Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#99151) marec1122 válasza ollie (#99149) üzenetére


marec1122
senior tag

nekem ez mind teljesen világos. :) :)
Azt szeretném megtudni, egyre kevesebb reménnyel hogy a mi régiónkba miért nem lehet htc vive ot kapni. Mi az oka ennek. Nem fogtam rá Gaben-re nem törtem pálcát a htc felett, egyszerűen a konkrét okra vagyok kíváncsi hátha tudja valaki.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#99152) ollie válasza marec1122 (#99151) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg nem akarnak magyar supportot fenntartani, mert soha nem térülne meg a kevés eladásból. Ez csak tipp, de legtöbbször ez, vagy ehhez hasonló oka van ezeknek.

***

(#99153) marec1122 válasza ollie (#99152) üzenetére


marec1122
senior tag

igazából ha valaki tudja még mindig várom a választ :)

Olli a válaszod biztos nem jó, mert a steamnek egyrészt van magyar supportja, másrészt pedig nincs szükség a többi hardverhez sem semmilyen külön supportra, mivel jelenleg is lehet venni kontrollert meg
link-et.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#99154) s7evcsenko válasza marec1122 (#99153) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szerintem htc supportra gondolt.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#99155) ollie válasza s7evcsenko (#99154) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a HTC supportra gondoltam.

***

(#99156) Shy válasza marec1122 (#99151) üzenetére


Shy
tag

meglepődtem hogy elméletben lehet VR cuccot kapni steamen más régióban. A kontrolleren kívül van más cucc ami hardver és lehet rendelni? A steam link már szintén nem rendelhető jó ideje. A supportnál én anno rákérdeztem a steam linkre mert akkor szintén ilyen régiós marhaság volt és nem tudtak segíteni, kaptam valami sablon választ.

Kell, vagy rakom el?!

(#99157) marec1122 válasza Shy (#99156) üzenetére


marec1122
senior tag

egy időben még compact gépeket is feltettek de azok megvásárlása egy weboldalra vitt és nem lehetett steam walletből fizetni. Mondjuk ki sem fizethetted volna mert akkor még 300 euro volt a limited a walletedbe. De most simán fel lehet köhögni egy vive árát csak hát ez a régiós kérdés. Egyébként meglep hogy linket már nem lehet venni, nem is olyan rég még rendelhettem volna, csak olyan sok volt a posta, hogy azt elengedtem.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#99158) wjbhbdux válasza marec1122 (#99148) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Talán Amazonról vagy egyéb oldalakról meg tudod rendelni, de én már megvárnám a következő generációt, elég nagy ugrás lesz gondolom felbontás/látószög/behányáselkerülés témákban. A pletykák szerint az közvetlen a Valve-tól jön majd, jó kis Half-Life játékkal együtt

/s

(#99159) [Prolixus] válasza marec1122 (#99157) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A Link kapcsán nemrég volt valami hír, hogy az utolsó példányokat értékesítik. Magyarul nem gyártatják tovább, vagy be lesz fejezve a Valve ilyen irányú kalandozgatása, vagy készül valami újabb generáció.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#99160) horvathd válasza [Prolixus] (#99159) üzenetére


horvathd
aktív tag

Mostantól már csak a szoftvert készíti a Valve, amit Raspberry Pi-ra lehet telepíteni: [link]

"The Kid just rages for a while."

(#99161) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Most egy olyan kérdésem lenne, hogy meg van már oldva, hogy telefon költözés esetén ne járjon piac szünet?
Vagy még mindig jár ez a 14 nap?
Nem katasztrófa, túlélem, csak hátha... :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#99162) Csapoati válasza s7evcsenko (#99161) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs, még mindig jár. Pont a sale kezdetének napján cseréltem telefont. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99163) s7evcsenko válasza Csapoati (#99162) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszi
Én is, csak én még megtartottam a régit, amíg minden át nem költözik. :)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#99164) bul07 válasza s7evcsenko (#99161) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem nem jár

Kérni kell sms-be kódot azt beírni és megy a móka, szerintem, nálam mintha nem lett volna szankció

Amúgy szerintetek mikkor jön el az a pont hogy kártyák bevonása és 0,04-re kirakása

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99165) rasotamas válasza csaba951 (#99136) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszi a választ! Végül nem találtam semmit, a valva packet persze megvettem.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#99166) Sirpi válasza s7evcsenko (#99161) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ha csak a készülék változott, a számod nem, akkor nincs pihi. Többször le volt már itt írva:
Felrakod az új telóra az appot.
Lesz ott egy opció, ott azt kell választani, hogy nem férek hozzá a régi készülékhez.
Ekkor küld egy sms-t egy kóddal, amit beírva máris használható az új telefonon az app, mindenféle korlátozás nélkül.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#99167) s7evcsenko válasza Sirpi (#99166) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én elkezdtem ezt a folyamatot...
Ugye beírom a felhasználót és jelszót, ezután feljön ez az ablak, amit írsz.
Rányomok a "már nincs hozzáférésem a mobilhitelesítő kódjaimhoz"-ra, akkor tovább megy, hogy "hitelesítő eltávolítása (és visszaállítási kódok fogadása e-mailben)" vagy "ezen eszköz használata (és hitelesítő kódok fogadása ebben az alkalmazásban)".
Rányomok a másodikra, akkor előjön, hogy "OK! (küld a szöveges üzenetet)" vagy "Nem tudom (már nincs hozzáférésem ahhoz a telefonszámhoz)".
Ugyan ezen az oldalon írják, hogy eltávolítják a fiókomról a mobilhitelesítőt és e-mailben küldik a kódot.
Itt épp ezért nem nyomtam oké-t, mert nem akartam, hogy ez megtörténjen.

Viszont most, hogy írtad, rányomtam és láss csodát, nem távolították el, hanem egyből működött a guard rajta.

Köszönöm szépen! :R :R

u.i.:
Ez szerintem bekerülhetne az összefoglalóba is, mert ahogy látszik, ez nem mindenki számára ilyen egyértelmű, ott meg elférne! :K

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#99168) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Sziasztok!

Van ötletetek olyan játékra amit egy gépen lehet játszani együtt, vagy osztott képernyőn. Asszony pajtást szeretném bevonni, nagy néha, ebben a rossz időben. Szóval ötleteket várok! Ti mibe tudtátok behúzni az asszonyt?

Gondolkodom kontroller vásárlásán is. Szerintetek milyent érdemes? Vezeték nélkülit szeretnék.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#99169) #65537792 válasza MZsoltee (#99168) üzenetére


#65537792
törölt tag

Speedruners

Az slimes box joyok bluetoothosak. Szóval azt.

[ Szerkesztve ]

(#99170) Out válasza MZsoltee (#99168) üzenetére


Out
addikt

Ha leírnám, hogy mibe húztam bele az asszonyt, akkor kitiltanának a fórumról ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#99171) MZsoltee válasza Out (#99170) üzenetére


MZsoltee
veterán

Vannak olyan napok, amikor azt nem lehet. Ilyen napokra és két behúzás közé rossz időben szeretnék egy kis közös elfoglaltságot. ;] Szóval jöhetnek az ötletek.

cyberwarfare: Köszi az ötletet. A joyt tudnád linkelni? :B

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#99172) #65537792 válasza MZsoltee (#99171) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ppff Az új szériások tuti azok. Meg a dobozon is fel van tüntetve a Bluetooth szabvány. Pl nekem kék van. Az már új

(#99173) csaba951 válasza MZsoltee (#99171) üzenetére


csaba951
veterán

Microsoft Xbox One S Wireless Controller fehér - fekete

(#99174) SityiSXT válasza MZsoltee (#99168) üzenetére


SityiSXT
őstag

Overcooked 1 és/vagy 2 mindenképp! Trine sorozat is jó választás. Esetleg Rocket League, ha nem idegenkedik az autóktól és a focitól.

(#99175) #04430080


#04430080
törölt tag

Kedves Steam felhasználó!
Ez egy Steam fiókkezelés által automatikusan generált üzenet. Egy Steam felhasználó lekérdezésére küldtük válaszul, hogy megtudja az ezzel a CD-kulccsal társított összes fióknevet.

Ez micsoda :F

(#99176) DrTechnoid válasza #04430080 (#99175) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Egy olyan kulcsot akart aktiválni valaki, aminél te ezt már megtetted.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#99177) #04430080 válasza DrTechnoid (#99176) üzenetére


#04430080
törölt tag

Köszi a választ.

(#99178) chatran válasza SityiSXT (#99174) üzenetére


chatran
őstag

Brothers: A tale of two sons meg a Lego játéksorozat valamely része. Meg a Never Alone, mondjuk azt eléggé tördeli a játék közbeni sztori.

[ Szerkesztve ]

(#99179) Dency01


Dency01
aktív tag

Hali. Steam állandóan jelez 1 olvasatlan üzenetet, rákattintok hogy eltűnjün előhozza az ablakot aki írt nekem még régebben ki x-elem és ugyanúgy ottvan a notifi. Hogy tudnám eltűnteni? Már kezd idegesíteni. :DDD

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#99180) FollowTheORI válasza Dency01 (#99179) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem emlékszem pontosan, de kattints beel, írj bele... zárd be az ablakon belül máshogy, ne csak az ablakot csukd be, hanem magát a felhasználó tab-ot... vagy valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99181) Segal válasza Dency01 (#99179) üzenetére


Segal
veterán

Bongeszon keresztul nyisd meg:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99182) Dency01 válasza FollowTheORI (#99180) üzenetére


Dency01
aktív tag

Kösz sikerált. :R

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#99183) dltpwnz válasza ollie (#98993) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Egy formázás megoldotta a problémát :R

(#99184) Serpiko


Serpiko
addikt

Szép lassan mennek el a kártyák 0.05 ért szerencsére. Napi 2-3 kártya kb. Türelem kell hozzà az már biztos.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99185) bul07 válasza Serpiko (#99184) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne is mond van még vagy 200db a piacon

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99186) bepken válasza bul07 (#99185) üzenetére


bepken
veterán

én is úgy érzem, hogy el fog még menni szép lassan az a ~150 db... :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#99187) Serpiko válasza bul07 (#99185) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha nem megy el 0.05 ért akkor növelem az ep@niszem a maradékkal.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99188) bul07 válasza Serpiko (#99187) üzenetére


bul07
nagyúr

Én ha úgy látom tolom ki 0.04-ért

De még napi elég sok megy el hátha

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#99189) Plebi


Plebi
senior tag

Hallgatva az itteni tanácsra a fóliás sale kártyát 0,16-ért raktam ki és 4.-én kb. 1 hét alatt el is ment :)

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#99190) Serpiko válasza Plebi (#99189) üzenetére


Serpiko
addikt

A fóliásokat így passzoltam el én is oh Je! Dől a lé.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99191) BomiBoogie válasza Serpiko (#99190) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Látod, a két sale között is van min izgulni! :D

(#99192) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Jó lenne a tavalyi pucolós cuccokat is bezúzhatóvá tennék mert eladni már lehetetlen szinte őket. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99193) Plebi


Plebi
senior tag

A zsákok árának kell újból visszaállnia és minden jó lesz. Lett 4 zsáknyi kövem.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#99194) Serpiko válasza BomiBoogie (#99191) üzenetére


Serpiko
addikt

Igazad van most a zsákokon izgulok lehet zsákozok egyett.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99195) vorosmarti válasza Plebi (#99193) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"A zsákok árának kell újból visszaállnia és minden jó lesz."

Mi a reális amit várhatunk a zsákok árától? Elérheti az 1 eurót?

(#99196) sagem válasza vorosmarti (#99195) üzenetére


sagem
addikt

Nem, 0,50-0,60 a nagyon maximum szerintem, de reálisan 0,40 környéke lehet.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#99197) vorosmarti válasza sagem (#99196) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Köszönet a válaszért, akkor nem ebből lesz a következő AAA játékom :) Volt egy pár kósza eladás pár eur fölött régebben, azért reménykedtem.

(#99198) Hunork


Hunork
veterán

Üdv Urak!

Kérdésem, hogy ha egyszer két menő gép lesz a lakásban, akkor van arra mód, hogy a két gépen egyszerre lehet játszani, természetesen másik játékkal? Ha jól tudom, van ez a Family sharing. A nagy kérdésem, hogy a két gépen ott van az oprendszer, a két kliens letölt. Utána mi a pálya? Mindkettőn be lehet jelentkezni? Vagy fel kell venni a másik gépet? Sok kérdés...

Ugyanez amúgy van Origin, Uplay esetében is? Ha valaki ezt is elmesélné, azt megköszönném. :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#99199) BomiBoogie válasza Hunork (#99198) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem lehet párhuzamosan. Ha az egyik játszik és a másik is elkezd, akkor pár perc után "udvariasan" kiléptet. :D

(#99200) Segal


Segal
veterán

Épp ránéztem hogy is áll a drágakő árfolyama amikor eladásra kínáltak egyet :DDD Emberünknek ráérhet az eladás :C

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.