Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40651) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Közben már 113,6 milliónál járunk :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40652) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40651) üzenetére


#45997568
törölt tag

:C szep munka, marmint az osszefoglalo meg a forditasok :R

A zseton nem szamit, mar reg elfogyott ugyis minden es mar csak alibiznek :)

(#40653) Nathan Boggs válasza #45997568 (#40652) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Köszi :) Most töltöm le a Starshatter: Gathering Stormot és irányítgatom a flottát :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40654) PodMAN


PodMAN
senior tag

Van rá esély, hogy az Evocati teszt után egyből Livera küldik a 2.4-et? Nem nyilatkoztak erről?

[ Szerkesztve ]

(#40655) Nathan Boggs válasza PodMAN (#40654) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Szerintem nincs sok esély erre. RtV-ben azt mondták, hogy az Evocati teszt nem helyettesíti a PTU tesztelést, hanem a PTU-ra alkalmasságot hozza előrébb, szóval PrePTU tesztelést végeznek a fiúk, olyan bugokkal, amikkel nekünk nem szabadna találkoznunk.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40656) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Itt van a 10 for the Developers 9. része :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40657) Wanderer89


Wanderer89
tag

Én már annak is örülnék, ha kint lenne a PTU-n, legalább láthatnánk, belőle dolgokat.

Ma úgy döntöttem, hogy megpróbálom átprogramozni a gamepad-om, mivel a gyári kiosztás nem a legjobb. A célom amolyan FPS szerű kiosztás volt, ami azt jelenti, hogy a orr bólintást és az oldal irányú forgást a jobb analóg karra tettem, emellett, a bal ravasz meghúzásával, körül tudok így nézni, a jobb analóg karra a forgást, az emelkedés és süllyedést tettem. Viszont az oldalazást nem sikerült valamiért. Azt úgy akartam megoldani, ahogy a körül nézést, a bal ravasz meghúzásával. Ugyan észleli, hogy mit akarok, viszont nem csak oldalaz, de forog is. Jelen pillanatban nem sikerült még rá jönnöm, hogy mi okozza ezt, mivel a többi funkció tökéletesen működik, így nem hinném, hogy az eredeti funkcióval akadna össze. Holnap lehet teszek egy próbát, mielőtt állítanék akármit, törlöm az összes funkciót, amit módosítani akarok. Hátha menni fog úgy.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40658) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Teljesen megállt az élet? :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#40659) PodMAN


PodMAN
senior tag

Concept Sale: Drake Buccaneer 110$ (Coming soon)

(#40660) ttamashu válasza PodMAN (#40659) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Az jó, ha lesz hely 2. ombrénak akkor váltja is a MIS-t nálam.
Meg ha nem lesz túl ortopéd a formája :D

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#40661) 77.PX_Drebil válasza PodMAN (#40659) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Egy újabb angol kifejezés a kalózra, azért az érdekes, hogy az angolban mennyi változatos szó van a kalózra és a fosztogat-ra. :Y :B Mindenki vonja le a következtetéseit. :K ;)

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40662) ThePoweR válasza 77.PX_Drebil (#40661) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Elég sokat hajóztak szigetország révén. :D

(#40663) #45997568 válasza PodMAN (#40659) üzenetére


#45997568
törölt tag

Legalabb a forrast is belinkelned ilyenkor ;)

(#40661) 77.PX_Drebil: kapjak is erte rendesen tolem :)

[ Szerkesztve ]

(#40664) PodMAN válasza #45997568 (#40663) üzenetére


PodMAN
senior tag

rupsz: [link]

(#40665) #45997568 válasza PodMAN (#40664) üzenetére


#45997568
törölt tag

Koszi husi :)

(#40666) 77.PX_Drebil válasza SkyS1gn (#40658) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

A "vihar előtti csend" illetve esetünkben a "2.4 előtti csend". :)

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40667) #45997568


#45997568
törölt tag

Aki nem nezi az OFF topikunkat, benezhetne, van ot erdekesseg :U

(#40668) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#40661) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem okkal. A "kalóz" kb olyan, mintha azt mondanád: tengeri bűnöző. Lehet taglalni, hogy milyen tengeri bűnöket követett el...

Aztán lehet tévedek és csak az irodalom/költészet/tájszólások okozzák...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40669) maskimx válasza 77.PX_Drebil (#40661) üzenetére


maskimx
őstag

Tényleg érdekes, hogy egy szigeten élő nép által használt nyelvben több kifejezés is van különböző vízen végzett tevékenységekre ;)

www.tacticalgamer.com

(#40670) warcat


warcat
veterán

Vegyetek majd egy rakat Freelancer/Hornet -> Buccaneer oda-vissza upgradet,hátha megemelkedik később az ára valamelyiknek :))

EA: It's in the crate!

(#40671) #45997568


#45997568
törölt tag

Citizenek, egy kozerdeku felhivas:

Kedves Mindenki!

Szeretnék minden jelenlévő SC és G.O.T.Y kollégát meghívni egy IRL talira.

Az időpont 2016 július 9-10.

A helyszín nyár lévén a Balaton (vélhetően északi partja).

A program teljesen fakultatív, kvázi azt csinálunk, amihez kedvünk lesz. :D

A kaját bográcsban, vagy grillezve intézzük, pia legyen saját hozomány.

Légyszi minél előbb jelezzetek vissza nekunk privátba (csiak, bibgr0 vagy rupsz), hogy tudtok jönni (remélem mindenki tud és akar is) :)

A szállást a fix résztvevők száma határozza meg.

(Egy fullos 10 főnek bőven jó balatoni nyaralót egy napra kb. 40k HUFért tudok, csak hogy legyen mivel számolni).

Remélem benneteket is felpörgetett ez a lehetőség!

Mar 7-en vagyunk eddig!

Ha valakinek gondja van az utazással, vagy mással szóljon, és közösen megoldjuk valahogy.

Písz! :C

A Jelenlevok kozott egy LTI hajo is kisorsolasra kerul, mar ha van ra igeny :)

[ Szerkesztve ]

(#40672) Wanderer89 válasza #45997568 (#40671) üzenetére


Wanderer89
tag

Érdekelni érdekelne, viszont a baj az, hogy júniusnál előbb nem tudok fixet mondani, mivel nincs annyira előre beosztásom. Az ötlet természetesen mindenképp támogatandó :).

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#40673) #45997568 válasza Wanderer89 (#40672) üzenetére


#45997568
törölt tag

Par hely lesz tarcsiban, szoval szolsz majd, megoldunk mindent :)

(#40674) 77.PX_Drebil válasza #45997568 (#40671) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Ha sikerül mennem akkor sem maradhatok egész hétvégén. Mondjuk szombat napközben tudok lemenni. Persze piát viszek meg grillezni való húst is ha igény van rá.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40675) #45997568 válasza 77.PX_Drebil (#40674) üzenetére


#45997568
törölt tag

Gyere-gyere :) :C

(#40676) Goblin12


Goblin12
őstag

Sziasztok.

Van egy teljes lista valahol a honlapon a "Stretch Goals"-ról?

Mert amennyire én látom, ez az utolsó dátom: "26/11/2014" 63,000,000$-al, és már 2016 van. :F

(#40677) #45997568 válasza Goblin12 (#40676) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nincs tobb, nem is lesz, most mar arra koncentralnak hogy az meglegen amit megigertek :) Ha ugy vesszuk a kovetkezo a megjelenes lesz :D

(#40678) Goblin12 válasza #45997568 (#40677) üzenetére


Goblin12
őstag

Ja hogy akkor már az összes kitűzött célt elérték, most már valami szállítani kellene, értem. :R

(#40679) Menthirist válasza Goblin12 (#40678) üzenetére


Menthirist
veterán

a stretch goals arról szólt hogy adott összeg elérésénél milyen extrát fejlesszenek be az appba, nem az hogy már elkészült. Tehát az hogy 63 millióig tartottak a goal-ok, csak annyit jelentenek hogy nem tűztek ki több goal-t, nem azt hogy ezek mindegyike már el is készült

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40680) Szőrös  válasza Goblin12 (#40678) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mivel nem jelent meg ezért nem is értek el még semmit.

Amúgy is scam az egész, ülnek a seggükön, mutogatnak mindenféle marhaságot aztán egyszer csak bejelentik, hogy ennyi volt.

És ez most nem szarkazmus volt a részemről. ;] :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#40681) EFRM válasza Szőrös  (#40680) üzenetére


EFRM
tag

nosarcasm profeta mode on megint?
egyik legkiralyabb hozzaszolo vagy :R

(#40682) Goblin12 válasza Szőrös  (#40680) üzenetére


Goblin12
őstag

Én nem adtam bele semennyit, szal nem is fogok rajta bukni, de valahogy örülnék neki ha megjelenne. Látottakból nekem tetszik. :R

(#40683) Goblin12


Goblin12
őstag

Video ennyi a mostani játék jelenleg? :B

(#40684) Nathan Boggs válasza Goblin12 (#40683) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Gyorsan átpörgettem, lehet még pár dolgot csinálni, meg van Arena Commander, ArcCorp, Hangár modul. De a 2.3-mal nem fogsz heteket elszórakozni, tartalom még nincs nagyon benne, a játékmechanikákat pakolják most be, meg tesztelik, hogy működjön, aztán utána jöhet a tartalom :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40685) TESCO-Zsömle válasza Goblin12 (#40683) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amennyire én tudom, az a "baj", hogy első körben a Single kampányt szeretnék megcsinálni, mert az hivatott bevezetni a világba, "betanítani". Mivel ez sztori alapú, így szinte teljes hírzárlat van érvényben gyakorlatilag arról, amin a stúdió zöme dolgozik. Mindezt azért, hogy ne rontsa el a játékosok "first experience" élményét. Pl anno az a szivárgás nem keveset rontott a dolgokon, mert már tudjuk, hogy van 2km hosszú hajó is. Pedig milyen durva lett volna ezzel a játékon belül szembesülni... Ugyanez persze áll az összes nagy Vanduul hajóra. Ami akkor ott nagyon tetszett, az akkor is nagyon tetszett volna, mikor in-game látom elsőnek, de ez az élmény számomra már elveszett.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40686) Goblin12 válasza TESCO-Zsömle (#40685) üzenetére


Goblin12
őstag

Megtudlak érteni, de azért szerintem még így nagyon élvezetes lesz majd mikor elsőre meglátod ingame-ben ezeket amikre vágysz.

(#40684) Nathan Boggs: Köszi, átnéztem youtuben az összefoglalóidat is, top munkád van benne. :R

(#40687) Menthirist


Menthirist
veterán

Mostani Fast forward -> pipe rendszer (komponensek, rendszerek összekötése).
[link]
Lámpa, riasztó, ennek kikapcsolása feltöréssel (egyelőre még gombnyomással), szétlőtt ajtó manuális nyitása, ablak kilövése, amitől lecsökken a nyomás, a védőpajzsok meg záródnak.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40688) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Na végre befejeztem az utolsó házidogát is a nejemnek felszabadulnak az estéim ráadásul itt a hosszú hétvége, viszont a 2.4 nincs itt. :( Kénytelen leszek az esős időben valami sokkal érdemtelenebbel foglalkozni. GÁZ!

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40689) #45997568 válasza 77.PX_Drebil (#40688) üzenetére


#45997568
törölt tag

Foglalkozz a nejeddel ;]

(#40690) 77.PX_Drebil válasza #45997568 (#40689) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Az a gond, hogy vizsgaidőszak van ilyenkor szólni se nagyon lehet hozzá, nem hogy "foglalkozni vele". :) :W

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40691) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Igazán átmehetne az SC-t csinálni

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40692) telapobacsi válasza Goblin12 (#40683) üzenetére


telapobacsi
csendes tag

irigylem ilyenkor azokat, akiknek 1080p-ben megy 60 fpssel

(#40693) ThePoweR válasza telapobacsi (#40692) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Jó az 25-30-nak is. A szerver miatt senkinek sincs több.

(#40694) maskimx


maskimx
őstag

A Voice Attack-ot használja valaki?
Már eddig is szemeztem vele, de a tegnapi AtV után jobban utánanéztem és nagyon hasznosnak tűnik.

Amikor először láttam a játék keybindig menüjét akkor jutott eszembe, hogy kéne növesztenem még pár tucat ujjat a kezeimre, akkor talán hatékonyan tudnék kezelni mindent.
A hang irányítás megoldaná ezt a problémát, és gondolom ha jól állítom be a parancsokat, akkor nem is vesztek vele olyan sok időt.

Meg így lehetőség van (harcon kívül persze) hátradőlni egy hideg sörrel a kézben, és csak magyarázni a hajónak, hogy mit csináljon. El is kezdtem tanítani a windowsos beszédfelismerést, már csak egy Aeryn Sun voicepack kéne és biztos nem lennének unalmasak a hosszú felfedező utak :)

www.tacticalgamer.com

(#40695) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Megérkezett az AtV 2.31. része :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40696) Diopapa válasza Nathan Boggs (#40695) üzenetére


Diopapa
addikt

Köszi!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40697) Nathan Boggs válasza Diopapa (#40696) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nm :)

És hogy jó legyen a nap, itt az esti RtV is :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40698) 77.PX_Drebil válasza Nathan Boggs (#40697) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Köszi a fordításokat !

Sajnos a tartalomból azt szűrtem le, hogy idén még a bétából sem fogunk kikecmeregni alfába. Úgyhogy acélozzátok meg a hiteteket kedves bajtársak! 2017 közepére lesz alfa és 2018 elejére-közepére számolhatjuk a döcögős PU indulást.

Magyarázat: Az első felszíni jármű még biztos bétában fog kijönni, amit még "ebben az évben"-re mondtak, ami év végét jelent. Ebből kiindulva kb. erre számítok.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40699) Diopapa válasza 77.PX_Drebil (#40698) üzenetére


Diopapa
addikt

Az "ebben az évben"-re sem vennék mérget. Legalábbis az eddigi tapasztalatok alapján.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40700) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#40698) üzenetére


Szőrös 
veterán

"bétából sem fogunk kikecmeregni alfába." A sorrend fordítva van, alfa->beta->live, de amúgy igazad van itten még sokat kell várni. :O :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.