Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#98151) blue01song


blue01song
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném előrendelni a Shadow of Tomb Raider-t Instant gaming-en és olyan kérdésem lenne,ugye ez még nem jelent meg, csak pre-order van...szóval,ha megveszem,ugyanúgy egyből kapom a kódot amit aktiválok steamen, le is tölthetem a játékot, de csak a megjelenés napján játszhatok vele?

VAGY

kifizetem a játékot és a megjelenés napján kapom csak meg a kódot?

Előre is köszi a válaszokat

(#98152) FollowTheORI válasza blue01song (#98151) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak pár nappal előtte kapod, leghamarabb... vagy a megjelenéskor kb.

Ha biztosra akarsz menni nem kulcsboltból veszed, hanem digitálisan Steam-en.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98153) blue01song válasza FollowTheORI (#98152) üzenetére


blue01song
aktív tag

A cod ww2-t instant gamingen vettem,egyből küldtek kódot,igaz,az nem előrendelős volt. viszont itt olcsóbb sokkal,mint steamen..

(#98154) eami válasza trialboj (#98150) üzenetére


eami
Topikgazda

na de hol lehet szeptember 10ig ingyen megszerezni :F

(#98155) shaddy1027 válasza eami (#98154) üzenetére


shaddy1027
tag

Addig van az akció ami szerinte "szinte ingyen van" kategória, viszont nincs ingyen :))

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#98156) eami válasza shaddy1027 (#98155) üzenetére


eami
Topikgazda

áh, ebben az esetben a 8 nap múlva megjelenő új Tomb Raider is ingyen van :DDD ;]

(#98157) -secret- válasza eami (#98156) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#98158) csaba951 válasza blue01song (#98151) üzenetére


csaba951
veterán

Vedd meg inkább GMG-n. Ez hivatalos bolt, és még olcsóbb is! :DDD
Fizetés most, kódot megjelenés előtt pár nappal kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#98159) blue01song válasza csaba951 (#98158) üzenetére


blue01song
aktív tag

köszi, le is csaptam rá :)

(#98160) Lackki


Lackki
senior tag

na egy kis info gyűjtés

új telefonra felrakom a steam appot, és nincs steam guard kód.
előbb a régi telóról el kell távolítani a hitelesítőt és aztán az újra felrakni?

nézzétek el nekem 10 év után váltok rendszert (ios -> android) és iosnél ilyenkor hiába cseréltem telót, a guard működött

Privátot hamarabb észreveszem

(#98161) Arolotifar válasza Lackki (#98160) üzenetére


Arolotifar
őstag

Egyik kolléga írta(már nem emlékszem, hogy ki volt), idézem: szimplán elindítod az új telón a klienst, amikor kéri beírod a user / passt. Amikor a generált kódot kéri, azt választod hogy nem éred el a korábbi telefont. mobilszámodra küld majd egy számsort, azt megadod és kész is vagy. (ez csak akkor működik ha a telefonszám ugyanaz)

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#98162) Lackki válasza Arolotifar (#98161) üzenetére


Lackki
senior tag

ahaa, ugyanaz csak még nem raktam át a simet az újba.

köszönöm kipróbálom :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#98163) Anonymus23 válasza Arolotifar (#98161) üzenetére


Anonymus23
veterán

Lehet két telefonon is hitelesítő?
Mert ha megvan a régi telefon, akkor az még tud kódot generálni, és azzal a kóddal elvileg be kellene engednie.
Nem?

;) - The Power of the Light Side

(#98164) PöCöKuk@c válasza Anonymus23 (#98163) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Nekem a hitelesítő egy tabon van pl.(egy másik családtagommal egyszerre- két kód természetesen) nem a telefonon és a kódot akkor is adja, ha nincsen internet kapcsolata valamiért(csak helyes kell legyen az idő számítása az eszköznek).

(#98165) Źşë'


Źşë'
addikt

steamen a játéklistámat lehet valamilyen könnyebb módon kategorizálni? azt szeretném ha Point & Click játékok egy fül alatt lennének, de sehol se látok rendezési szempontban ilyet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#98166) Csapoati válasza Źşë' (#98165) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kijelölöd őket (egyszerre szerencsére többet is lehet) és megadod nekik a kategóriát, amit szeretnél.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98167) bobalazs válasza Źşë' (#98165) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Én ezt szoktam használni.
Steam könyvtár filter

(#98168) Źşë' válasza bobalazs (#98167) üzenetére


Źşë'
addikt

ez így nagyon fasza lesz, köszi mindkettőtöknek a segítséget :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#98169) csaba951


csaba951
veterán

Borderlands: The Handsome Collection
Akiknek még hiányzik valami a Bordelands franchise gyüjteményéből, most -90%-on pótolhatja. :DDD

(#98170) kemotox válasza csaba951 (#98169) üzenetére


kemotox
addikt

Mamám :Y :Y
Kösz, ez nagyon jól jött nekem :R Imádom ezt a sorozatot, de még mindig nagyon sok DLC hiányzott. Pont a múlt héten gondoltam rá, hogy fel kéne megint rakni..

(#98171) Vertigo18 válasza csaba951 (#98169) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen, én is kiegészítettem a saját és kisfiam gyűjteményét a skinekkel és a Pre-Sequellel... :R

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#98172) csaba951


csaba951
veterán

Csak 18 éven felülieknek!

Negligee: Love Stories
Szombaton jön Steam-re az első cenzúrázatlan meztelenkedős játék.

Ja, és hihetetlen nagyot fejlesztettek a kliensben. Ha kérjük, ezentúl elég lesz csak egyszer megadnunk a születési adatunkat, legközelebb már nem fogja kérni ha olyan oldalra tévedünk. Ugyanitt rákérdez, hogy pl. kereséskor látni akarjuk-e a meztelenkedős vagy patakvér tartalmú oldalakat is, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#98173) FollowTheORI válasza csaba951 (#98172) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én azon lepődtem meg, hogy a Witcher III is bekerült az új kategóriába...

Valamiért keresgéltem és kiírta a kereső nem inden látszik a beállításaim miatt... mondom az nem lehet, minden engedve van... erre mit látok azon az oldalon... hát hogy lett mégegy "adult" opció is amit engedélyezni kell. :D
Utána persze már hozta a kereső a Witcher III-at is.

Van egy érzésem amúgy, hogy ennek a változásnak elsősorban a japán és ázsiai régióban fognak örülni igazán. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98174) Spet válasza csaba951 (#98172) üzenetére


Spet
addikt

Nem kártyás? Nem is kell ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#98175) Źşë' válasza csaba951 (#98172) üzenetére


Źşë'
addikt

sose értettem h ezen játékok és rajzfilmek milyen fajta emberek "beindulását" eredményezik :B (nem célzás félre ne érts, csak úgy írtam mint aki már rengeteget gondolkozott azon hogy milyen értelmi, szellemi értékekkel bírhatnak ezek a cuccok és kik lehetnek a céltáborban :DDD...)

(#98176) eami agresszív, btw csak azért írom mert ez szexuális tartalmú dolog, továbbá manga/rajzfilm és nem utolsó sorban játék :D ezen játékok értelmét sem értem igazándiból, Puzsértól meghallgatnék egy okfejtést és analizálást ez ügyben :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#98176) eami válasza Źşë' (#98175) üzenetére


eami
Topikgazda

pl cs:go milyen fajta "beindulást" eredményez? :DDD :DDD ;]

(#98177) Spet válasza Źşë' (#98175) üzenetére


Spet
addikt

Ázsiait. Az-az ázsiai emberek beindulnak rá és megnyomják add to chart gombot :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#98178) kemotox válasza Źşë' (#98175) üzenetére


kemotox
addikt

Mint mondották ez az egész perverzió ázsiából (pontosabban Japánból) ered. Két atom, csak ennyit mondok.

(#98179) Scooter


Scooter
tag

Úgy látom még nem volt: Steam Play Compatibility Reports

Aki esetleg linuxon tolná, és csak windowson elérhető játékot szeretne elindítani, akkor itt meg lehet nézni fog e sikerülni. :)

(#98180) xenon2


xenon2
senior tag

Üdv! Nincs lehetőség a Steam alkalmazásban átutalással játékot vásárolni?

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#98181) Csapoati válasza xenon2 (#98180) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs, de mi szükség is lenne rá egyáltalán? Max utalsz egy PayPal fiókra és azzal fizetsz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98182) csaba951 válasza xenon2 (#98180) üzenetére


csaba951
veterán

Nincs. Sőt, utánvéttel sem lehet vásárolni! :DDD

De miért van erre szükséged? Fiatal vagy és nincs bankszámlád, bankkártyád? Ha igen, akkor megoldás lehet valamelyik feltöltőkártyás fizetés. Pl. paysafecard. Ennek viszont utána kell járni, hogy Magyarországról milyen ilyen fizetési lehetőségeket fogad el.

(#98183) Arolotifar válasza csaba951 (#98182) üzenetére


Arolotifar
őstag

Sárga csekk? :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#98184) xenon2 válasza Arolotifar (#98183) üzenetére


xenon2
senior tag

Ez vicces. :) Csak német kártyám van és azzal nem tudok így fizetni. Kint az átutalás elfogadottabb fizetésmód. Azért köszi a választ. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#98185) eami válasza xenon2 (#98184) üzenetére


eami
Topikgazda

PayPalon keresztül, vagy mobilon csinálsz egy revolut.com accountot, és ott krealsz egy virtuális bankkártyát.

(#98186) xenon2 válasza eami (#98185) üzenetére


xenon2
senior tag

Köszönöm,ez jónak tűnik. :) :R :R :R :R :R :R

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#98187) Hódító Hód


Hódító Hód
csendes tag

Nálatok is access denied van az oldalon?

(#98188) -secret- válasza Hódító Hód (#98187) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:F

(#98189) Hódító Hód válasza Hódító Hód (#98187) üzenetére


Hódító Hód
csendes tag

Hoppá, a munkahelyi belső hálózaton tiltották le nálunk a steamet, sorry, nem szóltam.

(#98190) Franklin válasza Hódító Hód (#98189) üzenetére


Franklin
addikt

Én felmondanék.

(#98191) csaba951 válasza Hódító Hód (#98189) üzenetére


csaba951
veterán

Én az erotikus oldalakat tiltottam le! ;]
Steam viszont van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98192) eami válasza csaba951 (#98191) üzenetére


eami
Topikgazda

hát, lassan akkor a steamet is tilthatod, így hogy szabad utat kapott minden :DDD

(#98193) Csapoati válasza eami (#98192) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De úgy nem lesz a 4 brazil, 3 ukrán, 2 tádzsik és egy kelet-timori profilon is kiszedve az összes kártya. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98194) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok! Telepíteném a Steam klienst és ez fogad. Mit tudok ezzel tenni? :F

(#98195) csaba951 válasza KisBundi (#98194) üzenetére


csaba951
veterán

Próbáld meg a c:\steam -be telepíteni.

(#98196) KisBundi válasza csaba951 (#98195) üzenetére


KisBundi
őstag

Köszönöm! Közben a régi Steam mappát töröltem és így már engedte. :)

(#98197) bepken válasza KisBundi (#98194) üzenetére


bepken
veterán

best error message ever! :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98198) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv!
Lehet steamnek jelenteni fake-steam oldalakat, amik Steam-auth felülettel akarnak lopkodni?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#98199) wjbhbdux válasza ledgeri (#98198) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem hiszem hogy ok barmit tudnak kezdeni kulsos oldalakkal, de aGoogle es Microsoft (edge az oldalon, ... menuben legalul van report) phising filternek lehet jelenteni hogy blokkoljak majd automatikusan mindenkinek.

/s

(#98200) KisBundi válasza bepken (#98197) üzenetére


KisBundi
őstag

Hát én is néztem... :DDD Ezzel az üzenettel jól kisegített. :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.