Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22301) rauley válasza Rotate (#22282) üzenetére


rauley
tag

Szerencsére nekem a kijelzővel sincs eddig túl sok bajom.
Nagyon halványan,tényleg csak éppen észrevehetően kezdődik valami ugyan a kék szín alatt megnézve,de még szinte nem is látszik,csak ha direkt,jól odafigyelek.
De nem foltosodik,a színei tökéletesek,a fekete is nagyon jó,nem sárgul,nem zöldül,meg semmi egyéb.Még az eredeti kijelző ez,úgy látszik ez még valami jó széria volt...

Varszegig:: Igazad van,utánanéztem,tényleg kapacitív. Az érzéséből gondoltam azt,hogy rezisztív,mert elég olyan érzetű.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#22302) Snücü válasza Rotate (#22296) üzenetére


Snücü
tag

Nekem is, de amennyi wipe-t már kapott...

Amúgy nem aggaszt. Egyrészt nyilván nem azt jelenti, hogy biztos bugos lesz, másrészt garancia... mielőtt az lejárna, úgy is megy a háztól...

[ Szerkesztve ]

(#22303) bruti01


bruti01
őstag

letöltöttem a tegrak overlock-ot! müködik gyári cf-kernellel is. de tudnátok mondani egy jó beállitást?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22304) Rotate válasza pzstm (#22299) üzenetére


Rotate
veterán

apk-t kell telepíteni csak, és kiolvasni mit ír... sőt ki is értékeli, odaírja, hogy az hibás vagy sem...

Snücü:

ez az első Note-os ICS-k óta bukkant fel, és csomó készülék data partícióján helyrehozhatatlan károsodást okozott a wipe... nem tudtam, hogy S2-nél is van ez a jelenség, csak Chainfire kirakta az apk-hoz a linket twitterre, hogy mindenki megnézheti magának, hogy neki melyik van benne...

(#22305) badmad válasza Snücü (#22298) üzenetére


badmad
senior tag

Több kártyával próbáltam bevittem a t-hez ,hogy cseréljék ki bár pár hónapos új kártyám van legalább 5-tel próba eredmény ugyanaz nincs szolgáltatás.Pannon vagy Voda rögtön élt. :) :F

(#22306) Snücü válasza badmad (#22305) üzenetére


Snücü
tag

Hát ez elég érdekes. Ha egy full wipe sem hozza helyre, akkor szerintem gari. Az a biztos.

Rotate: Nem vonom kétségbe a dolgot, főleg mivel Chainfire-től származik... Remélem, hogy nem törvényszerű a meghibásodás.

(#22307) badmad válasza Snücü (#22306) üzenetére


badmad
senior tag

Ezt mondtam én is most volt frissítve miegymás de akkor hogyan próbálták ki szerinted :N ....legalább megnézték volna ,hogy viszi-e a T-mobile kártyát....Azt mondják próbálták de csak pannonal...balfékek :)

(#22308) zelma válasza kungzi (#22251) üzenetére


zelma
aktív tag

Igen. PFC-on láttam egy belinkelt videót erről.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#22309) zelma válasza Rakeem (#22288) üzenetére


zelma
aktív tag

Egyetértek veled és azokkal, akik nem tesznek fóliát a telóra.
Saját tapasztalatból kiindulva, teljesen felesleges. Aki tud vigyázni rá (mint magam is), annak egy tok elég, annak pedig semmi (még az agyondicsért flancos fóliák sem!!!) nem lesz elég, aki nem kellő gondossággal viseltetik készüléke iránt.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#22310) zelma válasza Rotate (#22296) üzenetére


zelma
aktív tag

Mi ez a wipe-os történet? A lényeget, kérlek, elég limitált az angolom. :)

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#22311) csabám


csabám
addikt

Tudna nekem valaki segíteni Wajk macska rom telepítésében, ha szépen megkérem rá?
Rögtön az elején akadtam el: 2ndinit appot feltelepítettem, viszont amit utána ír, azt nem tudom megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#22312) Rotate válasza zelma (#22310) üzenetére


Rotate
veterán

nagyjából amit kicsivel feljebb Snücünek írtam, nagyon többet én sem tudok, nagyjából rájöttek melyik chipek mellett esélyes a dolog, és ezzel az appel tudod meglesni, hogy neked melyik van benne...

(#22313) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Tudnátok egy olyan appot ajánlani amivel tudnám "monitorozni" a proci mind2 magját, mikor milyen frekin megy valamint ami az aksit is tudná nekem figyelni, fontos lenne hogy a hőmérsékletet is jelezze és lehetőség szerint időben egy grafikonon is tudja ábrázolni. Az sem baj ha egyéb más okosságot is tud. De a lényeg a proci és az aksi monitorozása lenne.

(#22314) ERPY válasza Rotate (#22312) üzenetére


ERPY
őstag

Nekem 0x19, vagyis a szar.
Na erről csak annyit akarok mondani, hogy ne aggódjatok, amennyi wipe-om nekem volt, és még semmi baja, nektek bármelyik 30-atoknak nem lesz annyi soha. Szal erről ennyit.

(#22315) Rotate válasza ERPY (#22314) üzenetére


Rotate
veterán

mondom ez főleg Note-nál van, és azt hiszem csak ICS óta... szóval lehet, hogy ránk nincs veszéllyel...

(#22316) badmad válasza zelma (#22309) üzenetére


badmad
senior tag

Teljesen egyet értek veled nagyon vigyázok minden telómra én is.De egyet azért ne felejtsd el ,hogy mondjuk én azért használok egy nagyon jó minőségű matt "brandó" fóliát mert zavar,hogy visszatükröződik a kijelző. :B ;)

(#22317) pestibenji válasza ERPY (#22314) üzenetére


pestibenji
senior tag

" when a certain erase method is used."
Egy bizonyos wipe-olásnál jöhet ez elő, az, hogy milyen wipe-olásnál nem derült ki számomra a szövegből. Viszont azt tudom, hogy volt valaki a fórumban aki brickelte a telóját, és garisan kicserélték neki az alaplapot, lehet, hogy nála ez a probléma volt :)

(#22318) mizu válasza Badboys (#22294) üzenetére


mizu
aktív tag

(#22294) Badboys Szerintem neked a gyári beállítások visszaállítása a legbiztonságosabb módszer - próbáld először ezt. OTA=OverTheAir (frissítés) wifin vagy mobilneten pl.

(#22296) Rotate Nálam "Unknown chip".

▫️ PH! FAN ▫️

(#22319) C.Brigante


C.Brigante
veterán

nekem is 0x19, de leszarom! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#22320) pestibenji


pestibenji
senior tag

Google maps 6.80-at nem tudom telepíteni a következő hibaüzenet miatt: "Csomagfájl hibásan van aláírva, távolítsa el az alkalmazás előző verzióját és próbálja újra"
Eltávolítottam titanium backup-al (6.30-t) és azután se engedte felrakni.
Valami ötlet?

(#22321) Rotate válasza C.Brigante (#22319) üzenetére


Rotate
veterán

majd ha betéglázzuk a telefont valamiért, rá tudjuk fogni a wipe-ra :D

[ Szerkesztve ]

(#22322) Weeman1 válasza csabám (#22311) üzenetére


Weeman1
veterán

Mi volt fent előtte,mármint milyen rom,milyen kernel?

Xiaomi 11T Pro

(#22323) pestibenji válasza pestibenji (#22320) üzenetére


pestibenji
senior tag

Szerintetek ha bemásolom a 6.8-as apkját a system mappába akkor működhet?

(#22324) HUTCHDB válasza csabám (#22311) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

mi a baj pontosan?

bocs, most olvasom a privatot!

nem kell ezt tulvarialni.
csinalj full wipe-ot, ha teheted emmc formatot is, majd a telepites utan pedig meg egy wipe cache es dalvik-ot.
jonak kell lennie!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#22325) csabám válasza HUTCHDB (#22324) üzenetére


csabám
addikt

Egyelőre parkolón van a dolog. De írtam pü - t, majd ott megtárgyaljuk :)

Szerk.: Próbáltam úgyis, de csak újraindult. Na majd hétvégén szórakozok vele. Köszönöm különben a segítséget.

Weeman1: Gyári LP7 + SM kernel.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#22326) zseko válasza mizu (#22318) üzenetére


zseko
veterán

Azért mobilneten akár igen drága mulatság is lehet, hacsak nincs nagy internetcsomagja :)

HR24.hu

(#22327) Weeman1 válasza csabám (#22325) üzenetére


Weeman1
veterán

Csináld ahogy HUTCHDB írta,
biztos jó lesz. :)

Xiaomi 11T Pro

(#22328) csabám válasza Weeman1 (#22327) üzenetére


csabám
addikt

Úgy lesz, csak nem ma. De ezt már írtam.
Még a végén visszatérek én is macskára. . . :D

A legfrissebb nem a 2.5.11? Csak azért kérdem, mert aláírásodban frissebb van. . .

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#22329) Arcanis válasza derrik (#22243) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Kipróbáltam, nem rossz a cucc;

Néhány megjegyzés:
- a számábrázolást lehetne (kellene) bővíteni, ahogy látom 10^-4 nél kisebb számok már nem igazán élnek: pl: 0.0001 + 0.00005 = 0.0002, vagy 0.0002/5 = 0
- az "1/x" gomb funkciója emlékezetem szerint az, hogy amit látsz, annak a reciprokát rögtön eredményül adja.
- esetleg a hatványozás (^ operátor) még mehetne a basic felületre, de ez ízlés kérdése.

Az UI egyébként szép, esetleg annyit lehetne csinálni, hogy a fülek is mozognak, ahogy lapozok. (Pl ha az utolsó lapra lapozok, már nem látom a fület)

(#22330) Weeman1 válasza csabám (#22328) üzenetére


Weeman1
veterán

A legfrissebb az aláírásomban szereplő,
itt a link hozzá.
Jó is a macsek. :D

Xiaomi 11T Pro

(#22331) csabám válasza Weeman1 (#22330) üzenetére


csabám
addikt

Én pont a másik topikra találtam rá :) Nagyon köszönöm.

S1 - en nagyon sokat használtam, de S2 - nél valahogy nem akaródzott felmenni. De most rászántam magam, csak időt kell szakítanom rá, hogy feltegyem.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#22332) Weeman1 válasza csabám (#22331) üzenetére


Weeman1
veterán

Nincs mit.
Szerintem az eddigi legjobb Miui rom. :)
Csak jó lenne ha több téma lenne V4-re.

Xiaomi 11T Pro

(#22333) toto0569 válasza Weeman1 (#22332) üzenetére


toto0569
addikt

(#22334) pestibenji


pestibenji
senior tag

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de root joggal elvileg lehetne bemásolni/törölni a system/app mappából ugye?

[ Szerkesztve ]

(#22335) ERPY válasza pestibenji (#22334) üzenetére


ERPY
őstag

Persze.

(#22336) Szelley


Szelley
senior tag

Megérkezett az SGP Neo Hybrid EX tokom, egész pofás :C Bár szerintem közel sem ér annyit amennyibe kerül.. :U Jöhet rá a 2Ah-s akksi, és egész pofásan fog mutatni :K

(#22337) pestibenji válasza ERPY (#22335) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nekem valamiért nem megy, total commander-el próbáltam törölni a system mappából és nem engedte :F rootolva vagyok pedig, titanium backupal működik minden, és adtam neki superuser jogot :F

Ja és felraktam a root explorert is, és azt írta hibaüzenetként, hogy a system mappa read only.

[ Szerkesztve ]

(#22338) Rotate válasza pestibenji (#22337) üzenetére


Rotate
veterán

rakd a telefont fektetett módba, és a jobb szélén lesz ott egy R gomb, bökj rá, hogy RW legyen, akkor amikor a megfelelő mappában vagy :)

(#22339) pestibenji válasza Rotate (#22338) üzenetére


pestibenji
senior tag

Már a beállításokban beállítottam, hogy mindenhol legyen root jog, szal mindig rw van ott :(

(#22340) Rotate válasza pestibenji (#22339) üzenetére


Rotate
veterán

az, hogy legyen root jog, az nem ugyanaz, mint hogy írható/olvashatóvá teszed a rendszermappát

(#22341) Weeman1 válasza toto0569 (#22333) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszönöm,ezeket ismerem.
Nekem a statusbar lenne a lényeg,
de sajna kevés olyan V4-es téma van ami megváltoztatja.

Xiaomi 11T Pro

(#22342) pestibenji válasza Rotate (#22340) üzenetére


pestibenji
senior tag

A lényeg, hogy annak a bepipálásával mindig rw van ott, mint mondtam.

Szerk: Elnézést, véletlen az sdcard-ra volt állítva, amikor beléptem a systembe tényleg csak r volt :) mindjárt kipróbálom, remélem így menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#22343) Arween


Arween
senior tag

az alábbi típusok közül melyik fóliát ajánljátok?

Crystal clear
Diamond
Matte Anti Glare
Mirror
Privacy

(#22344) agabe válasza Rotate (#22321) üzenetére


agabe
addikt

nalam is 0x19-es ... eddig nem volt problemara utalo jel, pedig par honapja kapta az ivet rendesen...de most a 4.0.4-et mar kivarom :)

(#22345) hdman válasza Rakeem (#22288) üzenetére


hdman
őstag

Durva ez a terminátor tok :DDD

Szerk: nekem is 0x19, 2011 06 havi teló...

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#22346) Rotate válasza pestibenji (#22342) üzenetére


Rotate
veterán

látod :) mondom én, nekem is be van a root pipálva, de az RW módot minden alkalommal be kell kapcsolni, hogy a rendszerfájlokban matathass :)

(#22347) Rakeem válasza hdman (#22345) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Durva bizony. És a legjobb hogy még mindig 0 perces a telefon kinézete.
Persze egy kicst ducibb, de valamit valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#22348) hdman válasza Rakeem (#22347) üzenetére


hdman
őstag

Jah, azt még meg akartam kérdezni, hogy szűk nadrágzsebbe hogy tuszkolod be :)

Sopron city :)

(#22349) Flashhh


Flashhh
tag

Hogyan tudom egy cwm es zip bol kiszedni mondjuk a fancy widgetet? Mert az uj VK romban nincs benne es hianyzik nagyon... Kiszednem az elozo verziobol de fogalmam sincs hogykell, feltelepites nelkul.

(#22350) toto0569 válasza Weeman1 (#22341) üzenetére


toto0569
addikt

EchoV4.4? ismered?Èn azt használom.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.