Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

SC is the next BF :DDD

Keményen nyomják az átverést hogy lehúzzák az embereket pénzzel erre a waporware-re mi? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17002) Volfram42 válasza Malibutomi (#17001) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hát igen eddig még nem mutattak semmit se csak a pénzt nyelik. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17003) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#17000) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az a baj, hogy más a tematikája.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17004) mrfire


mrfire
őstag

Nem volt túl hosszú... :(

(#17005) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#17004) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A javát helyszínen csinálják sátrakban.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17006) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#17003) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nem néztem meg őket, de az nem jó. Akkor lehet egy újat ezt figyelembe véve aztán a régit felülírni vele. Ha nem csinálod meg akkor bevállalom, de csak este, mert ma temetőjárat lesz.
(Ha már összeraktam vagy 20 sírt két hét alatt, akkor már illik a sajátokat is megkeresni.)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#17007) KaiotEch válasza mrfire (#17004) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A bemutató nem, de elég sokat beszélt, bár kb 5 szót, ha értettem belőle :D

(#17008) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#17006) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem adom a hajókat. :N

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17009) mrfire válasza mrfire (#16978) üzenetére


mrfire
őstag

Itt van amiről beszéltem, ha még nem nézte meg valaki az új AC-t. Más újdonságokat is bemutat.

PAX-ról:
FPS Team
FPS Demo

[ Szerkesztve ]

(#17010) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

EZAZ.. új patch, erre megint nem tölt be a game... újra leszedhetem megint! ÓSZOM! :( :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17011) mrfire


mrfire
őstag

(#17012) mrfire


mrfire
őstag

Aki lemaradt volna róla, itt van részletekben az egész műsor. Sajnos még mindig hiányos:

[1. rész]
[2. rész]
[3. rész]
[4. rész]
[5. rész]

Itt a szép és csinos verziójú FPS demó is.

(#17013) horvi0813


horvi0813
tag

Evolve kód ha valkit érdekel:
Hétvégén kipóbálható Alpha teszt.

CODE for PC:
ZHB47-CE2C3-RKEX4
ZHB56-LCJQJ-QIQHV
ZHB6E-WCRKJ-N3LCN

(#17014) TESCO-Zsömle válasza horvi0813 (#17013) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy eltévedtél, vagy hsz-t gyűjtesz, mert ennek semmi köze a témához.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17015) Diopapa


Diopapa
addikt

Redeemer.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17016) mrfire válasza Diopapa (#17015) üzenetére


mrfire
őstag

Mi ez a fülke egyetlen székkel?

(#17017) CSiPet2 válasza mrfire (#17016) üzenetére


CSiPet2
tag

Ha minden igaz ott lehet bejutni a pilótafülke alatti lövegtoronyba.

(#17018) Diopapa válasza mrfire (#17016) üzenetére


Diopapa
addikt

Lövegtorony. Amúgy faragtak a Cutlassen is.Kapott egy monitort, valamint nem működik a lövegtorony és a dokkológyűrű. (eddig ment)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#17019) horvi0813 válasza TESCO-Zsömle (#17014) üzenetére


horvi0813
tag

Csak kedveskedni akartam, hátha mást is érdekel azok közül akik aktívak itt a fórumon.
Én napi rendszerességgel olvasom az itteni híreket és hála nektek frissen informált vagyok SC világában, ezért köszönetet akartam nyílvánítani és mivel volt pár felesleges Evolve kódom gondoltam hátha érdekel itt is valakit.

(#17020) Eyesis


Eyesis
őstag

ez az fps modul valami bitang jó lesz, fú, és még a gravitációs egységet is ki lehet kapcsolni... azta betyáros de frankó lesz ez :) fúúúú de várom :)

Eyesis

(#17021) Yllgrim válasza horvi0813 (#17019) üzenetére


Yllgrim
őstag

Koszonjuk a kodokat!

Gyere maskor is, max tedd zarojelbe h miert is teszed be, akkor elkerulhetoek az ilyen izek :)

Zsomike... :)

Eyesis: Az egesz jatek tul jo lesz, ahogy jonnek az ujjab modulok es kezd lassan osszeallni a jatek ugy jonnek majd a nepek. Ha ilyen franko lesz az FPS resze, akkor sok FPS huszar lesz itt is, lehet majd a legjobbakat felberelni, bepakolni egy Redeemerbe es kipaolni raktarakat :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17022) Szőrös  válasza Eyesis (#17020) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hajaj ez a Redacted team - rajtuk ragad :D - jó munkát végzett . Ez az állomás is bitang jól néz ki.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17023) Eyesis válasza Yllgrim (#17021) üzenetére


Eyesis
őstag

én silver elit master CS:GO-s vagyok :) reszkessetek :D

Amúgy kiraktam a cikket róla, ez nagyon durván letaglózott engem :)
http://starcitizen.hu/fps-demo/

Eyesis

(#17024) Enrange


Enrange
csendes tag

Kikapcsolódásnak ajánlom nézzétek meg ezt a játékot. Bétateszter vagyok benne és el kell mondjam a leg komplexebb MMO amivel eddig találkoztam. Olyan Starwars Galaxies és Ultima Online keverék. Mindenből a legjobbat. A Gyártás jóval túlmutat minden eddigi MMO gyártásmenetén. Rengeteg a random tényező. Rendkívűl fontos az anyagminőség, a skilled. és nincs "I win" gomb. Közel 60 szakma van benne és nem célszerű 1 - 2 nél többet húzni benne mert egyszerűen lehetetlen kimaxolni. Ingyenes lesz, de ahhoz, hogy nemzetséget alapítson valaki már a bétában be kell szállnia a játékba. Komoly politikai háttér is szükséges egy nemzettség fenntartásához városokra van szükség, egy városhoz polgármesterre és, hogy demokratikus legyen kell tanács is ami tanácsnokokból épül fel. A játék célja: Amit csak akarsz. Te lehetsz a legjobb fejvadász, a legjobb robotgyártó de akár a legjobb táncos, vagy történetmesélő is! Igen jól olvastátok, aki jó történeteket mesél vagy jól táncol és fejleszti komoly buffokat tud a társaira tenni. És még sorolhatnám a vegyész, a biókémikuson át az állatszelídítőig akármivé válhatsz. csak rajtad múlik. Igen, bonyolult, igen, szórakoztató, és igen ez igazi sandbox MMO. Mikropaymentel csak a játékmenetet nem befolyásoló cuccok kerülhetnek be pl skinek. Ill. a fizetős tartalom az a politikai struktúra kialakításának céljából szükséges. Bétások már játszhatják, De elsz WIPE!

Köszi hogy végigolvastátok. Bocs az OFFért.

(#17025) PenguinTea


PenguinTea
csendes tag

Engem annyira nem nyűgözött le az fps modul, igaz hogy alfa még de a mozgásból származó bugok engem zavartak. De majd később meglátjuk :D

(#17026) Szőrös  válasza Enrange (#17024) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mehh jó ez meg minden de ha belegondolsz hogy ha a soe nem olyan f*sz smedleyvel az élen és nem nyírják ki az SWG-t azzal a szájbatekert nge-vel hanem az eredeti koncepciót szem előtt tartva folytatják a fejlesztését akkor most hol tartana... mehhh :O
Na bocs az offért itt is.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#17027) mrfire


mrfire
őstag

Ez most valami kivételes est, hogy a Redeemer LTI vel jött, de máris hangár ready? Mintha olvastam volna erről valamit, hogy azért mert nagyon az elején kezdték el árulni anno, de nem tudom. Ugye nem arról van szó, hogy ha hangár ready lesz egy hajó, akkor LTIvel megint eladják?

Az viszont szép, hogy a Constellation már mióta hangár ready és a mai napig nem a legjobb. Nemrég megnéztem újra a videót róla, kb. kész van nekik a jobb verzió, de nem nagyon siettetik, hogy bekerüljön a játékba.

Mellesleg, honnan van az a jó kis sötét R&Y hangár? :P Azt is akarom! :(( :D

Amúgy másnak is csinálja a játék, hogy fullscreenen futkorászik a menükijelölés?

(#17019) horvi0813
Nincs itt gond, röpködtek itt már sokkal hosszabb offolások is.

(#17020) Eyesis
Azt nagyon odatették. Eleinte kicsit féltem, hogy látszódni fog rajta, hogy azért nem erre találták ki a játékot. De ez olyan minőségű lesz, hogy aki csak FPS-ezni szeret, még annak is megéri belevetnie magát, akkor is ha esze ágában nincs űrhajózni.

[ Szerkesztve ]

(#17028) Yllgrim válasza mrfire (#17027) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat ha lesz egy kis eszuk, akkor csinalnak sok minijatekot, "Arenat" ezekre a modulokra.

FPS arenak, ahol a jatekosok gladiatorkent aprithatjak egymast (akar egyenileg, akar csapatban), hirnevet szerezhetnek, labirintusokban, amolyan running man stilusban, vagy menekules new yorkbol, lenne tobb kamera, lehetne fogadasokat kotni...

Kulonbozo helyeken lehetne ugyanezt, gravitacioban, nelkul, Dzsungelban, Romok kozott, aszteroida mezoben...

Rendes tournamentek formajaban, ranking listtel, folyamatosan valtozo korulmenyek kozott, azt hiszem akkor uj FPS kiraly jatek jelenne meg, sokan jonnenek ide jatszani.

Hajok: Murray Cup ebben a formaban gyorsan megunhato, de ha mondjuk berakjuk egy aszteroida mezobe, ahol kalozok/vandulok/akarmik tanyaznak es ok is mehetnek ratok mindjart erdekesebb lenne a verseny. (kessel futam, star warsbol)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17029) mrfire válasza Yllgrim (#17028) üzenetére


mrfire
őstag

Aszteroida gyűrűben biztos lesz futam. Ahogy a lövöldözős futamot is megígérték.

Az FPS modulban a halál betenne a játékosoknak, de ilyen meccsekben, nem éles tölténnyel mehetne az arénázás.
Sok MMO FPS van, de ez igen egyedi lenne, hogy teljesen egybe van építve egy űrszimulátorral és még sok mindennel.
Pl. ott az EVE FPS játéka, az elbújhat majd emellett. Csak papíron van összeköttetésben az EVE-vel, de két meccs között nem lehet fordulni egyet a hajóddal.

Azt sajnálom, hogy a fogadás valószínűleg nem lehet benne, mert hiába nem lehet pénzt kivenni a játékból, mivel valódi pénzért lehet vásárolni, belekötnének sok országban biztos. :((( Különben én is tökre bírnám, ha versenyekre be lehetne ülni nézőként és fogadni. És ahogy a legnagyobb LOL és DOTA mérkőzéseket nézik, úgy ezeket is levezethetnék.

[ Szerkesztve ]

(#17030) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#17028) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Akkor ez való neked. amikor olvastam, egyből nekem is a Kessel jutott eszembe. Meglepne, ha nem tennék be előbb-utóbb ezt az Able Baker ffutamot is az AC-ba.

Mindjárt lejön a patch, és kipróbálom az új irányítást. Elvileg a Ctr+C irányłtási mód megoldást jelent az aurora (és minden más, gimbalos fegyver nélküi hajó) irányłtási problémájára, és megszünteti a dread zone-t. Ha lejött végre, kipróbálom a gyakorlatban is.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17031) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#17030) üzenetére


Yllgrim
őstag

ILehet ujra programozni a Joy-t, meg par uj dolgot adni VA-ba :) Heraldot megvettem, mert amilyen csunya, annyira jo lesz kesobb, a Redemeer egy kaki, nem kell, nem akarok en 6 marcona katonat fuvarozni, max majd ingame.

Itt megnezheted az ujdonsagokat, gyakorolni nagyon megeri, Hornettel eleg jol lehet haladni vandul swarmban, puhak nagyon :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17032) .tnm válasza mrfire (#17027) üzenetére


.tnm
addikt

"Mellesleg, honnan van az a jó kis sötét R&Y hangár?"

bekapcsolt holo table-nél áll?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17033) Malibutomi válasza Yllgrim (#17028) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Engem annyira ez az arena dolig nem izgat, sosem voltam fps-pvp fan, de úgy tudnám élvezni ha lennének olyan eventek hogy pl. megtámadják az állomást/települést, védd meg, meg elhagyott hajóroncs felderítése, ilyesmik.

(#17034) mrfire válasza Yllgrim (#17031) üzenetére


mrfire
őstag

Grat a Heraldhoz! :C

(#17032) .tnm
Ez volt az első gondolatom, bár nekem buggal az első belépésemnél összejött, hogy el tudjak távolodni tőle, és úgy maradtak a fények, most már nem sikerült. De ők megoldhatták, valószínűleg ez lehet a trükk.

(#17035) MerLinh válasza Yllgrim (#17031) üzenetére


MerLinh
senior tag

Jah én is beáldoztam az avengert érte, de azt majd ingame bepotolom, van 1 mustang omegam is szal csak összetudom majd ott kaparni rá, bár még nem tudjuk hogy visszonyulnak majd az árak és a melok, remélem nem lesz túl elszállt árazás

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#17036) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

A PAX prezi legvégén néztétek a vállalásokat 2015-re? Lehet megtenni a téteket :D

[ Szerkesztve ]

(#17037) mrfire válasza Bibgr0 (#17036) üzenetére


mrfire
őstag

Nem változott semmit a Citizen Con óta. Hát elég jó lenne, ha nyáron már használhatnánk a multi-crew sipeket... :Y Talán tényleg túl szép is. A PU alfa simán csúszhat 2016 elejére is.

(#17038) Drenadar válasza mrfire (#17037) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

SOOOOOOOOON!

(#17039) Yllgrim válasza Bibgr0 (#17036) üzenetére


Yllgrim
őstag

Szerintem menni fog nekik, most mar egyre inkabb kezdenek beerni az eddigi fejlesztesek, egyre tobb minden kerul be, mondhatjuk azt is h most kezdenek "felgyorsulni" az esemenyek :)

Az elejen meg tavaly picit ketelkedtem a projekt sikereben, bar nagyon biztam h minden kiraly lesz, most mar azt kell mondnaom h semmi sem tudja oket megallitani abban h egy k..v@ jo jatekot adjanak ki.

Nem veletlen olok bele most mar en is rendesen penzt, latom hogy halad es hogy hozzak amit vallaltak meg meg tobbet is.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17040) Drenadar válasza Yllgrim (#17039) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igazából már csak egybe kell gyúrniuk a dolgokat, és a részleteket kicsiszolni...
jah meg még van pár modul amiből semmit sem láttunk, mert hát nem is látványos, pl kereskedelem és a social rész :P

(#17041) Menthirist válasza Yllgrim (#17039) üzenetére


Menthirist
veterán

Ez van akkor, amikor már egyre több asset is rendelkezésre áll, mert elkészítették mondjuk a squadron 42-höz vagy valamelyik planetside cucchoz. Ahogy egyre több az asset, egyre gyorsabban tudnak akár komplett városokat is összelegózni. Ahogy egyre több a hajó, a karakter, a modell, textúra, stb, úgy egyre gyorsabban tudnak már ők is haladni, és egyre látványosabb dolgokra képesek.

btw vagy fél millió minimum becsorgott ma, és az amcsik még most kezdenek majd belejönni a fizetésbe :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17042) Menthirist válasza Yllgrim (#17031) üzenetére


Menthirist
veterán

Ezek nagyon jól kinéző változtatások :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17043) CSiPet2 válasza Bibgr0 (#17036) üzenetére


CSiPet2
tag

Ez hagyján, de a a Jump Pointban egyértelműen leírták, hogy a PU első működő verziója jövő március... Ez a belső határidő. Biztatónak tűnik.

(#17044) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#17042) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Kipróbáltam a változtatásokat. Összefoglalva: két lépés előre, egy hátra. Az irányíthatóság egészen más így, megszűnt a gimbal vs. nem gimbal okozta technikai probléma azzal, hogy opcionálisan választhatod mindkét irányítási módot, s így gyakorlatilag eltűnt a dread zone az irányváltásoknál.. Ez borzasztó sokat javított az aurora irányíthatóságán és a célzás minőségén. A radaros változtatások is jók, bár az új stílust (főleg a célpont befogásnál) szokni kell.
Viszont az irányítás fokozatossága egérrel valahogy rosszabb lett. Sokkal nehézkesebben, darabosabban, lassabban fordul a hajó. Eddig soha nem volt gondom ezzel, nem kellett változtatni az egér érzékenységén, most viszont meg kell majd növelnem, mert egy 180 fokos forduló során kétszer is újra kell centrálni, mire befejezed a manővert. Nem tudom rajtam kívül ki tolja még egérrel, de nagyon érdekelne ti mit tapsztaltatok ezzel kapcsolatban. Lehet, hogy csak az egérrel történő irányításra lett jellemző ez a "darabosság" (nem tudom jobban megfogalmazni) most, a patch után, de lehet hogy az aurora sajátossága lett. Mindenesetre az biztos, hogy a célzás ezzel a darabos mozgással együtt is sokkal jobb lett. Első próbálkozásra három hullámmal tovább jutottam, mint a patch előtti aurorás rekordom volt.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17045) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Orommel jelentem be, hogy "A Hajo" megvan :))

Mostantol mar csak a masik LTI hajocskat kell upgradelgetni olyanra, amilyet szeretnek kesobb :)

Hol is kell jelentkezni a cegbe, dobok egy apply-t, illetve aki szeretne majd gyakorolgatni... ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17046) Drenadar válasza Yllgrim (#17045) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

gyakoroljunk olyat, hogy ki tud több nyersanyagot A pontból B-be vinni :D

(#17047) mrfire válasza GypsFulvus2 (#17044) üzenetére


mrfire
őstag

Fura, nekem semmi bajom az érzékenységgel. Ugyanúgy jó, ahogy eddig jó volt.

(#17045) Yllgrim
Itt az org oldala, ha ezt keresed.

(#17048) Yllgrim válasza mrfire (#17047) üzenetére


Yllgrim
őstag

Koszi, jelentkezes ment, majd ocskosnek is szolok:)

Drenadar: Starfarer 210$-ert van piacon, azzal beszallnek, ha erdekelne a nagy tetelek szallitasa :) Freelancer ami nekem inkabb passzolna, azon meg elmelkedem :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#17049) mrfire válasza Yllgrim (#17048) üzenetére


mrfire
őstag

210? :Y Jó olcsó... Zsömle mondta, hogy elférne egy üzemanyag ellátó, de bármikor átcserélhető a tartály ömlesztett áru szállítására is, így magadnak is tudsz hasznot hajtani, a klánnak meg üzemanyagot "bányászni", ha kell. Azt nem tudom mekkora üzlet lesz ilyen szállító konvojok létrehozásában. Én is gondolkoztam rajta, valószínűleg a Taurusról fogok is valami nagyobb szállítóra lépni, de nem venném meg előre. Esetleg ott van még az Orion is, ami hasznos lehet.

Annyi mindent lehet majd csinálni, hogy már a bőség zavarában vagyok. Szívesen mennék felfedezni, de versenyezni és FPSezni is nagy kedvem lenne, ahogy csak simán kereskedni, és persze dogfightolni... stb. stb. stb.

[ Szerkesztve ]

(#17050) GypsFulvus2 válasza mrfire (#17047) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Egérrel tolod, vagy joy-jal? És milyen hajó?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.