Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40501) Laox


Laox
aktív tag

Sziasztok! Nem követem a történéseket, a SQ42 várható ebben az évben?

(#40502) ttamashu válasza Coyote05 (#40498) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Klános FB csoportba pont tegnap lett kirakva egy teljes lista, szóval felesleges gyűjtened. Végülis nem titok szóval kirakhatom ide is:

Tea az élet!

(#40503) Drenadar válasza ttamashu (#40502) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ez nem színes :-\ gagyi. Csináld meg grey box scale ízében.

(#40504) Coyote05 válasza ttamashu (#40502) üzenetére


Coyote05
tag

Linket tudsz küldeni? Mert a SC Hungary facebookján nem láttam.

Star Citizen: CoyoteHUN

(#40505) Wanderer89 válasza PodMAN (#40497) üzenetére


Wanderer89
tag

Megfordult a fejemben, hogy beolvasztom mindenem és veszek egy Hornet packot, aztán, amikor lehet egy SH-t, szimplán csak annyi a bajom ezzel, hogy egyikben sincs ágy. Nem nagyon van olyan hajó, mint a Vanguard, az a helyzet. Ezért van Freelancer-em, (azon kívül, hogy az is tetszik). Valahogy csak kellene szerezni egy Vanguard-ot.

Kifejtem miért van szükségem a Vanguardra, én alapvetően nem a harccal szeretnék foglalkozni, csak szeretném magam megvédeni, ha a helyzet úgy hozza. Elsődleges fókusz a felfedezésen van, akár szólóban, akár csoportban. Ez fontos, olyan hajóra van szükségem, ami egyedül is jól használható és bírja a strapát, ergó el tudok vele menni hosszabb útra is. Szeretném fölfedezni, az elhagyatott hajókat, és űrállomásokat, amik rejthetnek veszélyeket, legyenek azok kalózok, vagy más idegen lények, és itt nem a Vanduul-ra gondolok :). Ezek alapján a Freelancer is megfelelő választás lehetne, de van pár apró baki. Sajnos nem a legjobb a fülkéből a látvány, ezt szerintem tudjátok, a másik, hogy jelen pillanatban nincs hely kézifegyvernek, sőt, még EVA ruhának sincs locker. Ezen agyalok most. Jelenleg össze tudnék szedni annyi pénzt olvasztásból, hogy legyen elég akár egy SH-ra is, csak nem lehet kapni, sajnos.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40506) Coyote05 válasza Wanderer89 (#40505) üzenetére


Coyote05
tag

Valahol olvastam, hogy az airlockon keresztül lehet majd átöltözni, tehát ezt a Freelancerben is meg lehet valószínűleg oldani. Én hasonló, felfedezéses okok miatt választottam a DUR-t. A megérkezéséig megkaptam egy alap Freelancert, aminek a kilátása persze nem a legjobb, de meg lehet szokni a méreteit. Inkább az a probléma, hogy papírból van a pajzsa és elég rosszul fordul, ezért ha harcra kerül a sor már meg lehet izzadni vele. ICC Probe egyik küldetésénél, már rendesen elpopizhatnak, ha nem figyelek (az a pálya, amikor egy aszteroidamező közepén van egy jeladó és közelítve hozzá odaugranak az ellenségek).
Én egy haverral fogok együtt menni. Én Freelancerrel vagy Prospectorral, ő meg vadászgéppel.

Star Citizen: CoyoteHUN

(#40507) Wanderer89 válasza Coyote05 (#40506) üzenetére


Wanderer89
tag

Ez érdekes, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, szerintem már nagyon jó pajzsa van a 'Lancernek. Egyedüli gyenge pontja a két oldalsó fegyverzet. Régebben tényleg nagyon keveset bírt, de mostanában már nagyon jó. Sajnálom a 'Lancert, őszinte leszek, viszont a Vanguard olyan, mintha nekem találták volna ki. Nehéz döntés.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40508) Coyote05 válasza Wanderer89 (#40507) üzenetére


Coyote05
tag

A Vanguard nekem is tetszik, amikor nyílt hét volt egy hónapja nyúztam rendesen. Hússzútávú tervek között szerepel majd egy vásárlás ebből, de majd UEC-ből.

Star Citizen: CoyoteHUN

(#40509) Wanderer89 válasza Coyote05 (#40508) üzenetére


Wanderer89
tag

Nekem is az volt a tervem eredetileg, viszont ez lehet változni fog és inkább gyűjtök rá, mert más hajóra nem nagyon van szükségem. Ez nem jelenti azt, hogy később nem akarok többet, szimplán csak jelen pillanatban ez lenne a cél.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40510) ttamashu válasza Wanderer89 (#40505) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Adok vanguardot, ha csak az a baj, hogy most nem vehető!

Van 1-2 upgrade a tarsolyomban!

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#40511) Wanderer89 válasza ttamashu (#40510) üzenetére


Wanderer89
tag

Sajnos nem, csak az...Mennyibe fájna ez nekem? :)

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40512) ttamashu válasza Wanderer89 (#40511) üzenetére


ttamashu
aktív tag

95000 a warden CIG áron, szóval annyiba. Sajnos én is 27%-os áfával vásárolok :/

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#40513) bladex73 válasza Coyote05 (#40498) üzenetére


bladex73
aktív tag

A Star Citizen PH listám naprakész ott benne van minden. Az is ami most a van, és update is amire át fogom rakni ha már be lehet szállni a belsejébe. JoeTerrah néven megtalálsz.

(#40514) warcat válasza Wanderer89 (#40509) üzenetére


warcat
veterán

Én azt tudom tanácsolni,hogy vegyél redditen megbízható eladótól beolvasztani való hajót.

A dollár alapérték 80%-án vagy picit alatta megy most az RSI credit kereskedés,nekem onnan van nagyobb hajóm(illetve az így vásárolt bolti creditből).
Én az euróba átváltott árat +27% ÁFÁt már nem tudnám megemészteni sajnos.

Természetesen ez a módszer nem tökéletesen kockázatmentes,de az ottani alapszabályok betartásával elég védett pozícióban vagy (ráadásul EU-ban a te oldaladat még CIG sem kifogásolhatja,hiszen EU jog biztosítja a digitális javaid továbbadásának lehetőségét,ami felülír bármilyen szabályt,amit ők hoznak/hoztak)

EA: It's in the crate!

(#40515) #45997568 válasza ttamashu (#40502) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ki az az allat aki bele-egetett egy Idrist az accountjaba :B (teoretikus a kerdes) Arra vigyazni, hogy meg ne talaljak es ki ne csavarjanak belole, ehh, stresszes. :O

Ellenben ami hajot hianyolok az az Endeavour meg a Crucible, javito hajo alap minden flottaban, nem is egy hanem tobb, az Endeavour meg...

[ Szerkesztve ]

(#40516) Wanderer89 válasza warcat (#40514) üzenetére


Wanderer89
tag

Ebben tudsz nekem némi segítséget nyújtani? Nem nagyon vagyok otthon a Grey Marketen. Jelenleg van egy Hornet packom, upgradelve egy Ghost-ra, 40 dolcsi az accomon, illetve, ha muszáj, akkor 15 dollárt még tudok keríteni a Squadron 42-ből.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40517) TESCO-Zsömle válasza #45997568 (#40515) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azon én is morfondíroztam... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40518) #45997568 válasza TESCO-Zsömle (#40517) üzenetére


#45997568
törölt tag

Tul sok a macera vele, tobb szaz fos aktiv cegeknek oke, ott fel is tudjak tolteni rendesen meg meg is tudjak vedeni ha arrol van szo. Elnezve a mellekelt kepet egy "carebear" (en is utalom ezt a szot :K ) ceg bajosan fogja teljesiteni ezeket a kriteriumokat, akkor inkabb mar 2-3 korvett, mindjart sokoldalubb vagy es egyben utokepesebb is. Kellene oda egy katonai szarny hozzaerto parancsnokkal, akar "harci" tapasztalattal. Bar nekem mindegy ;)

Mire odaerunk kiforrja magat, ilyen tempo mellett meg par szazan biztos csatlakoznak a jatekhoz, lehetne csinalni egy SC Hungary talit valahol kozosseget epiteni, nagyon bizom benne hogy sikerulni fog :C

[ Szerkesztve ]

(#40519) ttamashu válasza #45997568 (#40515) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Idrisre annyit, hogy azt nem magyarországi fizetésből vesz az ember, de azt hiszem ezt te te tudod a legjobban :)

Endeavour nálam pl tervben volt, az lett volna egy org központnak beáldozva, de szerintem elrontották.
Crucible meg látod nem kell a népnek. Nembaj, mi nem javítunk, hanem bedaráljuk reclaimerrel ami elromlik :D

Ami engem jobban meglepett, hogy mennyire alulreprezentáltak a Hornetek és a Cutlassek.
Az org jellege lehet talán magyarázat. Aki 100+ dollárt tolt bele közülünk azok nagyrészt valami munkahajót vettek (szállító- és bányászhajókból kifejezetten jól állunk).

Szerk.:
Egy jó kis katonai szárnyat ki kell építenünk ebben teljesen igazatok van. Vannak is rá tervek, meg ilyen perverziókkal rendelkező emberek is. A klán név már annyira nem is áll, hisz szinte mindent felölelünk ami a Star Citizenben előfordul.

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#40520) TESCO-Zsömle válasza #45997568 (#40518) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudod, hogy engem végtelenül hidegen hagy a katonai pálya, de gazdasági oldalról egyezik a véleményünk. Szerintem már a Korvett is necces lesz egyedül, de még az Endeavour is. Sőt, szerintem az összes civil csúcsgép is. És itt most nem csak arra gondolok, hogy eleve kell rá 4-8 fől legénység, hanem az egyéb kisegítő feladatokra, amikre emellett szükség van. Védelem, szállítmányozás, kutatás... Mert ne hidd, hogy az Endeavour-nek kicsit is kevesebb védelem kell, mint az Idris-nek. :DDD

De ez áll a kukásra is. Ránézel, és sírsz a gondolattól, hogy mi időbe tart majd azt a tömeget megmozdítani. Jelen formájában abszolút esélytelen, hogy le tudjon szállni és a manőverezés is erősen kérdéses. Ha csak a tömegét veszed... 600 tonna üresen. Mi emeli azt meg a földről? Pláne úgy, hogy a főhajtómű nem a tömegközéppont vonalában van. Ide már kéne az antigrav rásegítés. Aról meg már ne is beszéljünk, mi van, ha tele a puttony... De persze nem is feltétlen elvárás a landolás, hisz roid hangár van meg kiszálló egység. Bár egyesével kiszállni egy bolygóra is nevetséges...

(#40519) ttamashu: Azé' volt szerencsém látni embert, aki TK-ra tört egy új Subaru-t és bánatában vett helyette egy Mergát 86 milláért... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40521) Nathan Boggs válasza #45997568 (#40518) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Lesz katonai szárnyunk :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40522) Wanderer89 válasza #45997568 (#40518) üzenetére


Wanderer89
tag

Hazai Bar Citizen? Én benne lennék.

Addig matekoztam, és olvasztottam, hogy fillérekért sikerült vennem egy Connie Andromeda-t. A Vanguard sosem volt még ilyen közel, hogy meglegyen, már csak elérhetőnek kell lennie. Ha eddig elvoltam nélküle, akkor már csak megleszek addig. :D

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40523) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#40520) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

De miért is kellene egy olyan hajónak leszállnia? Abszolút felesleges neki... alapjáraton az ő dolga a munka lenne, nem az hogy a bahamákra menjen nyaralni... az a hajó optimális esetben max dokkot fog látni, de nem leszállót.

(#40524) #45997568 válasza ttamashu (#40519) üzenetére


#45997568
törölt tag

Katonai szarnyat is minimum ketfele szet kell szedni (nem veletlen hogy az UEE is szetbontotta) leegyszerusitve: Navy - legiero, Marines - talpasok, aki ert az egyikhez nem feltetlen fog jol erteni a masodikhoz. Mivel jo az utkozes modell, kivancsi leszek ki mit lesz kepes bealdozni a sikerert, leven ha gyatran allok, bemanoverezek egy masik hajo moge es vedve vagyok, illetve mi az az ertek amit meg behajtasz az Idris ele hogy fogja a loveseket elole, alakzatok, formaciok, mozgas, manoverek, kulonbozo fegyverek/pajzsok... Aki itt jol teljesit annak a keze ala lehet komolyabb gepeket is tenni a valos eletben is, nem lennek meglepodve hogyha...

Javitas nagyon fontos eleme lesz a jateknak, azt nagy hiba kihagyni, valamilyen formaban meg kell majd oldani, kulonben komoly problemakkal fogtok mar az elejetol kezdve szembesulni. Egyszeru pelda: 2 Orion elvonul aratni, ohatatlan hogy menet kozben serulnek, lesz ott kiseret, szallitas, uzemanyag utanpotlas, ohatatlan hogy par hajo nekikoccan a sziklaknak, azt othagyjatok majd es leirjatok vesztesegnek ahelyett hogy par perc alatt megjavitanatok :F Konvoj kiseret -> kalozok -> sok sok serult hajo -> ha mas csinalja veszteseg, ha ti akkor meg 0 szalldo es jo moka ;)

(#40520) TESCO-Zsömle: Ez mar csak jatekstilustol fugg, Endeavour nem zaszloshajonak kell, arra ott az Idris, hanem tudomanyos-kutato hajonak, ha talaltok ritka femeket, eszkozoket akkor fejleszteni, kutatni (upgrade -> jatekbeli elony vagy rengeteg $) Persze ha nem erdekel senkit akkor nincs sok ertelme, szerintem az egyik legkomolyabb penzt itt lehet majd szakitani, aki az elejen ezzel kezd azt mar nagyon nehez lesz behozni kesobb. Illetve: K O R H A Z => nem kell uj karaktert csinalni + lehet vele penzt keresni...

(#40521) Nathan Boggs: gyalogsag. Nagyon fontos de urhajokra pilotak kellenek, parancsnokok es "Admiralis", ha mar van Idris. A gyalogsag a jovoben nem lesz az elsodleges fegyvernem, fontos lesz, de nem elsodleges. Egy pilota ma is fontosabb mint egy gyalogos, vagy egy Admiralis elorebb van mint egy pilota :) Szoval tessek szepen meg egy szarnyat felepiteni, kitermelni par jo harci parancsnokot mindket csapathoz (sok sok gyakorlas) es a tobbi kialakul.

UEE-n belul van meg ket tovabbi fegyvernem, az Army az nem fontos a ceges kornyezetbe, de az Advocacy nagyon is az lesz. Kell a kemelharitas/kemszerzo tevekenyseget folytato jatekosok csapata is, ok nem fognak a hajokon szolgalni, vagy atszallni masik hajokra, de mindenben jonak kell lenniuk es hat a feladatkoruk nagyon fontossa teszi oket. Nezd mege Eve-Online kozossegeket, lesz itt boven beepules, intrika, lopas...

Csak par eszrevetel ami mar biztos felmerult, en meg raerek es leirom megegyszer ;)

(#40525) Nathan Boggs válasza #45997568 (#40524) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Már egy jó ideje kibővítettük a CTF feladatkörét a gyalogosharcon kívül a vadász és nagyobb hajók által biztosított kíséretre :) Szóval ez a része meg van oldva :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40526) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40525) üzenetére


#45997568
törölt tag

Akkor mostantol Admiralisnak hivhatlak? :DDD

(#40527) Nathan Boggs válasza #45997568 (#40526) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

:D Szerintem egy 10.000 fős sereg alatt fölösleges és nevetséges admirálisi rangot adogatni :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40528) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40527) üzenetére


#45997568
törölt tag

Dehogy is, ha nekem lenne Idrisem, szerveznek kore flottat es maris Admiralisnak hivnam magam, tok jol hangzik: "Admiral rupsz, the fleet is ready to take the jump!" :DDD

Valami szep ruci mert az faintos azt hadd szoljon :)

[ Szerkesztve ]

(#40529) Szőrös  válasza #45997568 (#40526) üzenetére


Szőrös 
veterán

Admirális Generális minimum!

:DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#40530) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

:D Amúgy is ez egy biztonsági cég, nem feltétlenül katonai rendfokozatok kellenek :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40531) _Gugu_ válasza #45997568 (#40528) üzenetére


_Gugu_
tag

Its a trap :DD

(#40532) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40530) üzenetére


#45997568
törölt tag

Hat ennel en militarisabb vonalat nyomatnek, egyszeruen kell, nem kiscserkeszek vagytok hanem komoly ladikok vannak a flottaban, es lesznek meg majd tovabbiak. Amugy sem kell sok rang, csak 2, az Admiralis meg a tobbiek :)

(#40533) Nathan Boggs válasza #45997568 (#40532) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Én csak azt akartam mondani, hogy nem feltétlenül katonai felépítés kell, hanem inkább egy PMC szerű, ami azért elég militáns, de fölösleges ezredeseket, meg egyéb tiszteket választani egy ilyen kis szervezetbe. De ez gyakorlatilag részletkérdés, hogy minek nevezzük a dolgokat :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40534) ttamashu válasza #45997568 (#40532) üzenetére


ttamashu
aktív tag

A klán kb 2/5 részét (~20embert) kifejezetten a konvoj kísérés és a harci feladatok érdeklik, másodlagosan pedig szine mindenki másnál ott szerepelt :)

Úgyhogy attól nem tartok hogy túl "puhány" banda lennénk. Sőt én inkább attól tartok, hogy - az egész játékban - hiány lesz a szakikból, mert a játékosok nagyon nagy hányada akar majd harcolni.

Tea az élet!

(#40535) Nathan Boggs válasza ttamashu (#40534) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ami jó dolog, mert így legalább lesz elég ember védekezésre. A lényeg, hogy ne féljünk bepiszkolni a kezünket valódi munkával, ha egy-egy biztonságosabb vállalkozásba fogunk. Ilyenkor nyugodtan kereshettek majd a raktérben, miközben ládákat pakolok :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40536) Wanderer89 válasza ttamashu (#40534) üzenetére


Wanderer89
tag

Nekem speciel rengeteg más tervem is van. A Vanguard Warden lesz az elsődleges hajóm, viszont nyitott vagyok szinte az összes más szerepkörre. A Genesis Starliner-t speciel nagyon várom, akár pilótaként vezetni, vagy biztonsági őrként lenni rajta veszélyesebb útvonalon. A Hull szériából is lesz majd egy a személyes gyűjteményemben, több, mint valószínű hogy a C. Most így belegondolva elég kevés olyan hajó van jelenleg, amit ne szeretnék birtokolni :D.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40537) zeee


zeee
senior tag

Nálam most el sem indul sajnos. Másnál is van ilyen? Gondolom majd a következő patch-nál újra jó lesz. Legalábbis remélem.

(#40538) Nathan Boggs válasza zeee (#40537) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Melyik része nem indul el? A játék sem, vagy csak az univerzum?

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40539) zeee válasza Nathan Boggs (#40538) üzenetére


zeee
senior tag

Maga a játék nem. Windows üzenet, ...működése leállt. Ha jól emlékszem valami ilysmi volt hétvégén. Azóta nem próbáltam.

(#40540) Nathan Boggs válasza zeee (#40539) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Hm, nekem nem volt vele gondom, de néha vannak ilyen rejtélyes hibák különböző embereknél, amik aztán megoldódnak egy-egy frissítéssel :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40541) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

10 for the Developers 8. rész :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40542) Diopapa válasza Nathan Boggs (#40541) üzenetére


Diopapa
addikt

Kösziiiii!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40543) EFRM


EFRM
tag

fu, ez az uj cod igeretesnek tunik (mw2 ota nem lattam codot) de ahogy olvastam* kb mintha sq42 tesoja lenne
pewpew milsci jatekok reneszánsza? mar csak a bf214x hianyzik
:R

*- http://www.ign.com/articles/2016/05/02/infinity-ward-wants-you-to-live-the-top-gun-fantasy-in-call-of-duty-infinite-warfare
wow just wow

(#40544) ttamashu válasza EFRM (#40543) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Most komolyan :D ? Hát téged most már 100% hogy a trollkodás éltet...

Tea az élet!

(#40545) Coyote05 válasza ttamashu (#40544) üzenetére


Coyote05
tag

Hagyjad. Megint hónap eleje van, ezért benézett, hátha valaki megsajnálja és megeteti a kis troll fejét.

Star Citizen: CoyoteHUN

(#40546) PodMAN


PodMAN
senior tag

Lassan jöhet a 2.5 PTU :DDD

(#40547) bladex73 válasza ttamashu (#40502) üzenetére


bladex73
aktív tag

Ezt a listát, hogy csináltad? Ami most van a hangárba, vagy amivé válni fog idővel mert megvan a update hozzá.

(#40548) Coyote05


Coyote05
tag

Hogy fog zajlani a munkaszervezés majd az orgban? Például én ki akarok menni bányászni a Prospectorral, akkor igényelhetek védelmet a HUNS-tól? Mármint lesz valami kereslet-kínálat felület? Ha van védelem, hogy fog történni a fizetés? Mondjuk leadom az ércet és kifizetés után én külön fizetem a védelmet?
Tudom, hogy még képlékeny minden és nem aktuális, de nincs frissítés. Pedig úgy várom, mint a nőm menstruációját!

Star Citizen: CoyoteHUN

(#40549) #45997568 válasza Coyote05 (#40548) üzenetére


#45997568
törölt tag

Hat a jelenlegi tervek alapjan mindenre ado lesz kivetve es vedelmi penz, ugyhogy olyan 10%-os tiszta nyereseggel szamolj - illetve a veszteseget a Te zsebedbol kell allni termeszetesen, havi dijas lesz a tagsag, +27% AFA mindenre, egyeb adok, TB, luxus ado... /Troll off

Vicceltem ofc ;]

[ Szerkesztve ]

(#40550) Coyote05 válasza #45997568 (#40549) üzenetére


Coyote05
tag

Kisvasút nem lesz építve valamelyik rendszerben a tagdíjból? :DDD

Star Citizen: CoyoteHUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.