Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Szőrös  válasza Diopapa (#8049) üzenetére


Szőrös 
veterán

Itt a reagálás bár még nem olvastam végig. Örülök hogy ébren vagyok egyáltalán. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8052) Menthirist válasza Szőrös  (#8051) üzenetére


Menthirist
veterán

Én is valahogy így vagyok vele, fél négyig kódoltam, most meg alig látok, pedig munkába kell menni hogy még kódoljak :) Lesnik reakciója korrektnek tűnik, bár nem tudom mennyire kompromisszumos megoldás (mármint mivel nekünk még a látszatát is kerülni kell bárminemű nemi diszkriminációnak, fordítva kicsit máshogy van :) ). Mindenesetre amennyire beleolvastam a hsz-ekbe és véleményekbe is (bár gondolom többet kimoderálhattak mindkét oldalról), mindkét oldallal elszaladt a ló, oda-vissza mentek a jogos mellett az idióta hsz-ek is, aztán amikor egy hetes ban-ok lettek kiosztva hogy elejét vegyék az elharapózásnak (amit mint írtak, nem egyből a 2. lépcsővel kellett volna kezdenie a mod-nak, hanem csak az elsővel), a hölgy duzzogva írt egyet a blogjára. Arról nincs infó hogy a túloldalról hány embert bannoltak.

Szóval amennyire látom, a hölgy topicja témája miatt is kissé felkorbácsolta az indulatokat, ment pár csúnya szó ide-oda, aztán a modik (nem a főmodik, hanem amennyire látom megbízottak) elküldtek mindenkit gondolkodni, csak hát nekik is eljárt a kezük, és nem 1 napos, hanem 1 hetes bant osztogattak.

Ilyenek vannak :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8053) Diopapa válasza Menthirist (#8052) üzenetére


Diopapa
addikt

Az csak nekem furcsa, hogy itt ő kezdte el a "csajozást" majd amikor a válaszok átmennek személyeskedésbe pont a neme miatt, akkor meg ő van megsértődve?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8054) Menthirist válasza Diopapa (#8053) üzenetére


Menthirist
veterán

Mármint Lauresh? Vagy a modi? vagy Lesnik? :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8055) .tnm válasza Diopapa (#8053) üzenetére


.tnm
addikt

azért kezdte, merthogy "annyira bántják a csajokat, meg szexista a fórum". és erre persze a legjobb megoldás, ha csinál egy publikus thread-et a lányoknak, ahol nem fogják bántani egymást. amivel gyakorlatilag lesz egy összesített lista a lány játékosokról, amivel pont a barom zaklatóknak a munkáját könnyítik meg.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8056) Drenadar válasza .tnm (#8055) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

női logika :D
avagy fuck logic :)

(#8057) Malachi válasza .tnm (#8055) üzenetére


Malachi
addikt

kimásolom a lényeget az első cikk alatti kommentekből. a csaj (ha az egyáltlán) goonswarm logóval kommentelt.

SO here is the order of events.

> Goon creates shill account
> Posts horrifyingly bad thread
> Goon then posts response thread on main accounts demonizing the SC community
> Community responds rationally trying to alleviate what they think are serious concerns
> Goons fan flames calling anyone who disagrees a rapist
> Thread gets locked OP gets banned
> Goons now have ammunition to post everywhere calling the MODS sexist and for rape culture

Those
of you who have played EVE Online know this is SOP. This is how
trolling works. This is basically textbook 101 goon material right here.

Meanwhile
the mods have no choice but to play along because it is done in such a
way that "they are just the victims of their association to trolls".

de jó, hogy nem vagyok aktív azon a fórumon. de ha egy ilyenbe belefutok játék közben, azonnal eladom az egészet. már ha tudom. :) olvastam elég sokat az ilyen, és hasonló undorító technikákról, arról hogyan tettek tönkre teljes orgokat, guildeket (akármiket) merő szórakozásból, itt most magukkal rántottak ki tudja hány fórumtagot, és ez még semmi. még az első béta se jelent meg. nagyon remélem, hogy a környékemre se kerülnek soha valami hasonlóval, mert ezt iszonyúan rosszul tűröm.

(#8058) .tnm válasza Malachi (#8057) üzenetére


.tnm
addikt

ezt láttam én is, ennek ellenére a vita a nyitó személyétől függetlenül is ment arra vonatkozóan, hogy miért záratták be ezt a topik-ot és persze mindenki attól akar elhatárolódni, hogy nőgyűlölő lenne. és senki nem mondja azt ki, hogyha még esetleg őszinte szándékkal is nyitotta a magát nőnek bemutató személy azt a thread-et, akkor is csak a célját nem tudná elérni az a "safe haven"

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8059) Szőrös  válasza Malachi (#8057) üzenetére


Szőrös 
veterán

"de ha egy ilyenbe belefutok játék közben, azonnal eladom az egészet. már ha tudom."

Nem akarlak elkeseríteni - sajnos elfoglak - de kezdheted is árulni a packodat mert ilyenek 100 % hogy lesznek a játékban / körül. Ez gyk az összes hasonló szőrű sandbox cuccra jellemző , vagyis inkább a játékosaik egy részére akik ilyenekkel játszanak.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8060) Menthirist válasza Szőrös  (#8059) üzenetére


Menthirist
veterán

Bármilyen online játékban, ahol más emberekkel játszol, és esetleg van fórum is, lesz ilyen :) Sok az unatkozó és lazább morális értéket valló egyén :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8061) Malachi válasza Szőrös  (#8059) üzenetére


Malachi
addikt

azért megvárom, amíg kitol velem az egyik. :) jó nagy lesz az univerzum, hátha elkerülöm őket. vagy inkább ők engem. undorító féreg banda.

(#8062) Szőrös  válasza Menthirist (#8060) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igen ezt tudom de ez egy idő után a játékba is begyűrűzik . Csak éppenséggel míg egy wow szintű tinglitanglifosban nincs veszteni valód ( ingame , az account az más tészta ) addig itt igen. De ezt Te is jól tudod. ;)

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8063) Menthirist válasza Szőrös  (#8062) üzenetére


Menthirist
veterán

Jó, én napi szinten League of Legend-ezek, amiben szerintem a játéktörténelem legszánalmasabb és legidegesítőbb community-je van :D Még el sem kezdődik a meccs, de már mindenki anyázik (sőt már champ választásnál :D), mindenki azonnal riportolná a másikat, megy a sírás global chat-be, stb. Fórumon dettó ugyanez.

Szóval ha itt is lehet majd némítani az embereket ahogy LoL-ban, akkor nem lesz túl nagy gond :D Fórumot meg nem fogok olvasni :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8064) Eyesis válasza Menthirist (#8063) üzenetére


Eyesis
őstag

hú tényleg? :) Én már majdnem 24-es vagyok :) Tolhatnánk majd együtt :)

Eyesis

(#8065) Menthirist válasza Eyesis (#8064) üzenetére


Menthirist
veterán

Ezt úgy mondod, mintha vagy 100 millióan ne tolnák :D
Amúgy csak ARAM-ozok :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8066) Viper26 válasza Menthirist (#8065) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én pl. azt sem tudom mi az, és nem feltétlen érzem azt, hogy lemaradnék valamiről. :DDD

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8067) KO2 válasza Viper26 (#8066) üzenetére


KO2
aktív tag

Egy autómárka :)
Régen énis vezettem de meguntam a sok dudálást.

(#8068) Viper26 válasza KO2 (#8067) üzenetére


Viper26
nagyúr

Értem én a viccet, csak nem szeretem.. ;]

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8069) Diopapa


Diopapa
addikt

Kezdek puhulni, elfelejtettem megnézni a WM hangart.. :O

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8070) Szőrös  válasza Diopapa (#8069) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem sok mindenről maradtál le. :(
Mondjuk a vége mókás volt. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8071) .tnm válasza Diopapa (#8069) üzenetére


.tnm
addikt

két hete nem néztem, 10FTC-t 3 hete. majd szóljatok, ha valami nagyon érdekes van, de az RSI honlapra nem emelték ki, légyszí!

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8072) Szőrös  válasza .tnm (#8071) üzenetére


Szőrös 
veterán

A lényeg a részletekben van.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8073) Eyesis


Eyesis
őstag

Eléggé off, de szerintem Ti is értékelni fogjátok :)
https://www.youtube.com/watch?v=lQzOQI1Rdn0 Dark Resurrection vol.0

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#8074) KO2 válasza Eyesis (#8073) üzenetére


KO2
aktív tag

Rájöttem, hogy minden félreértés egy szó miatt van. Nekem azt tanították hogy a "soon" szó azt jelenti "nemsokára". Valójában RSI nyelvjárásban jelentése "sokára" módosul. Így máris minden értelmet nyer. :)

(#8075) Szőrös  válasza KO2 (#8074) üzenetére


Szőrös 
veterán

RSI nyelvjárásban
FIXED
Program fejlesztői nyelvjárásban.

:))

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8076) Jack@l


Jack@l
veterán

Jól sejtem, hogy lassan egy hónapja mondta a pax-on CR, hogy pár hét? Szentségelni lehet már? :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8077) .tnm válasza Jack@l (#8076) üzenetére


.tnm
addikt

nem, a négy nap alatt megnyugodtunk :)

@(#8078) Diopapa

:DDD

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8078) Diopapa


Diopapa
addikt

Srácok, nyugalom. Szerintem szépen fejlesszék amíg bugmentes nem lesz, nem kéne kiadni még. ;]

hint:

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8079) Szőrös  válasza Diopapa (#8078) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tetris akadás nélkül megy vele ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8080) .tnm válasza Szőrös  (#8079) üzenetére


.tnm
addikt

csak ha teljesen kilép a Crysis-ból. ;] de tényleg, hangárt le lehet butítani annyira, hogy élvezhető legyen?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8081) Diopapa válasza Szőrös  (#8079) üzenetére


Diopapa
addikt

Hangar very high-on 1 fps, low-on 4-5. Viszont nincs grafikai glitch.. o.O Teljesen le vagyok döbbenve rajta.. Lehet megpróbálom húzni kicsit, hátha felmegy 6-ra az fps.. :DDD

.tnm: élvezhetőre nem.. a 460gtx-et meg már okosan eladtam.. :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8082) Malachi


Malachi
addikt

ha már témánál vagyunk: milyen VGA tud alapon kihajtani egy 2560x1440-as monitort? érdemes belevágni a mostani konfigommal, vagy hagyjam a fenébe? AA-t, meg ilyesmiket nem terveznék bekapcsolni első körben, meg nem is nagyon használom már játékra a gépet, de ha mégis, utálnám, ha minden akadna rajta.

[ Szerkesztve ]

(#8083) Viper26 válasza Diopapa (#8078) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mire jön a DFM addigra már a cserébe kapott VGA-d cseréjének a cseréjét is le fogod cserélni.. :C ;]

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8084) Eyesis válasza Diopapa (#8078) üzenetére


Eyesis
őstag

Itt most szerintem nem arról van szó, hogy nagyjából kész de bugos, ezért nem adják ki, mert tökéleteset akarnak, hanem arról, hogy vagy nagyon nincs kész valami, vagy nagyon sok bug van benne... :)
Na de a lényeg, annál többet nem tehetünk, mint várunk és duzzogunk :)

"- Anya éhes vagyok.
- Én is fiam, ha ez megnyugtat."
:)

Eyesis

(#8085) Szőrös  válasza Eyesis (#8084) üzenetére


Szőrös 
veterán

" mint várunk és duzzogunk"

Én duzzogás helyett elkezdtem Volfram kollégával Simulator Battle-t tolni War Thunderben.
Jó időtöltés míg nem jön DFM. Kicsit még gyakorlásnak is jó.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8086) Diopapa válasza Szőrös  (#8085) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha nagyon leadjátok lehet Artemisezni.. ) BTW tudom szemétség, de ha most kijönne a DFM, hülyét kapnék.. :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8087) Malachi válasza Malachi (#8082) üzenetére


Malachi
addikt

rossz helyen kérdeztem... :) senkinek nincs ilyen tapasztalata?

(#8088) Jack@l válasza Malachi (#8087) üzenetére


Jack@l
veterán

R9-290 kell sztem már ekkora felbontáshoz very high-ra. Nálam fullhd-n a 7970 tuningolva köhög(darabos)
UI: procid viszont szintén kevés lesz meghajtani...

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8089) Diopapa válasza Malachi (#8087) üzenetére


Diopapa
addikt

i5-460gtx 15 fps volt, 280x-el 40-50 között very high-on 1680x1050-ben. Viszont újabban a felbontás már annyira nem számít a kártyáknak mint régen, de egyetértek az előttem szólóval, neked proci limited lesz szvsz. (bár az 560 sem olyan combos.) Egy szép Gainward Phantom 770gtx-re kéne cserélned ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8090) Malachi válasza Diopapa (#8089) üzenetére


Malachi
addikt

hát, mire a játék megjelenik, talán ezek is elérhető áron lesznek. :) nem tudom, talán volna egy jó ajánlat, de csak azért venném meg, nem másért. köszi, szóval mindenképp kellene HW csere mellé...

(#8091) Diopapa válasza Malachi (#8090) üzenetére


Diopapa
addikt

Hát nem olcsó dolgok, egy 1155-ös 3570 ~ 50k lap kb 30, vga 80+ szóval nem vicces.. :( Van fasza 280x eladó ha érdekel ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8092) vaakuum


vaakuum
addikt

A hangárban ki lehet íratni az fps-t alapból is, vagy csak külső progival?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8093) Malachi válasza Diopapa (#8091) üzenetére


Malachi
addikt

szerviz után, féláron jöhet. :DDD ;]

(#8094) Diopapa válasza vaakuum (#8092) üzenetére


Diopapa
addikt

van valami cryengine konzol parancs szvsz de pl az ingyenes msi afterburner is tudja

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8095) .tnm válasza vaakuum (#8092) üzenetére


.tnm
addikt

fraps műxik.

ezzel a hsz-szel léptem rangot a 3333. napomon.

ha már, akkor Diopapa, Te most, Jack@l és Menthirist, Ti pedig már rég átléptétek az egyéni avatarhoz szükséges nap és hsz számot

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8096) Szőrös  válasza vaakuum (#8092) üzenetére


Szőrös 
veterán

konzolba beírod : r_displayinfo 1 bezárod , nyomsz F12-t , megnyitod megint konzolt is oda lesz írva az fps.

Persze tény jobb vmi külső app erre ami állandóan kiíratja fps-t.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8097) Jack@l válasza .tnm (#8095) üzenetére


Jack@l
veterán

Nekem ez az egyéni avatarom :) (Köszi hogy szóltál)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8098) .LnB


.LnB
titán

Egyéni avatar témában fordulhattok hozzám, szívesen segítek ;) Persze csak miután megvan a jogosultságotok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8099) vaakuum válasza Szőrös  (#8096) üzenetére


vaakuum
addikt

Namost nagyon elárulom, hogy láma vagyok ehhez :F : hogyan jutok hozzá a konzolhoz?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8100) Menthirist válasza .tnm (#8095) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, köszi, de igazán sosem volt időm és energiám egyéni avatarral szórakozni :) Majd talán egyszer :) Meg ezt már felismerem :D Csak hát Diopapa is ilyen képpel tolja :D

Amúgy gz a "szintlépéshez" :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.