Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#98051) AlanyHal válasza vigyori78 (#98049) üzenetére


AlanyHal
kezdő

Köszönöm szépen, ezzel végre sikerült! :C
Délután kaptam egy linket a 2.3.3-as verzióhoz, de azt nem tudtam telepíteni, mert valami hibát jelzett.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Az a játék, ami Linuxra van, fut Androidos készüléken is vagy mit kell keresnem?

;] ----> https://youtu.be/FHwVFAoZ7LI?t=102

(#98052) wjbhbdux válasza AlanyHal (#98051) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Itt valami felreertes lehet, Androidon nem fogsz tudni jatszani Steames jatekokkal. A telefonos kliens csak az aruhaz, a chat es a kapcsolodo szolgaltatasok eleresere valo.

Ha van egy jatekra alkalmas PC-d akkor a Steam Link appal tudod arrol streamelni a jatekok kepet Androidos eszkozokre.

[ Szerkesztve ]

/s

(#98053) AlanyHal válasza wjbhbdux (#98052) üzenetére


AlanyHal
kezdő

Uhh! Akkor azért olyan kusza az egész! :B
Köszi szépen, hogy szóltál! Így tényleg nem értem, mi értelme van, főleg, hogy az alapján, amit itt olvsatam, kucsot aktiválni nem is lehet a kliensben. Érdekes jószág. :D

Köszi a linket, de pont az lett volna a lényeg, hogy PC nélkül lehessen játszani. Egyébként a Steam linkkel bármelyik játék átküldhető platformtól függetlenül? Egyszer még jól jöhet.

;] ----> https://youtu.be/FHwVFAoZ7LI?t=102

(#98054) sagem válasza AlanyHal (#98053) üzenetére


sagem
addikt

A Steam linkhez is kell egy játékra alkalmas PC, ahogyan írták is, az csak arra szolgál, hogy ne a monitoron hanem mondjuk a Tv-n lásd azt a játékot, amit a PC futtat. Szóval ha van egy a játék futtatására alkalmas PC, akkor igen, bármelyik Steames játék átküldhető a képernyőre:) Steamen kívüli játék: úgy tudom az is megoldható, de macerásabb, mókolni kell hozzá mert ezt kifejezetten a Steames játékokhoz találták ki, azokkal egyszerű ás garantált a használata.

PC-s játékot PC nélkül futtatni: Lehet, de megkötésekkel és közel sem ingyen, előfizetéses szolgáltatások vannak erre, keress rá arra hogy cloud gaming és akkor lesz pár találat :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#98055) adakiller válasza sagem (#98054) üzenetére


adakiller
senior tag

annyira nem bonyi a nem steames játék futtatása steam linken :)

Steam/Játékok/Nm steames játék hozzáadása a könyvtárhoz és ennyi :)

(#98056) Arolotifar válasza adakiller (#98055) üzenetére


Arolotifar
őstag

Azért a Uplay játékok nem mindig mennek...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#98057) AlanyHal válasza sagem (#98054) üzenetére


AlanyHal
kezdő

Köszi szépen a választ! Ezt egy HDMI-kábel is megcsinálja. :D Vagy tévednék? Mindenesetre ez nem az, amit kerestem.

Arolotifar:

A HDMI-nek az sem akadály. :D

;] ----> https://youtu.be/FHwVFAoZ7LI?t=102

(#98058) Arolotifar válasza AlanyHal (#98057) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ha kétszintes a lakás, a gép az emeleten, a nagy tv a földszinten van, akkor sajnos nem megoldás számomra :) Jó a Steam Link, de nálam csak Steam és Origin játékok futnak rajta, az Uplay még elvétve sem...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#98059) slett27


slett27
addikt

Sziasztok ! Vettem Steam-es Fernbus nevű játékot. Beregisztráltam, nyitottam fiókot de nem jön elő a játék hozzáadása gomb, nem tudom aktiválni. :F Youtube-os videókon is mindenhol ott van mit csinálhatok rosszul ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#98060) kemotox válasza slett27 (#98059) üzenetére


kemotox
addikt

Klienst töltsd le

(#98061) slett27 válasza kemotox (#98060) üzenetére


slett27
addikt

A képen nem látszik, de már be vagyok jelentkezve. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#98062) kemotox válasza slett27 (#98061) üzenetére


kemotox
addikt

Oké, akkor már csak a klienst kell letöltened :D
Nem tudom, hogy aktiválni lehet-e böngészőből, de játszani így-is úgy-is csak onnan tudsz.

Szerk.: Ja látom le van szedve. Ott be tudod aktiválni. Kliensbe pont ott van az aktiválós cucc, ahol keresed :D

[ Szerkesztve ]

(#98063) SenorGrande válasza slett27 (#98061) üzenetére


SenorGrande
senior tag

De ez egy böngészős kép! Steam kliens kell a játékok használatához.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#98064) bepken válasza slett27 (#98059) üzenetére


bepken
veterán

vagy böngészőből: [link]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98065) slett27 válasza SenorGrande (#98063) üzenetére


slett27
addikt

:B Ohhh Dzsízusz Krájszt ! Most beégtem mint az IFA porlasztó ! Thx srácok a gyors segítséget ! :R

Már települ ! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#98066) csaba951 válasza slett27 (#98061) üzenetére


csaba951
veterán

Steam klienst töltsd le és rakd fel a gépedre! Ebben tudod aktiválni, letölteni és elindítani a játékot.

Ha csak aktiválni akarod, akkor (Steam fiók) bejelentkezés után elég ellátogatnod erre az oldalra.

(#98067) wjbhbdux válasza oriic (#98029) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Most mar megy a Steam TV. Erdekes ujitasok, lehet egyutt nezni az uj Friends listarol haverokkal vagy csoport chattel is.

Egyelore a Dota 2 van integralva, Youtube streamekhez hasonloan visszatekerheto, de kiemeli a meccs fontos pontjait a savon lent.

A TI utan mas jatekok is alkalmazhatjak majd ezt Steamworks tamogatassal, es barki streamelhet majd az oldalra a kliensbol.

blog

/s

(#98068) AlanyHal válasza Arolotifar (#98058) üzenetére


AlanyHal
kezdő

Az úgy tényleg más! :)
És egy wifi-bigyó a PC USB-jébe? Az Uplay hátha menne úgy.

;] ----> https://youtu.be/FHwVFAoZ7LI?t=102

(#98069) Pangelus


Pangelus
tag

Limitált ideig hozzáadható a For Honor (Starter Edition)

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#98070) vorosmarti


vorosmarti
senior tag

Használja vki közületek az ASF legújabb verzióját? Képtelen vagyok beállítani, pedig már az egész wiki-t átolvastam. Arra volnék kiíváncsi, h mi kell a bot config-jába. Enabled, SteamLogin, SteamPassword be van állítva, be is lép, aztán közli h Egyetlen bot sem fut, kilépés...

(#98071) lkristóf válasza vorosmarti (#98070) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem ez van benne:
{
"SteamLogin": "felhnev",
"SteamPassword": "jelszo",
"Enabled": true,
"FarmOffline": true,
"AutoSteamSaleEvent": true
}

(#98072) vorosmarti válasza lkristóf (#98071) üzenetére


vorosmarti
senior tag

:R Nagyon köszönöm, de sajnos ezzel sem megy :) Gondolom a verzióval van vmi gond, mert minden példa amit néztem végtelenül egyszerű.

(#98073) wjbhbdux válasza vorosmarti (#98072) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Idle Master Extended + fast mode csak ugy dobalja a kartyakat. [link]

/s

(#98074) vorosmarti válasza wjbhbdux (#98073) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nem tudtam erről a fork-ról, hálás köszönet, ez jobb megoldás. Az ASF is csak kártyára kellett volna.

(#98075) bepken válasza vorosmarti (#98070) üzenetére


bepken
veterán

azzal igazából nem is nagyon kell foglalkoznod, hogy minek kell benne lennie. van ugyanos egy config generator :) nekem konkrétan az ASF.json fájlban lényegében csak a "master" fiókom SteamID-ja van.

a botokhoz meg még korábbi verzióból lementett fájlt szoktam csak átírni:

{
"name":"bot_neve",
"SteamLogin":"felhasznalonev",
"SteamPassword":"jelszo",
"Enabled":true,
"SteamUserPermissions":{"************":3}, (csillagok helyére jön a master fiókod SteamID-ja)
"IsBotAccount":true,
"TradingPreferences":1,
"LootableTypes":[1,2,3,4,5,6],
"DismissInventoryNotifications":true,
"HoursUntilCardDrops": 0,
"AutoDiscoveryQueue": true,
"SendOnFarmingFinished":true
}

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98076) vorosmarti válasza bepken (#98075) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nagyon köszönöm, kipróbálom így is. Eléggé idegesít, h szakmabeliként nem tudok indulásra bírni egy ilyen, rendkívül egyszerű konfigot. :)

(#98077) bepken válasza vorosmarti (#98076) üzenetére


bepken
veterán

ha nem sikerülne beállítani, keress nyugodtan privátban, ne itt offoljunk :)

más: szerintetek arra van esély, hogy "rossz" fiókra beváltott wallet kódot áttegyék nekem a...khmmm....."haver" fiókjára? :DDD supportnak írtam, de szerintem csak jót röhögnek majd (rossz helyre voltam belépve :B )

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98078) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Sziasztok. Olyan létezik, hogy megvolt vásárolva egy Outlast a fiókomba, de egy ideig nem léptem be és eltűnt? A többi játék ott van, csak az az egy hiányzik.. Igaz, egy kódot kaptam és azt váltottam be, de a lényeg, hogy megvolt a játék, most meg már nincs :)

PSN: joskovagyok199

(#98079) bepken válasza Vadernagyúr (#98078) üzenetére


bepken
veterán

ja bocs félre olvastam, amit írtál... szóval lényeg hogy honnan volt a kulcs?

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98080) sagem válasza Vadernagyúr (#98078) üzenetére


sagem
addikt

Létezik,de elvileg belépésnél kapnod kellett volna egy üzenetet h eltávolították a fiókodról és hogy miért. Lehet, hogy kaptál is, csak elkerülte a figyelmedet. Akkor van ilyen, ha a beváltott kóddal gond van, pl. lopott kártyával fizették/ellopták stb.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#98081) alratar válasza Vadernagyúr (#98078) üzenetére


alratar
addikt

Kitalálom. G2A.
Ha szürke piacol vásárolsz, ne csodálkozz. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#98082) Vadernagyúr válasza sagem (#98080) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem kaptam semmilyen levelet, most néztem :) Nem vásároltam, hanem a PCGURU, talán ez volt, megosztott egy linket, hogy ingyen volt az Outlast első része :) Rámentem, ott kaptam egy kódot, amit beváltottam :) Ja és még annyi, hogy van még egy ilyen játékom, amit igy "vásároltam". Az tökéletesen fut (Homefront).

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#98083) bepken válasza Vadernagyúr (#98082) üzenetére


bepken
veterán

ezeket a humble bundle osztogatta. ha aktiváltad, akkor meg kéne lennie. ha steam töröl valamit, akkor meg kapsz egy kellőképpen csúnya felugró ablakot, amin hát...szerintem elég nehéz átsiklani. megnéznéd esetleg, hogy ezen az oldal szerepel e a listában? [link]

előző hozzászólásomnál is úgy értettem először, hogy humble oldalán tűnt e a kulcs, csak aztán láttam, hogy félreértettem, mert már beváltottad a kulcsot. (tudni illik, ha nem kéred ki az ilyen ingyen kulcsokat, akkor humble oldalán valóban eltűnnek)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98084) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ezen kívül még mit tudok csinálni?

Jó lenne ha az új UI-t nem hülyitenék le ennyire, ill. ha nem maradna ilyen mert ez szerintem szar.

(#98085) Out válasza bobalazs (#98084) üzenetére


Out
addikt

Szerintem szerezz be új játékokat, akkor nem kell mindig a steam felületét bámulnod, hanem eltudod magad foglalni mással.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#98086) ayo válasza Out (#98085) üzenetére


ayo
addikt

Szerintem meg teljesen felesleges Splizzlah-nak írni, mivel 1 éve volt legutoljára fent ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#98087) eami válasza bobalazs (#98084) üzenetére


eami
Topikgazda

állítsd át smallra, sőt ha a compact módot kiveszed akkor 3 sornyi szöveg is elfér ;)

[ Szerkesztve ]

(#98088) bobalazs válasza eami (#98087) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ez már igy kicsivel jobb, köszi.
A kompaktot kivettem igy már két sor kifér de igy sem az igazi. A smallra rakom a font méretet akkor meg nagyon kicsi, defaulton meg tul nagy ahhoz hogy 3 sor kiférjen.

(#98086) ayo
Tudom hogy poénkodsz, de nem akartam megosztani a multbeli csetjeimet a nyilvánossággal, igy olyan embert választottam aki már régen volt fenn.

[ Szerkesztve ]

(#98089) trialboj


trialboj
őstag

Tudna segíteni valakit, hogy mo a helyzet a SUperHot 2 játékkal?

Létezik egyáltalán? Ezt a videót találtam, amin valaki játszik vele, de se steamen sem a hivatalos oldalon nem találni a 2. részt.

Nem vagyok nagy zsugás, más oldalakat nem ismerek, csak ez a játék érdekel, az első része nagyon tetszett.

Kösz

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#98090) vigyori78 válasza trialboj (#98089) üzenetére


vigyori78
őstag

Ő ezzel játszik, ez az új : LINK

(#98091) bepken


bepken
veterán

van az valahol korlátozva, hogy egy telefonszámhoz hány fiókot lehet hozzárendelni?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98092) Golden9 válasza bepken (#98091) üzenetére


Golden9
addikt

Valószínűleg ebben a topikban olvastam egyszer, hogy egy telefonhoz akárhány fiók hozzáadható, de ha az egyik fiókot bannolják, akkor a többi is megkapja a bannt.

[ Szeretkezve ]

(#98093) bepken válasza Golden9 (#98092) üzenetére


bepken
veterán

ilyen veszély nem áll fenn :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98094) Golden9 válasza bepken (#98093) üzenetére


Golden9
addikt

A PUBG-hez és a CS-hez szoknak osztogatni bannt véletlenül is, állítólag.

[ Szeretkezve ]

(#98095) bepken válasza Golden9 (#98094) üzenetére


bepken
veterán

ezek kártya farmok lesznek igazából, ingyenesen osztogatott játékokkal (+ sale) - az ASF pedig semmit sem futtat majd, ergo a banán is kizárt.

csak abban nem voltam biztos, hogy a volvo mennyire tolerálja az ilyen fiókokat. illetve lehet e ettől veszélyben a fő fiókom, ha ugyanazt a számot használom hitelesítésre mindegyiknél

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98096) DrTechnoid válasza bepken (#98095) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Bármennyi lehet, de ha valamiért repül az egyik pl elindítasz egy VAC védett játékot és nem tetszik neki valamelyik program overlay , akkor mindegyikre lesújt a banhammer.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#98097) csaba951 válasza bepken (#98091) üzenetére


csaba951
veterán

1 db mobil szám 41 db fiókkal még biztosan működik. Gyakorlati tapasztalat! :DDD

(#98098) Golden9 válasza csaba951 (#98097) üzenetére


Golden9
addikt

Az én tapasztalati szintem mindkét dologban nulla. Csak kérdezem, hogy ha a PC, kártyavadászatra fordított energiáit inkább bitkoin bányászatra használnátok, az nem hozna több bevételt?

[ Szeretkezve ]

(#98099) bepken válasza csaba951 (#98097) üzenetére


bepken
veterán

akkor ezen még dolgoznom kell xD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98100) csaba951 válasza Golden9 (#98098) üzenetére


csaba951
veterán

Ha csak a haszon a lényeg, akkor az a leghatékonyabb ha dolgozik/túlórázik az ember. :DDD

Ennyi fiókkal csak Steam Summer/Holiday Sale alatt szoktam farmolni. Nem azért, mert a ráfordított idő/munka arányában megéri. Nekem ez egyfajta szórakozás, játék. Meg fanatizmus. Meg némi nosztalgia a régi szép időkre, amikor még 7/24-ben ezt csináltam (Market).

Bitcoin - magánemberként már régóta nem éri meg bányászni. Árfolyam spekulációval viszont lehet pénzt keresni, csak nagyon kockázatos.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.