Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40801) nortsen válasza maskimx (#40799) üzenetére


nortsen
aktív tag

Amúgy volt itt már olyan, aki reportolt?

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#40802) Eniral válasza Volfram42 (#40778) üzenetére


Eniral
tag

Lehet elkerülte a figyelmed de végig off-ba írtam .. . Az ezen felüli problémáid meg nem érdekelnek ! :C

(#40803) Szőrös  válasza Eniral (#40802) üzenetére


Szőrös 
veterán

Van külön SC OFF topik, arra gondolt.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#40804) Menthirist válasza nortsen (#40801) üzenetére


Menthirist
veterán

Volt persze. 3-4 issue-t már én is reportoltam, illetve párat nem én magam csináltam, de nálam is előjött, úgyhogy ment leírás, screenshot, video, stb.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40805) maskimx válasza Diopapa (#40800) üzenetére


maskimx
őstag

Értem én. Az alpha tesztelés viszont ilyen, nem szórakoztató, nem érdekes, nem mindig logikus és legkevésbé sem egy játszható termék.

Az, hogy ez nem mindenkinek egyértelmű egy kicsit a fejlesztők (de minimum a marketing csapat) hibája is. Nemcsak hagyják, hogy a nép csorgassa a nyálát a hajókra, hanem még bátorítják is őket, ami érthető, hiszen kell a lóvé.
Csak egy kicsit fordítva ültek a lóra, a hajóknak a logika szerint valahol a lista alján lenne a helyük, amikor már az összes többi rendszer kész van. Nem úgy mint most, hogy lassan már csak a pékeknek nincs még személyes hajójuk, miközben senkinek lövése sincs arról, hogy hogyan kell kenyeret sütni.

Szóval legyetek szívesek bátran és hatékony kitartással harcolni a bugokkal, hogy a live-on nekünk már ne kelljen, és játszhassunk a gyönyörű hajóinkkal alpha tesztelés helyett :)

www.tacticalgamer.com

(#40806) maskimx válasza nortsen (#40801) üzenetére


maskimx
őstag

Remélem legalább a ptu-sok között volt egy pár.
Én az elején még szépen néztem pár naponta az issue councilt, és amit tudtam reprodukálni ahhoz hozzászóltam. Aztán hamar rájöttem, hogy sem türelmem, sem időm nincs hozzá.
Én a játékért fizettem nekik pénzt, nem pedig azért, hogy az ő munkájukat végezzem el helyettük.

Mondjuk kioszthatnának pár Idrist a leghatékonyabb tesztelők között, akkor mindjárt máshogy nézne ki az egész :)

www.tacticalgamer.com

(#40807) Volfram42 válasza Eniral (#40802) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem nincs problémám legfeljebb csak az, ha elcímeznek egy hsz-t és így én kapom meg azt.
Amit aztán nyomozhatok vissza, hogy mi is történt.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#40808) Wanderer89


Wanderer89
tag

Akinek van Vanguard-ja és PTU meghívója esetleg megtenné nekem, hogy történt-e valami változás vele? Én úgy vélem, hogy túl gyorsan fordul, és lassabb, mint kellene lennie, de ez szubjektív.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40809) ThePoweR válasza Wanderer89 (#40808) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Ha már itt tartunk. A Freelancer-en működik már az első ajtó vagy az eddig is működött és csak én vagyok lama? :D

(#40810) Wanderer89 válasza ThePoweR (#40809) üzenetére


Wanderer89
tag

Nem, eddig nem működött rajta, épp itt volt az ideje :D. A belső térben is nyithatóvá tették a két kis kabint?

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40811) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

AtV 2.32. része :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40812) Diopapa válasza Nathan Boggs (#40811) üzenetére


Diopapa
addikt

Köszi!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40813) Diopapa


Diopapa
addikt

Kijött PTU-re a 2.4H...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40814) Eniral válasza Volfram42 (#40807) üzenetére


Eniral
tag

Ohh bocsi ! :)

(#40815) _Gugu_


_Gugu_
tag

Nem gondoltam hogy vissza fogom sírni a holotablet...

(#40816) Wanderer89 válasza nortsen (#40801) üzenetére


Wanderer89
tag

Nekem már van egy contribution-öm, nem sokat számít, de egy bugot sikerült bizonyítanom így, mivel az, aki jelentette, nem csatolt hozzá képet, nekem volt róla.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40817) Diopapa válasza _Gugu_ (#40815) üzenetére


Diopapa
addikt

:DDD

Tényleg sokat számít, hogy lehet vásárolni.. Viszont bosszantó, hogy az infinite loading screen-t azóta sem javították, holott elég top priorba nyomnták a tesztelők, volt rá workaround stb... 1 szálon még mindig szétbünteti a gépet, max 5 perc után szétfagy stb.. De a vásárlósdi jópofa. A billkiosztás viszont nekem már teljesen káosz... :(((

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40818) Wanderer89 válasza Diopapa (#40817) üzenetére


Wanderer89
tag

Ha veszel kézi fegyvert gondolom az a karakteren lesz, nem pedig a hajóban található állványon (feltéve, ha egyáltalán van benne) :)

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40819) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Gladiussal csináltak valamit? Patch note hol található?

(#40820) Wanderer89


Wanderer89
tag

Ezen most nagyon meglepődtem, kaptam meghívót a PTU-ra :D

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40821) Diopapa válasza Wanderer89 (#40820) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor biztos nagy a baj! ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40822) Wanderer89 válasza Diopapa (#40821) üzenetére


Wanderer89
tag

Túl sok hasznuk nem lesz belőlem, mivel nincs türelmem kivárni egyelőre a letöltést, majd éjszaka úgy lesz hagyva a gép :D.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40823) Menthirist válasza Diopapa (#40821) üzenetére


Menthirist
veterán

Nyugi, én spec nem kaptam. Szóval akkora nem lehet :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40824) Volfram42 válasza Wanderer89 (#40822) üzenetére


Volfram42
senior tag

Most velem se érnek sokat. Végtelen töltő képernyő. Ezt jelentettem is, de ennél tovább csak egyszer jutottam amikor öt perc múlva Olisaron kidobott code 7-el.
Én jelentgetem a bugokat szívesen, de sajnos így nincs mit.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#40825) Diopapa válasza Volfram42 (#40824) üzenetére


Diopapa
addikt

Végtelen töltőképernyő bugnál a főmenüben válts windowed módba, indítsd el, ha elindult, mehet alt-enterrel a full screen, utána elvileg örökké jó ;) (a következő patchig)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40826) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Feladat: a piping rendszernek adjon valaki egy jó magyar nevet :) A jutalom érte a büszkeség lesz.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40827) Menthirist válasza Nathan Boggs (#40826) üzenetére


Menthirist
veterán

kommunikációs hálózati rendszer? :D vezérlési rendszer? :P

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40828) Nathan Boggs válasza Menthirist (#40827) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Itt a 95. RtV rész!

Köszi a neveket, a vezérlési rendszert fel is használtam :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40829) macy válasza Volfram42 (#40824) üzenetére


macy
addikt

Vagy windows szolgáltatásoknál állítsd le az alap szűrőprogramot. Valószínűleg csak másodszorra fog sikerülni kikapcsolni, de nálam ez oldotta meg.

(#40830) Volfram42 válasza macy (#40829) üzenetére


Volfram42
senior tag

Mindenkinek köszönöm szépen. majd megpróbálgatom holnap.
Viszont érdemes figyelni a Twittert, mert ma vannak érdekes képfejtegetések. Akit érdekel egy bucaneer concept kép annka íme:

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#40831) maskimx válasza macy (#40829) üzenetére


maskimx
őstag

Ez a harmadik lehetőség, nekem a másik kettő nem segített.

www.tacticalgamer.com

(#40832) Szőrös  válasza Volfram42 (#40830) üzenetére


Szőrös 
veterán

Erre a képre gondoltál? Elég vagány kis gépnek néz ki. :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#40833) Volfram42 válasza Szőrös  (#40832) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nálam is ez volt linkelve. Vagy ti nem ezt látjátok?

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#40834) Wanderer89 válasza Volfram42 (#40833) üzenetére


Wanderer89
tag

Én látom a tiéd is. Elég csinos kis hajó, mondjuk az a halálfejes szimbólum nem kellene rá :D

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40835) Menthirist válasza Volfram42 (#40833) üzenetére


Menthirist
veterán

De, de nekem mégis inkább ez tetszett:

:C

Amúgy a kettőtöké nem ugyanaz, más az url :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40836) 77.PX_Drebil válasza Menthirist (#40835) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Hát nekem ez tudjátok na... Az első gondolatom amikor megláttam a buccaneert az volt hogy ez egy elhízott X-Wing fighter... :B :Y :K

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40837) PhilBrick válasza 77.PX_Drebil (#40836) üzenetére


PhilBrick
őstag

Mármint elhízott Z-95. :)

Egyébként nekem tetszik, de miért drágább mint egy Gladius?

(#40838) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Ez az item port rendszer baromi jó lett szerintem.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40839) Szőrös  válasza Volfram42 (#40833) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm vmi turpisság van, én most egyiket se látom. :D
Mindegy, így első ránézésre tetszett a ladik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#40840) ttamashu válasza PhilBrick (#40837) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Szerintem lesz pici cargo is hozzá, azért drágább!
Meg lehet erősebb is lesz :)

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#40841) Volfram42 válasza Wanderer89 (#40834) üzenetére


Volfram42
senior tag

Akkor neked így küldöm:[link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#40842) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Van új JumpPoint, főszerepben a Prospector.

(#40843) Wanderer89 válasza Volfram42 (#40841) üzenetére


Wanderer89
tag

Na, így már el tudnám képzelni a hangáromban, köszi :).

Nos, engem be sem enged a PTU-ra, mármint el sem indul a játék, rögtön össze is omlik :D. Így tényleg nem leszek túl hasznos teszter.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40844) Szőrös  válasza Wanderer89 (#40843) üzenetére


Szőrös 
veterán

Majd ha kijön live-ra, teszteled ott, már ha elindul majd. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#40845) #45997568 válasza Wanderer89 (#40843) üzenetére


#45997568
törölt tag

Beenged mindig, ma voltam bent parszor, a Gemini az egy szep nagy dog, kivancsi leszek a jatekmechanikara az uzemanyag begyujtes/feldolgozas/tankolas menetere, illetve fel tudja-e hasznalni a sajat maga altal finomitott uzemanyagot.

A hajo nagyon baba :K

(#40846) Wanderer89 válasza #45997568 (#40845) üzenetére


Wanderer89
tag

Nekem momentán az a bajom, hogy kicsivel a "Launch game" gomb után a ki dobja a crash handler cuccot, szóval még a főmenübe sem értem el eddig.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40847) #45997568 válasza Wanderer89 (#40846) üzenetére


#45997568
törölt tag

Elegge veletlen szeruen csinalja ezeket a problemakat, volt olyan PTU meg korabban ahol ugyanez volt nekem is, van ahol meg semmi gond, probald masnap, foleg ha jon ki uj PTU verzio, majd megjavul. Megneztem a videot a Reliant-rol, cuki kis ladik az is.

(#40848) Wanderer89 válasza #45997568 (#40847) üzenetére


Wanderer89
tag

Nem tudom mi lehet a baja, Verify nem segít, pedig párszor már megcsináltam. A live természetesen megy tökéletesen, azzal nincs baj.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40849) Volfram42


Volfram42
senior tag

Én még nem csináltam semmit az itteni tanácsokból. Csak úgy elindítottam, erre mindig bedobott. Viszont csak olyan szerverrel volt dogom ahol a landing padok nem működnek.
Volt olyan ahol, mindenki csak lebegett össze vissza.
Volt egy szerver amikor meg a gázkar nem akart funkcionálni, de csak a z tengely.
Illetve ha akartok egy jót repülni akkor EVA-ban menjetek át egy másik HUB-ra. Amikor leért a lábatok akkor valami iszonyat sebességgel ellő titeket a mély űrbe. vagy négyszer is kipróbáltam. Eddig mindig sikerült a katapultálás.

Wanderer89: Szívesen, reméltem, hogy így jobban tetszik. Szerintem se kell oda koponya.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#40850) Nathan Boggs válasza Volfram42 (#40849) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A fel és a le a hajóknál is át lett téve a space és ctrl billentyűkre.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.