Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) szentvik válasza Sotyks94 (#8298) üzenetére


szentvik
tag

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8302) Diopapa


Diopapa
addikt

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8303) .tnm válasza Diopapa (#8302) üzenetére


.tnm
addikt

+1

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8304) Diopapa válasza szentvik (#8301) üzenetére


Diopapa
addikt

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8305) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Ezek a képek :DD :C

Amúgy mi lett azzal hogy pax után Ápr./Máj. ? Vagy már csak szimplán SOON?

(#8306) .tnm válasza Diopapa (#8304) üzenetére


.tnm
addikt

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8307) Eyesis válasza Szőrös  (#8300) üzenetére


Eyesis
őstag

Nincs azzal sem baj, hogy soon, de akkor ne mondjak se heteket, de hónapokat, és ne lett volna a kapmányukban konkrét Estimated delivery: Nov 2014
És igen is verjék nagy dobra, hogy 2016 végénél előbb semmiképp sem lesz kész, sőt még az is csak tervezett, valszeg lesz csúszás... és akkor senki nem fog nyafogni, mert legalább azt látjuk, hogy reálisan felmérték a lehetőségeket...

Eyesis

(#8308) Szőrös  válasza Eyesis (#8307) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azt mondjuk most már lehet tudni hogy SQ42 első küldetés sorozata '15 Q2-re jön - ha nem késik - meg PU csak utána valamikor ...majd. Ebből eléggé egyértelmű a Soon™.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8309) Eyesis válasza Szőrös  (#8308) üzenetére


Eyesis
őstag

Már lehet tudni? Honnan? Hivatalosan vagy csak sejteni lehet, mint minden dátumot...

Eyesis

(#8310) Szőrös  válasza Eyesis (#8309) üzenetére


Szőrös 
veterán

Annyira hivatalos mint az eddigi dátumok szóval érdemes fenntartással kezelni. Hozzá kell tenni nem a teljes SQ 42-t ígérték hanem az első küldetés sorozatot (10 ? ) szóval akár reális is lehet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8311) Eyesis válasza Szőrös  (#8310) üzenetére


Eyesis
őstag

na, erről beszélek... nekem nagyon olyan érzésem van, hogy azért nem mondanak semmi dátumot, mert Ők maguk sincsenek sem azzal tisztában, hogy mekkora munka áll előttük, sem azzal, hogy képesek e megcsinálni, és ha igen, mennyi idő alatt... Teljesen olyan érzésem van, hogy van a CR bácsi, aki ötletelget, belefeldkeznek apróságokba, és marhára nincs átlátva, tervezve, managelve a nagy egész..
Amúgy, ha azt mondják a DFM-re, hogy 2014 első felében várható, akkor senkinek nem lett volna egy szava sem...
Sőt simán lehetett volna néhány millió dolláros célnál olyan, hogy kicsit több embert felvesznek, hogy előbb készülön el.. Ez a türcsi tényleg fantasztikus, annyira kellett, hogy meghalok...
Na mindegy... nem panaszkodok tovább, de ez szerintem akkor is gáz. Szinte biztos, hogy többet nem fizetem ki, nem támogatom előre, a még el sem készült játékot, akkor sem ha piszkosul nagyon nagyon szeretném.. Max akkor, ha részletes ütemtervet írnak, és szépen kötbérezik magukat, ha nem tartják be..

Eyesis

(#8312) szentvik válasza Eyesis (#8311) üzenetére


szentvik
tag

LOL...kötbér :W
Kérlek mutasd már meg a szerződést amit aláirtál velük :DDD

Régebben többször le volt irva, hogy te nem a játékért fizetsz, hanem a fejlesztést támogatod és pluszban ingyen megkapod a játékot is mert volt hited/merszed/akármid korai szakaszban beszállni. Hittél benne (vagy nevezzük bárminek), odaadtad a pénzed, hogy hasznáják legjobb tudásuk szerint.
Hogy a legjobb tudás az most mi is az persze más kérdés, de nem hiszem, hogy csak az álmodozás megy. Inkább az, hogy bevállaltak valamit, aztán a nagy hype hatására kicsit elfelejtettek kétlábon a talajon maradni, és most megy a tűzoltást. Az apróságok is azért kerülnek bele - sztem -, hogy valamit adjanak a csúszás alatt is (ez a törcsi létrehozása azért nem hiszem h egy nagy munka lehetett).
Ha majd utolérik magukat (bizom benne h ez valamikor összejön), akkor már sztem fogják tudni kicsit jobban szervezni a dolgokat

Addig is türelem és sok sikert a kötbér behajtásához ;]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8313) Eyesis válasza szentvik (#8312) üzenetére


Eyesis
őstag

Mint láttad, azt írtam pont, hogy nem fogok többet látatlanban előre megvenni semmit. Erre pont jó volt ez a Star Citizen :)

Eyesis

(#8314) Drenadar válasza Eyesis (#8313) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hány félképpen fogalmazzuk meg, hogy az elővétel nem ugyanaz mint a támogatás? :)

(#8315) Szőrös  válasza Eyesis (#8313) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem tudom te milyen csodát vártál , hogy ez majd hiphop egyszer csak kibújik a földből vagy mi ?

Folyik a fejlesztés aztán kész , ennyi. Szép lassan majd realizálódik hogy mikor lesz meg SQ 42 / PU.

Aztán ha meglesz örülünk mint majom a farkának.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8316) Drenadar válasza Szőrös  (#8315) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én örülök hogy nem áll kiadó mögötte... ha EA csinálná, akkor már a 3. részt játszanánk végig és ugyanazt kifizettetnék velünk 3x :D

(#8317) szentvik válasza Drenadar (#8316) üzenetére


szentvik
tag

DFM Original: Fly with the Hornets
Extended DFM: Aurora and 300 series ships
DFM - Vanduul attack: 1 additional playable ship from the enemy!!!
Coming soon: Multi-personal ships...in 2014 Q3

Darabja lenen vagy 20 ojró és mindenki happy :DD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8318) Menthirist válasza szentvik (#8317) üzenetére


Menthirist
veterán

Plusz lehetne benne menni előre, hátra, jobbra-balra kanyarodni, egy gomb a lövésnek, egy a rakétának, és alászolgája :D Jah, testre lehet szabni a hajót: van pár matrica amikhez vehetsz újat :) Meg jönne a season pass :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8319) Drenadar válasza Menthirist (#8318) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

meg lehetne neonfényt rátenni a hajóra... jah meg a hangfalrendszer, hogy zsír legyen a "verda"... a tuning is kimerülne pár kattintásból, de persze nem lehetne bármikor tuningolni azt ki kellene érdemelni. hiába van több millád már, ha nem teljesítettél egy küldetést kuss van neked még a fekete piacon is! :) bruhahaha... fuck EA's logic!

(#8320) Menthirist válasza Drenadar (#8319) üzenetére


Menthirist
veterán

jah és persze ha vásárlás után 10 seccel nem aktiválod be, cseszheted. Természetesen az űrhajó annyira valós fizikán alapul, hogy aktív netkapcsolat nélkül nem tudná egy pc szimulálni, minden űrhajót komplett felhő számol ki és mozgat nálad. Az ökoszisztémához külön felhő van, jah és a single player 3 óra hosszú, dedikált szerver nincs, csak tőlük bérelheted :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8321) Drenadar válasza Menthirist (#8320) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

miért a SC menni fog netkapcsolat nélkül? nem hiszem

(#8322) Szőrös  válasza Drenadar (#8321) üzenetére


Szőrös 
veterán

SC nem de az Arena Commander megmarad megjelenés után is ott meg tolhatod egyedül gyakorlásként ha meg nem unod addig.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8323) Menthirist válasza Drenadar (#8321) üzenetére


Menthirist
veterán

És a hajód szimulációját magad végzed a gépeden, mint a városodnál a sim city-ben, nem pedig a felhő, amit állított az ea... nos a sim city-ben :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8324) ng0ofy válasza Menthirist (#8323) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

...és ezzel eljutottunk ide, ahol most tartunk, hogy mi Diopapaval magunk végezzük a hajó szimulaciokat, fejben és hangosan zummogunk hozza, meg pityum-pityumozunk meg brummogunk az agyuk helyett és a nagy munka utánra meg törölközőt is adtak :)

(#8325) Goblin12


Goblin12
őstag

Juhu, nem vesztettem úgy látom semmit, hogy anno nem vettem semmit. :))

(#8326) Drenadar válasza Goblin12 (#8325) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

térjünk vissza rá egy hó... egy fél év múlva! :)

(#8327) Goblin12 válasza Drenadar (#8326) üzenetére


Goblin12
őstag

Már csak azért sem mert a Quadro FX 880M-em inkább felmond, még mielőtt elindítom a játékot. :(

(#8328) szentvik válasza Goblin12 (#8325) üzenetére


szentvik
tag

1-2 agyvérzést lehet hogy buktál :DDD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8329) Diopapa


Diopapa
addikt

Nah, hát olyan ~7 fps-t sikerült kicsikarni natív (1680*1050) felbontás mellett. Viszont kiderült, hogy a Cutlasst rosszul rajzolja ki, nagyon furcsa glitch van, szerintem egyszerűen sok szerencsétlennek az a polygon mennyiség ami ott megjelenik. :) No sebaj, majd pár hónap és jó lesz nekem.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8330) .tnm válasza Diopapa (#8329) üzenetére


.tnm
addikt

hát normál esetben a 15 munkanapos garanciális ügyintézésre kéne törekedniük, persze semmi büntetés, ha nem sikerül

(#8314) Drenadar

én (és Eyesis sem) kickstarteren támogattuk őket hanem a honlapon, ahol csomagot is vettünk.
és azért az Arena Commander pass-re is nehéz azt mondani, hogy nem elővétel.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8331) Goblin12 válasza szentvik (#8328) üzenetére


Goblin12
őstag

Könnyen meglehet, de mint látom diopapa is 7 FPS-t ér el az IGP-vel, megnem merem kockáztatni, hogy egy 880M nem Geforce hanem quadro. :)) csak, hogy ne legyen félre értés többet tudna kicsikarni magából. :(

(#8332) Eyesis válasza Szőrös  (#8315) üzenetére


Eyesis
őstag

Nem tudom miért nem lehet felfogni amit írtam... Mondom arra volt jó ez a SC, hogy tudjam, többet nem adok előre pénzt játékért. Tudom, hogy miért fizettem, tudom, hogy akár le is léphetnének a gyűjtött pénzzel, de azt is, hogy akár csinálhatnák tök korrekt módon is a fejlesztést, vagy legalabb a kommunikációját. Ha nem is minden apró részletről, de a főbb mérföldkövek ütemtervéről beszámolhatnának. Az sem èrdekel, hogy pontosan miért csúszik, csak lássam, hogy Ők is tudnak róla, ès próbálkoznak.

Eyesis

(#8333) Diopapa


Diopapa
addikt

Gamestar Gallery

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8334) Szőrös  válasza Eyesis (#8332) üzenetére


Szőrös 
veterán

Akkor nem adsz több pénzt közösségi finanszírozásba. És most akkor mi lesz ?

Mellesleg van WH , monthly report , DFM weekly report.
Ennél többet akarsz perkálj nekik 1 milla dodót és szerintem napi szinten mindenről tudni fogsz.
Nekünk ennyi jár. A többi KS projekthez képest még ez is sok.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8335) Jack@l válasza Diopapa (#8333) üzenetére


Jack@l
veterán

De hogy tud majd leparkolni a kocsma elé 5 hajó? :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8336) ng0ofy válasza Jack@l (#8335) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Remelem ilyen egyáltalán nem lesz. Hajók a dokkba, hang árba valók, nem a kocsma elé. ..

(#8337) szentvik válasza ng0ofy (#8336) üzenetére


szentvik
tag

Leszálló platformok bolygók felszinén simán lehetnek (főleg ha nem túl nagy település közelében akarod lerakni a géped). Sőt mintha lett volna vmi videó is erről még régebben...

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8338) .tnm válasza Szőrös  (#8334) üzenetére


.tnm
addikt

"Nekünk ennyi jár."

azért egy "szerintem", vagy valami elfért volna ebbe a mondatba mert így olyan, mintha azt állítanád, hogy ez vitán felül áll, ez egy természeti törvény stb.

ugyanis szerintem nem ennyi jár, szerintem együtt vagyunk ebben a csónakban és az elején végig olyan érzésem volt, hogy jóban rosszban együtt a rajongókkal építik a "Best Damn Space Sim Ever"-t. manapság viszont a retorika szinte teljesen átváltott a (kiadói játékokhoz hasonló) "vannak ők, akik szállítanak és vagyunk mi, akik követelőznek" stílusra.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8339) vaakuum válasza Jack@l (#8335) üzenetére


vaakuum
addikt

Szétlövi azt, amelyik helyére parkolni akar ...
+ azt is, amelyik a rokkantaknak fenntartottra állt be szlovák rokkantkártyával.

szerk: arra meg vigyázni kell, hogy a rögzítés nélküli, csak letámasztott bicikliket nehogy lefújja a hajtómű.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8340) Diopapa válasza vaakuum (#8339) üzenetére


Diopapa
addikt

Egy Idrissel simán rá lehet parkolni egy kis szutyok Aurorára vagy 300i-re :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8341) vaakuum válasza .tnm (#8338) üzenetére


vaakuum
addikt

Szerintem azt mi nem látjuk, hogy ők milyen visszajelzéseket kapnak a támogatóktól... és azokból is mennyit.
Lehet a visszajelzések nagyobb része az, hogy "csináljátok, eddig tetszik...bízunk bennetek, megvárjuk, és nem rágódunk azon, hogy most ezt a hetet, vagy a jövő hetet (hónapot, negyedévet, stb.) gondoljátok-e".

Feltételezem ezt az alapján, amilyen piákat, édességeket, meg kézműves cuccokat kapnak a rajongóktól...

Az meg, hogy akinek kevés pénze van (no offense, én is a teszkós hajóra fizettem be :B ), és az is nagy kiadásnak minősül, az megszokásból olyan elvárásokat állít fel, ami még a jóval többet perkálóknak sincs, nem tehetnek.
Ez biztos valami arány, hogy kinek mennyire hiányzik az az összeg, amit támogatásra adott...ha nagyon, akkor tényleg csak azt lehet csinálni, hogy legközelebb megfontoltabban... de ez sem jelent semmit, hiszen én is vettem készen lévő Diablo 3-at (majdnem duplájáért, mint amit most SC-re költöttem), amivel összesen két hétig játszottam, és miután összeomlott az oprendszerem éppen akkoriban, eszembe nem jutott újra telepíteni.

Ugyanakkor testközelből néztem, mi ment a Mechwarrior Online esetében is, és még szomorkodtam is, hogy kimaradtam az egészből, és nincs alapítói csomagom. Aztán 4 hónap után már azt sem bántam :R, azt sem telepítettem újra. Ha belegondolok, eddig csak az AC2 három fejezete érte meg az árát nekem. :B

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8342) vaakuum válasza Diopapa (#8340) üzenetére


vaakuum
addikt

De a kerékpárokra akkor is ezer szemetek legyen, mer lehet az enyém is köztük lesz :DDD, mikor biztosítás lejárta után szétlőtték a hajómat a rosszfiúk.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8343) szentvik válasza Diopapa (#8340) üzenetére


szentvik
tag

Erről ez a vicc jutott egyből eszembe

Ki festette kékre a lovamat?! - ront be kicsi Bill dühösen a kocsmába.
Én - feleli egy nagydarab cowboy a pult elől - Talán valami probléma van?
Kicsi Bill összehúzza magát és válaszol: Csak, hogy már megszáradt, lehet lakkozni.
:DD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8344) Szőrös  válasza .tnm (#8338) üzenetére


Szőrös 
veterán

ja igen szerintem. mint támogatóknak ennyi jár. ennél többet lehet követelni , párszor le is lett már írva. de ami itt folyik az már kibaszott unalmas és jó lenne már ezen túllépni mert senkinek sem tesz jót.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8345) Szőrös  válasza szentvik (#8337) üzenetére


Szőrös 
veterán

Erről egyébként volt videó , konkrétan abban ahol az AI-ról beszéltek. Ott látszott hogy egy elég nagy platformon megy le - felszállás.
Persze ettől még lehet tumultus ott is. Talán ezt a részt is instanszolni fogják mint a zűrt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8346) Diopapa válasza Szőrös  (#8345) üzenetére


Diopapa
addikt

Egészen biztosan instanceolva lesz. Egyszer mintha olyat is mondtak volna, hogy pár közösségi rész (pl kocsma) lesz a bolygókon multiplayer, a többin egyedül leszel. De remélem rosszul emlékszem.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8347) Goblin12


Goblin12
őstag

Remélem ott is lesz alkohol szonda :D

(#8348) Eyesis válasza Szőrös  (#8334) üzenetére


Eyesis
őstag

Ok, nem erőltetem tovább. Talán a többiek megértették, amit írtam.

Eyesis

(#8349) Eyesis válasza Diopapa (#8333) üzenetére


Eyesis
őstag

Az első nem annyira tetszik, de a második ütős nagyon :)

Eyesis

(#8350) Szőrös  válasza Eyesis (#8348) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mit ? Azt hogy már sokadszorra megy erről a rizsa ? És ? Történik valami változás ? Nem .
Miért ? Mert a devek nem olvassák ezt a fórumot.

Konstruktív hozzászólás :
Össze lehet szedni azokat az észrevételeket , változtatási javaslatokat amivel szerintünk javulhatna a kommunikációjuk és a mostanában róluk kialakult kicsit negatív képet is javíthatnák aztán a hivatalos fórumra lehetne posztolni.
Ésszerű keretek között természetesen.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.