Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#99601) wjbhbdux válasza TSanya (#99600) üzenetére


wjbhbdux
veterán

copy+paste működik.

/s

(#99602) TSanya válasza wjbhbdux (#99601) üzenetére


TSanya
aktív tag

És ez szerinted a symlinkelt játékok esetében is működik?

A Skyrimba tolt ~800 órát azért féltem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#99603) wjbhbdux válasza TSanya (#99602) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A legtöbb játék a Steamtől függetlenül a dokumentumok mappába menti a dolgait, soknál a Steam cloud is tárolja mint a Skyrim esetében. A PC Gaming Wikin meg tudod nézni hogy melyik hova ment és készíthetsz másolatot a biztonság kedvéért, a steam mappát meg a letöltéseit letöltéseket nyugodtan lehet másolgatni ahova akarod, csak a SteamApps mappában lévő appmanifest fájlokat se felejtsd el.

/s

(#99604) regener válasza TSanya (#99600) üzenetére


regener
veterán

Zárd be a Steamet, a Steam\steamapps mappa tartalmát másold egybe az összesről helyről, majd mikor elindítod a Steamet rögtön ottlesz minden.

A Skyrim pedig felhőmentéses, így meg lesz a mentésed is.

Esetleg ezzel lementheted a játékállásaid ha később újraraknád a gépet: GameSave Manager

[ Szerkesztve ]

(#99605) TSanya válasza wjbhbdux (#99603) üzenetére


TSanya
aktív tag

és regener

Köszönöm.

Üdv:
S

(#99606) Źşë' válasza Barthezz2 (#99596) üzenetére


Źşë'
addikt

uez volt nekem is nemrég, nem tudom mit művelnek ezek mostanság, főleg ez a sok játék ellenőrzéses dolog is fura

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#99607) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap kezdődött egy probléma, ami még mindig tart, de nem tudok rájönni, hogy mitől van, és csak a steam kliensre tudok gyanakodni.
A következő a helyzet:
1. Tegnap játszottam PUBG-vel, amikor viberen rámírt valaki, amitől azonnal lement tálcára a játék, és minden egyes kapott üzenet után ez történt. Van PC-s viber kliensem, de elvileg nem volt elindítva, és windows-szal sem indul.
2. Ma játszottam CS:GO-val, és steamen rámírt egyik ismerősöm, amitől megint azonnal lement tálcára a játék. Ezután ha ugyanez az ismerősöm írt, akkor nem játszotta el a tálcás dolgot, de amint írt valaki más, attól megint ledobott, majd ha az új embert írt, akkor megint nem volt baj.

Semmilyen változtatás nem történt a gépemmel már hetek óta, szóval fogalmam sincs miből pottyant ez a hiba.

Ötlet?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#99608) maross válasza vzsryl (#99607) üzenetére


maross
veterán

tiippre valami a steam (nvidia?) overlay-jel lesz. masodik tipp a borderless window/fullscreen window/akarmilyen window huncutsagok, allitsd a "a masik" fullscreenre.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99609) csaba951


csaba951
veterán

(#99610) pingtest válasza csaba951 (#99609) üzenetére


pingtest
tag

Már megy pár napja, akik spameltek engem eddig már nem teszik. Hátha történt már valami.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#99611) Hódító Hód válasza csaba951 (#99609) üzenetére


Hódító Hód
csendes tag

Az utóbbi pár hétben engem is jelölgettek be randon emberek, de persze egyik meghívást sem fogadtam el, lehet, hogy az én fiókomra is pályáztak.

(#99612) chungee


chungee
addikt

Napot!

Érdeklődni szeretnék hogy a fióknevet hogyan tudnám megváltoztatni:F Mert jelenleg az email előtaggal tudok csak bejelentkezni. Köszönöm.

(#99613) Samus válasza chungee (#99612) üzenetére


Samus
addikt

Fióknevet sehogy. Csak az Alias-t lehet megváltoztatni. Amivel bejelentkezel, az örökös.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99614) wjbhbdux válasza chungee (#99612) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A belépéshez használt azonosítot nem lehet megváltoztatni, csak a hozzá rendelt email címet. [link]

/s

(#99615) chungee


chungee
addikt

Köszönöm szépen a válaszokat, biztos figyelmetlen voltam a regisztráció során. Most akkor bemagolhatom :B

[ Szerkesztve ]

(#99616) Csapoati válasza csaba951 (#99609) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Áhá, akkor ezért volt éjjel 4 belépési kísérlet a második accomon. :D Persze a gmail fiók védve van kétlépcsős azonosítással (két lépcsőn áll a számítógép :DDD ), szóval sok sikert a fiúknak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99617) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

A játékok ára mennyire szokott változni 1-2 hét alatt?
Dirt Rally 2.0-ról van szó ami 26.-a körül jelenik meg.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#99618) FollowTheORI válasza Met (#99617) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Semennyire.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#99619) pingtest


pingtest
tag

Kliensből kitűzők részt nem érem el. Nálatok oké?

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#99620) lkristóf válasza pingtest (#99619) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nálam megy.

(#99621) Serpiko válasza pingtest (#99619) üzenetére


Serpiko
addikt

Néha nálam is van ilyen olyankor rányomok párszor a frissítésre és utána már jó is.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99622) pingtest válasza lkristóf (#99620) üzenetére


pingtest
tag

Köszi a gyors választ. Na akkor vajon mi van megint?

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#99623) ollie válasza chungee (#99615) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kellett volna nagyf@szu loginnevet választani, mi? ;]

***

(#99624) regener válasza ollie (#99623) üzenetére


regener
veterán

Nekem az egyik platformon az volt a biztonsági kérdésem hogy "Mi az barna?", na lehet találgatni mi volt a válasz és akkor még működött a magyar telefonszámos support, a túloldalt a csaj egy elég határozottat nevetett :D

(#99625) ooooobi


ooooobi
senior tag

Sziasztok, beüzemeltem ezt az asf programot kártyafarmra, már majdnem 3 órája megy egy játék ha nézem az accom, de még egy kártyát se dobott. Ez normális?

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#99626) Urguru válasza ooooobi (#99625) üzenetére


Urguru
tag

Igen normális , majd potyog ...

(#99627) wjbhbdux válasza ooooobi (#99625) üzenetére


wjbhbdux
veterán

idle master extended egyszerre szedi minden jatekbol, sztem annal joval gyorsabb lesz [link]

/s

(#99628) De4d válasza wjbhbdux (#99627) üzenetére


De4d
őstag

Amennyire emlékszem az Idle-t már rég nem frissítik, valamint az egyszerre csak egy játékot farmol, és ha végigér csak aztán vált a másikra, míg az ASF egyszerre pörgeti az összes játékot ami csak kártyát tud dobni.

Minden jó, ha a vége jó!

(#99629) Serpiko válasza wjbhbdux (#99627) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha ilyen programot használok nem kapok érte büntetést? Legális....

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99630) Joccc07 válasza wjbhbdux (#99627) üzenetére


Joccc07
addikt

És ezek biztonságosak?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#99631) De4d válasza Joccc07 (#99630) üzenetére


De4d
őstag

ASF-nél tuti nincs semmi gond, de "állítólag" VAC védett játékoknál cheatnek érzékelheti, vagy vac errort ad(ilyet is csak 1-2x olvastam fórumon), de hát ha valaki éppen online játszik valamivel (ami VAC-ot használ) akkor addig nem kell futtatni.
Nálam évek óta semmi gond.

Minden jó, ha a vége jó!

(#99632) Joccc07 válasza De4d (#99631) üzenetére


Joccc07
addikt

Okés köszi.
De most akkor melyik a jobb(gyorsabb)?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#99633) De4d válasza Joccc07 (#99632) üzenetére


De4d
őstag

Egy accountra egy játéknál Idle gyorsabb
Ha több játékot akarsz egyszerre farmolni (akár egy accon is) vagy akár több accon akkor mindenképpen ASF
No meg az ASF sokkal intelligensebb, ott csere botokat is be lehet állítani, ha esetleg több acc van, és ha végez azonnal küldi a main accra ha akarod.
Nekem ASF szimpatikusabb program, illetve az Idle-nél már nem emlékszem, hogy ha esetleg végez egy játékkal akkor nem e kell a következőt indítani, tehát ott kell lenni gépnél, de az tuti hogy 1 játék farmollásnál gyorsabb volt az Idle de azt már sok éve nem használtam, és ha jól tudom már nem is frissült azóta, lehet már nem is akarna működni. Szóval ASF ;)

Minden jó, ha a vége jó!

(#99634) Joccc07 válasza De4d (#99633) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi, bár most elindítottam az idle-t és 5 perc alatt kiszedett 15 kártyát.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#99635) bepken válasza Joccc07 (#99634) üzenetére


bepken
veterán

nem tudom, hogy ez a fícsör megvan e még az idle masterben (régóta mem használom), de régebben olyat is lehetett vele csinálni, hogy 2 órát "futtatta" az összes kártyás játékot, aztán a tovább gombot nyomkodva csak úgy okádta a kártyákat kifele.
részben azért hagytam fel a használatával, mert már nem aktiválok húszasával játékokat a fiókomon, illetve abban sem voltam teljesen biztos, hogy ezért a fajta kártya farmolásért nem koppint majd valaki a fejemre. persze ez csak az én parám, de annyit nekem tényleg nem ér az a pár perc különbség.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#99636) Joccc07 válasza bepken (#99635) üzenetére


Joccc07
addikt

Hát nem tudom. Sok gamem nincs ~120. De nagyon sok van amivel sose fogok játszani.

Azért bennem is ott van a para. Az ASF-nél írják, hogy ban free.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#99637) Serpiko válasza Joccc07 (#99636) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor maradok a régi módszernél játszók kicsit a játékkal utána ott hagyom tálcán.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99638) Joccc07 válasza Serpiko (#99637) üzenetére


Joccc07
addikt

Azért jó lenne ha valaki megerősítené, hogy biztonságos.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#99639) gyugyo79 válasza Joccc07 (#99638) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én azt nem tudom garantálni, hogy mi lesz csak azt, hogy nálam több éve van már fent és használom amikor eszembe jut és ilyenkor fut a háttérben amíg mást csinálok a gépen mivel több 100 olyan játékom van még amivel amúgy sose fogok játszani még jó darabig használni is fogom így. Azt gondolom, ha valami olyat csinálna amit figyelnek és nem szabad már kaptam volna irgum burgomot....

(#99640) Joccc07 válasza gyugyo79 (#99639) üzenetére


Joccc07
addikt

Te melyiket használod?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#99641) Segal válasza Joccc07 (#99638) üzenetére


Segal
veterán

Már több tucat játékból kifarmoltam eleinte az idle masterrel aztán meg az asf-el a kártyákat és a kártyákon kívül semmit sem kaptam érte.
Persze legálisnak nem nevezném a programot inkább úgy jellemezném hogy magasról leszarja a steam hogy használod.
Én össze szoktam gyűjteni 5-6 játékot amihez azért már kell vagy 8-10 óra (attól függően mennyi kártyát dob) és éjjelre bekapcsolva hagyom a gépet plusz akkor szoktam kiválasztani némi letölteni valót is. Reggelre minden el szokott készülni :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99642) ooooobi


ooooobi
senior tag

Én tegnap teszteltem mindkettöt, nálam pont az ASF ami csak egy játékot futtatott egyszerre és csak 3 óra után esett ki az elsö kártya. A lentebb linkelt Idle master meg többet csinált egyszerre és gyorsabban is estek ki a kártyák. Csak egy kisebb accomon próbáltam, nem sokkal éjfél elött indítottam és talán 25-26 kártya eshetett ki összesen és raktárelözményböl látszik, hogy 3:25kor pottyant az utolsó.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#99643) gyugyo79 válasza Joccc07 (#99640) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én ASF -et. Régen használtam idlet de már nem is emlékszem miért tértem át az ASF-re.(lehet, hogy a forrás kódját nem rakták ki vagy hasonló varia volt, hogy aki elkezdte csinálni eladta de ezeket fenntartásokkal kezeld mert nem tudom és lusta vagyok rákeresni)

ooooobi
Az ASF is van amikor többet futtat. Nagyon régen használtam az idlet is és az se végig futtatott többet egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#99644) s7evcsenko válasza Segal (#99641) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én is Idle-t használok, viszont az utóbbi időben átálltam a mobilos farmra, Idle Daddy.
Kicsit spórolok az energiával így, nem megy feleslegesen a gép egész este. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#99645) bobalazs válasza Joccc07 (#99638) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Dettó, az archisteamfarm meg régebben steam idlert használtam, évek óta.
a steam idlernek van steamen közösségi oldala, ha illegális lenne már rég letiltották volna.

(#99646) edgR válasza bobalazs (#99645) üzenetére


edgR
őstag

az összes gambling oldalnak van steam csoportja...

(#99647) Serpiko válasza Joccc07 (#99638) üzenetére


Serpiko
addikt

Így van jó lenne tudni bár írják hogy minden oké vele. Azért a 13 éves fiókomra nem szeretnék banánt kapni. Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99648) bobalazs válasza edgR (#99646) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor nyálazd végig a steam szerződést aztán jelezz vissza ha olyat találtál ami ide vonatkozik.

(#99649) edgR válasza bobalazs (#99648) üzenetére


edgR
őstag

parancsolsz?

(#99650) bobalazs válasza edgR (#99649) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem.Ajánlottam egy megoldást annak aki azen aggódik hogy kibannolják.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.