek játékokat mindig aztán csak gyűlik mert nincs idom vele játszani. Lolipop! Mondjuk nekem összesen van vagy 250 játékom kb. Nem több ezer mint neked :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99970) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Melyek mostanság a legnépszerűbb multiplayer játékok? Pl. a CS:GO játékosbázisa milyennek számít?

(#99971) Serpiko válasza Brandynew (#99970) üzenetére


Serpiko
addikt

Nagy sokan játszák mint eddig is sokan de ingyenes lett és így meg többen. Sok a csaló még mindig sajna ennek ellenére imádom Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99972) Brandynew válasza Serpiko (#99971) üzenetére


Brandynew
őstag

Ezt értem, de mi most a többi mainstream játék?

(#99973) Serpiko válasza Brandynew (#99972) üzenetére


Serpiko
addikt

Most nem vagyok gép közelében de “steamon” van ilyen statisztika mivel éppen mennyien játszanak. A pubg is ott van a topban ebben biztos vagyok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99974) Golden9 válasza Brandynew (#99972) üzenetére


Golden9
addikt

(#99975) Brandynew válasza Serpiko (#99973) üzenetére


Brandynew
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#99976) wjbhbdux válasza Brandynew (#99972) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Multiplayer eleg tag megkotes, tobb szaz olyan jatek van amivel eleg sokan jatszanak manapsag, hatalmas a gamer kozonseg, ebbol sok jatek nem a Steamen van.

Esport FPS jatekkent CS mellett az Overwatch a legnagyobb es a Rainbow Six Siege is jol tartja magat. Ha mas mufaj is erdekel, akkor Rocket League, LoL, Dota2, SC2 stb amik regebben is mentek + kartyas cuccok HS, Magic arena.

Casual oldalon meg a BR jatekok, PUBG, Fortnite, Apex a 3 nepszerubb.

Coop Warframe, Destiny 2, Borderlands 2, Division 2

Survival: Rust, Ark

MMO: ESO es FFXIV amik megmaradtak az evek soran a WoW mellett.

Ha a "mainstream" az egyetlen megkotes, akkor az a Fortnite, ami atvette a Minecraft helyet a gyermekeink sziveben. Mivel telefonon is es minden letezo platformon jelen van, hagyomanyos PC/konzol jatekok nem tudnak ilyen nepszerusegre szert tenni a limitalt felhasznaloi bazis miatt.

[ Szerkesztve ]

/s

(#99977) Brandynew válasza wjbhbdux (#99976) üzenetére


Brandynew
őstag

Köszi a komplex választ, pont erre voltam kíváncsi! :)

(#99978) De4d


De4d
őstag

Steammel mi van megint? Bejelentkeztem kliensbe 25 frissítés vár a legtöbb 0kb :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#99979) FollowTheORI válasza De4d (#99978) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:N

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99980) Serpiko válasza De4d (#99978) üzenetére


Serpiko
addikt

Már menetrend szerű hetente egyszer mindig ez van. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99981) Darkness


Darkness
aktív tag

üdv

hogyan lehet egy elkezdett játék teljesítményeit kinullázni? eddig keresgéltem erre valami megoldást, de egyik sem jött be. konkrétan a Sniper Furry "időtöltés" elért teljesítményét szeretném törölni.

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#99982) Samus válasza Darkness (#99981) üzenetére


Samus
addikt

SAM, másnéven Steam Archievment Manager. Arra figyelj, hogy a játék véletlenül se fusson, mikor ténykedsz vele. Maga a program fogja szimulálni a futtatást.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99983) pingtest válasza Samus (#99982) üzenetére


pingtest
tag

Pedig ezt sokan ismerik, törlöm is őket. :D

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#99984) Darkness válasza Samus (#99982) üzenetére


Darkness
aktív tag

Köszönöm. :R

este, neki ugrok és kinullázom a játékot. :)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#99985) mepet


mepet
addikt

Szeretném steamre megvásárolni az Anno 1800 című játékot. Hogyan tudnám ezt elkövetni?

(#99986) Delávégá válasza mepet (#99985) üzenetére


Delávégá
tag

Majd jövőre. Epic vagy Uplay.

(#99987) #65537792 válasza Delávégá (#99986) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nagyon kíváncsian várom, hogy a steam mit fog erre lépni idővel.

(#99988) warcat válasza mepet (#99985) üzenetére


warcat
veterán

Szóltak azért elég nagy időablakkal előre,hogy nem lesz elérhető indulás után, a játék Steames oldalán is ott volt a figyelmeztetés.

Csak arra tudok gondolni,hogy számodra a semmiből érkezett a játék és most megtetszett, viszont mivel indul mellé a Uplay kliens is, ha játszani szeretnél vele, nyugodtan meg lehet venni Uplayen is.

Epic store-nak ha lehetséges, ne adj pénzt.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#99989) #65537792 válasza warcat (#99988) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nyugi a fortnite-ból van pénzük. A sok kis kakis veszi skineket. Tudod? Sok kicsi sokra megy.

(#99990) MrTwister válasza warcat (#99988) üzenetére


MrTwister
őstag

Miért kell utálni az Epic Store-t ennyire? Mert kína áll a háttérben? Kínát miért utáljuk ennyire? Mivel jobb mint az amerikai kézben lévő Steam? :U Komolyan nem kötekedés csak annyit látom itt leírva, hogy sokan köpköditek az Epic Storet! Kérnék néhány észérvet nem csak üres frázisokat! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#99991) mepet válasza warcat (#99988) üzenetére


mepet
addikt

Nekem ugyan nem szólt senki. :D Ezek szerint nem kell az én 50-60euróm nekik, értem. Igen, most találtam a játékot az e hónap top játékainak listájában, mert szeretem a városépítőket is, meg az rts-eket is, ez meg állítólag ezek keveréke. Sosem játszottam semelyik Annoval, de ezek szerint most sem fogom elkezdeni...

[ Szerkesztve ]

(#99992) #65537792 válasza mepet (#99991) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor marad a torrente. (a spanyol filmre gondoltam)

(#99993) warcat válasza MrTwister (#99990) üzenetére


warcat
veterán

Miért kellene nekem magyarázni, győzködni? Elég baj ha nem látod a problémát magadtól.

De jó, tegyünk egy próbát.
Aki exkluzivitást ír alá Epiccel, az eladott téged, mint egy zsák krumplit.A kedvezményes részesedésből. amit kínálnak te egy kanyit se látsz, az ár ugyanannyi, miközben egyértelműen gyengébb szolgáltatást kapsz a pénzedért.

Ezt ők is nagyon jól tudják, de bevállalják egy zsák pénzért meg azért, mert biztosnak érzik, hogy így is rájuk költöd a pénzed.

Az Epic pénzeszsákjával nem tudok kezdeni, de ha elmarad a költésem:

1. végül mégis csak fájdalmas lehet,ha elég sokan így tesznek
2. legalább elmondhatom,hogy nem vettem részt benne

EA: It's in the crate!

(#99994) htc07 válasza warcat (#99993) üzenetére


htc07
addikt

Akkor a steamen talalhato jatekok fejlesztoinek nagy resze eladtak titeket mint egy zsak krumplit, rengeteg jatek nem elerheto a steamen kivul. :N

(#99995) s7evcsenko válasza warcat (#99993) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nagyon rá vagytok gyógyulva erre a steam-re az a baj.
A konkurencia hosszú távon mindenkinek csak jó lehet, de a konkurenciát valami módon el kell indítani és fel kell emelni a steam mellé, hogy legyen is esélye hosszú távon életben maradni.
Ha ők úgy gondolják, hogy ennek ez a megfelelő módja, akkor egy esélyt szerintem megérdemelnek mindenkitől.
Részemről elfér még egy kliens a gépen...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#99996) warcat válasza s7evcsenko (#99995) üzenetére


warcat
veterán

Ismételjem magam? Szerintem eléggé világosan fogalmaztam. Nem a Steam iránti szeretet vezérel.

De legyen egy köznapi példa:

Az nem verseny, hogy csak egy pék árulhat mostantól kenyeret.Téged nem érdekel (még), mert ugyanolyan messze kell menni érte, az ár nem változott.
A kiszolgálás minősége, a tárolás módja nálad nem szempont, aki kifogást emel az meg biztos az "ösmerőős" pék titkos szimpatizánsa

@htc07: talán mert a Steam egy DRM és kiadási platform is egyben, nem csak áruház??? wtf.

EA: It's in the crate!

(#99997) MrTwister válasza s7evcsenko (#99995) üzenetére


MrTwister
őstag

Maximálisan egyetértek a szavaiddal. Persze valahol megértem az ellentábort is, nyilván sokunknak biztonságot jelent a Steam, hiszen már egy régóta létező, stabil bolt ami nem fog csak úgy eltűnni a semmibe. Az erős konkurencia viszont árversenyre, szolgáltatás versenyre ösztökélhet illetve exkluzivitást is jelenthet, most éppen emiatt megy a perpatvar ugye. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#99998) EmptyParadox válasza warcat (#99996) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Plusz az nevetséges, hogy az epic store-os problémákat a steam forumokon lehet csak megbeszélni.
Epic store gyakorlatilag nulla szolgáltatás, adatvédelem és biztonsággal rendelkezik. Én is a verseny mellett vagyok, de ez így nagyon kevés egyelőre.

(#99999) MrTwister válasza warcat (#99993) üzenetére


MrTwister
őstag

Értelek, hogy mire akarsz kilyukadni, de Steamen is van exkluzivitás például egy csomó Indie, Early Access játék csak ott érhető el.
"2. legalább elmondhatom,hogy nem vettem részt benne " és nem gondolod, hogy ezzel nem csak a kiadót, de főleg a játék fejlesztőit bünteted? Kevesebb eladás=pápá PC Masterrace és jönnek a konzol exkluzív auto AIM és full FMV cuccok. :(

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#100000) s7evcsenko válasza warcat (#99996) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szerintem ez verseny előny szerzés.
Gondolom egyeztettek a steam-el, de annak feltételei nem voltak elfogadhatóak.
Majd 1 év múlva náluk is elérhető lesz azok számára, akik ott akarják tulajdonolni.

Honnan tudod előre, hogy az epic nem fog felnőni a feladathoz?
A steam se így kezdte, ahogy most kinéz.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.