Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) Zvezda válasza Jhonny06 (#16250) üzenetére


Zvezda
junior tag

Akkor az enyémmel lehetett valami baj? Mert nagyon nem olyan színe volt mint azoknak az APA söröknek amiket eddig ittam. Ilye piszkos, feketés volt. Na majd veszek mégegyet, hátha tényleg az enyém volt hibas

Xiaomi Mi A2

(#16252) adster


adster
tag

Húha, ezer éve nem voltam itt, de ahogy látom, vannak még ismerős sörarcok... :)

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#16253) adster válasza [CsuCsu] (#16222) üzenetére


adster
tag

Azt szabad megkérdeznem, hogy honnan rendeltétek ezt a fergeteget?

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#16254) [CsuCsu] válasza adster (#16253) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Az egyik srac szemelyesen ismer egy New York-i sorkereskedot. Alapbol nem szallit USA-n kivulre, de szamara kivetelt tesz.

(#16255) pvt.peter válasza divot (#16238) üzenetére


pvt.peter
őstag

Én Intersparban találtam még néhány Soproni APA -t.
Máshol elméletileg még nincs.

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#16256) Jhonny06 válasza proci985 (#16186) üzenetére


Jhonny06
veterán

Megjött a csomag, egyet találhatsz, hogy melyik nem volt benne.. :DDD :( My life in a nutshell. Gondolom elfogytak a készletek, mert a számlán sincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#16257) proci985 válasza Jhonny06 (#16256) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mondjuk a lista felet kostoltam, vannak meg benne erdekessegek. foleg, hogy a Mikkeler Beer Geekjeit ahogy emlekszem Te is szeretted. a big idjittel mindenesetre mindenkeppen varnek, hacsak nem ez meg a tavaly teli fozet.

szechuan banger itt elvileg valamikor jovo heten jon, valszeg rendelek egy uveggel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16258) [CsuCsu] válasza proci985 (#16257) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A banger-ekbol eddig csak a Cocobanger volt meg. Emlekszem ra, hogy finom volt, de aznap annyi sort kostoltam (LCBF), hogy elhalvanyult.

A Pohjala manapsag az egyik kedvenc fozdem. Kedvenceim toluk a Sajand es a Pime Oo Ryequila (ezt a sarki kocsma csapolta ket hete nagy meglepetesemre). A taroloban meg tartogatok egy Taanilinn Cognac BA-t.

Ja, es pont tegnap ittam egy uveg 10 Apple Stout-ot. To Ol kollab. "A beer to celebrate the apple. 5 varieties of apples from Denmark and 5 from Estonia, treated in 10 different ways and aged in Calvados barrels." A hutobol kiveve olyan semmilyen volt, de miutan felmelegedett szepen kijott a Calvados, es megszerettem. Almabol mondjuk nem ereztem semmit :U.

[ Szerkesztve ]

(#16259) Zvezda válasza pvt.peter (#16255) üzenetére


Zvezda
junior tag

Tom Marketekben van

Xiaomi Mi A2

(#16260) looser


looser
addikt

Rájöttem, hogy úgy vagyok a sörökkel, mint Gombóc Artúr a csokoládéval; lényegében mindegy milyen, megiszom :-) Nálam még nem végezte vécében (hacsak nem jött vissza, vagy alakult már át) egy sör sem, ha esetleg romlott volt, akkor ment a növényekre, ők örömmel itták, legalábbis gondolom :-)
Vettem két cseh Argust (14, 16) meg egy Harcost és hát tök jól esik mindegyik, a csehek különösen. A napokban a Bohémiában volt csapon a Konrad Summer Ale; nem egy nagy szám, de ha arra jártok, be lehet kapni egyet. Érződik, hogy nem a szigeten főzték, de tényleg jó. Ahogy a Soproni APA is, az biztosan bekerül a repertoárba, szerintem jól sikerült sör és tetszik a kék doboz :-D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#16261) proci985 válasza [CsuCsu] (#16258) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

cocobangert en is kostoltam, az italo deli/sotet gyumolcsben volt komplexebb meg szerintem jobb. vagy siman csak akkor jott itt a tavasz es kb az elso sor volt amit iden grill melle ittam.

egy uveg reede meg van itthon, friss meg szoval kb november kozepen majd jo lesz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16262) Dilikutya válasza looser (#16260) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pénteken jónak tűnt a Soproni APA, ittam egyet vasárnap is, az savanyús fos volt. A kettő között az a különbség, hogy szombat este ez volt a menü:

Keser Geze
Keser Vörösbegy
Brew Your Mind Money Cannon DIPA
Brew Your Mind Bright Lies
Balkezes Greyjoy
Balkezes Bagoly
William Shakespear
Parody Brewing Insulin Pump
+Pilsner Urquell egy másik helyen

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16263) Dr.Zoo válasza looser (#16260) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

A 16-ös barna Argus nagy kedvencem... :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#16264) looser válasza Dr.Zoo (#16263) üzenetére


looser
addikt

Teljesen sallangmentes, remek sör, jó áron. Fura, de két kedvenc lágeremet nagyon lepontozták a ratebeeren, a Primátor 12-t és a Nova Paka Kumburákot...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#16265) Dorian


Dorian
félisten

Én is vettem 2-2-t a két cseh Argusból (biztos jó alapon), sajnos nekem semennyire nem ízlettek.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#16266) [CsuCsu] válasza Dilikutya (#16262) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Nem is csodalkozom, amit betoltal az kvazi a magyar top. :) Mondjuk en csak a Balkezes es BYM-t italokat probaltam, de azok siman megalljak a helyuket nemzetkozi szinten is. Ezek utan a Soproni olyan, mint egy jo fillet steak utan parizsit enni.

(#16267) Dilikutya válasza [CsuCsu] (#16266) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Keser is remek, bár a BYM-hez képest egyszerű lélek pl. a Vörösbegy, ami egy altbier. A William Shakespear sem rossz, savanyított körtés, talán Mad Scientist. Az Inzulin Pump meg valami armando féle marhaság, otthonról belinkelem majd a címkéjét, az igazi agyfasz a topikban lévő belemindenvackot sörökhöz képest. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16268) jsk válasza Dilikutya (#16267) üzenetére


jsk
Topikgazda

A William Shakespear: "Piros vilmoskörtével, rozmaringgal és laktózzal készült savanyú sör, melyet Cserniczky Botond hozott össze a Grabovszky Beertending és a Skyland közreműködésével."

Cserniczky Botond - A Beerside egyik tulajdonosa.

(#16269) looser


looser
addikt

Három bácsika iszogat itt a csakajóban, egyikük forgat egy BYM-armando koprodukciós dobozkát, majd kérdezi a többieket, hogy nem tudják-e, mit jelent az otchoa. A másik mondja, hogy biztosan komlót. Úgy megölelgettem volna, megédesítette a napom :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#16270) proci985 válasza [CsuCsu] (#16266) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

btw, Te ugye Londonban vagy?

megyunk oda nemsokara (par het), es az a terv, hogy ha van valami jo kocsma Camden kornyeken (vagy messzebb) akkor be akarunk ugrani.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16271) looser


looser
addikt

Budapesten (frekventált helyen) hol lehet jó, hambihoz megfelelő, darált marhahúst kapni? Úgy tudom, zsíros résznek is kell benne lennie...?

szerk.: legyen ontopic: cseh sörökkel kísérném :-)

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#16272) jookomak válasza looser (#16271) üzenetére


jookomak
őstag

Gál Józsi a legjobb, sok hamburgerező is tőle veszi a húst. Viszont nincs frekventált helyen. [link]
Talán a Hold utcai piacon találsz valamit, de nem vagyok benne biztos. 80/20% hús/zsír arány a tuti állítólag.

(#16273) Luser2000 válasza looser (#16271) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Én Gál Józsit hanyagolnám. Túl van sztárolva, ahhoz képest, hogy milyen árszinten kínál sokszor változó (de nem rossz!) minőséget. Kár átmenni miata Budára.

Én szívből ajánlom a Vásárcsarnokot a Fővám téren, ott is a Steak Shop-ot. (Józsi egykori növendékei). Az alagsorban van az Aldi (Lidl?) mellett. Náluk ha kéred dekára kiporciózzák, csinálnak belőle gombócokat, majd vákumozva megkapod az adagokat. (Jellemzően vasafaggyúval keverik a húst). Állítom, hogy a városban (de a régióban) is ők látják el a legtöbb burgerezőt (már aki nem maga kisíéreletzik).
Remek bacon szalonna is van ám.

A Steak Shoppal szemben van egy sajtos, ott tudsz venni vörös chedart hozzá. (Mondjuk az a húsos fiúknál is kapni).

Még a buci lehet szívás. Ha nem a kalácsos, puffancsos jellegű irányban próbálkozol, akkor szintén a Steak Shopban kérdezz rá a zsömlére, szokottt néha az is lenni náluk (amolyan nem szétfoszlós, jól pirítható).

Telefonon tudsz leadni előző nap (akár) rendelést is, mire mennél, már ki van porciózva: +36 70 593 5088

---

Amikor még hittem a burgerekben ... :-)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#16274) Luser2000 válasza jookomak (#16272) üzenetére


Luser2000
addikt

Hold utca felejtő, oda enni érdemes menni, nem vásárolni.
A 70/30 sem ördögtől való, de nagyon függ attól, hogy ki milyen állattal dolgozik és annak mely részeivel.
(Heston Blumenthal féle receptet egyszer elkészítem, az tuti).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#16275) jookomak válasza Luser2000 (#16273) üzenetére


jookomak
őstag

Apropó Fővám téri piac.
Ha bemész, és végigvergődöd magad a sok turistán, akkor a jobb hátsó sarokban, illetve visszább 1-2 standdal van a kedvenc mangalicakolbászom a hentesnél. Csípős, és enyhe, váááá de jó. Nyilván valami gyári fajta, de abból a jobbik.
Fú, ilyenek de hiányoznak. Ha megfeszülök se tudok még csak hasonlót se venni idekinn.
A túrós csusza füstölt szalonnával olyan nekem, mint másnak az ünnepi pulyka, vagy nem is tudom mihez hasonlítsam.

(#16276) looser


looser
addikt

Jók vagytok srácok, köszi! A Fővám tér útba esik, megnézem, a cheddar (a stinky, sokáig érlelt időnként van a Lidl-ben is, az a kedvencem) meg külön jó :) :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#16277) L4D1K


L4D1K
őstag

Kóstolta már valaki? Tegnap Blaha Riziben 2 pohár is lecsúszott. Könnyed, kellemes, amolyan ivó - Ipa. Számomra megérte a felárat, bár a literes korsó Szebeni Ászok még mindig kötelező darab.

# ANTAL Tuning #

(#16278) [CsuCsu] válasza proci985 (#16270) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ja, London. Munkatol fuggoen talan osszefuthatunk majd. Baratnom ugyis Parizsban tanul eppen. :P

Camden-ben csak Brewdog van, abbol is a vanyadtabb fajta. Oda ne menjetek.

Temzetol eszakra a kovetkezok vannak, igazi londoni elmennyel:

-The Experiment (Verdant taproom), St John at Hackney's Brewery, Deviant and Dandy taproom (szomszedok)
-Mother Kelly's Paradise Row, Redchurch Brewery, Old Street Brewery and Taproom (plusz Sodo Pizza, legjobb Londonban!), szinten szomszedok
-Craft Beer Co vagy Mikkeller London ha nagyon centralis hely kell, de sok angol kulonlegesseget ott nem fogsz talalni

Az igazi elmenyt viszont a Bermondsey Beer Mile adja a Temzetol delre. A vasuti boltivek alatt rengeteg sorfozde es taproom koveti egymast szorosan. Koztuk a legjobb sorozo egesz Londonban, a BottleShop: Bermondsey. Teljesseg nelkul, az alabbiak vannak (kizarolag pentek/hetvege a nagyresze, de a BottleShop minden nap nyitva):

- Fourpure fozde
- Partizan fozde
- Spartan fozde
- Affinity fozde
- Kernel fozde
- UBREW
- Brew By Numbers fozde
- Cloudwater taproom (most nyilik)
- Moor Beer taproom
- Anspach & Hopday fozde
- Bermondsey Distillery (gin fozde)
- Hawkes Cidery and Taproom
- The Barrel Project
- The London Distillery Company (gin fozde)
- Southwark fozde
- ut kozben van egy csomo street food, foleg a hires Maltby Street Market

Ez egy egesz delutanos/korai estes program, nagyon jo elmeny. Ha nem is az egeszet, de a BottleShop koruli reszre erdemes egy estet raszanni. A Brexit minden valoszinuseggel be fogja szantani az egeszet, ugyhogy erdemes elotte kiprobalni.

Masik topik, hetvegi farm csaprol (teljesseg nelkul):
- Jester King - Atrial Rubicite (Blend 8)
- Jester King - SPON - Raspberry & Cherry (2018)
- Jester King - SPON - Blueberry & Pitaya (2018)
- Hill Farmstead - Arthur (2015)
- Mikkeller - Beer Geek Vanilla Shake Barrel Aged Bourbon (2016)
- Mikkeller - Spontanpentadrupleblueberry 2018

Ennyi jo sort ilyen keves nap alatt meg nem ittam. Az Atrial Rubicite egyszeruen meses. Lou Pepe Framboise benyomast kelt, de kevesbe savas es frissebb/karakteresebb a malna.

[ Szerkesztve ]

(#16279) proci985 válasza [CsuCsu] (#16278) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:R osszefutas lehet necces, egyelore a program kb ugy nez ki, hogy csutrotok este beesunk Londonba es irany a Soul in Motion ha odaerunk idoben (Grooverider), pentek irany a Fabric (Steve Lawler), szombat TBA, vasarnap Ladytron, hetfon haza.

valahova pedig egy 10-17:30as british museum teljesitmenyturat is be akarunk tolni. meg azt nezem 1-2 ing biztos befer a taskaba szoval shoppingolni is kene. meg egy full english breakfastet is ki akarok problani.

viszont ez a deli kor eleg jol hangzik. Mikkeller van Stockholmban is, meg oda majd egy deldan tura kereteben inkabb Koppenhagaba ugranek be.

ami mondjuk nekunk erdekes, azok foleg a helyi cuccok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16280) [CsuCsu] válasza proci985 (#16279) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Szep program! A British Museum-ot szerintem penteken erdemes, fel kilencig nyitva van. Onnan fogtok egy Ubert a Fabric-hoz. (Ubert hasznalni ne feljetek, baromi olcso.)

Shopping teren, hacsak nem erdekel Mayfair (rohadt draga), szerintem nem talalsz olyan inget, ami otthon ne lenne. Ha vasarolgatni szeretnetek, a Borough Market es a Broadway Market nagyon jo uticel lehet, esetleg Brick Lane ha a vintage dolgok erdekelnek.

Full English reggelit pedig kizarolag egy helyen probalj: Hawksmoor Guildhall. A hely egy legenda. Nem olcso, de nem fogjatok megbanni.

A deli turarol annyit, hogy gyakorlatilag vegigsetalsz a vasut menten. Szombaton erdemes menni, akkor van nyitva a legtobb hely. Erdemes kora delutan kezdeni, olyan 1-2 ora korul, mivel tobb taproom 5-6 korul bezar.

[ Szerkesztve ]

(#16281) proci985 válasza [CsuCsu] (#16280) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

koszi!

kezdjuk kb osszerakni a programot. shopping lehet tenyleg kimarad, ahogy mondod itt is elerheto kb barmi es kb laptoptaskaval megyunk.

viszont akkor szombat taproom jo otlet.

nezegettem az etterem arait, annyira nem tunik veszesnek. bar ez itt most azon is mulik, hogy svedeknel 25-40 euro korul mozog a foetel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16282) Nunder válasza [CsuCsu] (#16278) üzenetére


Nunder
őstag

Tudom, hogy nem nekem szólt, de mivel én is pont most vagyok kinn Londonban munkaügyben, így jó volt olvasni az ajánlásokat.

A Verdant taproomot igyekszem meglesni holnap, az nagyon felpiszkált :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#16283) [CsuCsu] válasza Nunder (#16282) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Szivesen, remelem tetszeni fog a hely :) Nekem az egyik kedvencem.

[ Szerkesztve ]

(#16284) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Aztamindenségit, mik jöttek Beerside-ra, le is csaptam:

To Øl What The Fudge?! 11% Imperial Stout
To Øl MÆLK Shake 12,5% Imperial Vanilla Milk Stout
Dugges We are Beer London 11% Imperial Stout
To Øl /Brewdog: Mercurial Mælk 12,2% Imperial Milk Stout
Dugges We are Beer Edinburgh 11% Imperial Stout
To Øl /Põhjala: 10 Apple Stout 12% Calvados BA Imperial Stout
To Øl My Honningkage Is Bigger Than Yours 12,3% Barley Wine
Dugges We are Beer Bristol 12,5% Imperial Stout

(#16285) zoli03


zoli03
őstag

Soproni IPA-t és APA-t összehasonlította valaki? Most kipróbáltam egyszerre, azonos hőmérsékletre hűtve, azonos pohárból kóstolva elég kicsi volt a különbség nekem. Lehet nem túl kifinomult az ízlésem, de az elején nagyon hasonlóak voltak, aztán egy idő után egyre jobban éreztem közük a különbséget, de nem lett jelentős.

(#16286) Ereshkigal válasza Jhonny06 (#16284) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ah, múlt héten rendeltem tőlük, de most megint rezeg a léc... nem kéne ilyen kommenteket olvasnom. :D

(#16287) Dilikutya válasza zoli03 (#16285) üzenetére


Dilikutya
félisten

A hétvégén ittam üvegesen. Egyet, utána kértem világos Krusovicét, pedig az azt megelőző napokban nem a craft vonal dominált, mégis savanyú hányás volt. Üveges ipánál is tapasztaltam ilyet, a dobozos jobb volt. De az igazság az, hogy mostanában ha kocsmázás, inkább Krusovice, az van mindenhol. Ha ipa/apa kell, veszek normálisat. Eleinte jó volt a Duhaj, de mostanában már nem ízlik. Második nekifutásra a pécsiek kísérletét is jobbnak mondanám apa vonalon. Nem ítélem el a céget, kell a változatosság, meg a tömegeknek biztos jó is, de én 300 Ft-on innen szerintem maradok a lágereknél. Üvegből most az apán nagyon érződött az a tipikus Soproni ízvilág, amit a minimálisan több komló és a felső erjesztés sem fedett el teljesen. 2 éve a csak csapról elérhető kukoricás Soproni APA szerintem jobban sikerült, pedig abban volt kukorica is...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16288) Aranypatkány


Aranypatkány
tag

Üdv! Új tagként először is egy kérdés:
Ha rendelek a Beerside-ról és nincs a sör alatt a "KOSÁRBA" gomb, az azt jelenti, hogy elfogyott, vagy csak valami webes bug?

Amúgy ezeket rendeltem egy hete:

Omnipollo - Amurga
Pöhjala - Sajand
Pöhjala - Laugas
Pöhjala - Joulöö
Tempest - All the Leaves are Brown BA
Dugges - We are beer London
To Ol - Jule Maelk
Flying Dog - Gonzo (Imp. Porter)
Anchor Porter
Mikkeller Weird Weather Lactose DIPA

A nagy része Untappd 4+ :))

(#16289) Jhonny06 válasza Aranypatkány (#16288) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nagyon valószínű, hogy attól még van készleten. Tegnap ugyanez volt velem is. Volt 3 új sör, aminél azt mutatta, hogy "készleten", de nem volt ott a kosár gomb. Írtam nekik egy emailt és fél órán belül javították. Csak el kell küldeni nekik, hogy pontosan melyiknél tapasztalod ezt.

(#16290) Aranypatkány válasza Jhonny06 (#16289) üzenetére


Aranypatkány
tag

Most már mindegy. Persze rendelnék én hetente ha lenne rá lehetőségem, csak sajna a kassza annyira nem engedi meg :D

Szoktam olvasgatni itt a hozzászólásokat, más sörös fórumot nem találtam a neten, örülök, hogy ez itt 2004 óta pörög :)
Van egy Különleges sörök kedvelői facebook csoport, persze gondolom közületek mindenki ismeri..

(#16291) [CsuCsu] válasza Aranypatkány (#16288) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Szep csomag. Az meglepett, hogy az All the Leaves are Brown BA elerheto Magyarorszagon. Elegge kis szerias, meg Angliaban sem elerheto a fozden kivul. Nagyon jo sor, ahogy a Sajand is kiemelkedo (egyik kedvenc sorom).

(#16292) Aranypatkány válasza Dilikutya (#16287) üzenetére


Aranypatkány
tag

Akinek 300-ért (vagy annyiért sem) ivósör kell, és unja az amúgy fasza PU-t, annak ajánlom a Konrad 12°-t a tescóból! Nagyon jó sör ár-érték arányban. Kb. fél éve kapható a brit áruházláncnál nálunk.

(#16293) Dilikutya válasza Aranypatkány (#16292) üzenetére


Dilikutya
félisten

Betonozáshoz, meg bográcsos hajnalig tartó bulikhoz mégse 600 Ft-is FIRST Pilsnert vennék. :) Van létjogosultsága az olcsóbb ivósörnek. Ez az a Konrad 12° ami a Hrabal Söröző is csapol Budapesten? Az jó sör. Kár, hogy a nagy Tesco nagyon nem esik utamba, a kicsikben meg nincs. De következő alkalomra lehet arra kerülök.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16294) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

A Szechuan Bängert kóstoltátok már? Nekem túl édes, likőrös, ezek mellett elég komplex (beletettek mindent, amit találtak: szecsuáni bors, puerh tea, kóladió, csillagánizs, stb.), ez így túl sok. De legalább egyedi. :P Mindenesetre nem veszek belőle többet.

[ Szerkesztve ]

(#16295) Dilikutya válasza Ereshkigal (#16294) üzenetére


Dilikutya
félisten

Úgy gondolod, beletettek mindent? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16296) Ereshkigal válasza Dilikutya (#16295) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ehhez nem tudok / akarok érdemben hozzászólni. :C

[ Szerkesztve ]

(#16297) [CsuCsu] válasza Ereshkigal (#16294) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Szerintem tul fuszeres, a legrosszabb Banger toluk. Cocobanger-t probald ha hozzajutsz, az finom.

@Dilikutya
Ha mar debil sorok, en a Wander Beyond Octopod-ot toltam a heten:

"We have brewed a hyper-viscous Imperial Milkshake IPA and re-fermented it on nearly half a ton of mangoes and passionfruit. Post-fermentation we generously dry hopped it with Citra and Mosaic. Octopod is thick, fruity and at a deceptive 12%, it's not as innocent as you think."

A Milkshake itt azt jelenti, hogy van benne egy valag laktoz, zab es vanilia. Ja, es meglepoen finom volt. De akkor is beteg allatok, hogy ezt le mertek fozni.

[ Szerkesztve ]

(#16298) Jhonny06 válasza Dilikutya (#16295) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hmm, ezt még csapolják valahol? :D

(#16299) proci985 válasza Ereshkigal (#16294) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

enyem meg a postan van.

az italobanger zsenialis de a cocobanger is nagyon jo.

Dilikutya: amager santa muerte, hatfele malataval, haromfele komloval, mezzel, fekete cukorral, vaniliaval, csokoladeval, kaveval es chilivel. ja es ezt igy mind erezni is lehetett rajta.

vagy ott a brewdog tokyo* 18.2 BA, avagy a "túlzás" sor formajaban elmeselve.

de egyebkent lehet ezt jol csinalni, ld dugges / evil twin imperial swedish fika break.

[CsuCsu]: to olnek volt meg ilyen elmebetegsege, mondjuk szvsz az mar feluton volt egy sour es nagyanyam feketeribizli szorpje kozott.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16300) Ereshkigal válasza proci985 (#16299) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Akartam a multkor venni Italobangert, de lecsusztam rola. A Coco is tervben van, ha lesz. Koszi mindkettotoknek a tippet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.