Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) Menthirist válasza Nathan Boggs (#40599) üzenetére


Menthirist
veterán

https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/4i1emm/around_the_verse_episode_230/d2uge55

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40602) maskimx válasza Menthirist (#40601) üzenetére


maskimx
őstag

Bizony, nem állítólag, hanem hivatalosan megerősítve.
Ez az Evocati csapat, ők kapják meg elsőnek a teszt verziót, cserébe elég komoly NDA-t kellett aláírniuk az igazi nevükkel.
Talán jövő héten megkapják a hagyományos teszterek, aztán meg mi halandók is :)

www.tacticalgamer.com

(#40603) Nathan Boggs válasza #45997568 (#40600) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Fölöslegesen futkorásztál ;) Amit írtam, Drebilnek írtam (ott is van felül, hogy neki válaszoltam), mert valahogyan teljesen félreértette, amit korábban írtam (nem is említettem a késést, mégis amiatt akart nyugtatni) :D
Az általam írt "Mondjuk ha most tényleg egy minimális csoportnak adták oda, akkor még nincs gond :)" szövegrész pedig pont azt mutatja, hogy a te hozzászólásodat megértettem, tudomásul vettem és az abban foglalt információkat maradéktalanul feldolgoztam :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40604) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40603) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ra se rants, vegyetek meg 2-3 Idrist, 8-10 korvettet meg egy Javelin-t, akkor elmegyek admiralis-generalisnak :))

[ Szerkesztve ]

(#40605) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

AtV-ből legalább kiderült, hogy milyen verzión dolgoznak a capital hajóknál a tengerészgyalogosok másik hajóra juttatásánál.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40606) maskimx válasza Nathan Boggs (#40605) üzenetére


maskimx
őstag

Ez nem csak egy méretes mentőkabin?
Vagy volt valami az átszállásról is?

Bár van rajta két dokkoló port, de hogy lehet irányítani?

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#40607) #45997568 válasza maskimx (#40606) üzenetére


#45997568
törölt tag

De, ez a Javelin mentokabinja, legalabbis igy reklamoztak az AtV-ben. Atszallo hajonak max bekes/idealis korulmenyek kozott lehet jo, de arra lesz majd celhardver.

(#40608) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Az INN összefoglalója szerint az egy "Interior and exterior shots of a troop drop pod."

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40609) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40608) üzenetére


#45997568
törölt tag

Annak eleg gagyi :) Ha mar drop "pod" akkor egy rendes hajo, ami mindenfele korulmenyek kozott le tud szallni, kidobja a Hovert meg a csapatokat es megy tovabb, mint az Aliens-ben. Ezzel masik hajora akkor mesz at ha beengednek, bar ha csak megolni akarom a sracokat benne arra jo, se fegyverzet, se iranyithatosag, nem tunik eleg masszivnak sem,

AtV-ben meg Javelin escape pod-nak reklamoztak.Nezd meg a Fast Forward-ot, elegge egyertelmuen leirjak. Az INN-es eknek meg meg kellene irni hogy vagy kuldjenek abbol amit tolnak vagy jojjenek le rola :)

(#40610) maskimx válasza Nathan Boggs (#40608) üzenetére


maskimx
őstag

Akkor valamit benéztek, itt escape pod van.
Persze lehetne drop podként is használni, de az meg a katonák földre juttatására van, nem átszállásra.

De nagyon kíváncsi vagyok, hogy fogják megvalósítani az átszállás mechanikáját.
Konkrétan hogy jutsz át egyik hajóról a másikra, és hogy jutsz be a hajóba, ha már ott vagy?

rupsz: amire te gondolsz, az a dropship. A pod egy nem (vagy csak minimálisan) irányított "doboz", amit kilőnek, de inkább csak leejtenek, a cél fölött.

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#40611) #45997568 válasza maskimx (#40610) üzenetére


#45997568
törölt tag

Racuppans mechanikus-magneses kapcsokkal es bevagod magad, feltorod esetleg a dokkolo nyilasok kodjat... Losz egy lyuk-at az oldalaba es beintegetsz :)

Esperia Prowler – Named after the UPE military designation, the Prowler is a modernized version of the infamous Tevarin boarding craft from the First Tevarin War. With the recent discovery of the lost Tevarin planet in Kabal System, Esperia’s engineers were given unmitigated access to examine the preserved ships found in several of the caches, before meticulously recreating the design choices. The Prowler’s effectiveness as a rapid personnel deployment vehicle was mainly due to its silence. The boarding was constructed using a variety of techniques to minimize its signatures and get close to unsuspecting vessels before quickly deploying their boarders via EVA. With the updated Prowler model, you will find the perfect fusion of two culture: the elegance and effectiveness of the Tevarin war machine combined with the reliability of modern UEE technology. (While lacking some of the upgrades of the modern version, vintage Tevarin-built Prowlers restored for modern spaceflight are prized by owners lucky enough to locate them.)

Persze, ez escape pod az AtV-ben, lesz atszallo hajo is, ezzel nem fogsz megszallni masokat.

[ Szerkesztve ]

(#40612) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Jogos, lemaradtam arról a feliratról, legalább nem így fordítom majd az oldalra :D

És igen, egy Javelin méretű hajónak (de igaziból már egy Idris, Polaris méretűnek is) illik rendelkeznie külön hajó nélkül átszálló képességgel. Szerintem akkor az Argo egy változatával lesz megoldva.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40613) maskimx válasza #45997568 (#40611) üzenetére


maskimx
őstag

Szóval odasunnyog a hajó, aztán a bátor harcosok meg átéváznak? A gyanútlan pilóta meg mondjuk tüsszent egyet, véletlenül meglöki kicsit a sticket, és lesz a burkolaton szép kalózos matricagyűjtemény :)

A cuppanós-vágós már jobban hangzik.
Vajon lesz szimulálva nyomáskülönbség? Ha igen akkor csak futtában lehet majd integetni a benti legénységnek miközben sietősen távoznak a lyukon át.

Nathan Boggs: tényleg, az Argo akár dropship is lehet, a videón is van alatta egy ilyen drop/escape pod szerű cucc.

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#40614) maskimx


maskimx
őstag

Spoiler Alert!
2.4 PTU patch notes

állítólag ;)

www.tacticalgamer.com

(#40615) PodMAN válasza maskimx (#40614) üzenetére


PodMAN
senior tag

Flyable Gemini ?????? Holly f*ck :DDD

(#40616) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Ebben valóban vannak komoly változások, nem csoda, hogy csúsznak vele :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40617) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40616) üzenetére


#45997568
törölt tag

Hat nem tudom, en csak azt latom hogy sosem lesz kesz, vagyis ha most nekiallok a gyerekgyartasnak, mire egyetemre mennek kesz a jatek is es akkor lesz idom jatszani is vele.

[ Szerkesztve ]

(#40618) Nathan Boggs válasza #45997568 (#40617) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nem megyek bele ebbe a kérdésbe százhuszonhatodszor :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40619) Menthirist válasza #45997568 (#40617) üzenetére


Menthirist
veterán

1: ne kezdd te is :D
2: akkor add el a hajóidat :D
3: sosem lesz kész... nem ráérsz? :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40620) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#40594) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudtommal a Hull-E-n több önvédelmi fegyver van, mint a tanker- és konténerszállító-hajókon.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40621) Wanderer89 válasza maskimx (#40595) üzenetére


Wanderer89
tag

Az már jó hír, ha néhány ember játszhat vele, ez azt jelenti számomra, hogy hamarosan jön a rendes PTU is. Legalábbis remélem. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mik lesznek elérhetőek a boltban, szeretnék néhány fegyvert le cserélni a Vanguard-on, nem beszélve az egyéb cuccokról.
És a Starfarer, valami elképesztő szép lett az a hajó, szeretném már látni repülés közben.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40622) #45997568 válasza Wanderer89 (#40621) üzenetére


#45997568
törölt tag

Van elado Gemini ha erdekel ;)

(#40619) Menthirist: oke :P SF Gemini, Esperia Blade for Sale! (vagy Merchantman) :) Mindketto LTI-s :B

[ Szerkesztve ]

(#40623) maskimx válasza #45997568 (#40617) üzenetére


maskimx
őstag

Állítólag valami DS párti goon rakta fel redditre, szal könnyen lehet, hogy kamu az egész.
Szerintem még ne kezdd el a hajóidat árulni egy troll poszt miatt, kicsit korai lenne :)

www.tacticalgamer.com

(#40624) Wanderer89 válasza #45997568 (#40622) üzenetére


Wanderer89
tag

Vonzó ajánlat, de egyelőre marad a Vanguard magányosan a hangárban :). A Starfarer-t valószínűleg már csak ingame fogom megvenni, sőt, a legtöbb hasonló méretű hajó marad erre a sorsra. Találtam egy érdekes topicot a hivatalos fórum Vanguard részén, amely néhány hajó életpontjának a változását a PTU-ról. Nem tudom mennyi ennek a valóság alapja, de egy kissé randomnak tűnik nekem. Lusta vagyok most megerőltetni magam, így a hajók részeinek megnevezéseit hagynám angolul, ha nem bánjátok :D.

Szóval, a Vanguard így változott:
Nose health 6,000 -> 4,200
Body health 6,000 -> 7,000
Wing health 2,000 -> 1,000
Rear nacelles 3,500 -> 1,750
Wing Flaps 2,000 -> 750

Gyakorlatilag ami nagyon problémás az, ami a hajtóművek részét gyengítette, egyszer már megesett velem, hogy az egyik hajtóművem elvesztettem egy hosszú csetepaté után, és érezhetően hátrányosan mozgott utána a hajó, értelem szerűen. Egy kicsit szerintem ez radikálisra sikerült. Kétlem, hogy a jelenlegi statisztika maradna a live verzióig, szóval én nem aggódok.

A Hornet-ről ennyi infót osztott meg, gondolom ez a sima verzióra utal:
Orr 1,200 -> 1,000
Test 1,400 -> 1,200

A Connie viszont kapott egy jelentős buff-t.

Nose 6,000 -> 9,000
Wing left/right 500
Neck 9,000 -> 8,000
Body 10,000 -> 12,000
Nacelles: 1,500
Tail: 8,000 -> 7,000

[link]

[ Szerkesztve ]

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40625) #45997568 válasza maskimx (#40623) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ohhh, nekem nincs semmi gondom a projekt-el, ez majd egyszer kesz lesz es szuper lesz es sokat is fogunk egyutt jatszani ;) Am mivel belefer, neha megszalad a lo es tobbet koltok mint szeretnem. :B

2 ladik biztosan toblet, Carrack marad, alomhajo, Cutlass Blue kell az altomnak fejvadaszkodni igy a Gemini es az MM-Blade-akarmi felesleges. Ha valakit erdekel, araban odaadom, annyiert amennyiert en vettem, ha megmaradnak akkor meg majd beolvasztom es veszek belole valami nagyot.

DS meg a goonok egykutya, agyatlan elmebeteg rosszindulatu sopredek mind, ugy is kezelem oket, ingame is, hulljon a fergese.

(#40626) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

AtV 2.30

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40627) Wanderer89 válasza #45997568 (#40625) üzenetére


Wanderer89
tag

A BMM jobban csábítana, mint a Starfarer annak ellenére, hogy még el sem kezdték a fejlesztését. Jól emlékszem, hogy 250$ volt?

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40628) ttamashu válasza Wanderer89 (#40627) üzenetére


ttamashu
aktív tag

igen, nettó 250$
Ezt a táblázatot érdemes lespájzolni a flottatervezésnél jól jön ;)

Tea az élet!

(#40629) Laox


Laox
aktív tag

Szoktatok amúgy együtt is játszani? Van hajóm, de lényegében semmit sem tudok még róla vagy a játékról, jó lenne, ha 1-2 órára egy laza repülésre meg beszélgetésre csatlakozhatnék valahova a hétvégén. Vagy akár klánba is, jelenleg a Liberum akármiben vagyok, de ha van egy aktívabb, közösségibb klán (láttam egy-két hozzászólásban a HUNS-t is), akkor ahhoz szívesen csatlakoznék, hogy ne maradjak le nagyon. :)

(#40630) #45997568 válasza Laox (#40629) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szerintem meg mindenki punnyad, probalgatja az uj dolgokat, aztan majd lesz egy pont ahol mar lesz ertelme egyutt szorakozni. Ha megjelenik valamilyen szintu allandosag, kicsit tobb lehetoseg, stabilabb netkod/szerverek.

(#40631) telapobacsi


telapobacsi
csendes tag

Na, kipróbáltam a vanduul swarmot hosszú idő óta megint. Utoljára akkor játszottam vele, amikor nem volt még universe semmilyen formában, a kis Aurora MRemen pedig rakéták is voltak még. Most nincsen, viszont másfél év szünet után azt látom, hogy ugyanazon a hw-en gyorsabb lett és mocskosul látványos, illetve a hangeffektek is rohadtjók lettek.
Viszont a kérdés. Spectrumba hogy a túróba tudok joinolni? Rögtön hostnak dob.

(#40632) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40633) maskimx válasza telapobacsi (#40631) üzenetére


maskimx
őstag

Azzal ne törődj, mindig hostnak mutat. Csak válaszd ki a játékmódot és a pályát, aztán nyomj a launch gombra.

www.tacticalgamer.com

(#40634) Menthirist


Menthirist
veterán

Nem tudom hogy volt-e már, de havi report

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40635) Nathan Boggs válasza Menthirist (#40634) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Még nem volt. Pedig vannak benne jó képek :) Infó nem tudom, mert reggel csak a képekig jutottam :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40636) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

A 93. RtV.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40637) BOGO07


BOGO07
tag

Nemrég valaki összeszedte a HUNS flottáját és feljött a téma hogy nincsen crucible a flottában. Nekem most orionom van de abból van 2 is a csapatban és úgyis az volt a tervem hogy játékon belül a crucible lesz az első hajó amit össze szedek. Az lenne a kérdés hogy szerintetek ha legközelebb lesz lehetőség átváltsak e arra a hajóra? Engem mind a 2 szakirány nagyon érdekel tehát ha a csapatnak jobb lenne akkor szívesen váltok.

(#40638) ttamashu válasza BOGO07 (#40637) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Hát Rupsz szerint ennek nagy jelentősége lesz, én nem vagyok ebben olyan biztos. Szerintem várj a bétáig (persze upgrade-et előbb is érdemes lehet bespájzolni csak nem feltenni)

Bétában kiteszteljük a dolgokat aztán akkor meglátjuk.

Tea az élet!

(#40639) #45997568 válasza ttamashu (#40638) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nincs jelentosege, a javitas zsakutca, Crucible tiltolistara valo, helyette Reclaimerre erdemes sporolni, kelleni fog.

(#40640) TESCO-Zsömle válasza #45997568 (#40639) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért ezt pont tőled hallani, aki maga is vágyik nem egy olyan vasra, amit könnyebb lesz megtalálni és Crucible-lel feltápolni, mint megvenni/ellopni... :O

Vagy azt hiszed, a sereg majd hozzád vágja a Villámot? ;] Előbb találsz belőle egy csata helyszínén... :P

Ha már realitások: Jelen álláspont szerint a kutatás (Endeavour) sokkal nagyobb zsákutca, mint a javítás, mert az nem egy "iparos" szakma. Nem egzakt, hogy mikor mit fogsz találni, ellenben egy Hornet az akkor is egy Hornet, ha a bal szárnya vagy a jobb hajtóműve hiányzik. Nem kérdéses, hogy mit kell vele csinálni. Ugyanez pedig áll a többi iparos szakmára is.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40641) ttamashu válasza Laox (#40629) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Közös repkedésre a rövid válasz, hogy nincs. A hosszabb hogy mostanság nincs, a még hosszabb hogy időnként van, pl eventek körül, nagyobb patchek után.

Hát mi teljesen más jellegűek vagyunk/leszünk mint a LIBA. Ott a cél egy laza szervezet, egymást nem lőjük, felület partikhoz.
Nálunk rendszeres, szervezett közös tevékenységek lesznek, cserébe persze kell az elköteleződés, hisz ez hozza magával. Teljesen más jellegűa HUNS, nem jobb, nem rosszabb, más.

(#40640) TESCO-Zsömle:
Nyugi csak ironizál a múltkori poénomon, hogy mi nem javítunk, hanem darálunk :D

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#40642) #45997568 válasza TESCO-Zsömle (#40640) üzenetére


#45997568
törölt tag

Az akkora szarkazmus volt mint a haz ;) Az en hajom megvan, a felesleggel meg majd lesz valami. (ja es megvan a sajat Charlize Theron-om is, Biologus-Kemikus, szoval... :P )

A Crucible-nak eleg jo kis helye van a tobbi hajo mellett, mint az Endeavour-nak, kilonek a hajodbol, kell(ene) segitseg meg is vagy serulve (esetleg meghalsz) akkor jo lenne egy Endeavour-ol indult mentoegyseg ami majd visszavisz, a hajon osszefoltoznak, kozben a ladikodat meg megjavitja egy Crucible ahelyett hogy a Reclaimer ledaralna a fenebe vagy mas akinek volt esze megjavitja maganak es eladja jo nagy profittal ahelyett hogy ledaralna :U Okos :C Csapatmunka, ceges kornyezetben nagyon is van helye egy javito egysegnek. Nem ok a leghiresebbek, mint a Hornet pilotak, am ha nincs javito/karbantarto egyseg, lehetsz a legjobb pilota, max csavarkulccsal utogethed hogy "mukodj" :B

Endeavour az egy sokoldalu cucc, nem lehet behatarolni csak egy feladatra. Korhazhajo eleg hasznos es jovedelmezo lehet, akarcsak egy kutato hajo, ahol mondjuk fel-upgradeled a kulonbozo modulokat a hajodon, ezzel elonyt szerezve. Meg egy rahedli penzt ha tervrajz keszul belole, aminek a masolataibol megelsz. :U

Szoval ja, egyik sem fontos, mindketto zsakutca :O

[ Szerkesztve ]

(#40643) TESCO-Zsömle válasza #45997568 (#40642) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak arra céloztam, hogy az Endeavour-nél nagyon sok múlik majd a fejlesztőkön és a játékmechanikai megoldásokon, mert egy játékban a "kutatás" nem egy egzakt valami. IRL persze. Metallurgia, kémiai és fizikai tesztek, radiokarbon vizsgálat, röntgenes és még párféle leképezős átvilágítás, stb. Az eredmények elemzése, kiértékelése, hibahatárokkal való kalkulálás, gyanús eredményekre kontroll-teszt... Aztán jöhetnek a kísérletek. Mindezt persze "talált tárgyra", mert pl ha teleszkóptányérod van, akkor mindjárt műfajváltás.

A mobil kertészet is elég érdekes, mert minimális realitása van. IRL semmilyen körülmények közt nincs értelme. Nincs az a flotta, ami akár csak egy bolygó élelmezését meg tudná így oldani, h a ott valami kataklizma következne be. Inkább egy flottányi HULL-E, ami az 50 másik bolygóról szállítja oda az élelmiszert, ahol szükség van rá.

De persze ez egy játék. A lényeg az, hogy in-game megoldják élvezetesre. Aki szereti a SciFi-t és a FarmVille-t, annak musthave. :DDD Mindenki más meg mehet drogot termeszteni nonsec-be a kettős pulzár mellé. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40644) #45997568 válasza TESCO-Zsömle (#40643) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szerintem sok fantazia van benne, sok penz is, a jatekmechanikai reszletek meg majd jonnek.

Egy pelda: Nem fogsz bolygokat etetni a mennyiseggel ami a hajon van, ellenben ha kifejlesztesz egy olyan elemiszer forrast, ami szinte barhol megel, nincs karos mellekhatasa es nagy a taperteke, akkor £$. Biofegyverek, upgradek... Rengeteg lehetoseg. A reszeletek meg majd kiderulnek.

(#40645) BOGO07 válasza ttamashu (#40638) üzenetére


BOGO07
tag

Most az orionhoz is csak upgradem van nincsen semmire se rárakva hogy mindent kipróbálhassak addig is és ennek az upgradnek az olvasztásából jönne ki a crucible egyenlőre biztos várok (már csak azért is mert nem lehet megvenni most :) ) csak kíváncsi voltam lenne e rá igény.

(#40646) #45997568 válasza BOGO07 (#40645) üzenetére


#45997568
törölt tag

Magadnak vegyel hajot, amivel Te szivesen mulatnad az idodet. Hogy melyik fog sokat keresni az kiderul, Orionra tippelnek, mert hat banyasz cucc, ercek -> £$. Viszont ha Crucible, es van egy masik hajo, aki keresi neked a roncsmezoket es azon belul a javitani valo hajokat amik ertekesek akkor meg lehet az, meg nem tudjuk.

Szerezd be a Crucible <-> Orion CCU-t es majd eldontod kesobb :)

Ne az legyen a szempont, hogy mi kell a cegnek, mi van ha megvaltok egymastol valamiert es ott lesz egy hajod amit a ceg miatt szereztel be :)

(#40647) Wanderer89


Wanderer89
tag

2.4 PTU Patch notes:
http://archive.is/MS0Jp

Ez a rész tetszik a legjobban:
Crusader Industries has identified a potential weakness in their criminal monitoring network at the understaffed Security Post Kareah.
As a result, Crusader Industries has constructed a much improved security station, armory and are looking to contract reliable pilots in the area as security guards to help protect it.
“Defenders” who repair enough Comm Array or ICC Probe missions will get offered a contract from Crusader Industries to protect Security Post Kareah from nefarious parties.
Newly recruited security guards will receive a weapon from Crusader Industries armory, and will need to defend the station for 10 minutes without dying or allowing any criminals to breach the main security terminal.
Security guards are authorized and encouraged to eliminate any trespassers that enter the station, with a 100 AUEC bonus instantly awarded per trespasser that is dispatched.

Ez bizony egy remek patch lesz :D

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40648) Nathan Boggs válasza BOGO07 (#40645) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ha mindkét feladat egyaránt érdekel, akkor szerintem jó döntés a Crucible. Főleg ha nem csak javítani tud, hanem pl. fejleszteni is.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40649) BOGO07 válasza Nathan Boggs (#40648) üzenetére


BOGO07
tag

Mindkettő érdekel úgyhogy valószínű szerzek egy orion crucible upgradet és akkor később kiderül mi lesz jobb nekem/ a klánnak.

(#40650) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Itt a 12. összefoglaló videó az április 30. és május 06. közötti időszakról.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.