Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#98851) Out válasza De4d (#98849) üzenetére


Out
addikt

Nem működik kb. egy hete.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#98852) De4d válasza Out (#98851) üzenetére


De4d
őstag

Akkor nem nálam van a hiba, köszi.

Minden jó, ha a vége jó!

(#98853) nubreed


nubreed
veterán

Na elkezdődött a Steam Winter Sale. Ha pl. az AC Odyssey -t meg akarom venni, amihez ugye UPlay kell, 2 kliens fog futni a háttérben (Steam + UPlay)? Mert ez az amit nem akarok, tehát ha a Steamről veszem meg a játékot, meg lehet e azt csinálni, hogy el sem indítom hozzá a Steam klienst és csak a UPlay -en aktiválom és csak ezen keresztül indítom?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#98854) Executioner válasza nubreed (#98853) üzenetére


Executioner
tag

Nem lehet. Ubisoft játékot érdemesebb direkt uplay kliensre megvenni. Többnyire olcsóbb is mint a steam....

Exec

(#98855) nubreed válasza Executioner (#98854) üzenetére


nubreed
veterán

Tényleg, most látom, hogy az UBI is leárazta. Akkor kihagyható a Steam. De fél órával ezelőtt még 60 euró volt a Uplayen, csak azóta frissítették az árat 30-ra. Köszi.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#98856) csaba951 válasza nubreed (#98855) üzenetére


csaba951
veterán

Akkor neked csak a UPlay-es jó! Steam-es mellett annyi szól, hogy vannak Steam-es acsik.

Most a legolcsóbb
Assassin's Creed® Odyssey;-50;25 GBP
Ebből lejön még -12% ezzel a kuponnal: WINTER2GAME
Ez a mostani rekord alacsony ár.

(#98857) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Szerintetek idén nem kevés ez a napi 3 kártya, amit farmolni lehet? :) Régebben, mintha többet lehetett volna kapni egy nap... vagy rosszul emlékszem? :)

Papa

(#98858) Serpiko válasza A_Papa (#98857) üzenetére


Serpiko
addikt

Múlt évben is 3 volt sőt most ott a plusz 3 csecsebecs is.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98859) bul07 válasza Serpiko (#98858) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem nem, tavaly 6db volt de más nem

Mos kiváltották a második 3db-ot a nyitogatós dolgokkal

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98860) A_Papa válasza bul07 (#98859) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Igen, nekem is valami hasonló rémlik.. és szintlépés szempontjából ez rosszabb, mert 1 db tárgyat tudsz felhasználni, de az is csak +25XP...

[ Szerkesztve ]

Papa

(#98861) Hódító Hód


Hódító Hód
csendes tag

Az adventi naptár oldalon mi akar lenni ez a szöveg? "Lesz még több is... Nézz vissza ekkor: dec. 24., 19:00 CET" Mire lehet számítani szerintetek?

(#98862) bul07 válasza Hódító Hód (#98861) üzenetére


bul07
nagyúr

Minden nap lehet nyitni egy ablakot, add 3 dolgot
Nem hinném hogy lesz valami extra

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98863) A_Papa válasza bul07 (#98862) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Én reménykedek egy extra kitűzőben azoknak, akik mindet kinyitották... :)

Papa

(#98864) Serpiko válasza bul07 (#98859) üzenetére


Serpiko
addikt

Upsz akkor ezt benéztem öregszem nem jó a memóriàm már. Meg izgultam is az akció miatt. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98865) bul07 válasza A_Papa (#98863) üzenetére


bul07
nagyúr

Legyen igazad
Minden jöhet amit eladhatok :DDD

Nagyon vérszegény ez a vásár, és az első napi kártya dömpinggel az árakat is jól leverték

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98866) A_Papa válasza bul07 (#98865) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Én megtartom... érdekes, nekem bejön ez a szintlépegetés, meg a kitűző gyűjtés.. :) így ebben a formában 0 Ft saját pénzzel.

Papa

(#98867) bul07 válasza A_Papa (#98866) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát engem nem zargat az ilyen

Naponta eladom felrakom a kártyákat, és jön a lóvé
Bár idén nagyon gyatra eddig 15€ folyt be de ehhez szinte mindent kidobtam a piacra
Jelenleg van még kint vagy 300 dolog, meg van vagy 100bónusz csomagom ami vagy ilyen 0,05€ vagy már nem is lehet eladni

Régebbi években ilyen 40-60€ megvolt, de most jó ha lesz 25-30€

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98868) Serpiko válasza bul07 (#98865) üzenetére


Serpiko
addikt

Régen milyen jó is volt várni a 19 órát ment a visszaszámlálás. Meg az izgalom vajon mi lesz akciós. Régen minden jobb vót ahogy mondani szoktuk mi “steamon” függők. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98869) SP4C3 válasza Serpiko (#98868) üzenetére


SP4C3
veterán

steam-en (sztímen)...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#98870) bul07 válasza Serpiko (#98868) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy a szenezés, meg az ingyen játék osztás

Régen sokkal ötletesebb dolgok voltak, akkor még játszani is kellet hogy megadjon dolgokat(mondjuk ez nekem nagy szívás lenne most :) )

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98871) Serpiko válasza bul07 (#98870) üzenetére


Serpiko
addikt

Jaj ne is mond az de jó volt meg a kincsvadásza Mini játékok nyami. Azért bizok benne hátha pár év és visszajönnek ezek a jó dolgok. Megyek és izgulok miatta a topikomba!

SP4C3: a régi tagok a topikban értik a steamonozàst :D meg az izgulàs! :B amúgy igazad van ki is javítottam így “steamon” :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98872) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Nemrég át kellett térnem a Windows 10-re, és azóta a Steam kliens minden indításkor 5-6 percig frissíti magát. Többször kipróbáltam, és ezt olyankor is csinálja, amikor épphogy kiléptem belőle. Akárhányszor eljátsza, nem ismer tréfát. Letöröltem, újratelepítettem, direkt letöltöttem a legfrissebb online telepítőt, bár nem hiszem, hogy nagy jelentősége volna. Olyan, mintha valamiért nem sikerülne a frissítés. Már nincs több ötletem. Ez is valami W10 fícsőr? Én szeretnék játszani ővele, és nem fordítva. Van valakinek ötletel?

(#98873) regener válasza C. s. (#98872) üzenetére


regener
veterán

A géppel indulva vagy simán indítva is?

(#98874) Segal válasza A_Papa (#98866) üzenetére


Segal
veterán

Idén év első felébe is de piszok jól lehetett ingyen fejlődni a pubg cuccokból. :K
Nem kevés szintet köszönhetek a játéknak :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98875) Serpiko válasza csaba951 (#98839) üzenetére


Serpiko
addikt

Igazad volt mester! Felraktam kártyákat 0.05 ért este és reggelre el is ment mind a csecsbecsékkel együtt. :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98876) A_Papa válasza Segal (#98874) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Én sok ingyenes játékot szereztem be kizárólag a kártya farmolás miatt.. :) És mivel ezeket a játékokat el is lehet már rejteni a Steam-es listáról, nem zavarnak semmit... :)

Papa

(#98877) tomba


tomba
tag

Sziasztok!

Ti tudtok bármit is vásárolni? Ajándékba vásároltam volna pár játékot de se paypal se bankártya opció nem működik. Több mint két órája próbálom, most folyamatban lévő tranzakció miatt nem tudom megismételni. Az nem tudjátok véletlenül hol látom a be nem fejezett tranzakciókat?
Köszi!

(#98878) Serpiko válasza tomba (#98877) üzenetére


Serpiko
addikt

Lehet megint terhelt a rendszer kis idő azt rendbe fog jönni és a vásárlás is működi fog. nyugi :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98879) H A M M E R


H A M M E R
csendes tag

Ha van egy PC-m és egy laptopom, akkor mind a kettőn használhatom a steam-es játékaimat? Csak annyi a lényeg hogy ne legyek egyszerre belépve, vagy az sem gond, és egyszerre is lehet?

Ha lehet egyszerre ehasználni, az számít, hogy egy IP cím alatt vannak-e kifel (egy router alatt)?

(#98880) Borisz76 válasza H A M M E R (#98879) üzenetére


Borisz76
veterán

Nálam itthon 3 gép van...abból 2 alkalmas játékra.

Egy fiókom van. Mindkét gépen azzal vagyok bejelentkezve.

Régen volt de amikor a fiam belépett engem meg kivágott a gép.
A tényekhez hozzátartozik, hogy pont ugyanazt a játékot indította a fiam is.

Eltérő játékokkal nem tudom, hogy hogyan is viselkedne a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98881) ollie válasza H A M M E R (#98879) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyszerre csak egy gépen tudsz játszani ugyanazzal a fiókkal, kivéve, ha offlineban indítod a steamet.

***

(#98882) S1M0N


S1M0N
senior tag

De jó, hogy kliensben a storeban úgy érzékeli, hogy nem vagyok bejelentkezve... :(((

(#98883) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez a pénz visszaigénylés 2 óra játékra, vagy a vásárlástól számított 2 órára vonatkozik?

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#98884) regener válasza Fecogame (#98883) üzenetére


regener
veterán

2 játékóra vagy 2 hét a vásárlástól.

(#98885) csaba951 válasza S1M0N (#98882) üzenetére


csaba951
veterán

Ilyenkor ne jelentkezz be! Nyomj egy frissítést, és máris bent vagy.

(#98886) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

először is Boldog Karácsonyt kívánok! :)

tudjátok e, hogyan működik a gemek zsákba pakolása és piacon való értékesítése? most 7000 gemet pakolnék fel a piacra, de fogalmam sincs, hogy mennyiért....látom, hogy pár napja többszáz "ezres zsák" kelt el 3 euró felett. most meg 20 centen mennek :D van esetleg valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98887) Shy válasza bepken (#98886) üzenetére


Shy
tag

az a 3 eurós téma csak bug sajnos

Kell, vagy rakom el?!

(#98888) Segal válasza bepken (#98886) üzenetére


Segal
veterán

Ne most akard eladni most a sale miatt nagyon bezuhant az ára.
Amúgy rákattintasz a 7000 drágakövedre és jobb oldalt mellette ki fogja írni hogy zsákba pakolás. Húzod a csúszkát jelen esetben 1-7 között és annyiszor 1000 darabot fog pakolászni amennyit választottál. Aztán meg az eladás gomb de most venni érdemes nem eladni :)

Shy: Nem feltétlen bug ha valaki pl szeretne pénzt utalni a másiknak meg lehet csinálni hogy felteszi valami lehetetlen áron amin úgysem veszi meg senki aki meg utalna a haverjának walletet az beírja a vásárlásba azt az összeget és a végeredmény hogy átutaltad a nagyobb összeget a keveset érő dologra.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98889) bepken válasza Shy (#98887) üzenetére


bepken
veterán

a fenébe...pedig azt hittem, most meggazdagszom :DDD

(#98888) Segal - köszi, ez a része megvolt :) tettem már fel korábban is ezresével gemeket. akkor olyan 1 euró körül ment el, ha jól emlékszem. gondolom akkor ilyen 1 euróért érdemes továbbra is feltenni.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98890) Segal válasza bepken (#98889) üzenetére


Segal
veterán

Az életbe el nem fogod adni 1 euroért de hajrá :DDD
Tulajdonképpen fokozatosan lassan mindig esik az értéke mert minden sale-nél bezuhan és utána ugyan visszaerősödik de soha sem annyira mint amennyi volt előtte.
Én pl most vettem (sajna még 0,29-ért) de majd el kell dönteni 29-én hogy érdemes e kártyaszettekre cserélni vagy várni kell még. Egyelőre sajna már lereagálták a botok a drágakő bezuhanást és most nem jó az arányuk :( Viszont a sale alatt nem kupunt lehet kapni a kitűzőkért hanem kártyákat. Jó kérdés melyik éri majd meg jobban meg kell várnom a 29-et hogy lássam :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98891) bepken válasza Segal (#98890) üzenetére


bepken
veterán

...ha valaki pl szeretne pénzt utalni a másiknak meg lehet csinálni hogy... - erről nekem valamiért a Breaking Bad jut eszembe :D [link]

akkor olyan 40 cent körül lesz valahol az ára? nekem már az is baba igazából. pár centes sale itemeket olvasztok be, szóval...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#98892) Segal válasza bepken (#98891) üzenetére


Segal
veterán

Szégyeld magad :D
Akkor te is hozzájárultál ahhoz hogy essen a drágakő értéke :))
Viccet félretéve a 40 már sokkal reálisabb de arra is csak a sale után látok esélyt. Az igazán reális az inkább a 0.35 de millió dolog befolyásolhatja az árat. Viszont amíg ömlenek a 100 drágaköves cuccok steamen addig sok jóra nem érdemes számítani :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#98893) Zin


Zin
senior tag

Akarok online jatekot vasarolni aki tud segiteni az aktivalasban stb az jojjon privibe lenne par kerdesem.Fizetés módja részt szeretném beallitani hogy minden menjen tokeletessen s barmikor tudjak vasarolni ha ugy adodik.

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#98894) sixpak


sixpak
nagyúr

Aloha.
Csak nálam offline a Steam?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#98895) Anonymus23 válasza sixpak (#98894) üzenetére


Anonymus23
veterán

Pár napos késéssel, de csak lehalt a Steam :)

;) - The Power of the Light Side

(#98896) Serpiko válasza sixpak (#98894) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam megy! Volt már ilyen nekem is akkor meg haveroknàl ment rendesen. Anomália !

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#98897) bul07 válasza Serpiko (#98896) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam is megy de bejelentkezni nem tudok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98898) sixpak


sixpak
nagyúr

Köszkösz srácok. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#98899) bul07 válasza sixpak (#98898) üzenetére


bul07
nagyúr

Na engem most engedett be

Az összes steam-es programozó és ott dolgozó anyja már megfulladt a csuklástól annyit emlegettem őket ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98900) Serpiko válasza bul07 (#98897) üzenetére


Serpiko
addikt

Most próbáltam nekem az is megy. Mondjuk ha nem menne az sem zavarna most boxolunk a feleséggel. :D

Gabe bácsi is csuklik nem is kicsit. LoL!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.