Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) SkyS1gn válasza Diopapa (#8450) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azzal se lehet semmitse csinálni :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8452) Diopapa válasza SkyS1gn (#8451) üzenetére


Diopapa
addikt

Lehet lőni csak előtte le kell szedni a fegyvereket a hajóról és rátenni az állványra. Aurora fegyvereit rá lehet rakni, Cutlassét pl még nem :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8453) SkyS1gn válasza Diopapa (#8452) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:Y

Hogy szedem le?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8454) Diopapa válasza SkyS1gn (#8453) üzenetére


Diopapa
addikt

Lesd meg. A discount hangárban is ott van valahol az a pult, fel fogod ismerni. Nem pont így néz ki, egy téglatest a teteje meg kék. :) F-el használod és utána TAB-ot nyomj úgy tudsz mozogni a béna holomenüben. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8455) Szőrös  válasza SkyS1gn (#8453) üzenetére


Szőrös 
veterán

Holotable nem dísznek van . :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8456) SkyS1gn válasza Diopapa (#8454) üzenetére


SkyS1gn
félisten

nekem csak kinagyította a hajót és ennyi. Ránézek.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8457) Jack@l válasza Diopapa (#8454) üzenetére


Jack@l
veterán

Ezt a holo izét eddig nem is tudtam kezelni, azt hittem csak dísznek van funkció nélkül. Elég gáz, hogy ilyen rohadtul túlbonyolítva macerásan oldották meg az irányítást...
A lépegetőre csak a minigun-t tudtam feltenni, a rakétavető nem igazán mászott rá.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8458) Szőrös  válasza Jack@l (#8457) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ezen mi van túlbonyolítva ? :F

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8459) Diopapa válasza Szőrös  (#8458) üzenetére


Diopapa
addikt

Egyszerű, csak nem nagyon praktikus bizonyos felbontásoknál / képaránynál meg az sem mindegy milyen messze állsz tőle. Meg valahogy "darabos" vagy nemtom... :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8460) SkyS1gn válasza Diopapa (#8454) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mostmeg azzal szarakodtam mondom miért nem rakja rá... erre be kell zárni a holotablet és utána :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8461) Viper26 válasza SkyS1gn (#8460) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem értelek, pedig totál logikus a dolog.. :DDD

Vagy nem? :DD

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8462) SkyS1gn válasza Viper26 (#8461) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Először nem jöttem rá miért nem pakolja rá... minek bezárni ahhoz az asztalt...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8463) Viper26 válasza SkyS1gn (#8462) üzenetére


Viper26
nagyúr

Őszintén szólva, én azt sem tudtam, hogy lehet ilyet. :B

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8464) .tnm válasza Szőrös  (#8458) üzenetére


.tnm
addikt

azt elismerem hogy nem a legintuitívabb, de annyira nem bonyolult. meghúzod a majom farkát, felmászol a létrán és már nyertél is :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8465) Eyesis válasza Szőrös  (#8417) üzenetére


Eyesis
őstag

ez is király lett :)

Eyesis

(#8466) Diopapa


Diopapa
addikt

Elite: Dangerous alpha 4... :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8467) SkyS1gn válasza Diopapa (#8466) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez mi?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8468) Diopapa válasza SkyS1gn (#8467) üzenetére


Diopapa
addikt

Erősen offtopik. :) Egy másik készülő "rivális" űrszim.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8469) Menthirist válasza Diopapa (#8466) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, néztem, a térugrás különösen tetszett, mégha a játék maga nem is mozgatott meg igazán. A grafikai itt-ott szuper, máshol nekem erősen "meh", és valahogy a bázisok is mind ugyanilyenek amiket láttam :)
Mindegy, szerintem ennek ellenére megveszem majd, mert szerettem az eredeti elite-et is, és az x-rebirth sajna nagy csalódás lett nekem.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8470) Menthirist


Menthirist
veterán

amúgy 29-ig hátha megjön a joystick-em is :) Most adtam fel a rendelést :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8471) Diopapa válasza Menthirist (#8470) üzenetére


Diopapa
addikt

Én már a videokártyámnak is örülnék.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8472) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Énmeg eddíg nemigen de most igen belemerülök a témába... nézem vég a Next Great Starship epizódokat.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8473) Szőrös  válasza Diopapa (#8466) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hm milyen érdekes , E : D premium beta május 30 , SC AC május 29. :DDD

szerk.: amúgy szinte biztos vagyok benne hogy pont az E : D ami miatt húzták halasztották a DFM-t , nagyon de nagyon feladták vele leckét . Braben papa is tud még azért.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8474) Menthirist válasza Szőrös  (#8473) üzenetére


Menthirist
veterán

Szerintem amúgy sokaknak megvan mindkét játék, szóval nem hinném hogy túlságosan egymás alá dolgoznának... :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8475) Szőrös  válasza Menthirist (#8474) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mehh... nem az aládolgozásról van szó. Csupán az a minyima elvárás DFM felé is amit már most nyújt az Elit.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8476) Diopapa válasza Szőrös  (#8473) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, főleg hogy eléggé egyben van amit tud. DFM-nél meg kb minden videóban van grafikai glitch is rendesen NV-vel. (pl villogó aszteroidák) Kiváncsi vagyok AMD-vel milyen lesz... ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8477) odorgg válasza Diopapa (#8476) üzenetére


odorgg
addikt

Remélem nem lesz gáz AMD-vel, ha már meg vettem azt a 290-est :D

Am nem is tudom miért fizettem be a gamere, mert az életben nem játszottam űrszimulátort :B

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#8478) SkyS1gn válasza odorgg (#8477) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Énse... soha... sőt utáltam és rühelltem az összeset. Bár annyira nem mint az MMO-kat meg a tündesárkányosdit :DDD

Kell valami felfrissülés....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8479) odorgg válasza SkyS1gn (#8478) üzenetére


odorgg
addikt

Aszem engem is csak az vezérelt, hogy túl kéne már jutni a COD-on meg a BF-en, oszt kipróbálni valami mást is. Az űrös, űrhajós téma meg mindig is érdekelt kicsit.

Bár BF-ben a jetet sem tudom a mai napig irányítani, pedig annyira az sem bonyolult. Kíváncsi leszek mire megyek majd az űrben. Mondjuk ott a gravitáció legalább nem lesz probléma forrás. Az óceán helyett majd az aszteroidákba csapódom :DDD

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#8480) SkyS1gn válasza odorgg (#8479) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

A jó öreg ördög a kietlen harcmezőkről a végtelen galaxisba vág!

Majd addígra a ts-ed üzemeld be, legalább lesz ismerős arc! :))

(#8481) torz on borz

ugye milyen kib. kemény és merész vagyok? Most mondd meg :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8481) Szőrös  válasza SkyS1gn (#8478) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szóval nem szereted se a zűrszimulátorokat se az mmokat ? Hmm meg kell hagyni akkor ez jó választás. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8482) SkyS1gn válasza Szőrös  (#8481) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Bár zűr van játék nélkül is, egy szimulátor érdekes lehet ;]

"A SÖRöm a legszebb öröm"

Épp nekem is :P

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8483) Viper26 válasza Diopapa (#8466) üzenetére


Viper26
nagyúr

Még szerencse, hogy jön a beta, szerintem kipróbálom. :))

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8484) odorgg válasza SkyS1gn (#8480) üzenetére


odorgg
addikt

Vágok ám! :D

El is kezdtem nézni a Stargate-t újból, hátha ragad rám valami. Mire a 10. évadig jutok, addig talán a DFM is kijön ;]

Ts üzemkész, de az 1 megás netemmel örülök, ha nem úgy teleportálok át az univerzumon :DDD

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#8485) SkyS1gn válasza odorgg (#8484) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Noob high pinger! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8486) Malachi válasza Diopapa (#8466) üzenetére


Malachi
addikt

sírok! :Y

de miért ilyen drága a teljes béta? 120 EUR, nyeee...

[ Szerkesztve ]

(#8487) Diopapa válasza Malachi (#8486) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, feléért már bezsákoltam volna, de ez enyhe túlzás. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8488) Szőrös  válasza Diopapa (#8487) üzenetére


Szőrös 
veterán

standard beta annyi lesz , kérdés az mikor jön.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8489) Malachi válasza Szőrös  (#8488) üzenetére


Malachi
addikt

azt azért nem venném meg, mert utána a "DLC"-kért külön egyenként kell majd fizetni, ha ki akarod próbálni. 60-at esetleg adnék a 120-as csomagért. de így csak a nyálamat csorgatom. :O

mondjuk elnézve a játékot, egyelőre tényleg "csak" az eredeti felturbózott változatának tűnik: repülsz, leszállsz, eladsz/veszel, repülsz, jönnek a kalózok, harc, leszállsz, eladsz/veszel... ez így pár hét után nagyon unalmas lehet majd. a multit passzolom, nem tudom mi lesz benne. de az biztos, hogy valami fantasztikusan néz ki az egész. ahogy beúszik a csillag, mikor kijön hiperűrből, meg az állomások, ahogy közeledik a gyűrűs bolygó, eeh... nagyon jó. nagyon.

(#8490) Diopapa válasza Malachi (#8489) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha annyit tudna mint a Frontier modern grafikával (és procedurális bolygókkal mint a Pioneer) engem már megvettek volna kilóra. :) Nem biztos hogy vágyom rá, hogy napokig fitteket tervezgessek meg ilyesmiket mint EVE-ben. Amit eddig láttam E:D-ben, az nagyon tetszik.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8491) Menthirist válasza Malachi (#8489) üzenetére


Menthirist
veterán

A bolygók meg az űr ahogy van nekem is nagyon bejön (bár nekem a Star Citizenben is ez a nagy hdr, ahogy a széttört bolygó vagy mi közepe izzik). A térugrás mint mondtam elképesztően hangulatos. A hajó belseje, a hud és hasonlók viszont nagyon nem tetszenek, csak úgy mint a lövés és az a harc ami látszott a videón. Az űrállomás pofás, de nekem ugyanolyannak tűnik mind amit láttam.
Összességében nem csoda ha gyorsabban haladnak, sem a scope, sem a grafika nem jár ott az esetek többségében mint az sc-nél. Persze jó kérdés hogy ez baj-e, nekem mindenképp, akinek nem, az nyugodtan választhatja azt is. Szerintem ha kijön (vagy legalább a normál béta), akkor beruházok egyre, el lehet majd lenni vele az SC-ig, de nem hinném hogy olyan összetett lenne (már csak a millió hajófedélzeti rendszer kooperációját is nézve, vagy a törésmodellt, amiről rendszeresen beszámolnak). Mindenesetre szvsz azért messze nem azonos kaliber. Azért remélem hogy az sc-ben is ehhez hasonlóan látványos lesz a térugrás :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8492) Malachi válasza Menthirist (#8491) üzenetére


Malachi
addikt

persze nem SC ez, más megközelítés teljesen. alapvetően az ED nem egy mmo lesz, szóval ja. nem tudom, nekem a hajó belső is tetszik, talán hülyeséget mondok de mintha PBR-t látnék a felületeken. a Coriolis állomások ilyenek és kész, de az látszik ezen az újon pl. hogy kívülről más, kopott, koszos, rozsdás és belül is másképp néz ki. szóval az alakon kívül lesznek azért eltérések gondolom. de alapjában véve maradtak az eredetinél, és a lövés is azért ilyen, ez szerintem egy sima pulse vagy beam laser, azért ilyen csoffadt. majd ha megvetted a military-t, azzal lehet aprítani rendesen. :D ha marad ugyanúgy, mint az eredetinél.

érdekes a gazdaság, egy Anaconda 3 millió credit és egy fuvaron a 4 tonnás alap hajóval keresett 200 creditet. :D nem tudom ezen reszelnek-e majd, mert elég húzósnak tűnik elsőre.

(#8493) Menthirist válasza Malachi (#8492) üzenetére


Menthirist
veterán

Ugyan már, talán az Elder Scrolls Online-ról hallottam, hogy egy-egy minion 1 aranyat dob, egy-egy félboss talán 2-3-at, de még később is. Egy ló 15000-nél nyit, de inkább a 17500-as éri meg :D

Játszottam Lineage 2-őt 1x-es szerveren, de azért már mégis :D

amúgy nem az nem tetszik hogy egy lézere van, hanem úgy az egész effekt meg harcdinamika. Én nem láttam a belsőn sem semmi különösebb effektet, illetve ez az egész képernyős üvegfal belső sem jön be :)

btw most épp azt nézem, hogy az X3 albion prelude-ot fel lehet-e tornászni grafikailag. Nem csúnya, de jó lenne még javítani rajta :D ha esetleg valaki tud jó modokat, priviben küldhetne :D kicsit el kellene mélyülni a hangulatban, mire jön a dfm :) meg kitalálni, hogy állítsam be az új joyrendszert (azaz hát belépőkategóriás Thrustmaster hotas x, nem akarok drágábbat venni addig amíg ki nem derül hogy fogom-e használni egyáltalán, mert egy fölösben elfekvő F710 bőven elég luxus :D). Na mindegy, edzeni kell, de hát jön az új wolfenstein és a watch dogs is :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8494) Malachi


Malachi
addikt

ha valakit zavarna az ELITE-ezés itt, szóljon nyugodtan, és akkor befejezem ám.

(#8495) SkyS1gn válasza Malachi (#8494) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Úgyse értem mit vakeroltok :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8496) Diopapa válasza Malachi (#8492) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, írták valahol, hogy PBR-t használnak.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8497) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Amúgy TS már van intézve? Mert ha nem én tudok biztosítani, egy rendes hostingtól futó 24/7-es szerót, ahol owner rangom van, így bármit tudok állítani. Lehet nyitni szobát, tudok adni rangokat. Ha érdekel, szóljatok, és elrendezzük :)

(#8498) ng0ofy válasza Sotyks94 (#8497) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ha itt beindul a nagy menet akkor úgyis kell egy komplett szervert berelnunk, annyian vagyunk.

Egyébként hányan vagyunk?

[ Szerkesztve ]

(#8499) Sotyks94 válasza ng0ofy (#8498) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Ismerősnek van egy szerverparkja ahonnan játék és ts szervereket futtat. Ő biztosít nekem ts szervert. Jelenleg az én szerveremen csak pár szoba van, és csak 5-10 ember jár fel oda csak dayz/armázni. Szóval nincs tele szobákkal, vagy random emberekkel. Simán nyithatok egy főszobát, ami alá meg lehet bármennyi alszobát nyitni. Tudok adni rangokat is, a megfelelő embernek, és ez teljesen ingyen van. Persze nem erőltetem, megértem egy teljesen üres szerver jobb lenne, csak azt ugye hivatalosan bérelni kell pénzért, ami ha csak havi pár ezer, ami elosztva a csapatra csak 50-200 ft/fő lenne, de szerintem azért ezzel is lenne sok embernek problémája. Igazából csak felvetettem, ha kell fennáll egyenlőre a lehetőség:) (ha másnem akár ideiglenesnek is)

Viszont ha mindenképp bérelni akartok akkor külön szerót, szólhatok ismerősnek. Áron alul is lehet tudok szerót szerezni :)

Amúgy meg táblázatba eddig 48-an írták be magukat. Kb 50 fő környékén lehetünk, max. (bár ebből legalább a fele inaktív, de ha beindulnak a dolgok, lehet ők is visszanéznek)

[ Szerkesztve ]

(#8500) .tnm válasza Sotyks94 (#8499) üzenetére


.tnm
addikt

csak az LA-ba 64-en vagyunk most, és a táblázatból ketten még nem is léptek be. és még DFM se jelent meg. :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.