Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) TESCO-Zsömle válasza #45997568 (#39847) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

-Reliant variánsok
-Esperia Prowler
-Drake Dragonfly

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39852) Nathan Boggs válasza TESCO-Zsömle (#39851) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Reliant variánsok már voltak, concept sale is volt belőlük.
Tevarinok még mindig nincsenek kész, addig a Prowlerhez hozzá se nyúlnak. Legalábbis legutóbbi tájékoztatás szerint még mindig arra várnak.

Dragonfly viszont lehetséges. Még a korvett is lehet, bár szerintem ennyi idő alatt nem tudták volna összehozni. Kivéve, ha már régóta megvoltak a pontos tervek és csak meg kellett őket "rajzolni".

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39853) Szőrös  válasza skiner2222 (#39849) üzenetére


Szőrös 
veterán

/áááásít
Valami más egyéb érdekesség? :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#39854) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

10 for the Chairman

Achievement rendszer... hihetetlen, van aki azért játszik, hogy minden számláló x/x legyen a végére? Sosem foglalkoztatott az Achi rendszer, néha szenvedtem velük, de csak a jutalom miatt... :D Na mindegy, kinek mi jön be, de azért örülök, hogy itt ilyen nem lesz :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39855) GypsFulvus2 válasza Nathan Boggs (#39854) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Köszönjük! :R
És hála az égnek, hogy nem lesz ilyen. Sosem értettem, az ilyen faszik miért nem gyűjtenek inkább bélyeget, vagy régi pénzeket...

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#39856) Szőrös  válasza Nathan Boggs (#39854) üzenetére


Szőrös 
veterán

"eredményjelző táblát, vagy kis trófeákat ne várjon senki."

Hmm és mi van a jelvényekkel/medálokkal. Arról volt szó, hogy ilyesmi viszont lesz, legalább is SQ42-ben.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#39857) Nathan Boggs válasza Szőrös  (#39856) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Az más, mert az illik a játékba. Ha valamilyen küldetésen részt veszel (pl. árvízvédelem), valami különleges dolgot végrehajtasz, a Magyar Honvédségben is kapsz plecsnit meg ilyen kis szolgálati jelet, vagy mit... De trófeát nem fognak adni érte :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39858) Volfram42 válasza Nathan Boggs (#39852) üzenetére


Volfram42
senior tag

Lehetséges a korvett is. Csak concept. Ráadásul RSI és annak már régóta megvannak a stílusjegyei.
Persze majd pénteken megtudjuk, de az az igazság, hogy engem most nem hozott nagyon lázba még egy új hajó leleplezése. Persze jó hír meg minden, de a jelenlegieknek a funkcióbővítése jobban foglalkoztat. természetesen a kettő nem zárja ki egymást. De remélem nem sokára már lesz valami a harcon kívül is, mert már kilövöldöztem magam egy időre.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39859) Nathan Boggs válasza Volfram42 (#39858) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Én úgy emlékszem, hogy a korvettel kapcsolatban említették, hogy március vége felé lesz egy vásár. De nem vagyok benne biztos. Jajj én nagyon várom, csalódott leszek, ha nem a korvett lesz, vagy ha az lesz, de béna :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39860) #45997568 válasza Nathan Boggs (#39859) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szoval akkor igyis-ugyis csalodott leszel ;]

(#39861) Nathan Boggs válasza #45997568 (#39860) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nem, mert az lesz és király lesz :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39862) Volfram42


Volfram42
senior tag

Remélem jól sikerül a jövő heti bevásárlás:[link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39863) hangszoro válasza Volfram42 (#39862) üzenetére


hangszoro
tag

Jó széke van a csávónak :)

[ Szerkesztve ]

(#39864) hangszoro


hangszoro
tag

Őőőő.
Szerintem nem nem jó topikba írtam. :D

(#39865) frem1790


frem1790
tag

Sziasztok!

Tanácsot kérnék. Lassan másfél éve, hogy beruháztam a játékra. Bevallom idő hiányában azóta nem nagyon néztem rá, úgy gondoltam ha elkészül majd előveszem. Szóval nagyon nem vagyok képben.
Most kaptam egy kupont az RSI-től: ha jól értem felajánlották, hogy cseréljem le az Aurora MR-met egy 300i-re, amihez adnak 5 $ kedvezményt. Szóval a kérdés: megéri lecserélni? Nem tudom az árakat sem, sokat kell erre ráfizetnem? Kialakult elképzelésem nincs róla mit akarok majd alakítani a játékban, nem akarok még elköteleződni semmilyen specializáció felé.
Köszi!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#39866) Nathan Boggs válasza frem1790 (#39865) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Szerintem annak az akciónak már vége :( Hogy megéri-e, azt nem tudom, mit akarsz kezdeni magaddal a játékban?

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39867) frem1790 válasza Nathan Boggs (#39866) üzenetére


frem1790
tag

Azt írják március 30-ig érvényes.
Mit akarok kezdeni a játékban: ez az amit nem tudok, majd meglátom hogy működik az egész, meg az org-ban mire lesz szükség, Szóval most gőzöm sincs. :(

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#39868) Nathan Boggs válasza frem1790 (#39867) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Akkor gyorsan lépj be most a játékba, mert kipróbálható az összes hajó, meg tudod nézni, hogy mire fejlesztenél :) Aztán eldöntheted, hogy megéri-e. Ezt kívülről nehéz megmondani :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39869) magyarmark


magyarmark
csendes tag

Sziasztok!
Azt hiszem ez teljesen az első hozzászólásom az egész oldalon, nem csak itt a Staar Citizen témában. (Már nézegettem sokszor az oldalt, de írni nem kellett) Így ha valamit rosszul csináltam/írtam előre is elnézést!

Először is: miért ide írok: a hivatalos Star Citizen fórumokon nincs engedélyem, nem tudom miért.

Ingyenes hét miatt szerettem volna kipróbálni a játékot. Kb. 1-2 órára sikerült is. Elég hosszú volt a betöltési idő de nem baj, megéri. Kicsit kipróbáltam, magamtól akartam rájönni a dolgokra, kb sikerült is elsajátítani az alapokat, pár halál is volt stb. Aztán volt egy kilépés, pár óra múlva újra szerettem volna játszani. Az "universe"-ben játszottam eddig csak, ezért arra mentem megint. Elsőnek belépett, rajta voltam az ágyon, aztán fekete képernyő és kidobott. Másodjára már be sem engedett: néha 8-as, néha 9-es hibát ír, néha meg csak egy sima hibaüzenetet, már elfelejtettem.
Utánanéztem neten, kipróbálgattam amiket írtak, de továbbra sem tudtam bemenni.
Ekkor néztem meg a többi menüpontot: rájöttem, hogy van tutorial is, abban az "electronic acces" menüpontban. Ebbe sikeresen beenged. Viszont úgy akadt kb 4-ből 3-szor mint az atom. A sima játékban picike akadások voltak csak, pl ha nagy nyílt terepre néztem, ez viszont zárt, szóval nem értem. De még ha nem is akad, így is úgy is ezt a hibát kapom rövid időn belül: DXGI_ERROR_DEVICE_RESET
Nvidia-s beállításokra utalnak más fórumokon, de nem nagyon tudtam mit kell átállítani, hogy ne kapjam ezt a hibaüzenetet.

Tehát ide fordulnék segítségért: még van pár nap az ingyen játékidőből és szeretném kihasználni.

Előre is köszi a segítséget!

(#39870) nortsen


nortsen
aktív tag

Nathan Boggs milyen géped van, hogy nincsenek fps problémáid?
Ill. mit jelent az? Mennyi az annyi?

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#39871) Drenadar válasza magyarmark (#39869) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nvidia - directx driver probléma van nálad, valami hotfixet tölts le, vagy régebbi drivert.
Mindenképpen fura, mert általában az arena commander mindenkinél jobban fut mint az universe.

Az SC-s fórummal kapcsolatban számomra nem derült ki, hogy ott milyen felhasználónévvel lehetsz fent, hogy meg tudjam nézni, hogy mi baj lehet a jogosultságaiddal.

(#39872) magyarmark válasza Drenadar (#39871) üzenetére


magyarmark
csendes tag

Egy csomó hotfix van, azt sem tudom mik ezek, melyiket töltsem le? (Egy vsync valamit elkezdtem tölteni, az volt az első találat google-n).

Régebbi drivert töltsek le? Mindig azzal jön az összes létező játék, hogy a lehető legfrissebbet használjam, szóval ez nem tudom miért segítene.

8-as, 9-es hibára valami esetleg?
Neten azt találtam valamelyikre, hogy csak adminisztrátorként kell futtatni, de nekem nem jött be.

(#39873) Nathan Boggs válasza magyarmark (#39872) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ezek a hibák (0, 8, 9) mindenkinél előjönnek néha, van akinél gyakrabban, van akinél ritkábban. Próbálkozni kell újra és újra belépni :)

(#39870) nortsen: nagyjából ilyen a gép.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39874) magyarmark válasza Drenadar (#39871) üzenetére


magyarmark
csendes tag

Működött a hotfix izé, már nem írja ki a hibát, de továbbra is akadt. A felszállásig úgy kell elképzelni, hogy fél másodpercig ment a játék, aztán 5 másodpercig beakadt, ezt folyamatosan. Aztán kb negyed óra múlva kijutottam és abbahagyta az akadást. Lelőttem 2 hajót és újra elkezdte a fél másodperc- 5 másodperces agyzsibbasztást, úgyhogy elment a kedvem az egésztől.

Univerzum viszont megint működött!

Azért még várom a válaszokat hogy mi okozhatja az akadást.

A gépem nem éri el a követelményeket, de ha az univerzumos cucc működik szépen, akkor a training-nek is kénbe!

(#39875) CSiPet2 válasza magyarmark (#39874) üzenetére


CSiPet2
tag

Ez a fél másodpercre ment, 5-re beakadt eléggé túlcsordulási gondnak tűnik. Milyen vason próbálkozol? Valamire simán lehet hogy allergiás a gépeden a játék.
Amúgy mintha itt valaki már jelzett volna régebben valami hasonló hibát, az is olyan volt egy ideig 30+ fps, aztán másodpercekig 1fps. Volt ilyen bug is, de azt javították. Mindenesetre nagyon alpha még...

(#39876) EFRM válasza magyarmark (#39874) üzenetére


EFRM
tag

ha a géped nem éri el a követelményeket, akkor bármi lehet... sajnos nincs miről beszélni.

(#39877) magyarmark


magyarmark
csendes tag

Rendben, akkor majd pár év múlva ha lesz pénz és talán olcsóbbak lesznek az alkatrészek, össze tudok hozni egy jobb gépet, amin elmegy rendesen, és akkor remélem a játék is hivatalosan kijön.

De lenne még egy kérdésem: Már háromszor léptem be és kezdtem neki a játéknak és mindig resetelődik az egész.

Van egy mellékküldi, valami balesetet okozott a férje a nőnek és ki kell deríteni neki. (Vagy ilyesmi, nem értettem rendesen), a főküldetésben meg kb 3-at megcsináltam aztán kiakadt a quantumugrós dolog ezért kiléptem-beléptem, és már megint ugyan azokat a legelső küldetéseket kaptam meg.

Ez azért van mert ingyenesen játszok, és csak próba az egész, vagy azért mert valamit rosszul csinálok? Arra gondoltam, hogy lehet hogy vissza kell menni az ágyamhoz, hogy mentsek, mint a gta-ban, de ha elromlik az űr szélén az a quantum cucc, akkor lehet, hogy hamarabb csinálom meg a játék összes küldetését, mint visszamennék sima üzemmódban...

(#39878) magyarmark válasza EFRM (#39876) üzenetére


magyarmark
csendes tag

CPU : Core i5-4460 3.2GHz
GPU : GeForce GTX 950 2GB
RAM : 8 GB DDR3 1600MHz
(windows 7)

A GPU-ra írja, hogy nem elég erős.

(#39879) Szőrös  válasza magyarmark (#39877) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Ez azért van mert" a játék még nem készült el, fejlesztés alatt áll és alfa állapotban van. Vagyis igazából nincs olyan, hogy "játék". Vannak működő modulok amiket tesztelhetsz de nem alkotnak egy kerek egészet és még messze van míg az egész összeáll és megjelenésre kész állapotba kerül.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#39880) EFRM válasza magyarmark (#39877) üzenetére


EFRM
tag

"De lenne még egy kérdésem: Már háromszor léptem be és kezdtem neki a játéknak és mindig resetelődik az egész."

ez egyelore "normalis mukodes", nincs még perzisztencia

(#39881) Nathan Boggs válasza magyarmark (#39877) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ezt megpróbálhatod:

[link]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39882) hangszoro válasza Nathan Boggs (#39873) üzenetére


hangszoro
tag

Aha, akkor gondolom neked a R9 390 oldja meg a problémát.

Azért kérdeztem, mert nekem az a 20 fps nagyon el tudja venni a kedvem a játéktól, és nem tudom még mi a jó VGA a játéknak. Az én HD6970-em csak 80% load-al megy, és a procik sem kapnak teljes terhelést (kivéve az 1 mag, amit az affinitással megoldok), mégsem megy a game.
Ezért gondolom csak a régi VGA lehet a luddas, bár én most már megvárom a VR korszakhoz gyártott új VGA-kat.
Próbáltam már mindenféle trükköt, kezdve a user.cfg-vel, és az átlag 20-25 fps felett nem igazán tudok jobbat.
Néha felugrik 40-60 fps-re, aztán ahogy többen leszünk a szerveren, vége is.

Jah a nortsen is én vagyok, ez már örökség, hogy két névvel írogatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#39883) #45997568 válasza hangszoro (#39882) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ez ismert hiba, nalam is volt h 15-20FPS kozott ment a Fury X 4K-ban, pedig siman mennie kellene 35-40FPS-el Cryengine-val :U Mostanaban job mar, de meg szerveroldali gondok miatt ne szamits nagy javulasra. Soon

(#39884) hangszoro válasza #45997568 (#39883) üzenetére


hangszoro
tag

De akkor R9 390-nel miért megy?
Mondjuk nem 4K-ban tolja gondolom a kolléga.

[ Szerkesztve ]

(#39885) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Holnapi hajó:

Fórumozók szerint Vanduul Blade heavy fighter...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39886) PodMAN


PodMAN
senior tag

2.2.3 PTU

(#39887) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#39885) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nah ez talán érdekes lesz. De lehet hogy nem... a Glaive is nagyon drága volt, és az csak médium fighter...

(#39888) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#39887) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megoszlanak a vélemények. A Stinger fényében többen light fighter-nek sorolják be.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39889) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#39888) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hát a hajókat jól át kellene gondolniuk és balanszolni párat...

(#39890) Diopapa válasza PodMAN (#39886) üzenetére


Diopapa
addikt

Fasza, javították az infinite loading screent..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#39891) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#39888) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ign light lesz.: [link]
Tavalyi E3-on is ott volt már.: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39892) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#39891) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lore folks have a fun story about it.

Hajrá! :))

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39893) PodMAN


PodMAN
senior tag

(Esperia) Vanduul Blade Light Fighter (aka Klingon Ragadozó) - 317,5 USD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#39894) Drenadar válasza PodMAN (#39893) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

kicsit sokallom az árát egy könnyű vadászért... :| fegyverzete nem tűnik többnek egy deltáéval.

mire lesz ez jó most mégis?

(#39895) Menthirist


Menthirist
veterán

Andy Serkis vanduul videója, érdekes.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39896) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Már reggel óta kész, csak elfelejtettem belinkelni :D Köszi Poe, hogy szóltál! :D AtV 2.23

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39897) Diopapa válasza Nathan Boggs (#39896) üzenetére


Diopapa
addikt

Köszi!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#39898) CSiPet2


CSiPet2
tag

Btw, 40 perces Starferer bejárás volt a mai RTV végén. :Y A foundry42-es srácok megint megcsinálták... :R

(#39899) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#39895) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Már a nyelvből tudni lehet, hogy a Vanduul az ellenség, annyira kemény és durva.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39900) PodMAN válasza CSiPet2 (#39898) üzenetére


PodMAN
senior tag

Láttam. Eszméletlen! :Y :Y :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.