Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) Menthirist válasza Nathan Boggs (#40250) üzenetére


Menthirist
veterán

Manapság már ritkán nézem végig az AtV-t, de a Brian Chambers nagy örömmel hallgattam :) Jó fej fickó, nagyon bírom :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40252) SkyS1gn válasza Menthirist (#40251) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csak francért vágták le a végét?

(#40253) Menthirist Mindig az? csak mert énse szoktam azt a részét megnézni...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#40253) Menthirist válasza SkyS1gn (#40252) üzenetére


Menthirist
veterán

mert két részes az interjú gyanítom.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40254) maskimx


maskimx
őstag

Free Fly, Tax Day Sale.

Gladius, Gladiator, Super Hornet és Retaliator Bomber vásárolható.

Aurora LN, Super Hornet és Mustang Delta pedig ingyen kipróbálható.

www.tacticalgamer.com

(#40255) #45997568


#45997568
törölt tag

Ujoncok, erre tessek faradni, ki lehet probalni a jatekot egy het erejeig!

(#40249) TESCO-Zsömle: sajnos en ezt mar nem erem meg, DE! ha rajtam mulna en bizony szep nagy hidat csinalnek a hajora ahol latok mindent rendesen a sajat szemeimmel, ha mar odakint fogunk boklaszni, meg fogjuk tudni oldani hogy ne egy "vekony uvegablak" valasszon el minket, van mar atlatszo aluminium, nem lesz gond megcsinalni ezt mas femekkel sem, vagy akar mas anyaggal sem.

[ Szerkesztve ]

(#40256) ScomComputer válasza #45997568 (#40255) üzenetére


ScomComputer
veterán

Má tőtöm ......hehehehe :C

(#40257) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

[How is the Polaris coming together?] It’s coming together. They’ve picked an art direction they like. They have a basic shape, going to work out details now.
It’s an ‘interesting shape’. Not what you’d expect, but it’s cool. Should surprise people.

: (((((((((((((((((((((((((

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40258) Olajbogyesz


Olajbogyesz
tag

Sziasztok! Folyamatosan követem a topikot, amint összeáll az új konfigom beállok a támogatók táborába. Addig nincs túl sok hozzáfűzni valóm de jelen vagyok. :) Örök kérdés a hardverigény, májusra kiderül mennyit ér az új vas. Peace :R

(#40259) Drenadar válasza Nathan Boggs (#40257) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

soká jön még :) nem baj, mert a játék is! :)

Apropó nem úgy volt, hogy most pénteken jött volna egy újabb sale?

(#40258) Olajbogyesz:

Hello!

Gépigény? folyamatos vita van erről, ha élvezetesen akarsz vele "játszani" kompromisszumok nélkül, akkor érdemes csúcs gépben gondolkodni. Ha elég az hogy megy ahogy megy, akkor jobb a helyzet. Most free flight van, próbáld ki hogy most mit csinál.

[ Szerkesztve ]

(#40260) Nathan Boggs válasza Drenadar (#40259) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A szomorúságom lényege, hogy nem szokványos alakja lesz, meg fogunk lepődni :( Ez már nem hangzik jól. Na jó, ettől még lehet szuper, de félek, hogy nem lesz ez :\

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40261) Drenadar válasza Nathan Boggs (#40260) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ne légy ennyire negatív! Nem sok olyan hajó van amit kiadtak a kezükből és nem nagyszerű. Még az aurora is durván fog kinézni most hogy átdolgozzák :) /de sokaknak most is tetszik/

(#40262) Nathan Boggs válasza Drenadar (#40261) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na jó, megvárom, de azért volt már olyan hajó, ami nekem nem jött be. Nem azt mondom, hogy szar, csak nekem nem tetszik :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40263) Drenadar válasza Nathan Boggs (#40262) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

persze van olyan, ami nem jön be, de el kell ismerni, hogy azok is "szépek", kidolgozottak, csak nekünk nem kell. :)

(#40264) Nathan Boggs válasza Drenadar (#40263) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na igen, de nem akarom, hogy a korvett is a "nekem nem kell" kategóriába essen :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40265) Drenadar válasza Nathan Boggs (#40264) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Lesz még itt egy rahedli hajó... És különben is, valahogy el kell jutni a javelinig! :D

(#40266) Razzul válasza Drenadar (#40261) üzenetére


Razzul
senior tag

Az Aurorát ádolgozzák? :Y Mit tudni róla? Most kíváncsivá tettél! (Én vagyok az egyik rosszizlésű, akinek most is tetszik)

Stat crux dum volvitur orbis

(#40267) Drenadar válasza Razzul (#40266) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igen kicsit modernizálják hogy jobb legyen és illjen a játékhoz.

terv képet most nem találtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#40268) Nathan Boggs válasza Razzul (#40266) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Az Aurora nem szép, kifejezetten ronda. De szerethető. És nekem igaziból ez a lényeg, nem az, hogy jól nézzen ki :) Ha választanom kellene egy hornet/aurora stílusban épült, szögletes hadihajó és egy 890 jump stílusban épült (de formára hasonló) hadihajó között, akkor az előbbit választanám, pedig a 890 jumpot nagyon szépnek találom.

Szóval a korvettől sem azt várom, hogy úgy legyen szép, ahogy a 890, hanem azt, hogy hadihajóként legyen az :)

Remélem átjött, amit mondani akartam ezzel :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40269) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

AtV 2.27-es része :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40270) TESCO-Zsömle válasza Nathan Boggs (#40260) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az RSI-nek eddig csak "ókori" ladikjai voltak, az Aurora design-ja 200 éves... Rájuk fog férni egy kis vérfrissítés, mint ahogy az Aegis-nél is jól megférnek egymás mellett a régi vágású (Gladius, Retaliator) és a modern, új tervezésű (Vanguard, Sabre) hajók.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40271) #45997568 válasza TESCO-Zsömle (#40270) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szerintem baromi jo lesz, valami a hagyomanyostol eltero cucc, igy mar jobban erdekel :)

Johetne majd egy ceg ami teljesen amorf, nagyon uj szemleletet hozna be vegre.

(#40272) #45997568


#45997568
törölt tag

Megjott a cucc, eleg jol neznek ki es jol varhatonak is tunnek, majd ha jon a kabat, felrakom ra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40273) TESCO-Zsömle válasza #45997568 (#40272) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak ne varj el tul sokat. :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40274) Menthirist


Menthirist
veterán

Valaki redditen kimérte a config file-ban megadható elemek erőforrásigényét.

http://i.imgur.com/6Copz0v.png

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40275) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Itt a 90. RtV :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40276) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40275) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szep munka, a Polaris szerintem utni fog :)

(#40277) Nathan Boggs válasza #45997568 (#40276) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nagyon félek tőle :) De azért remélem szerethető hajó lesz és nem egy Crucible :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40278) Coyote05


Coyote05
tag

Az érdekelne, hogy hogy lesz a játékból kilépés megoldva? Például el kell menned valahová, akkor ki tudsz egyből lépni, vagy vissza kell repülni egy hangárba, kijelentkezni, hogy ne vesszen el mondjuk a hajó. Mert nem világos, ha egy ember kilép akkor mi lesz a hajójával? Repül tovább az űrben és mondjuk el tudják lopni amíg leviszi a szemetet? :D

Star Citizen: CoyoteHUN

(#40279) Nathan Boggs válasza Coyote05 (#40278) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Még nincs teljesen kidolgozva, de alapvetően az a lényeg, hogy lesznek biztonságos helyek, pl. hangár, Terra orbit, ahol nyugodtan ott lehet hagyni a hajót. Viszont egy kevésbé törvényes helyen, pl. a Nxy mellett az aszteroidaövben nem lesz jó dolog otthagyni. Valószínűleg ha az űr közepén lépsz ki, akkor egy ideig ottmarad a hajó és igen, akkor el lehet lopni.

Az is érdekes kérdés, hogy mi lesz, ha egy nagy hajónak a tulaja kilép, de vannak rajta más játékosok is. Szóval ezen a kérdéskörön még dolgoznak.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40280) Volfram42 válasza Coyote05 (#40278) üzenetére


Volfram42
senior tag

Elvileg ott marad az alvó karaktered a hajóval. Lássuk be már most se találnék még egy lényegében jel nélküli hajó. Pláne ha a rendes naprendszer elérhető lesz.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#40281) Laox


Laox
aktív tag

Persze, hogy nem ilyen lesz az űrutazás. Gondolj csak bele, egy tömeggel rendelkező test fénysebességnél már végtelen nehéz lenne. Fénysebességhez közel is óriási lenne a tömege. Ami annyit jelent többek között, hogy kb. 0.000000000001 másodperc alatt elégsz az egész hajóval együtt. De ha még végtelen tömeggel tudnánk utazni, a legközelebbi csillag is 65 évnyi távolságra lenne. Nem hogy mondjuk a Tejút-rendszer széle, vagy a következő, pár milliárd fényévnyi galaxisról már ne is beszéljünk. Szóval "ugrás" közben nem cikáznának melletted a csillagok fényei, mert csak azokat látnád, amiknek a fényei veled szemben jönnek, mivel fénysebességgel mész.
De ez csak egy okoskodás, a lényeg, hogy soha a büdös életbe nem fogjuk meghódítani az űrt, kivéve ha valaki meghajlítja a teret. :)

Szerk.: tudom, hogy most a hajók puritánságára lett kihegyezve a kérdés, csak az első kérdőmondat után rengeteg a fentihez hasonló dolog eszembe jutott, ez csak az egyik volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#40282) Drenadar válasza Volfram42 (#40280) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Majd a roncskeresők megtalaljak. Aki majd nem a jelet keresi hanem a fémet. És egy szórakozott reclaimeres majd jól bedarálja az embert...

Amúgy nem az volt a terv hogy kilepeskor a hajó automata uzemmodban elmegy a legelső állomásra?

(#40283) Diopapa válasza Laox (#40281) üzenetére


Diopapa
addikt

"Végtelen tömeggel" (ha itt a fénysebességre gondolsz), a legközelebbi csillag az Alfa Centauri rendszerben a Proxima Centauri jelenleg, ~4.34 évig tartana az út. De amiket leírtál azzal itt kb mindenki tisztában van ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40284) maskimx válasza Drenadar (#40282) üzenetére


maskimx
őstag

Ha van a hajódon ágy, akkor a hajó eltűnik amikor kilépsz.
Ha nincs, akkor megy magától a legközelebbi biztonságos állmásra, leszáll/dokkol, és aztán eltűnik.

www.tacticalgamer.com

(#40285) Drenadar válasza maskimx (#40284) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem meg majd kiderül mi lesz a játékban. Azért ezt jól ki kell találniuk hogy ne legyen belőle vissza élés....

(#40286) maskimx válasza Drenadar (#40285) üzenetére


maskimx
őstag

Az már ki van találva, hogy mi a szándék. Az meg majd kiderül, hogy a végleges játékban hogy lesz megvalósítva.

Nem látok lehetőséget durva visszaélésre, gondolom ha kilogolsz akkor a hajód nem azonnal tűnik el így harc elől nem lehet majd menekülni. Ha ágy nélkül logolsz ki akkor a hajód sebezhető lesz, amíg "haza" nem ér. Ez utóbbi véletlen disconnectnél probléma lehet, amúgy csak kényelmetlen. Lehet, hogy az ágy annyira fontos felszerelés lesz emiatt, mint a fegyver.

Esetleg ha harcolsz valakivel és nagyon szeretnél győzni, akkor ledosolhatod a netről szegényt és tiéd a zsákmány :)

Az a biztos, hogy a játékosok által birtokolható hajók nem maradnak játékban, ha a tulajdonos kilép. A brutál nagy hajók (Bengal meg hasonlók) viszont mindig játékban lesznek, tehát folyamatosan őrizni kell annak, aki meg akarja tartani.

Olvastam olyat is, hogy ha kilépsz (ággyal vagy anélkül) és npc legénységed van, akkor ők veszik át a hajót és mennek vele a legközelebbi biztonságos kikötőbe. Ez nem lenne túl szerencsés szerintem, viszont nem is találtam erről hivatalos infót, szóval csak találgatás is lehet.

www.tacticalgamer.com

(#40287) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Itt a legújabb, 9. összefoglaló videó az április 09-15. közötti időszakról.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40288) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40287) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szep munka! :)

Akik most probaltak ki a Star Citizen Alpha-ja irhatnak par eszrevetelt a tapasztalatikrol :K

(#40289) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Itt a 83. rész a 10 a székembernek sorozatból.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40290) Eyesis válasza Nathan Boggs (#40287) üzenetére


Eyesis
őstag

Tök jók ezek a videók, lehet érdemes lenne egy nagy videót csinálni az összes eddig megjelent ismert dologról, mondjuk 20-30 percben.

Eyesis

(#40291) PhilBrick


PhilBrick
őstag

JumpPoint link. Ha valakit érdekelne a Starfarer fejlődése. :)

(#40292) Nathan Boggs válasza Eyesis (#40290) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Köszi :) Gondolkodtam már egy ilyen "FAQ videó" szerűségen, de még nem tudtam magam rászánni :D

Itt egy jó kép Sandi facebookjáról:

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40293) maskimx


maskimx
őstag

Kerbal Space Program 1.1 holnapig olcsóbb Steamen.
Aki próbálta, tényleg jobban fut az új engine verzió meg a 64bit miatt mint az előzőek?

www.tacticalgamer.com

(#40294) Diopapa válasza maskimx (#40293) üzenetére


Diopapa
addikt

Igen.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40295) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

MISC Prospector

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40296) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Around the Verse 2.28. :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40297) Menthirist válasza Nathan Boggs (#40296) üzenetére


Menthirist
veterán

Mint a villám!. Köszönjük :R

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40298) Nathan Boggs válasza Menthirist (#40297) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Azt hittem, hogy így, hogy a hónapban már nem dolgozhatok, egyenesbe jövök, erre nem behívtak holnapra? :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40299) Menthirist válasza Nathan Boggs (#40298) üzenetére


Menthirist
veterán

ez most jó vagy nem? :D

#40300: legalább anyagilag jó :) Ez is több mint a semmi :P

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40300) Nathan Boggs válasza Menthirist (#40299) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Anyagilag jó, minden más szempontból rossz :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.