Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) Drenadar válasza SkyS1gn (#8700) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

addigra még 2x gépet cserélsz.... :C

(#8702) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Barabonc, és Podman felvéve :)

(#8703) Diopapa


Diopapa
addikt

Napi kínzó kérdésünk rovatba az RSI fórumból válogattam a kérdést:

"So.. How bad would it have been in a Bengal carrier if it had the same turn rate as a hornet? Just curious."

Kérdések, melyek megválaszolatlanul, kínzón gyötörnek minket és okoznak álmatlan éjszakákat. Kotrocó Gabriella, Magnus rendszer, Borea. A szó a stúdióé.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8704) Malachi válasza Diopapa (#8703) üzenetére


Malachi
addikt

eléggé, mert kettétörne. ha meg nem, akkor gravitompítót kellene az orrába meg a tatra szerelni, mert aki ott van éppen egy kézifékes kanyarnál, szétlapulna. :D

(#8705) Diopapa válasza Malachi (#8704) üzenetére


Diopapa
addikt

Volt olyan kérdés is... Nem akarok róla beszélni.. . :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8706) Menthirist válasza .tnm (#8696) üzenetére


Menthirist
veterán

A végén még kiderül hogy szende szűz csitri vagyok a 29 éves korommal :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8707) vagabor válasza SkyS1gn (#8700) üzenetére


vagabor
aktív tag

Alaplap halott, egy hét és dfm, a vérnyomásom az egekben, jöhet a dfm! :W ;]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#8708) Menthirist válasza vagabor (#8707) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem ezért volt mák, hogy a bolt ahol vettem a főbb alkatrészeket, adott egy csere alaplapot amíg nélkülöznöm kellett az M5A99FX-et. Igaz a nagyker elszüttyögött rajta vagy egy hónapot, de addig sem voltam gép nélkül.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8709) Malachi


Malachi
addikt

hát, én meg úgy döntöttem, hogy a gépre szánt pénzt nyaralásra költöm.
köszönöm CR, hogy nem kell idő előtt fejlesztenem!!! ;] :DDD

(#8710) vagabor válasza Malachi (#8709) üzenetére


vagabor
aktív tag

Annyira azért még nem lőttem be magam hogy csak a dfm miatt vegyek gépet :D ha CR-en múlna a pc ipar, már rég annak munkásaival lenne tele a gettó :D

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#8711) Sotyks94 válasza Menthirist (#8706) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Fogadni mernék hogy én vagyok itt a legfiatalabb a magam 20 évével :U

(#8712) Bibgr0 válasza Sotyks94 (#8711) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Látok rá esélyt :-)

(#8713) Menthirist válasza Sotyks94 (#8711) üzenetére


Menthirist
veterán

Neked nem a játszótéren kellene még játszanod? :D :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8714) Diopapa


Diopapa
addikt

Galaktikus Útmutató - Tiber rendszer (Daráló)

Köszönjük! :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8715) Sotyks94 válasza Menthirist (#8713) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Hidd el, nem lenne okos dolog a 8.kerben kivinni a játszótérre a gépemet csak azért hogy onnan SC-zzek :U :DDD
Úgyhogy kösz a tippet, de inkább maradok annál hogy a szobámból játszok :DD

[ Szerkesztve ]

(#8716) vaakuum válasza Sotyks94 (#8715) üzenetére


vaakuum
addikt

:C

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8717) Diopapa válasza Sotyks94 (#8715) üzenetére


Diopapa
addikt

Miért, az már lowsec space? :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8718) vaakuum válasza Diopapa (#8714) üzenetére


vaakuum
addikt

Köszönöm. :R
Épp tegnap olvastam újra, így érezek némi különbséget.

Azt hiszem, ma sokat fogok nyomtatni, hogy ne legyek a netre utalva, amikor egy kis kalandos utazásról álmodoznék. :)

Jöhetne ilyen GÚ minden rendszerre gyorsabban :O .
Bár attól tartok, ezek összeszerkesztése is el fog tartani vagy 2 évig, mire a központi rendszer minden bolygójára elkészül. Feltételezem, hogy ezek erősen összefüggésben lesznek a majdani gazdasággal, hiszen vázolják a főbb kereskedelmi, csempészeti, harcászati és fejvadászati lehetőségeket.

#8717 :K

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8719) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

(#8720) szentvik válasza Bibgr0 (#8719) üzenetére


szentvik
tag

Azta...ez nagyon kemény :Y

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8721) Volfram42 válasza Bibgr0 (#8719) üzenetére


Volfram42
senior tag

Már elnézést, de aztakurva. Le a kalappal.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#8722) Viper26 válasza Bibgr0 (#8719) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na ez a nem semmi. :Y

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8723) SkyS1gn válasza Bibgr0 (#8719) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kiadják kötetben is? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8724) Diopapa válasza SkyS1gn (#8723) üzenetére


Diopapa
addikt

BTW EVE-nél megtörtént.. :) és magyar arcok szerkesztették, szerintem profi munka. check dis'

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8725) Viper26 válasza Bibgr0 (#8719) üzenetére


Viper26
nagyúr

Sorry lejárt a szerkesztási dő.. :(

Komolyan gondolkozom, hogy ezt nyomtatom, és lefűzetem valahol, egy szép fedlappal, valamilyen SC logóval...úgyis jól fog jönni majd. :))

(#8724) Diopapa:

Csak nem egy egykori Eve-függőt tisztelhetek személyedben? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8726) Diopapa válasza Viper26 (#8725) üzenetére


Diopapa
addikt

Csak 7 évig toltam.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8727) .tnm válasza Viper26 (#8725) üzenetére


.tnm
addikt

úgy is hatszor elavul még 2016(2017)-ig...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8728) szentvik válasza Viper26 (#8725) üzenetére


szentvik
tag

Ja biztos jól mutatna. Csak most még amennyi új info jönne, folyton szerkeszteni kéne. Most változtak a ship specek is, nem gondolom h azok frissitve vannak itt.
Majd PU megjelenésekor ha lesz vmi friss verzió akkor jó lehet :K

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8729) Viper26 válasza Diopapa (#8726) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kb én is, ha jól emlékszem 2006 végén kezdtem, tavaly szeptember óta viszont nem játszom. :N

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8730) Diopapa válasza Viper26 (#8729) üzenetére


Diopapa
addikt

Diopapa

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8731) Diopapa


Diopapa
addikt

"Will there be any updates to how we access ships in our hangar with the DFM rolling out? I have 20+ ships and currently can't access all of them (my hornets among these). Will I need to edit my max ships value in the configuration files to get to my hornet for the DFM or is there something in the works for DFM launch or soon after?"

Valaki kicsit rágyógyult a történetre... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8732) SkyS1gn válasza Diopapa (#8731) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jajj szegény :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8733) Volfram42


Volfram42
senior tag

Még 5k dollár és megvan a stretch goal. Reggelre tuti lesz levél is.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#8734) SkyS1gn válasza Volfram42 (#8733) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Miféle levél?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8735) k4rL^ válasza SkyS1gn (#8734) üzenetére


k4rL^
senior tag

Meg is lett a $44M

Eddig tartják a jövöheti Arena Commander megjelenést.

(#8736) Szőrös 


Szőrös 
veterán

44 milla :C

Ez se maradjon ki :
Arena Commander Weekly Report - May 19-23

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8737) Diopapa válasza Szőrös  (#8736) üzenetére


Diopapa
addikt

No mi van a képen? :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8738) Szőrös  válasza Diopapa (#8737) üzenetére


Szőrös 
veterán

Látod látod mégiscsak... :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8739) SkyS1gn válasza Diopapa (#8737) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"What is speed?"

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8740) Diopapa válasza Szőrös  (#8738) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem akarok károgni, de a CIG terminológában megjelent pár hete az AC-re hogy v0.8, v0.9, v1... ugye eddig v1, v2, v3-ról beszéltek. Szóval még mindig nem biztos, hogy a 0.8-ban lesz... :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8741) SkyS1gn válasza Szőrös  (#8736) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"Art

The art team was hard at work this week making tweaks to the Aurora, 300i, and Scythe to get them in top notch shape to duke it out in Arena Commander."

Lehet mégis!?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8742) Szőrös  válasza Diopapa (#8740) üzenetére


Szőrös 
veterán

Aggódjon emiatt az akinek 300as porosodik a hangájában :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8743) szentvik válasza Szőrös  (#8742) üzenetére


szentvik
tag

Gondolom Aurorából, meg 300 szériából is csak az alap verzió jön elsőnek. Legalábbis eddig mindig úgy olvastam, hogy 300i...nekem meg 315p porosodik :D

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8744) Diopapa válasza Szőrös  (#8742) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah mi idén úgy sem fogunk Cutlassel lövöldözni.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8745) .tnm válasza Szőrös  (#8736) üzenetére


.tnm
addikt

na, ha a jövőben is ilyen marad a kommunikáció, akkor elégedett leszek

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8746) Menthirist válasza .tnm (#8745) üzenetére


Menthirist
veterán

De meddig :D

Viccet félretéve, kíváncsi lennék ez már Mayberry hatása, vagy csak simán több és pontosabb infójuk van most, hogy "belerázódtak" az elmúlt hónapokban, években :D Vagy csak simán meghallgatták az embereket :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8747) Diopapa


Diopapa
addikt

/OFF: Néhányról nem is hallottam... :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8748) Yllgrim válasza Diopapa (#8747) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ezekbol az elso ketto ami engem erdekel, Elite is igen jonak nez ki, aki jatszott meg az eredetivel az tudja mirol beszelek, ha azt pedzegetem, jatekelmeny :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#8749) CSiPet2


CSiPet2
tag

Végre DFM rdy lettem én is, igaz végül Giga lett de legalább 290x. :DDD

Hamar fel is húztam very high-ra a beállításokat és belefutottam ebbe.

BF4 alatt semmi baja a kártyának úgyhogy egyelőre kizárnám a hardvert, belefutott már valaki hasonlóba? A fura az hogy csak bizonyos textúrák csúsznak szét, pl a 300i-m belseje tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#8750) Diopapa válasza CSiPet2 (#8749) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem jók a jogsultságok, nem lehet megnézni a képet. (Azért jó ha tudod, hogy jelenleg Nvidiákon fejlesztik a cuccot, ATI-nál vannak gondolok néhány hajónál, pl Fricinél.)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.