Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) Diopapa válasza Malachi (#8650) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, Havenak Plus4-ese votl, hogy irigykedtem rá a Revs miatt.. :DDD Egyszer valahogy sikerült megfordulni a versenypályán (elvileg nem lehetett), de a kocsik eleje nem volt megcsinálva így szembe jöttek, de a hátuljuk látszott.. :D BTW ott láttam először "élőben" az Elite-et.. Szerintem ment vagy 5fps-el...

@torz on borz: Dettó így vagyok én is... C64-es Bruce Lee-t szerintem vakon végigvinném még mindig. :D Hiába no, mi i voltunk egyszer fiatalok..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8652) PodMAN válasza Diopapa (#8651) üzenetére


PodMAN
senior tag

Pit stop 2, last ninja, defender of the crown.... De szép is volt. Ilyen sok "öreg róka" van itt? :) Ennek örülök

[ Szerkesztve ]

(#8653) Menthirist válasza .tnm (#8645) üzenetére


Menthirist
veterán

Értem én, meg tudom, de ezért kérdeztem hogy a pbr itt az sc esetén csak shadert jelent-e, ezekszerint várhatóan igen. Ebből fakadóan viszont újrafelhasználhatóak az anyagok (az acél a horneten várhatóan csak max pár paraméter értékben másabb mint az acél az aurora-n). Tehát ha mondjuk a hornet összes anyagát megcsinálták pbr shaderben, azokból lényegesen gyorsabban lehet a többi hajó anyagait is összehozni.

#8648: nekem pont hogy itt, az elite-nél nagyon mű, hogy van egy kis pukk, és kész :) papírmasé spritelángok és kb ennyi :) Amúgy mi is rongyá játszottuk haverom Plus4-esén az elite-et, miután kitaláltuk, hogy kell vele játszani (se internet, se leírás, se angol nyelvtudás :D). Ennek ellenére pl az űr megjelenítése az x-rebirth-ben jobban bejön (leszámítva a térugrást).

Bár azért én még mindig ezt az űrt várom :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8654) Menthirist


Menthirist
veterán

Nah, úgy néz ki azért csak nem olyan gyors a programfejlesztés :) Most tolták el a The Division-t 2015 őszére, de belsős infók szerint inkább 2016 lesz belőle. A Watch Dogs is 5 év fejlesztés után jelenik meg, de a Morrowind-et, Fallout 3-at, LA Noire-t, Starcraft 2-őt is több mint 6 évig fejlesztették (mégha sokukhoz maguk írták a motort is) :D Szóval igen, bullsh*t volt hogy 2014-re lesz az SC-ből valami, de azért na... grandiózus játékhoz kell az idő :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8655) Diopapa válasza Menthirist (#8654) üzenetére


Diopapa
addikt

.. :) Távol álljon tőlem, hogy kötözködjek, de pl Morrowind, Fallout 3, pont nem saját motor hanem az a béna GameByro, a L.A. Noire-ra azt írják saját, de ide a rozsdás bökőt, hogy simán áthegesztett RAGE... Egyébként jah, jó munkához idő kell. Meg a lassúhoz is. :D Viszont láttuk, hogy van Outsource Managerük is. :) Az nekem való meló lenne. Telefonban leüvölteni a népeket. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8656) .tnm válasza Menthirist (#8653) üzenetére


.tnm
addikt

igen, ezt mondták is, hogy ha lesz PBR, akkor fel is fog gyorsulni a hajók készítése. sőt állítólag hosszasan tervezgetik azt is, hogy milyen fémek létezzenek a jövőben és azoknak milyen tulajdonságai legyenek.

@(#8654) Menthirist

nem tudom, hogy ebben az intervallumban benne van-e, de Fallout 3-at közben újra is kezdték, meg stúdió megszűnt, cím gazdát cserélt stb. persze még így is hamarabb készült el, mint a Half Life 3 ;]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8657) Menthirist válasza Diopapa (#8655) üzenetére


Menthirist
veterán

Ezért írtam, hgoy sokukhoz. pl az sc-hez pont gyártottak saját motort... meg a listát néztem amin 5+ éves fejlesztési idők voltak, és azoknak voltak saját motorjaik is. a felsoroltaknak pont nem :)

Amúgy direkt nem a Duke Nukem Forevert mondtam :D (bár a Team Fortress 2-őt 9 évig fejlesztette a valve :D)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8658) .tnm válasza .tnm (#8597) üzenetére


.tnm
addikt

hangár modul csak x-input-ot kezel jelenleg (azaz joy stick-okat nem), viszont azzal nincs semmi baja, ha egyszerre nyomom az analog kart a gamepad-en nyomom a D-t a billentyűzeten (azaz körbe-körbe megyek így a Greycat PTV-ben) és közben az egérrel nézelődőm mindenfele.

joy támogatás meg szerintem meg fog érkezni a DFM-ig

[deus ex ugyancsak nem támogatja a directinput-ot]

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8659) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ajajj vettem egy 300i-t is, ez kezd betegség lenni.

Ki feccölte bele a legtöbb pénzt eddíg? :B

Tippre Diopapa :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8660) szentvik válasza SkyS1gn (#8659) üzenetére


szentvik
tag

Ááá nem hiszem, neki csak 1 ladikja van.
Van 1-2 Connie a társaságban, vagy azok akik több hajóra is befizettek már...de most lusta vagyok a matekhoz :DDD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8661) Diopapa válasza SkyS1gn (#8659) üzenetére


Diopapa
addikt

Neeem én csóró vagyok, nekem csak egy Cutlassem van, de itt meg tudod nézni kb kinek milyen hajója van. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8662) SkyS1gn válasza Diopapa (#8661) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Deszar... :D

Te holvagy belőle? Én befirkantottam magam.

nem görgettem feljebb :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8663) Diopapa válasza SkyS1gn (#8662) üzenetére


Diopapa
addikt

Hát... a "D" betűnél... :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8664) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mindeki trollkodik a google docba :DD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8665) .tnm válasza Diopapa (#8661) üzenetére


.tnm
addikt

hangár oszlop teljesen elromlott, ezért töröltem az adatokat onnan, lehet újra kitölteni, egyelőre mindenkit hajó szerint sorolok be

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8666) Diopapa


Diopapa
addikt

Star Citizenes Chrome böngésző témák...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8667) vaakuum válasza Diopapa (#8666) üzenetére


vaakuum
addikt

Aztabudoskutyafulit :Y
Belegondolni sem merek, ezek 3D sisakban mekkorát ütnek... :O lórúgás, de abból is 3, nagykanállal.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8668) Jack@l válasza Diopapa (#8666) üzenetére


Jack@l
veterán

Én egy "soon" témásat szeretnék...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8669) Diopapa válasza Jack@l (#8668) üzenetére


Diopapa
addikt

Én egy "This is bullshit" témájút. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8670) szentvik válasza Diopapa (#8666) üzenetére


szentvik
tag

Van köztük pár elég jó darad...de azért ha a WH-s vigyorogna rám folyton akkor asszem hamar leszoknék az internetről olyan irritáló feje van :DD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8671) vaakuum


vaakuum
addikt

A Citizen.hu oldalon meg lehet azt valahogy csinálni, hogy a bal oldali menünél almenüben jöjjenek fel a további böngészési lehetőségek? Vagy valami olyat, hogy ha a Galaktikus útmutatókat választom ki (és amúgy sincsenek almenük), akkor legalább mozaikban legyenek meg a képernyőn? Valahogy úgy, hogy jobban átlátható legyen, hogy mik vannak meg. Ez a tekergetés nem az igazi :( .
Én nagyon igényelném, hogy legyen egy jó adatbázisunk, ezért akár azt is mondanám, hogy megcsinálom szívesen, ha nincs rá ideje senkinek, csak eddig még nem csináltam ilyet. Bár valamikor mindent el kell kezdeni...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8672) Menthirist


Menthirist
veterán

Mi lesz a 72. epizódban? mármint a wh-ban említették hogy már csak 3 van hátra, és ez az egyik közülük... Szóval mi lesz a WH 72-nél? :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8673) vaakuum válasza vaakuum (#8671) üzenetére


vaakuum
addikt

mocsok 5 perces szerkesztés.... :W
Szóval a jump point és a galaktikus útmutató mintha egymás duplikátumai lennének, más néven.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8674) Diopapa válasza vaakuum (#8671) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, főleg, hogy a Galaktikus útmutatók nagyon jól sikerültek szvsz.. :R

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8675) .tnm válasza vaakuum (#8671) üzenetére


.tnm
addikt

milyen adatbázisra gondolsz?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8676) CSiPet2 válasza .tnm (#8675) üzenetére


CSiPet2
tag

Tippre ilyen wiki szerű tudásbázisra. Szerintem erre lesz valami angol "armory"-szerű oldal, mint minden más mmo-hoz, amin annyi anyag lesz, hogy esélytelen lesz magyarra lefordítani, vagy up-to date tartani.

(#8677) vaakuum válasza Diopapa (#8674) üzenetére


vaakuum
addikt

Erősen agyalok, hogy meghajtom a céges nyomtatót egy komolyabb tartalommal, kapnak a lapok a szélükre 4 lukat, és mennek egy kapcsos dossziéba, mint régen a dio2 "adatbázisom" :U :B
Ez valami házi keménykötésű adatbázis.

#Csipet2
Remélem, hogy lesz, viszont ami már megvan magyarul, az azért csak felhasználó-barátabb...ha már egyszer nem kis melóval fórumtársaink lefordították, meg még a kritikát is bezsebelték érte :C , és tökéletesre polírozták.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8678) Menthirist válasza Menthirist (#8672) üzenetére


Menthirist
veterán

Ahogy látom, a WH tart 72 részig, aztán vége. Eddig tartott a költségvetés? :D Vagy már annyira ismétlődtek a kérdések (vagy a válaszok legalábbis :D), hogy már felesleges? Másra megy majd a subscription pénz?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8679) szentvik válasza Menthirist (#8678) üzenetére


szentvik
tag

Elfogytak azok a kérdések, amit elő mernek venni ;]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8680) Menthirist válasza szentvik (#8679) üzenetére


Menthirist
veterán

Valami másik show lesz helyette ahogy hallom... Mennyi ideje is megy? 72 rész, hetente egy? az sok hét :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8681) Eyesis válasza vaakuum (#8671) üzenetére


Eyesis
őstag

Szia, az oldal egy wordpress, nyilván lehetne finomítani rajta sokat, de per pill ilyen, volt pár emberke, aki szeretett volna szebb design-ot csinálni, de vagy mégsem lett belőle valami, vagy mégsem lett belőle valami :)
Ha komolyan gondolod és nem #&@rod el akkor írj privibe, adok hozzá megfelelő jogosultságot.

A galaktikus útmutatók tényleg kurva jók :) ám a jump pointok elvileg a jump pointból fordított cikkek, ami nem a galaktikus útmutató...

Eyesis

(#8682) .tnm válasza Eyesis (#8681) üzenetére


.tnm
addikt

a galaktikus útmutatók a jump pointokban jelennek meg először és aztán egy hónap múlva mennek az RSI oldalra, tehát azt tényleg fölösleges a JP-ből (is) fordítani

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8683) vaakuum válasza Eyesis (#8681) üzenetére


vaakuum
addikt

Mivel még nem csináltam ilyet, ezért kicsit gondban vagyok...lehet megpróbálom ezt lementeni, és magamnak meghekkelni valahogy...aztán ha lesz eredménye, akkor megmutatom másnak is...bár időt nem tudom, mikor szakítok rá.

Egyébként a legnagyobb poén az lenne, ha
[Egy ilyen térképen]

a megfelelő szektorra mutatva az egérrel, felhozná a tudnivalókat egy ablakban :U

Tudom, igények... de lassan kezdeném megismerni a szektort, nehogy úgy járjak, mint Frodó, hogy
-"Gandalf! Mordor! Balra vagy jobbra????" :B

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8684) CSiPet2 válasza vaakuum (#8683) üzenetére


CSiPet2
tag

Ha nem programoztál még webre, akkor lehet nem egy wp a legjobb kezdet. :DDD Személy szerint (más mvc framework-ök mellett) wp-re is kódolok template-eket meg pluginokat, úgyhogy tudom mit beszélek. Lehet célszerűbb lenne egy kicsit tapasztaltabb szakembert keresni a dologra. :))
Azt a térképet meg már megcsinálták, minek még egy? Majd biztos bővíteni fogja a tulaja hasznos infókkal. Lustaság fél egészség. :DD

(#8685) Eyesis válasza .tnm (#8682) üzenetére


Eyesis
őstag

jump point > galaktikus útmutató
egyszerűen a galaktikus útmutató kap egy galaktikus útmutató tag-et és egy jump point tag-et is, mert minden galaktikus útmutató egy jump point része ugye
ha nagyon zavaró, akkor levehetem a jump point tag-eket a galaktikus útmutatókról...
ami jump point tag-et kap csak az me olyan jump point-ban megjelen cikk, ami nem galaktikus útmutató

CSiPet2: szerintem nem vállalhatatlan sem az oldal, sem az a template, amit testre szabtam. mivel mindenkinek hobbi munka, szerintem pont tök elég ez így ahogy van, így is alig van ember aki tölti fel tartalommal.
Starcos-nak ezúttal is EZER HÁLA ÉS KÖSZÖNET, hogy csinálja a Galaktikus útmutatókat. :C

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#8686) Eyesis válasza Eyesis (#8685) üzenetére


Eyesis
őstag

Még annyit, hogy már -- kapaszkodjatok meg valamiben -- 13 galaktikus útmutató van magyarra fordítva, és ebből egyet fordított Jugger, a többit Starcos
Összesen 47 bejegyzés született eddig.
Az időkapszulákat Revolit, az egyéb érdekes cikkeket Kremerhovinga, Jugger és jómagam szoktunk fordítani.
A friss infókat, fórumról, Wingman hangárjáról, patchekről Diopapa morzsolja nekünk.
.tnm a Liberum Arbitrum-ról kapott el egy kósza rádió jelet :)

Az oldal domain foglalása és a tárhely nekem köszönhető.

Természetesen bármikor lehet jelentkezni, hiszen minden segítség jól jön :)

február 25-május 21

Egyedi oldalmegtekintések 3 671
Oldalmegtekintések 5 191
Munkamenetek 1 815
Felhasználók 533

Eyesis

(#8687) Diopapa válasza Eyesis (#8686) üzenetére


Diopapa
addikt

Előre is elnézést, de Jugger fordítása is újra fordításra került. Szerintem megérte. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8688) Paladin73 válasza Eyesis (#8686) üzenetére


Paladin73
csendes tag

Este akartam sűrű elnézést kérni ezért, de ha már felmerült, akkor gyorsan most: véletlenül a héten a már Jugger által egyszer lefordított Tibert csináltam meg.
Csak fogtam a következő jump pointot, és nekiálltam, és csak amikor már kész volt, akkor jöttem rá, hogy ez az ami már megvan.
Gondolkoztunk is, hogy kitegyem-e egyáltalán, de végül is ha már kész van... :)
Úgyhogy elnézést, hogy a héten nem újdonság van, csak remake ;)

(#8689) Eyesis válasza Paladin73 (#8688) üzenetére


Eyesis
őstag

Ez elfogadhatatlan, hogy képzeled? :D
Tényleg nagyon örülök, hogy böcsülettel tolod végig ezeket a GU-kat :) Nekem külön tetszik, hogy hasonló a nyelvezete is :)

Eyesis

(#8690) Diopapa


Diopapa
addikt

"Tisztelt Diopapa,

A termék garanciális ügyintézése befejeződött, az üzletünkben
átvehető, illetve GaranciaFutár szolgáltatás esetén 2 napon belül
küldjük Önnek.

Termék neve: ASUS R9280X-DC2-3GD5 R9 280X 3GB GDDR5 P

Garanciális ügyintézés új helye: 1134 Budapest Dévai u. 17.

Udvozlettel,
iPon Computer Kft."

:C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8691) SkyS1gn válasza Diopapa (#8690) üzenetére


SkyS1gn
félisten

No ;)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8692) Eyesis válasza Diopapa (#8690) üzenetére


Eyesis
őstag

Csak nehogy alsó kategóriás legyen, mire az SC elkészül :D

Eyesis

(#8693) Diopapa válasza Eyesis (#8692) üzenetére


Diopapa
addikt

Mire kijön a PU, addigra kvantumszámítógépeken fogjuk tolni :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8694) .tnm válasza Diopapa (#8693) üzenetére


.tnm
addikt

mind a félmillióan egyen XD

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8695) Barabonc


Barabonc
csendes tag

Udv,

Amennyiben van hely egy 40 eves csaladapanak aki csak immel ammal jatszik de azt teljes odaadassal, keretik az Uee Citizen #20376 sorszamu pilota applikaciojanak elbiralasat.

Elso szimulator: bonbonosdoboz atlatszo muanyag alja, amiben ha toltam egy zseblampaizzot akkor a falra vetitett tomor gyonyornel nem is volt szebb a vilagon (Ki lehet probalni!).

Egy baja volt hogy nem volt multija, nade majd most, ugy 34 ev utan !!!

(#8696) .tnm válasza Barabonc (#8695) üzenetére


.tnm
addikt

azért ne lepődj meg, ha átlagéletkor körül vagy :P

majd tomcsi beenged, ha lesz egy szabad perce, sajnos még kényszer pihenőn* vagyok és nem tudlak betessékelni.
addig is, ide bevésheted az adataidat. (amíg végre a honlapon is elindul a fleet view, illetve amíg valaki megint bele nem rondít a táblázatba... :(( )

szerk:

*mielőtt valaki félreérti, az RSI oldal bénaságai miatt le kellett mondanom a posztomról a nagy org-ban, hogy elindíthassam a saját kis vallásomat. (amivel nem akartam tovább várni, mert féltettem az SID-t)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8697) Diopapa válasza Barabonc (#8695) üzenetére


Diopapa
addikt

Irigyellek.. 20k-s sorszám... Örülök, hogy nem én leszek a legvénebb a 37 évemmel, szóval welcome :DDD

@torz on borz: Azt hittem simán áthúzod a Cutlass alatt... :D

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8698) Szőrös  válasza .tnm (#8696) üzenetére


Szőrös 
veterán

"amíg valaki megint bele nem rondít a táblázatba..."

Nem tudom ki volt az de ha kiderül kifeszítem az Aurora LN és Cutlass-em közé és mindenki átmehet rajta. Akár még Greycat-el is. ;]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8699) vaakuum válasza Barabonc (#8695) üzenetére


vaakuum
addikt

Szia!

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#8700) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No upgrade 2500K >> 3770K + 120GB ssd a 60as mellé, jöhet a DFM!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.