Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) SkyS1gn válasza Diopapa (#8800) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Megtisztelő möster! :DDD :R azért csonag-ot javítsd csomagra, vagy ez igy eredeti?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8802) Jack@l válasza Infrared16 (#8782) üzenetére


Jack@l
veterán

Szintén kaptam, de engem egy hitgyüli se szervezzen be, nem fogom felrobbantani magam alatt a hajóm egy jeles csillag együttálláskor... :D

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8803) Diopapa


Diopapa
addikt

Ha valaki nagyon unatkozik... (fél óra... )

Rehab is not an option! :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8804) SkyS1gn válasza Diopapa (#8803) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Fújt ezt multkor néztem... még mindíg az az állításom hogy ez egy férfi :O

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8805) Diopapa válasza SkyS1gn (#8804) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez nem mindenkit zavar. Egyik komment:

"Damn, your cans are looking great this episode. :-)" :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8806) SkyS1gn válasza Diopapa (#8805) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:C :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8807) Sotyks94 válasza Diopapa (#8747) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Engem az SC-n kívül az Elit érdekel egy picit, a Space Engineers meg nagyon, már be is ruháztam rá, szerencsére nagyon gyorsan halad a játék előre :)

(#8808) Menthirist


Menthirist
veterán

Megjött közben a T.Flight Hotas X, otthon majd beüzemelem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8809) vaakuum


vaakuum
addikt

Az mennyire biztos pont, hogy csak akkor lehet egy npc helyére ismerősnek beszállni, ha az az npc egy külön fizetett karakter-slothoz tartozik? Ha meg csak sima npc az alap karakterhez, akkor nem lehet másik playernek átvenni a helyét semmilyen körülmények között?

Abban a nagy leírásban találtam, amit a múlt hét végefelé linkelt valaki.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8810) Diopapa válasza vaakuum (#8809) üzenetére


Diopapa
addikt

Ezt most nem értem. A PU-ről beszélünk amikor pl repkedünk egy Constellationnel?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8811) vaakuum válasza Diopapa (#8810) üzenetére


vaakuum
addikt

igen, arról.

Ez van a pdfben:

"Benefits of using character slot characters:
1. Customisation of the character
2. Friends my ‘jump into’ the player from afar and take part in action on your ship
Disadvantages of using character slot characters
1. Requires real currency
Benefits of hiring NPC characters:
1. Does not cost real currency
2. Convenience
Disadvantages of hiring NPC characters
1. Cannot be customised
2. Friends may not jump into NPC characters to take part in ship actions
3. May be less effective than human crew."

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8812) Diopapa válasza vaakuum (#8811) üzenetére


Diopapa
addikt

" Friends may not jump into NPC characters to take part in ship actions"

Érdekes, CR pont azt mondta, hogy ha "be akarsz ugrani" "csak úgy" a haverod hajójára, akkor csak a felbérelt npc "bőrébe" tudsz bebújni, ha nincs felbérelve npc akkor nem, hanem el kell érte menni ahol épp tartózkodik és úgy tud a hajóra jönni.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8813) SkyS1gn válasza Diopapa (#8812) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tényleg ez hogy lesz ha pl haverodnak mennie kell?! Egyszercsak eltűnik a hajóról?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8814) vaakuum


vaakuum
addikt

Mondjuk lenne benne ráció, hogy npc helyére kerül be a játékos, mert akkor a többszemélyes hajón valszeg úgyis mindenki fogad fel minimum npc-t, hogy legalább az ágyúk működjenek, ha egyedül lepik meg a mélyűrben a kalózok.
Csak a különbség az, hogy ha haver joinol hozzád, akkor ő irányítja, ha meg kilép, akkor a gép viszi tovább a személyzetet alakító karaktert. DE ezek szerint fizetősben lesz a teleportálós megoldás, a sima npc helyére nem lehet beugrani.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8815) SkyS1gn válasza vaakuum (#8814) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Fizetősben?! :O

(#8816) Diopapa

Hát igen igen... mivel minden realtime, ezek érdekesek lesznek.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8816) Diopapa válasza SkyS1gn (#8813) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, ezek érdekes kérdések, amikor felteszik nekik általában zavarba is szoktak jönni :D Pl haverodat meghívod a hajódra, te lelogolsz mert dolgod van, (lefekszel aludni az ágyba) a haver meg szétlöveti Pirate Robert NPC-vel a hajódat amin nincs biztosítás, akkor mi van? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8817) szentvik válasza Diopapa (#8816) üzenetére


szentvik
tag

Sztem ezeket a kérdéseket még kár is feszegetni. Jó ha azt látják előre, hogy a DFM-et hogyan adják ki, nemhogy még a PU-val kapcsolatos dolgokat is tisztán lássák, amivel még legalább egy évig nem is kell foglalkozniuk.

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8818) .tnm válasza szentvik (#8817) üzenetére


.tnm
addikt

pontosan, sztem ők se tudják még ezeket pontosan, ha majd tudják is, akkor is még meg kell várni közön(/s)ség visszhangját

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8819) Diopapa


Diopapa
addikt

Kicserélték a hibás 280x-emet, az előbb tettem bele, reszkess hangár! ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8820) .tnm válasza Diopapa (#8819) üzenetére


.tnm
addikt

reszkess új 280x ;]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8821) Menthirist


Menthirist
veterán

A gamestar-on ezt írták:
"A RSI pedig azon is gondolkodik, hogy szavazást ír ki, hogy hány millió dollárnál fejeződjön be a gyűjtés."

Erről van valami forrás?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8822) SkyS1gn válasza Menthirist (#8821) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Miért tennék.. én már évek óta fel se nézek gs-re.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8823) szentvik válasza SkyS1gn (#8822) üzenetére


szentvik
tag

Azért nem biztos h hülyeség lenne, ha havonta nem pakolnának bele új dolgokat, mikor a jelenlegieket se nagyon győzik elkésziteni.

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8824) SkyS1gn válasza szentvik (#8823) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja azt igen, de attól még a pénz jönne nekik szerintem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8825) Menthirist válasza szentvik (#8823) üzenetére


Menthirist
veterán

Azért sokszor elég kicsi dolgokat adnak már 1-1 millióért. Pl ha most nyer, egy engine upgrade-et :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8826) szentvik válasza Menthirist (#8825) üzenetére


szentvik
tag

Hát van ami semmiség (mint az a space plant, vagy a mystery object...amivel kb nem is kell foglalkozni, majd rámondják, hogy jaaa, ez volt ám az :DDD ), de pl az updated scanner az annyira nem tűnik kicsinek.
Meg aztán ki tudja még miket talál ki CR...

Én amúgy 45 milla után lehúznám a rolót időlegesen. Vagy ha esetleg nagy durranás lesz a DFM (ugyanezt mondtam a PAX-ra is ;] ) és mindenkiben felbuzog a vásárlási láz, akkor 1-2 millával később.

[ Szerkesztve ]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8827) .tnm válasza Menthirist (#8825) üzenetére


.tnm
addikt

még mindig nem a milliókért adják az ajándékokat, a nagyobb feature-ok pedig mind bőven PU megjelenés utánra lettek ígérve.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8828) SkyS1gn válasza .tnm (#8827) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mi az a PU?

Van SC, DFM, SR42... de mi az a PU?

(#8829) szentvik :R Most hallom először :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8829) szentvik válasza SkyS1gn (#8828) üzenetére


szentvik
tag

Persistent Universe...a végleges játék

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8830) Menthirist válasza SkyS1gn (#8828) üzenetére


Menthirist
veterán

Persistent Universe... az "mmo" rész

Egyébként 45 millánál én is szüneteltetném, bár ha belegondol az ember, nem kell bolondnak lenni ahhoz hogy az ember elfogadja azt, amit adnak neki :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8831) SkyS1gn válasza Menthirist (#8830) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A SC is MMO rész nem? A SR42 meg a SP...

A PU akkor az SC és a SR42 egyben?

Amugy lehet azért rühellem az mmo-kat mert az összes ilyen tündéssárkányosdisorkhentelőhokuszpokusz.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8832) Diopapa


Diopapa
addikt

Viszont eltúrtam az egyik PAK fileban a beállításokat és nem találom hogy melyikben... Ennek okán Very High-on 110-120 fps-em lett.. :Y Viszont lett egy grafikai glitch-em és nem segít a repair.. Nem tudja valaki melyik PAK file-t kellett buherálni?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8833) szentvik válasza SkyS1gn (#8831) üzenetére


szentvik
tag

Az SC maga a teljes játék ami már minden modult tartalmaz. Ezek közül a PU lesz az utolsó, amivel kvázi késznek lehet mondani...legalábbis az én olvasatomban :)

Amúgy én se szerettem sose az mmo-kat, pont az ilyen lehetetlen világuk miatt...sztem eggyel se sikerült még huzamosabb ideig játszanom...bár még ez is lehet túlzás :DDD

@Diopapa: nagy vagy :C

[ Szerkesztve ]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8834) Szőrös  válasza SkyS1gn (#8831) üzenetére


Szőrös 
veterán

Te figyi..van neked egyáltalán valami halvány fogalmad az egész játékról hogy ilyen alap dologgal nem vagy tisztában ? :D
Most nem kötözködés tényleg de ott van a kezdő hsz-nél az összefoglaló...olvasd el és többet fogsz tudni. ;)

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8835) Volfram42 válasza SkyS1gn (#8831) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én szeretem a fantasy világot, de csak ha nem mindenhonnan az folyik. Sajnos egy jó ideig ez ment mindenhol, mint most a mindenbe zombit kell rakni kötelező jelleggel mert az a menő.
Ezért is tetszett meg ez a világ.
Illetve nem titkolt vágyam egyszer egy olyan túlélőjáték ami lehetőleg reális, de a társadalomépítésen van a hangsúly nem egymás leölésén. Ugyanis a jelenlegi túlélőkben (persze zombi mindben van) a túlélés nem is nehéz leölsz egy állatot azt elbújsz és megeszed/ találsz konzervet azt megeszed. Pont túl is élted. A lehetetlen részük, hogy nem kell közösen alkotni semmit se csak mészárolni egymást. Hiszen amint mozogsz és látsz egy embert az tuti meg akar ölni csak, mert. Nincs oka, de le akar ölni/rohadt banánnal etetni.
Illetve persze zombimentes legyen.:)
Nagyon elkalandoztam bocsánat.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#8836) SkyS1gn válasza Szőrös  (#8834) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Őszintén? Nemigen, sosem játszottam szpészszimet, most rázódok bele.

Szerintem nem mondtam hülyeséget, a PU a kiemeltben sincs benne azt meg elolvastam már rég.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8837) .tnm válasza Volfram42 (#8835) üzenetére


.tnm
addikt

a zombi korszaknak pont most van vége, most a tudománytalan scifi-k világa van terítéken. nem a SC-re gondolok, hanem ha csak azt nézzük meg, hogy ma már egy vámpíros sorozat se indult amerikában egy pár éve, jövőre már zombis se fog talán, viszont hirtelen lett egy csomó scifi-szerű tavaly szeptember óta.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8838) Szőrös  válasza .tnm (#8837) üzenetére


Szőrös 
veterán

Van azok között valami jó is ? Walk in deadnek már vége, Vikings szintén , GoT sorozat része kuka a könyvhöz képest , SOA-t lassan befejezem most másodszorra szóval kéne vmi igazán jó scifi most. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8839) SkyS1gn válasza .tnm (#8837) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az jó :P

Fringet sajnálom, Odaát örök Continuumm meg faint, épp a The100-nak a trailerét néztem meg.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8840) Diopapa válasza Szőrös  (#8838) üzenetére


Diopapa
addikt

Bablyon 5 / BSG.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8841) Szőrös  válasza Diopapa (#8840) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ezeket már láttam. Valami más , újabb esetleg ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8842) .tnm válasza Szőrös  (#8838) üzenetére


.tnm
addikt

még nem találtam egyet sem. Tomorrow People vacak volt, így hamar otthagytam; Star Crossed-ot be se próbáltam; a The 100-ban ott volt a lehetőség, de hatalmas ziccerek mellé brutális baromságokat engednek meg maguknak. Korábbról a Defiance is gagyi.

Jövő év(ad)i felhozatalból se fogott meg leírás alapján semmi.

Év vége felé érkező Sense8* érdekel, meg majd a Gateway, ha utóbbiból lesz egyáltalán valami.

*készítők: J Michael Straczynski (Babylon 5, Jeremiah), Wachowski testvérek (The Matrix, Cloud Atlas)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8843) Diopapa válasza Szőrös  (#8841) üzenetére


Diopapa
addikt

Sztem jó scifi ezer éve nincs már.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8844) Malibutomi válasza Szőrös  (#8838) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Agents of shield annak aki birja marvel cuccokat.

(#8845) Volfram42 válasza Malibutomi (#8844) üzenetére


Volfram42
senior tag

Azaz. Az eleje érdekes volt, jöttek a lore-t bevezető szokásos heti freak részek. Majd picit laposabb lett aztán bamm hirtelen azt vettem észre, hogy alig várom a kedd estét amikor adják odaát. Azonnal vetettem rá magam. Várom a következő évadot, remélem hozzák ezt a színvonalat, mint amit a végére produkáltak.

Még off.: aki szereti és látta az x-men filmeket annak az új kötelező. Nagyon jó lett szerintem. (Azt a japán Rozsomákos részt ki lehet hagyni, onnan semmi utalás nincs, mint ha nem is lett volna. ha meg igen akkor van egy kérdésem amit nem magyaráztak meg a készítők nekem. Ezért nem vettem inkább figyelembe. :))

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#8846) Menthirist


Menthirist
veterán

Nah, kipróbáltam a Joy-t. hát egyrészt csápolok vele mint egy hülye, sokkal finomabb mozdulatokkal kellene irányítani, érdekes, pedig az egérhez is ugye az kell. Lehet csak abból fakad hogy totál idegen "mozgásforma", és tanulni kell. Viszont igen, úgy érzem jóval kevésbé tudok oda lőni, mint egérrel tudnék, kevésbé érzem pontosnak, kis kilengést nem mindig érez, a kicsit nagyobbat meg "lökésszerűen". Pedig eléggé dícsérték a pontosságát olyanok, akik nagy joy-al is próbálkoztak, szóval gondolom ott is hasonlóan cselekednék, bár kolléga mondta, az oldalazáshoz neki mindenképp pedál kellett, nem vált be a joy függőleges tengely menti "csavarása". Mindegy, beállításokon is sok múlik, meg érzékenységet is nézni fogok még, mert elég nagy volt a különbség fighter suit zero és x-rebirth alatt irányításban az utóbbi javára. Majd ügyködöm még rajta, meg gyakorlok, mert amúgy tetszene az irányítás, pláne x-rebirth-ben amikor nem kapkodtam elég könnyen tudtam úgy és arra fordulni, amerre akartam (egyszerre fordulás több tengely mentén), csak ne kelljen centi pontosan célozni (dogfight-ban sajna kell :D)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8847) .tnm válasza Diopapa (#8843) üzenetére


.tnm
addikt

Dollhouse nagyon jó volt, miután Joss Whedon szabad kezet kapott (gyakorlatilag a 6. résztől kezdve)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8848) Infrared16


Infrared16
tag

Falling Skies 4. évad is Jun 22. -én kezdődik alig várom.

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#8849) Jack@l


Jack@l
veterán

Offtopic: a konkurencia, jól néz ki a végén a hyperűr ugrás
https://www.youtube.com/watch?v=TGf9OPot8Sc

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8850) Diopapa válasza Jack@l (#8849) üzenetére


Diopapa
addikt

Vótmá' :DD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.